Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) koxx válasza geotigris9 (#99) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem a bal szélső a kedvencem.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#102) geotigris9 válasza bwoay (#100) üzenetére


geotigris9
tag

:N (Már nem tudom átírni.)
(Az anyanyelv nem állandó tűnnek el szavak és jönnek újak akár szlengből is.)

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#103) Pityu. válasza geotigris9 (#99) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem csak ez a hagyományos fej van

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#104) geotigris9 válasza koxx (#101) üzenetére


geotigris9
tag

Nekem most jobbról a második fej van használatba az az un. puha sörtés egyik fogorvos azt ajánlotta meg volt otthon azért lett befogva ez az alap fej lényegében Orab -éknél.

Még nem írtam, de olyan könnyedén tartom oda a fejet a foghoz, hogy még soha nem villant be az erős rányomás érzékelős fényvillanás. (Persze csináltam az elején szándékos rányomást, hogy mekkora rányomásnál jelez egyáltalán.) Ezt arra írtam, hogy szó volt róla, hogy esetleg károsítja már a hosszzab ideig tartó fogmosás a zománcot. (Régen volt ilyen, hogy szóvá tette a fogorvos még amikor nagyon kicsi voltam ez abból adódott, hogy nem helyes irányba történt a fogmosás /csak vízszintes irányba nem lettem rá akkor megtanítva hogyan kellene jól fogat-mosni/ valószínűleg túl erős is volt a fogkefe sörte és nagyon rá is nyomtam anno. Horizontálisan voltak "barázdák" a fogzománcon az előzőekben leírtaktól. )

(#103) Pityu. :) (Elég cserésnek néz ki kép alapján már..)
Ha gondolod kipróbálhatod, ha van rá zsetonod azt a fogkőtisztítót, de nem hiszem ...

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#105) Amazonas válasza koxx (#101) üzenetére


Amazonas
senior tag

Tesco-ban most nagyon jó áron van a 2 db-os. :) Tegnap vettem 2200 HUF körül.

(#106) bwoay válasza Amazonas (#105) üzenetére


bwoay
nagyúr

cross action? annak nem annyi a reális ára?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#107) Amazonas válasza bwoay (#106) üzenetére


Amazonas
senior tag

Ennél olcsóbban egyelőre még nem láttam a 2 db-osat, bár én csak pár hete használok elektromos fogkefét.

[ Szerkesztve ]

(#108) edward2 válasza geotigris9 (#99) üzenetére


edward2
addikt

Én sima gumi csőre cseréltem. Nem a legjobb meg a nyomást nem lehet visszatartani mert felpuffad a cső de amúgy oké.

(#109) bwoay válasza Amazonas (#107) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem amikor olcsó, akkor 1000 Ft alatt van a darabár, mondjuk 800 körül. szélsőséges példa, de black friday alkalmából emag.hu-n voltak nagyon jó áron.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#110) geotigris9 válasza edward2 (#108) üzenetére


geotigris9
tag

Lőhetnél róla képet, végül is, hogy oldottad meg.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#111) LurkerSheik válasza bwoay (#109) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Azsia centerben 600 korul vannak a darab arak.

Most valtanek egy Oclean SE-re, amit BF-kor rendeltem, rossz helyre kuldtek, bar vissza kaptam az arat (30$).
Most varok hatha lesz egy jo kis Sale.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#112) INGJOKE válasza LurkerSheik (#111) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sajnos ilyenkor nincsenek nagyon jó akciók... :(((

Én most rendeltem oclean-hez fejet 2 darab 5.99 dollár.

[ Szerkesztve ]

(#113) koxx válasza LurkerSheik (#111) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Annál kicsit többre jön ki, de még így is jóval olcsóbb mint rendes boltból venni. Minőségileg nincs eltérés, ugyanazt árulják (nem hamisat)

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#114) edward2 válasza geotigris9 (#110) üzenetére


edward2
addikt

Az a baj szüleimé a gép 200kmre vannak 😁 én csak a javításért felelős voltam.

