Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!

Létezik cwm-ből telepíthető gyári rom?

(#6802) donjohnson válasza Mond (#6801) üzenetére


donjohnson
addikt

persze, xda-n úgy keress rá, hogy stock rooted. ez a fajta zip csak rootolvan van, de másban érintetlen.
például: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#6803) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

6.0.1 van a gépemen, érintetlen. Rendszeresen feldob egy frissitést (6.0.1) amit ha telepítenék, restart után zöld robot és hiba! felirat követ... Aztán kikapcs, vissza és egy idő után ismét feljön a frissítés üzenete. Ez mi lehet? A Google app nincs letiltva (csak Google+, Diák, Zene, ilyesmik).

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6804) laskr99 válasza Magnat (#6803) üzenetére


laskr99
addikt

Áprilisi biztonsági csomag. Valami hiba van a telepítéssel. Próbáld meg NRT-vel wipe nélkül felrakni.

(#6805) Magnat válasza laskr99 (#6804) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6806) ittakary válasza laskr99 (#6804) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem kell ehhez semmi program

hivatalos google oldalról letöltöd a ROM-ot és a BAT filet megnyitod Jegyzettömbben, kitörlöd a -w opciót, és bootloaderben lévő készüléket rádugod, futtatod a BAT-ot és rátolja neked

(#6807) laskr99 válasza ittakary (#6806) üzenetére


laskr99
addikt

Azt nem tudtam.

(#6808) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Nemrégiben sikerült beszereznem egy NExus 7 2013-as tabletet, ami a mai napig tökéletesen működik, de sajnos töltőm nincs hozzá ezért jelenleg párszor egy régi HTC Wildfire S 220V-os töltővel töltöttem melynek specifikációja másabb: 5A==1V
A Nexus 7 2013-as spec: 5.2A==1.35V

Tudtok valami jó 220V-os töltő ajánlani, mert ebay-en és itthon is csak 4-5k-ért láttam vagy efölött:

Néztem egy olyasfajta megoldást is, hogy 1-2k-Ért NFC-s töltőt venni igaz nem tölt olyan gyorsan, de megbízható?

Bármilyen megoldás érdekel, segítséget köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#6809) #41133696 válasza stigma (#6808) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#6810) stigma válasza #41133696 (#6809) üzenetére


stigma
addikt

:R , köszi.

Akkor az nem gond ha a régi ás új Nexus töltő sepcifikációja más ezek szerint:
- 2012-es modellé : 5V, 2A.
- 2013-es modellé : 5.2V, 1.35A.

Ha tényleg ez a nyerő akkor rendelek is egyet. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#6811) #41133696 válasza stigma (#6810) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nem. Ugyanaz a töltő használható mind a kettőhöz.

(#6812) donjohnson válasza stigma (#6810) üzenetére


donjohnson
addikt

nem gond, persze.
a htc wildfire s töltőjével is töltheted, csak lassabb lesz vele a töltés.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#6813) PistiSan válasza donjohnson (#6812) üzenetére


PistiSan
addikt

Sokszor úgy töltöm, hogy este elalvás előtt rá dugom, reggel meg lé húzom, nekem sem lényeges a töltés hossza. (Gyári töltőm van)

(#6814) Maxximus válasza PistiSan (#6813) üzenetére


Maxximus
őstag

Samsung gyári vezeték nélküli töltőn töltöm. Nagyon kényelmes.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6815) stigma válasza donjohnson (#6812) üzenetére


stigma
addikt

GoodSpeed,donjohnson: Köszönöm mindkettőtöknek. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#6816) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Van egy felesleges gyári google tokom erre a csodára. Megvettem de nem használom. Töltő szinte bármi jó ehez mert az elektronika úgy is le szabájoz. Az eredeti töltője ez.

