Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) BigLuke válasza El Gringo (#5800) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Köszönöm!

Viszont ha én ezt rávarázsolom a tabletre, akkor a gyári rendszerfrissítésektől elbúcsúzhatok?

(#5802) El Gringo válasza BigLuke (#5801) üzenetére


El Gringo
senior tag

kell hozzá a root, szóval ja

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#5803) eax1650


eax1650
aktív tag

Ma háromszor töltődött le, jelezte,hogy telepíthetem. Ám az újrainduláskor a TVRP jön be! Mi a csudát csináljak? :F

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5804) El Gringo válasza eax1650 (#5803) üzenetére


El Gringo
senior tag

Visszaolvasni 2 oldalt? :DD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#5805) eax1650 válasza El Gringo (#5804) üzenetére


eax1650
aktív tag

Már megint itt van, 20 perccel az előző után! Az LMY48T-re jönne. Adatvesztés nélkül szerettem volna! Akkor inkább nem kell! Amúgy meg hova töltődik le, mert a sikertelen település után sem, de most sem találom ezt a 300 valahány megát?

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5806) BigLuke válasza El Gringo (#5802) üzenetére


BigLuke
csendes tag

Köszi a segítséget! Akkor még átgondolom :/

(#5807) amtibacsi válasza eax1650 (#5805) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

cache könyvtárat keress a gyökérben.

(#5808) Polllen válasza Brett001 (#5708) üzenetére


Polllen
nagyúr

Annyit tennék hozzá, hogy most 6.0 alatt, ha már bekapcsolás előtt rádugod a DAC-t, minden azon fog szólni, nem kell külön programmal mókolni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5809) eax1650 válasza amtibacsi (#5807) üzenetére


eax1650
aktív tag

Na, most mégis csak az lett, hogy NRT-vel feltettem az MRA85V-t. Miért nem fogadja be az 511 a frissítést!?
Amúgy az MRA58K-t kb. egy hónapja feltettem, de mint ahogyan most is a TCM és az Intéző nem látja a TAB-ot! A 444 és az 511 kapcsolódott a PC-hez! Talán ez a fejlesztés!? Vagy mit kellene buherálni? Az FTP működik, csak kábelen nem (ugyan az a drót). A telepítés befejeződése után lejött két frissítés is közben, de nem változott a helyzet! Nekem a 444 alatt is minden kifogástalan volt!!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5810) eax1650 válasza eax1650 (#5809) üzenetére


eax1650
aktív tag

Lejárt! :B

Csak akkor hagyom meg, ha a kábeles kapcsolatot sikerül feléleszteni. Különben vissza valamelyik!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5811) pippin12 válasza eax1650 (#5810) üzenetére


pippin12
tag

Mikor csatlakozik, feljön az usb kábeles kapcsolat arra tap és engedélyezd a file transfert.

Egyébként utolsó buildet lehet nrt vel rootolni?

(#5812) eax1650 válasza pippin12 (#5811) üzenetére


eax1650
aktív tag

Köszi! Jó lett! Be volt kapcsolva! Kikapcsoltam és a PTP-t jelöltem ki, valamit izélgetett. Ez után újra az MTP-t jelöltem ki most viszont drájvert telepített, és most működik! :R
Én megvártam a telepítés után a frissítéseket - most negyed óra alatt lejött kettő - ez után átmásoltam a PC-ről az UPDATE-SuperSU-v2.46.zip állományt a tabra és TWRP-ből telepítettem.

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5813) pippin12


pippin12
tag

Én visszamentem közben a jól bevált kitkatemre , sajnos 6.0 ban is van tearing bug.

(#5814) eax1650 válasza pippin12 (#5813) üzenetére


eax1650
aktív tag

Én is tervezem! :K
Kell a munkámhoz is. GPS, műholdvevő-tükör beállítás, wi-fi felderítés, a KIA ceed rádiója azonnal kapcsolatba lép vele(blue), ha beszállok és játssza róla a zenéket, az Igocsaj hangja szól az autórádióból - lehalkítva a műsort amíg "fordulj balra" van, de a műholdvevőm is ráküldi az éppen nézett műsor képét/hangját 30-50 méter távolságra. HD-ben! Na, ha ezek mennek, akkor maradhat!