(#115) DeFranco válasza geotigris9 (#104) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jelezném hogy a dm-es, oral-b kompatibilis fej annyiban érdekes lehet többeknek hogy (amellett hogy számottevően olcsóbb az oral-b-nél, és valószínűleg biztonságosabb mint a csájn-íz) lényegesen puhább a sörte az oral-b-s alap sörténél. én vissza is akartam váltani az oral-b-re emiatt, de ha ennyire sarkalatos kérdés, hogy puha legyen a sörte, akkor meghagyom egyelőre.

egy elég felkészült dentálhigiénés szakemberrel egyeztettem arról, hogy ezek a dm-es fejek mennyire megbízhatóak, ő azt mondta nyugodtan lehet használni őket, a hatékonyságuk megfelelő az élettartamuk rövidebb valamivel mint az oral-b-s fejeknek de összességében megéri.

(#116) sunavlys válasza DeFranco (#115) üzenetére


sunavlys
senior tag

valószínűleg biztonságosabb mint a csájn-íz

mi a jó fenét tesz bele a fogkefébe a kici kínai?

mondjuk nem nyelem le.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#117) atee_13 válasza szabifotos (#7) üzenetére


atee_13
őstag

Én is ilyet használok. Nem rossz szerintem, bár nekem is ez az első elektromos tapasztalatom. Ami engem zavar az a fej. Túl gyorsan kopok, valamint a fej felső részén a szín szinte pár használat után ki is kopik. Kicsit aggaszt, hogy ez nem káros e. Tehát a festékanyag amit valószínű így benyelek mennyire ártalmas.

(#118) LurkerSheik válasza koxx (#113) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

2400 Ft 4 db cross action fejert az testverek kozott is 600/darab. Illetve darabra is lehet venni. Nehol kosarban vannak kihanyva.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#119) koxx válasza LurkerSheik (#118) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja mondjuk típusfüggő is, nem mindegyik olcsó.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#120) alex89


alex89
senior tag

Üdv!

Gondoltam én is megosztom tapasztalatom elektromos fogkefe ügyben, ugyanis nemrég tértem át magam is erre.
Óvatosan közelítettem meg a dolgot, mondván nem biztos, hogy beválik éppen ezért anyagilag sem fektettem sokat a projektbe. Aki kipróbálná, ismerkedne a dologgal, annak bátran ajánlhatom ezt a fajta alap oral-b fogkefét. Van itthon Oral-b Vitality típusú készülék is, nem tapasztaltam érdemi eltérést működésben a kettő között, a fejek is azonosak ugye. Amiben viszont eltérnek, hogy az elemes verzióba 2db elem/akksi (pl Ikea ladda) tehető aminek köszönhetően lényegesen tovább húzza, nagyjából háromszor addig. Szintén nem tűnt rossznak a müller saját márkás sensident névre hallagató elméletileg svájci fogkeféje, alap kiszerelésben 3500ft körül mozog, beépített akkus , indukciós töltős kb oral-b vitality szint, a fejek is csereszabatosak. Ami viszont komoly csalódás volt (bár egy picit számítottam is rá), az a olcsó kínai, de egyébként itthon is kapható után gyártott pótfejek. Illeszkedik, működik látszólag minden rendben vele, de ha hozzá nyomom enyhén a ujjbegyemhez a sörtéket szinte teljesen megáll a fej mozgása, ezzel szemben a gyári fejet szinte le sem lehet fogni.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#121) kzsuzsi


kzsuzsi
újonc

Sziasztok! Mivel úgy látom, itt többen is a téma szakértői, érdeklődnék, hogy mi a vélemyényetek a szónikus és az ultrahangos fogkefékről? Szónikusban a Philips SoniCare -t néztem ki, de egyre többször találkozom az ultrahangos működésűekkel is, ott pedig az Emmi-dent ultrahangos fogkefékkel szemezek. Valakinek van már ilyen tapasztalata? Esetleg összehasonlító tesztet tudtok valahol? Köszi!

