Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [gabor85:] Error

Hozzászólások

(#3) Samus


Samus
addikt

Nekem nemrég Gmail helyére tette be a Google keresőjének ikonját (a kis egoista, mindenhol magát reklámozza :D), de miután betöltöttem az oldalt, visszakapta a saját ikonját...egyébként nem tudom ki hogy van vele, de az FF3.5 számomra érezhetően lassabb, mint a 3.0, nem beszélve a 2.x verziókról...a betöltés valami borzalom. Napi első indulásnál bő30-35 mp...utána már csak 5 mp, de ez akkor is idegesítő..., bár ez a megjegyzem, amit írtál, nagyon jó dolog, ennyit megér. Viszont nem értem, miért nem lehet egy olyan lehetőséget beletenni, mint az Operában van már nagyon régóta...a neve: "reload page in every..." vagyis az oldalt megadott időközönként újra betölti. Nekem csak annyi kellene, ha az oldal betöltése sikertelen volt, próbálkozzon újra x idő elteltével (15, 30 mp például.), kivétel az ismétlésed alól az, ahová Postdata információt küld, azzal ne csináljon semmit. Esetleg valaki nem ismer egy kiegészítést, ami ezt megvalósítja?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [gabor85:] Error
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.