[ Szerkesztve ]

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#5815) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Szerintetek az Edigitalban a refurbished Nexus 7-nek csökken még az ára a karácsony közeledtével? Am mi a vélemény róla? Ezen kívül még a Samsung Galaxy Tab 4-en gondolkozom a 2 év garancia miatt. Igazából az átlag felhasználáson(filmnézés, böngészés, zenehallgatás) kívül még játékra lenne használva.(Főleg WOT-Blitz)

[ Szerkesztve ]

(#5816) ittakary válasza IMIIKE1998 (#5815) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem fog csökkenni ennél jobban :) ezen az áron is viszik mint a cukrot

max ha van ilyen Cetelem hitelkártyád, arra még szoktak adni 10% kedvezményt

(#5817) JSaN válasza IMIIKE1998 (#5815) üzenetére


JSaN
addikt

A refurbished elegge valtozo hogy ki mit fog ki, de ha csak magaban a tabot nezzuk, igy jo 2 ev utan is az egyik legjobb a 7-8 colos kategoriaban. fullhd+ felbontas, magas fenyero, folyamatos support 6.0 stb. en nem vennek mast, es szerintem 1 ev mulva se fogok mast mondani.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5818) pippin12 válasza IMIIKE1998 (#5815) üzenetére


pippin12
tag

Első 3 napban jól teszteld le, gyro szenzor szeriahibás, melegedesnél elenged az akksi feletti szalagkábel és nem forog a képernyő, WiFi legyen erős, meg a bekapcsoló gomb szokott lötyögni és nem érzékel, touch ot is teszteld le, 3 napig szó nélkül cserélik, és neten rendeld hogy meglegyen a 14 napos elállás ha később jön vmi hiba. Gpu még mindig pariban van én nba2k16-ot játszom és folyik, egy redmi note2 pron jobban akadt.

[ Szerkesztve ]

(#5819) pippin12 válasza pippin12 (#5818) üzenetére


pippin12
tag

Gyro+accel

(#5820) IMIIKE1998 válasza JSaN (#5817) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mi a "veszélye" a refurbished termékeknek? :/ Bocsi, nem igazán ismerem az ilyeneket.
Annyit tudok, azt jelenti a szó, hogy felújított, de ez mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#5821) JSaN válasza IMIIKE1998 (#5820) üzenetére


JSaN
addikt

Az hogy ezek garanciaba vissza kuldott nexusok, amiket javitottak es ujra eldjak oket. Es ott van feltuntetve a refrubished megjeloles. Sajnos sokszor nem mindig sikerul gyarilag megkozelitoen meg csinalni, ertsd, meg maradnak az aprob bizbasz hibak. mint pl: hezagos ossze illesztes, erintes erzekelesi hibak, pixeles kijelzo, recsego hangszoro es hasonlo aprosagok. Konyen kilehet valami hasonlot fogni, es ilyenkor vissza kell kuldeni, es szo nelkul adnak masikat, es ha szerencsed van ennyi, ha nem akkor lehet el kell jatszanod 4-5x is. Vissza olvasol 1-2 oldal parak mar eljatszottak. Amugy ha kifogsz egy jo peldanyt akkor nagyon is jo ar erte a 40k huf.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5822) Brett001 válasza Polllen (#5808) üzenetére


Brett001
aktív tag

Köszi majd kipróbálom, a 6.0 van fent. Szóval kiváncsi leszek. :)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5823) Brett001 válasza Brett001 (#5822) üzenetére


Brett001
aktív tag

No kipróbáltam. Nem megy ez sehogy se. Rádugtam a kikapcsolt tabletre a bekapcsolt DAC-ot, úgy bootoltam. Ugyanazt csinálja mint máskor. egy-két flacot lejátszik, mp3-al lefagy, spotify nem szól. Most már bele kell törődnöm, hogy ezzel a szarral nem együtt a Fiio DAC. :( Ennyit a híres fejlesztői készülékről. Azért kurva bosszantó. :W Majd egyszer lesz tablet csere. Most marad egyelőre az, hogy pc-ről hallgatok spotify-t, úgy tökéletesen működik a DAC. De nem ez volt az elsődleges terv, IJ.

