Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#347) vlevi válasza -=RelakS=- (#346) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Szerintem nem kell kikapcsolni."
Hetesed van?
Mert szerintem a cikk írója XP-re gondolt, és az XP még nem ismeri az SSD fogalmát, ott nagyon rá kell erőszakolni, hogy ne normál HDD-nek kezelje.

Na, néhány nap múlva visszetérek ide, mert ha minden jól megy, beújítok egy 128-as Samut, és fogok még baromságokat kérdezni.
Például azt, hogy az oprendszer Win7 HP 32 bit, a gép pedig a core2duo-s gép, sata2-vel (ezt tudom, hogy menni fog, csak kicsit lassabb, de ez van).
A kérdés inkább az, hogy most van egy 1T méretű vinyóm, abból 100G a rendszer, a többi a lom (játék, zene, satöbbi). Win7 backupppal le van mentve a C:, egy külső vinyóra. Ha csak ezt a backupot töltöm vissza az SSD-re, és mellé rádugom a régi 1T méretű vinyót, akkor azzal nagy baromságot csinálok? Tudom, lesz egy plusz új meghajtóm, a régi c most egy felesleges partíció lesz, azzal majd egy kicsit kavarok, hogy minden a helyére visszakerüljön. Ha mást nem valami külső eszközzel törlöm a felesleges elsőt és összevonom egybe, aztán majd lesz ami lesz.
Mert ha a backup nem az igazi, és érdemesebb újra rakni, akkor inkább megvárom a hardver cserét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.