(#122) DeFranco válasza sunavlys (#116) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem szeretnék erről vitát nyitni de mivel van abban szinezőanyag, lágyítószer (ettől lesz a sörte rugalmas, és elég sok lágyítószer kifejezetten rákkeltő) maga a műanyag anyaga is lehet többféle, a nyál meg remek oldószer, a nyálkahártyán meg szeretnek dolgok felszívódni, így nekem kiadja a matek erősen hogy rendkívül óvatos legyek azzal, hogy mivel mosok fogat.

objektíven vitatkozni ezzel szerintem nem is érdemes, mert az egyik oldalon ott van egy termékmegfelelőségi kényszer, egy minősítés és egy engedélyezési eljárás, a másikon meg a semmi csak ugye ocó.

ettől még lehet szubjektív okok alapján (vállalom a kockázatot) úgy dönteni hogy ez valakit nem érdekel és használja a kínait, de akkor nem kell eltagadni azt az egyébként bizonyára kellemetlen gondolatot hogy ez bizony egy (felvállalt) kockázat.

ez mindenkinek a szuverén joga, engem személy szerint nem is zavar a más fogkeféje, csak ne próbáljuk az említett kissé viszkető érzést feloldani azzal hogy megpróbáljuk mentegetni a kínai sörtét. mert nem lehet. azt lehet mondani, hogy nem ismerem de felvállalom.

(#123) DeFranco válasza alex89 (#120) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jó hogy írtál erről, pont most gondolkodom a váltáson, vitalitym van de ahogy írtam már nem szeretem hogy nagyon rövid ideig van benne annyi töltés amivel megfelelő teljesítményt tud eladni (utána még 3-4 napig maszatol de kis hatásfokkal), egy cserélhető elemes verzió sokkal jobban megfelelne.

súlyra mennyivel nehezebb a vitalitynél? egy falra ragasztott tartóra vannak akasztva a fogkefék, ebből a szempontból számunkra lényeges, hogy lehúzza-e a ragasztást a súly

(#124) koxx válasza kzsuzsi (#121) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kezdésnek sztem próbálj ki pl gearbestről vagy aliról egy cca 15 dolláros szónikus kefét, többeknek bevált. Ha úgy érzed, hogy neked megfelel akkor válthatsz mondjuk egy komolyabb philipsre (bár a fórumos tapasztalatok szerint nincs akkor difi a belépő és csúcskategória között mint oral-b esetén.)

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#125) Ombre85 válasza alex89 (#120) üzenetére


Ombre85
tag

Mi a véleményed az elemes Oral-B típusról, lehet ugyanannyira tartósan vízzáró, mint az akkus Vitality? Csap alatt szoktad tisztítani?

Az utángyártott, olcsó Oral-B fejektől én is óva intek mindenkit. Próbáltam párat még az elején, de vagy egy-két használat után szétestek, vagy hullott a szőrük, gyorsan elkoptak, illetve volt, olyan is, hogy a pontatlan kialakításuk miatt becsípték a nyelvem. Nem éri meg velük szórakozni még akkor sem, ha külsőre teljesen megegyeznek az eredetivel.

(#126) MaCS_70 válasza koxx (#124) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mi a Lidlben vettünk szónikus fogkefét, kb. 6000 Ft volt -- hátha lesz még a közeljövőben.

Egyébként bejön.

Reggel ezt használom, este a 3D-s Oral-B-t.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#127) koxx válasza Ombre85 (#125) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elektromos fogkefénél (oral-b) messzire kerülendők a belépő modellek. Azért a pénzért inkább GB-ről vennék szónikusat. Sajnos ez a tapasztalat. Nem mondom, hogy mindenkinek Oral-B Genius 10000-re van szüksége (sztem nem is éri meg), de jelentős difik vannak a különböző modellek között.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#128) INGJOKE válasza koxx (#127) üzenetére


INGJOKE
veterán

A Gb-n van a saját márkás alfawise vagy mi a neve, de én inkább a jól bevált, a logout-on már tesztelt Oclean-nél maradnék. Drágább, de szerintem jobb is. :D

(#129) alex89 válasza DeFranco (#123) üzenetére


alex89
senior tag

Lényegében egy "elemnyi" tömeggel több, szerintem nem vészes a súlya bár érezhetően nehezebb.

(#125) Ombre85

Én elégedett vagyok vele az árához mérten. Zuhanyzás közben használom szóval nincs probléma a vízállósággal, felül a fejnél azonos a kialakítás mint a többinek, a gombnál gumi borítás, alul pedig egy kupak van amit két oldalról kell összenyomni és úgy lehet levenni, körben gumi tömítés.