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5824) Polllen válasza Brett001 (#5823) üzenetére


Polllen
nagyúr

Kár érte.:(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5825) assemble válasza Brett001 (#5823) üzenetére


assemble
addikt

Ez fura.. En magam nem probaltam, de amit hallottam, sokan hasznaljak DAC-kent a telojukat/tabletjuket gond nelkul. Esetleg itt probalnek meg utananezni pl: [link]

(#5826) Magnat válasza Magnat (#5796) üzenetére


Magnat
veterán

A futó programok pillanatnyi memóriaigénye után most az alkalmazásadatok törlését sem találom ... vki tudja merre vannak?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5827) Hatii válasza Magnat (#5826) üzenetére


Hatii
tag

Alkalmazásokban kiválasztod az adott alkalmazást, utána a legfelső "tárhely" lehetőség. Ott lehet adatokat és gyorsítótárat törölni.

(#5828) Magnat válasza Hatii (#5827) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi! Hogy miért gondoltam, h csak a két gombra lehet tappolni ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5829) Maxximus válasza DonDragonka (#5723) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt jó áron van a HDMI kábel.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5830) bladerrr


bladerrr
csendes tag

Sziasztok
segitseget kernék kb 1hete vettem 32gb wifi refurb..nexusom minden ok lenne de folyamatosan ezzel szebmesülök hogy nincs sim kartya :( amikor nem is lte-s csak wifis ...talalkoztatok mar ilyennel?
szerintetek visszavigyem ed-be? 14nap azonnali csere reális? kösz...

(#5831) ittakary válasza bladerrr (#5830) üzenetére


ittakary
nagyúr

biztos vagy benne hogy nincs benne SIM kártya tartó?

volt már olyan akinek véletlenül LTE-set adtak :K

[ Szerkesztve ]

(#5832) Brett001 válasza assemble (#5825) üzenetére


Brett001
aktív tag

Valóban, ezért vettem én is a Fiio-t. Viszont utólag utána olvasva kiderült, hogy a Nexusokkal problémák vannak. Lehet, hogy ha lenne mondjuk egy Xiaomi telóm azzal menne gond nélkül. Tehát itt a Nexuson van a hangsúly. Amúgy álmomban nem gondoltam volna , hogy pont egy fejlesztői tablettel vannak ilyen gondok. :o
hidd el nem megy és kész...minden volt, otg csere, ROM-ok próbálgatása FDokDo-tól az 5.1.1 stocktól a mostani 6.0 stockig, kernel csere, kész feladom. :(

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5833) assemble válasza Brett001 (#5832) üzenetére


assemble
addikt

Kicsit jobban raneztem most. Masoknak ugy latom nincs vele gondja, tobben konkretan tipus szerint is emlitik ugyanazt a DAC-ot, amit te hasznalnal (E17), hogy minden jol mukodik vele: [link]
Fiio e17 works since lollipop on deb.
Pleasantly surprised myself today when I plugged in my E07K after upgrading to 5.0,with a OTG cable, and it worked flawlessly.
Finally no need to install third-party kernels for OTG support Yay!!!

5.0 elott custom rom/kernelt hasznaltak hozza (a legtobben ugy latom CM-et hasznaltak ElementalX kernellel):
I have a FiiO E7. With cm11 it works fine. It takes over as the system sound device as soon as I connect it. Everything works with it that I've tried. USB Audio Player isn't needed. I've tried it with a Y cable and it doesn't charge with or without the DAC connected.

Szoval elvileg mennie kene 5.0 ota gyari rom-okkal is, friss custom rom-okban pedig plane. Ezek alapjan meg sztem erdemes probalkozni. Esetleg mas kabelekkel, stb.
Ha tenyleg semmilyen kombinacioban nem akar osszejonni, akkor sztem nalad valami egyedi problema lesz...