Pixel 8 Hazel

(#6817) joelfan válasza TaylorPro (#6816) üzenetére


joelfan
csendes tag

Dobsz linket pontosan melyik tok? Illetve mennyiert?
Johet privibe :R

(#6818) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Toz fórumtársnak köszönhetően készült egy remek leírás, Nexus készülékek havi frissítése Flashfire segítségével címmel!
A leírás segítségével pár perc alatt, adatvesztés nélkül fel lehet tenni a havi biztonsági frissítést root-olt készülékre.

(^)(>.<)(^)

(#6819) PistiSan válasza vacs (#6818) üzenetére


PistiSan
addikt

Hasznosnak tűnik, köszi.

(#6820) ittakary válasza vacs (#6818) üzenetére


ittakary
nagyúr

valakinek biztos hasznos, de az emberek 90%-ának tök felesleges írás.

"Kizárólag egy rootolt telefon és Chainfire nagyszerű programja a Flashfire kell hozzá."

Letöltöd a hivatalos gyári fájlt innen egy root NÉLKÜLI flashfire NÉLKÜLI, de nyitott bootloaderes készüléket rádugod fastboot módban.

a FLASH-ALL.bat -> jobb egérgomb, megnyitod Wordpad-ben, és kitörlöd a -w parancsot a fájlból :K

futtatod és kész is vagy

Viszont az a nagy helyzet hogy már az én leírásom is full felesleges, mivel a google néhány napja már az OTA fájlokat is felrakja, tehát még csak nyitott bootloader sem szükséges!

(#6821) Csori72


Csori72
aktív tag

töltőnél szerintem a lényeg, h jó minőségű legyen. nem kell márkásat venni, elég ha nem füstöl le reggelre, v még 1 hónap után is használható. mindenhez jár (elvileg) tartozékként töltőadapter, amiből így van vezetékes, és usb aljzatosom is. van mindenféle A is (1,2; 1,5; 2,1; 3,5), én leginkább a 2,1A használom, a 1,5A a kocsim kesztyűtartójában van, h ha véletlen valahol ott ragadok akkor is tudjak legalább telefont tölteni. az 1,2 pedig a vészvészvész tartalék a fiók mélyén :D a 3,5A-t akkor szoktam használni ha készülődés közben észreveszem, h a telefon akku a végét járja. ilyenkor kap 1 gyors töltést.
2,1A szépen sorakozik 3db a hosszabbítóban, darabonként 2USBX2,1A.
és ilyen:
ezt Németországban a MM forgalmazza, 8€/db.

..:: 1+TTTTT ::..

(#6822) Magnat válasza Csori72 (#6821) üzenetére


Magnat
veterán

Hiába ad(na) le a töltő 3.5A-t, ha az eszköz nem vesz fel belőle annyit. Snapi sochoz még megoldás lehet a quick chrage, pl ez a Blizwolf töltő egy sokaknak bevált és minőségi darab: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6823) amtibacsi válasza Magnat (#6822) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Vettem egy olyan kütyüt, ami mérni tudja a készülékek áramfelvételét töltéskor. Nagyon érdekes dolgok derültek ki. Van itthon vagy 8 töltő különféle telefonokhoz. A legtöbb USB kábellel csatlakozik a töltőhöz és a készülékhez is. A legvastagabb kábelemen folyik át a legkevesebb áram. Van egy 30 centis satnya kis cérnavékony kábelem, na azzal pl. a Nexus fel tud venni 1,5 A-t is. Az átlag kábelekkel 500 és 900 mA az áramfelvétel. Összefoglalva: úgy tűnik a kábel is legalább olyan fontos, mint a töltő és nem a méret a lényeg :)

(#6824) laskr99 válasza amtibacsi (#6823) üzenetére


laskr99
addikt

Jaja ez igaz. Én nem rég vettem egy kábelt de valami 500ftos és felezi-negyedeli a töltést.Rájöttem azok a kábelek a jók amiket a gyártók adnak ki. Sony,Samu stb.