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#130) koxx válasza INGJOKE (#128) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha te mondod :) sose probaltam egyiket sem. 5 eve oral-b-t hasznalunk. Philips szonikus nekem nem szimpi.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#131) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok. Ha ni-mh akkus fogkefébe, li-ion cellát rakok, kezelni fogja?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#132) MaCS_70 válasza zorzy4 (#131) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem!!! :Y :Y :Y Teljesen más a két akku töltési karakterisztikája.
A LiXX ráadásul ki is gyulladhat a NiMH-nél triviális csepptöltéstől.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#133) LurkerSheik válasza INGJOKE (#112) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Tudom sajnos, az O SE- falitartoval es 2 pot fejjel volt valamivel tobb mint 30 dolcsi.
Annyiert most meztelul megy az Air.
De hogy hogy ment felre egy regisztralt kuldemeny... a posta igazolta, hogy ok nem hibaztak.
Lehet kiprobalok egy budget Alfawiset es nem varok

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#134) zorzy4 válasza MaCS_70 (#132) üzenetére


zorzy4
őstag

Ok. Köszönöm. Köv fogkefénél, első amit nézni fogok, hogy li-ion akku legyen. Gondolom azok egyenletesebben is merülnek, és nincs az amire más is panaszkodok, hogy gyengébben forog pár alkalom után. Vagy legalább nem kell megvárnom míg teljesen lemerül.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#135) INGJOKE válasza LurkerSheik (#133) üzenetére


INGJOKE
veterán

GB-n még nem volt csomag gondom, de alinál már igen most is késik egy telefon tok, de még van 1-2 napja aztán jön az 5 napos biztonsági idő ahol visszakérem majd a pénzem. :D

A legjobb árak kb 11.11-en vannak. Akkor 940-ért vettem a lapit utána még lejjebb ment a 11.11 "hétvégén" 10 dollárral azóta kb 1100 a legolcsóbb ára a legfullosabb akcióba. :D

Szerintem érdemes inkább ocleant venned. Nagyon jó az appja is tudsz összeállítani egyedi fogmosási programot is. Az aksija a one-nak nagyon durva tényleg elmegy hónapokat és utána kell csak feltölteni. :D

(#136) Pityu. válasza DeFranco (#115) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem az oralb sem különb mint a te kínai félelmed :)
Én kínából rendeltem fejeket és tökéletes,max van egy kis gyári szórás egy kettő széthullik max.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#137) DeFranco válasza Pityu. (#136) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerinted. szerintem meg igen. :P

(#138) INGJOKE válasza DeFranco (#137) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem kötekedni akarok, de az oral b fejeket hol gyártják?

(#139) koxx válasza INGJOKE (#138) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Majdnem biztos, hogy Kínában, de az egyik esetben van szigorú minőség/alapanyag ellenőrzés, a másik esetben nincs.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#140) DeFranco válasza INGJOKE (#138) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem az a lényeg, hogy hol gyártják, hanem hogy milyen minőségbiztosítási követelményeknek kell megfeleljen (illetve ezeket hogyan dokumentálják és ellenőrzik)

... de ez évek óta téma már minden kínai rendeléssel kapcsolatos threadben szerte az interneten, tényleg nem szeretném ezeket a köröket lefutni ha nem muszáj

(#141) Pityu. válasza DeFranco (#122) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Be vagy szarva egy kínai fogkefe fejtől,közben meg más ezer módon mérgeznek :)

#koxx

Olyan szigorú előírások és ellenőrzések vannak,hogy mégis valahol mindig szar kerül a palacsintába,pl drága márkás termékről derülnek ki olyan dolgok,hogy nem egészséges. :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#142) Pityu. válasza DeFranco (#140) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezt a világot pont az ilyen naiv embereknek tervezték,fent lopnak csalnak gyilkolnak,te meg még mindig elhiszed,hogy minden amit ők mondanak az valóság.Attól,hogy valami elméletileg vizsgált meg dokumentált még nem biztos,hogy minden úgy igaz ahogy mondják,a profit a lényeg.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#143) DeFranco válasza Pityu. (#141) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerencsére te átlátsz a szitán. csodállak.

tényleg fejezzük ezt be. leírtam hogy nekem mi a magánvéleményem arról hogy én mit használok, különösen ügyelve arra hogy véletlenül se minősítsem más döntését, majd a gyengébbek kedvéért le is rajzoltam hogy meddig tart amit mondtam és meddig nem.

de a sok furijankó csak kötelességének érzi leírni és megmagyarázni hogy a bab is hús. pedig dehogy.

még egyszer elmondom, lesz...sajnálom hogy te mit veszel a szádba és mit nem, a te dolgod, én nem ítélkezem, a magam részéről az állítás továbbra is csak annyi hogy akkor lesz szónikus xiacsangwise fogkefém ha pedigrés CE gyári fejet kapok hozzá itthon téglaboltból blokkal, márkanévvel. ennyit állítottam nem többet, és szívességből érdeklődésre indokoltam csak meg hogy ezt mire alapozom.