De a fent emlitett thread-ben is tobben emlitik:
I can now confirm that Fiio E7 works with both Moto G and Nexus 7 2013 I have no idea why I couldnt get it to work previously, but suddenly it all just started working. Playing through Spotify extreme quality using E7, and can tweak the treble/bass with E7 I'm stoked :D

Lasd meg:
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#5834) Brett001 válasza assemble (#5833) üzenetére


Brett001
aktív tag

Én meg ezt találtam ( a fejhallgató erősítő/DAC topicban probáltak segíteni)
Sajnos az USB audió téma nem hibamentes a Nexus készülékeken:
Nexus 7 (2013): "May require a reboot with the audio device connected AND the language set to English-US (no kidding!). Google is said to solve this issue."
[link]

Rejtélyes ez. De tény, hogy pont az E17-el vannak gondok. Már bánom, hogy nem a E07-est vettem, az még olcsóbb is. Persze ezt az "angolra átállítani a nyelvet" is próbáltam, semmi haszna.
Ja OTG-vel meg már nem akarok kisérletezni. 2-vel próbáltam. Egy 3rd party zacskósom volt, aztán vettem egy igényesebb aranyozott HAMA-t 2000Ft-ért. Ha megint szerzek egy harmadikat azt azzal se jó, lassan mobil kellék boltot nyithatok. :D

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5835) bladerrr válasza ittakary (#5831) üzenetére


bladerrr
csendes tag

Sajnos biztos hogy nem lts-et kaptam... :((
Az volt az első hogy miliről milire attvizsgaltam...mert doboza is 16gb-os
De kutyu szerencsere 32es..nemtudom mitevo legyek ?! :(

(#5836) assemble válasza Brett001 (#5834) üzenetére


assemble
addikt

E17-rol is minden komment amit ezeken a forumokon lattam arrol szolt, hogy remekul mukodik vele, szoval ketlem hogy az lenne a gond... Minden kinti tapasztalat szerint amit olvastam mennie kene, szoval nemtom mi lehet a gond...

(#5837) ittakary válasza bladerrr (#5835) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem rossz ROMot flasheltek rá... én megpróbálnám Nexus Root Toolkittel a helyes ROMot ráflashelni

mert ha amúgy hibátlan a készülék, kár lenne emiatt visszavinni, ha tényleg egy kattintás megoldani :)

(#5838) bladerrr válasza ittakary (#5837) üzenetére


bladerrr
csendes tag

Hmm.. hát köszönönet a tippèrt..

(#5839) Brett001 válasza assemble (#5836) üzenetére


Brett001
aktív tag

Igen, de amit belinkeletem ott trükközésről írnak (körbeléptetni forrásválasztót, angol nyelv ) tehát vannak bizonytalan működés tapasztalatok is. De valóban egyedi eset lehet az enyém. Az biztos, hogy emiatt nem lesz szervíz, majd még kisérletezem, addig meg marad a PC-s hallgatózás.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5840) PistiSan válasza Brett001 (#5839) üzenetére


PistiSan
addikt

Tényleg ekkora a különbség a beépített hang chip és a dac között, hogy érdemes szívni ilyesmivel?

(#5841) Brett001 válasza PistiSan (#5840) üzenetére


Brett001
aktív tag

Határozott igen a válasz. Amikor sikerült megszólalásra bírnom Hibymusiccal flac fájlokkal zongorázni lehet a különbséget. :) Persze jó füles is kell hozzá. Nekem AKG K550-es van, valósággal megtáltosodott, élettel teli, dinamikus hangzás. Azért, mint kiderült általában megy Nexussal, most már biztos, hogy nálam valami egyéni hardware gond van.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#5842) PistiSan


PistiSan
addikt

Nem veszek csak ezért hozzá egy DAC-t, de pár éve vettem egy fülest, a pc-be dugva finom cincogást hallottam, azt hittem rossz a füles mert az előző gazdaságos fülesemmel nem volt semmi zaj, az új belépő szintű márkás fülessel meg igen. A teszt kedvéért rádugtam a nexusra, és ott hibátlan volt, szóval nekem már a PC gyári integrált hangkártyájához képest a nexus is nagy előrelépés. Mint kiderült a pc-ben sok minden zajforrás van, a táp az elsődleges. Azért egyszer meghallgatnám élőben mi a valós különbség a nexus éa dac verzió között.