(#6825) Magnat válasza amtibacsi (#6823) üzenetére


Magnat
veterán

Igen, a kábel is fontos, főleg ha hosszú. Nekem van egy két méteres -szintén Blitzwolf- amit nem csak azért szeretek, mert átmegy rajta 2A, hanem azért is, mert mind a két vége forgatható, tehát bárhogy be lehet dugni: [link] A Nexusba és az Lg G2-be pont ellentétes irányban kell álljon a kábel és markára untam, h mindig rosszul akarom bedugni, így ez nagyon hasznos... De ha vkinek nem ilyen fontos, a Tronsmartnak van 6db-os szettje (a két leghosszabb 1.8m) vmi 7 usd körül amik szintén tudnak 2A-t.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6826) Teki1986


Teki1986
tag

Sziasztok!

Digitizert cserélni otthon mennyire nehézkes? Kellenek hozzá speciális eszközök?

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#6827) laskr99 válasza Teki1986 (#6826) üzenetére


laskr99
addikt

Van róla youtubeon videó de, leszeded hátlapot óvatosan lecsatlakoztatod a digitizer csatit alaplapról majd elölről hajszárítóval melegíted és lassan felszeded. Most nem tudok linkelni videót mert lassú a netem.

(#6828) ittakary válasza Teki1986 (#6826) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha soha nem csinaltal meg ilyet, felejtsd el

(#6829) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Beújítottam egy ilyet mert szerintem eléggé egyedi és különleges. Aktív mágneses, be és kikapcsolja a kijelzőt. A fedlap összehajtva mágnesesen összetapad. A keret kemény műanyag, belül gumiszerű bevonat. Amazonról jött elég hamar.

Google folio case: [link]

Saját képek: [link]

A tablet pedig szerintem még mindig verhetetlen! Kompakt és erőteljes, nagyon szeretem.

Pixel 8 Hazel

(#6830) Csori72 válasza Magnat (#6822) üzenetére


Csori72
aktív tag

a 3,5A-os a telóm gyárija. nyilván igaz amit írsz, de gyárilag nem véletlenül adták ezt mellé. viszont az is igaz, h ezt nem említettem :) ez a Blizwolf nekem 1 ok miatt nem szimpatikus: tetejébe megy az USB.
amit én linkeltem azt féléve használom, és ennyi idő után azt mondom nagyon bevált ;)

..:: 1+TTTTT ::..

(#6831) Magnat válasza Csori72 (#6830) üzenetére


Magnat
veterán

Tyűha, komoly akksija lehet, milyen készülék?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6832) Csori72 válasza Magnat (#6831) üzenetére


Csori72
aktív tag

nem nagyon komoly az akku, és a készülék is megosztja a használóit, nekem semmi gondom vele.
UMI Zero.

..:: 1+TTTTT ::..

(#6833) laskr99


laskr99
addikt

Valaki használ CM13-at? Tapasztalatokat várok, hogy a legújabb snapshot még mindig bug halmaz-e mint a legelső volt vagy nem?

(#6834) Csori72 válasza Csori72 (#6832) üzenetére


Csori72
aktív tag

árulás van :D
a telefon gyárija 2,4 :DDD valami másé volt a 3,5, de így az már nincs is meg.

közben jól elment a dolog a témától, de ezt ki kellett javítanom.

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#6835) Totis válasza TaylorPro (#6829) üzenetére


Totis
aktív tag

Szia!

Ezt én is kinéztem. Nagyon tetszett de nagyon lehúzták pár teszten amit a net-en találtam.
Grat hozzá!
Azt hiszem rendelek én is egy ilyet.

Üdv.:
Totis

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#6836) TaylorPro válasza Totis (#6835) üzenetére


TaylorPro
addikt

Szia! Szerintem jó tok.

Pixel 8 Hazel

(#6837) laskr99 válasza laskr99 (#6833) üzenetére


laskr99
addikt

Valaki?

(#6838) Mezcal


Mezcal
addikt

Megjavult a lagoló, képtöréses készülékem. Az oka egy program volt, jobban mondva játék, lagos Total Conquest. Törlés után minden jó. Azért elég gáz, hogy egy ilyen játék tönkrevágja a gépet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6839) laskr99 válasza Mezcal (#6838) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem az mx player és a star horizon okozza.