(#144) DeFranco válasza Pityu. (#142) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:DDD

még jobban csodállak. coachingot vállalsz?

(#145) geotigris9


geotigris9
tag

Anno azzal meggyőződéssel vettem "drága" elektromos fogkefét, hogy ez pl. ami többszörösen megtérül, ha az egészségedbe fektetsz a jövődbe fektetsz és mint tudjuk a prevenció az mindig jobb és anyagi szempontból meg pláne. Bármilyen drága elektromos fullos fogkefe és tartozékai semmihez nincsenek árban pl. egy protézis fog csináltatásához, ha csak anyagi oldalról nézzük. Ezt most annak írtam aki még nagyon gondolkodik beruházzon-e egy elektromosba. Ha nincs rá kereted egy jobb modellre szerintem használtan is érdemes venni egy markolatot/fő egységet. (Első fogekefém ami elektromos volt Signal volt olyan 3 k volt élég gyengusz volt a mostani Oral B -hez viszonyítva.)

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#146) Pityu. válasza DeFranco (#143) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem se szónikus a fogkefém :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#147) Pityu. válasza geotigris9 (#145) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez oké is,de mi van azokkal akik gének alapján nem valami jó fogakat örököltek?Egy ismerősöm is mindent megtesz a fogaiért mégis romlik neki,és nem csak egyedül van hanem rengeteg ember,szóval ha a drágával is működnek a jövőjük akkor is bizonytalan bár mindenkinek ha azt nézzük.Én is megpróbálok mindent megtenni a fogamért de egy bizonyos szint felett van,hogy nem egészséges a dolog,meg van hogy csak túltolja az ember,voltam ilyen mániákban én is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#148) sunavlys válasza DeFranco (#143) üzenetére


sunavlys
senior tag

Egyébként a minosegbiztositott Pet-palack is mérgező sajnos.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#149) geotigris9 válasza Pityu. (#147) üzenetére


geotigris9
tag

Én sem olyan géneket örököltem, hogy "nem kéne mosni a fogam".
Hiába mosom rendszeresen azért vannak problémák. Az is megesett, hogy egy fogamat gyökér-kezelni kellet és tavaly lett szegény már likvidálva tehát mint "száraz fa" gyökér-kezelt fogként funkcionált, de teljesen szétment. A végén szájsebész szedte ki külön gyökerenként. Leghátsó őrlő fog volt a ki nem bujt bölcsesség fog előtt felső fogsorban. Szóval csak pár évet tudott nálam a gyökér-kezelt fog még funkcionálni. Azért lett gyökér kezelt, mert nagyon régen tömve volt a tömés kiesett nem észleltem mikor és tovább lukad-t az idegekig és már menthetetlen lett. Ez után gyökér-kezelték. Az baj ha van tömött fog az a tömés nem lesz örök élettű idővel kiesik. Csak ezt tudom mindenkinek javasolni ott az okos telefon be kell írni félévenként vagy negyed évenként-re eseményemlékeztetőnek a fogorvost és eljárogatni szűrésre. Ha már akkor mész amikor fáj akkor már lehet veszett fejsze nyele.
Ha ekkora hangsúlyt sem fektetnék a fogaim ápolásába már sok ép fogam lenne.

Ezt akartam belinkelni szájzuhanyhoz: [link]
Itt jól látható, hogyan kéne megcsinálni ipari tömlőt szerzett be hozzá.
Jól látható szépen darabokban van a spiráltömlő és "meglepő módon" amit találtam videót a témában mindnél a tömlő hibásodott meg semmi más a szájzuhanynál.

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#150) kelna91


kelna91
senior tag

Érdekes, hogy nem említette senki az Elmex fogkrémeket. Szerintem a legjobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.