(#5843) Tyca válasza Brett001 (#5841) üzenetére


Tyca
senior tag

egy BT-s füles is kikerüli a teló dac-ját...vagy az is komolytalanul szól?

[ Szerkesztve ]

(#5844) wardemi


wardemi
senior tag

Üdv,

Ma meghalt a tabom, valószínűleg aksi miatt. Este leraktam, reggel már nem kapcsolódott be, gondoltam csontra lemerült véletlen. Hiába töltöm 3 adapterrel 4 féle kábelle, annyit érek el vele, hogy villog a led 5x és semmi. 1-2x a google logo felvillan 1-2 secre de megint semmi. Olyan mint ha nem töltené az aksit, vagy nem tudom.

Elvileg még 1 hónap MM gari van viszont nyitva a cucc meg root stb, és mivel a bootloader sincs így tehetetlen vagyok :\ Valakinek valami ötlet vagy tapasztalat, hogy az MM mennyire szívózik ilyen esetben?

Köszi

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#5845) Maxximus válasza wardemi (#5844) üzenetére


Maxximus
őstag

1. Download mód?
2.Másik töltő? :D estleg...
3 a MM nem ,ők tovább küldik,de mindenképpen vidd be.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#5846) Ronin- válasza wardemi (#5844) üzenetére


Ronin-
senior tag

És ha mondjuk meghalt az alaplap, akkor hogy nézik meg szerinted ? Vagy ha az akku, vagy a töltő panelja ,akkor annak meg mi köze ahhoz, hogy nyitva van ? szerintem max csak kötekedés lenne, meg szívózás, ilyenre ne alapozz, vidd be,aztán kiderül :) várjuk a fejleményt

(#5847) Magnat válasza wardemi (#5844) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Mennyi ideig hagytad rajta a töltőket? Az 5 villanás a túlmerülés jele ([link]) íjt már nekem is 1 v 2 alkalommal, egy darabig töltőn hagyva feltámadt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5848) BirkMan válasza Tyca (#5843) üzenetére


BirkMan
csendes tag

Üdv Srácok,

ezzel a BT-s minőségi dologgal kapcsolatban lenne nekem is kérdésem.
Tervezem én is, hogy veszek egy N7-et, és a kocsiban használnám zenelejátszásra/navigálásra. Milyen hangminőségre lehet számítani, ha BT-n keresztül kapcsolódok a fejegységhez? Hallhatóan rosszabb, mint a kábeles megoldás?

Köszi! :)

(#5849) wardemi válasza Magnat (#5847) üzenetére


wardemi
senior tag

Helló,

Egész nap töltőn volt, 2 adapterrel néztem közvetlen, külső aksiról is néztem, gépről is néztem. Még melóhelyen van egy 4. kábel és 3. adapter, ott ma még szenvedek vele és nincs több ötlet.

Igen nálam is többször volt túlmerülés, de most valahogy sehogy se akar tölteni normálisan. Nem is melegszik az adapter vagy a tab töltéskor semennyit. Úgy viselkedik, mintha nyomkodásra elkezdene valamit mocorogni, de azután semmi. A gépen feldugva is kb ennyi, hogy hallom hogy usb találna bootloaderben de a kép nulla és le is csatlakozik a gépről egyből.

Semmilyen módot nem tudok elérni, a google logót a legelején sikerült kb 2x 1 sec-re felvillantanom ennyi. Aztán fekete kép.

Ha melóhelyen se lesz okés, akkor megpróbálom MM-et és hátha szerencsém lesz :\ :(

Ronin-:

Értem én, hogy nem kéne geciznikük vele, meg alapból egy nexusról beszélünk. De fingom sincs, hogy az ASUS mennyire rugalmas e téren. Anno Gnex-nél kb le se szarták mi van vele, de az más gyártó más garancia.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#5850) Maxximus


Maxximus
őstag

HDMI

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.