(#6840) Mezcal válasza laskr99 (#6839) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem az mxplayer hibátlanul működik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6841) laskr99 válasza Mezcal (#6840) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem ez a 2. Mxben kb fél óra film és annyi a képnek.

(#6842) Mezcal válasza laskr99 (#6841) üzenetére


Mezcal
addikt

Próbáld ki az mxplayer prot, nekem az van és jó. Azért jó volna tudni, hogy mit csinálnak ezek a progik a géppel, mert ez így elég gáz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6843) laskr99 válasza Mezcal (#6842) üzenetére


laskr99
addikt

Elviszem gariba.Maaaajd ha lesz rá időm mert már 3 hónapja halasztgatom. Most már az érintő kábel is kicsúszott.

(#6844) laskr99


laskr99
addikt

Találtam egy jó módot ami eltűnteti a ghost touchokat a nem kábel kicsúszott nexusoknál.
http://forum.xda-developers.com/nexus-7-2013/orig-development/beta-1-parrotmod-improve
Bármilyen rootolt eredeti vagy custom romon működik. Gyorsabban veszi az érintést is és jobb a ramkezelés is.

(#6845) Magnat válasza Mezcal (#6842) üzenetére


Magnat
veterán

Az enyém újabban azt csinálja, h megnyitok egy lapot browserben és arról ha megnyitok egy linket új ablakban és utána ezt bezárva vissza akarok térni az eredeti laphoz, akkor sok alkalommal az eredeti lapnak egyedül a háttérszíne marad meg, minden más eltűnik ... néha kis várakozás után visszaadja a tartalmat, legtöbbször viszont nem, ilyenkor a linket vágólapra dobom, lapot bezárom és új lapon megnyitom, ekkor megnyílik jól. Ami érdekes, h Dolphin és Boat alatt is jelentkezik (ezt a két browsert használom) a hiba, szóval nem alkalmazásfüggő ... memória van elég szabadon (800-900mB) és a browserben sincs megnyitva más.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6846) Mezcal válasza Magnat (#6845) üzenetére


Mezcal
addikt

Érdekes hiba, én ilyet nem tapasztaltam, mondjuk chrome-ot használok, de sűrűn használom a többlapos dolgot. Próbáld ki Chrome alatt, vagy ha az nem tetszik Firefox, nekem ez a kettő van rajta és jól működnek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6847) A Zsolt


A Zsolt
újonc

Szia mindenkinek!
Nexus 7-re valaki vállal cyanogen mod telepítést?Nagyon hálás lennék a segítségért!
Egy telefonszám vagy egy email cím pls.Előre is köszi.Üdv.Zsolt

Üdv.Zsolt

(#6848) assemble válasza Mezcal (#6842) üzenetére


assemble
addikt

Ez tenyleg eleg furan hangzik. Nalam osszesen nehanyszor jelentkezett ez a dolog, utoljara nem is tudom mar mikor.
Lehet, hogy egyszeruen tulmelegedes miatti leszabalyozasrol van szo (pl ha a progik indokolatlanul leterhelik a tabot) - nem tudom elmulik-e pl a problema, ha keszenletben hagyja az ember egy idore "kihulni". Vagy persze lehet vmi driver hiba is...

(#6849) laskr99 válasza assemble (#6848) üzenetére


laskr99
addikt

Nem túlmelegedés mert a tab hűvös közben. Akkor sem jelentkezik ha játék közben 90 fokos a tab. Driver hiba nem tudom mert főzött romokon is jelentkezik.

(#6850) assemble válasza laskr99 (#6849) üzenetére


assemble
addikt

Eleg lehet ha egy konkret komponens melegebb mint kene, amit nem biztos hogy kivulrol megerzel.
Amugy a legtobb fozott rom szerintem ugyanugy a gyari driver-eket hasznaljak, nem hiszem hogy van jobb beloluk, nem is hiszem h lehet javitani rajtuk egy halandonak, mivel ezek tipikusan kesz binarisok es nincs hozzajuk forras...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.