Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#865) MC Pite válasza Dyraxx (#862) üzenetére


MC Pite
veterán

Vaktérkép úgy jól használható, ha jelzi a kanyarokat - ehhez neked kell összerakni szerintem az utat. Bár mondjuk múltkor egy saját korábbi edzést indítottam, és ment a turn by turn...
I2nél a teló/garmin szerver(?) tervez - meg tudod könnyen nézni gépen/telefonon- térképes fenixnél az óra (lassabb és nehezebb pontosan megnézni).
Fenix Pro mutatja a térképet is, a másik csak a nyomvonalat, utasításokat (a lényeg az utasítás nekem, ha nincs turn by turn, majdnem mindegy van e térkép). Explore appal nem lesz turn by turn, csak a connectel. https://prohardver.hu/tema/re_garmin_instinct_kuldetes_teljesitve/hsz_807-807.html

Instinct monokróm, remekül olvasható és könnyű, fenix meg színes és tud 1-2 dolgot pluszba. Sokat nézegettem, pont a térkép és a súly fontos nekem, de túl nehéz és relatív sérülékeny ehhez képest a fenix. Vannak videók amik összemérik (bár I2 nemrégiben kapott sok újítást, a videókban ez még nincs benne).

Felesleges kikapcsolni SPO2 kivételével bármit, rengeteg dolgot mér ügyesen az I2, ez nem egy huami/samsung, stb (nemmtúl hasznos alvási és edzés statisztikákra gondolok).

Solar: Nyáron határozottan jobban bírja, meg a pay ami előny. Utóbbi nem izgat, mert ott a telefon (bár a curve gpayyel néha szopat, garmin payyel jó; revolut mindkettővel). A színe miatt vettem használt I2S-t a visszaküldött I2 helyett.
5,5órás tekerésen puzus pánttal és pedálfordulatszenzorral, navigációval és persze gps+galileo rögzítéssel 20%-ot merült - ez jóval hatékonyabb töltés mint a solar fenixnél, vagy akár az I1S-nél volt. De olyan sokat bír a sima I2 is, hogy ritkán kellene több. Azok solar plusszáért nem adnék pénzt.

Egy előnye volt nemrég a Solarnak: 10 napos német útra elfelejtettem kábelt vinni. Az 54%-al okosóraként kihúzza, de alvásmonitorozással és 2 naponta edzésekkel persze nem; így spot lámpa alá lógattam, és ott töltöttem minden nap. :DDD
[kép]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.