Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) |AP| válasza Knobber (#449) üzenetére


|AP|
veterán

én is a 9000 sorozathoz jutottam, leginkább a 4 üzemmód miatt.
Most 67k körül van az ára, nem tudom lesz-e ennél nagyobb akcióban mostanában

(#452) abrtom87


abrtom87
tag

Erről mit gondoltok?

HX9601/03
[link]

(#453) Knobber válasza abrtom87 (#452) üzenetére


Knobber
aktív tag

Ez egy jó fogkefe.
Csak a román számlát nem tudom a magyarországi philips szerviz befogadja e meghibásodás esetén.

Most nincsenek jó árba a Philipsek annyira.

Én rápróbálnék az új Oclean X Ultra S -re ennyiért.

[link]

Az új maglev 3-as motor és az új fejek elég ígéretesek

Youtube: Knobber

(#454) Reynaldo válasza Knobber (#453) üzenetére


Reynaldo
kezdő

Hű, már az Oclean is a Phillips-es túlárazást követi? :N Talán ennyiért már inkább ezt venném: X Pro Digital Duo Set Gold and Blue, ami mégiscsak 2 db felső kategóriás készülék.
He meg 1db elég, szerintem egy bármilyen színű Oclean X Pro is jó lenne az Ultrához képest 1/3 árban. Ugyanannyi a rezgésszám, ami a legfontosabb. Sőt, első(persze nemcsak elsőnek) szónikusnak bármelyik Oclean is nagyon jó minőségű, Flow Blue, F1, vagy Air2 például, ha nem annyira fontos a mobilos alkalmazás, és a kijelző, akkor van választék, kinek melyik tetszik.

(#455) abrtom87 válasza Knobber (#453) üzenetére


abrtom87
tag

Köszi. Ocleanről X Pro-ról váltanék a fejek miatt. Amit linkeltem az most külföldön ahova járunk rokonokhoz, forintban 53.000 Ft, nem az emagnál venném. Viszont nem tudom, hogy a fentebb kitárgyalt 99-es modell (9000-es sorozat) ami 4 funkciós, nem lenne-e sokkal jobb? Az egy 20-assal drágább.

[ Szerkesztve ]

(#456) Knobber válasza abrtom87 (#455) üzenetére


Knobber
aktív tag

A 9000esbe van Whitening mód, annyival "jobb". A 7300 is elég tud lenni ha az üzemmód nem kell.
A 9000 es széria és afölött már nem a régi quadpacer van hanem 6 részre bontja a szájat fogmosásnál. A pozíciót nem követi, de appba méri az időt ugyanúgy és szól mind a 6 elemnél hogy hol kéne legyen épp a fogkefe.

Youtube: Knobber

(#457) sunavlys válasza Knobber (#456) üzenetére


sunavlys
senior tag

és akkor mennyi az annyi? (fordulatszám)

van ahol 84000 van ahol 42000-et mondanak

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#458) atua válasza sunavlys (#457) üzenetére


atua
aktív tag

"De bármilyen szónikust is vesztek, a rezgésszám lényeges, hogy minimum kb. 35000 rpm-et tudjon. Némelyik gyártó nem rpm-ben adja meg, hanem tisztító mozgást ír, amit osztani kell kettővel, hogy összehasonlítható legyen."

(#459) sunavlys válasza atua (#458) üzenetére


sunavlys
senior tag

Igen, csak nem tudni melyiket kell osztani kettővel

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#460) abrtom87 válasza Knobber (#456) üzenetére


abrtom87
tag

Köszi, a drágábbat veszem meg inkább.

(#461) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Valamikor volt téma az oclean fejek minősége. Nekem 2 éve tartott az ellátmány, mikor vettem az egész cájgot. Egy hónapja bontottam ki a tavaly őszi utánpótlás rendelést. A fejek egyértelműen hamarabb kopnak. Egy hónap után olyan, mint a régebbi 3 hónap után. Nyavajásak :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.