Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) greenity válasza petipetya (#200) üzenetére


greenity
aktív tag

Majd kipróbálom :) egyelőre elvagyok az elektromossal is :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#202) petipetya válasza greenity (#201) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ja hogy már van elektromos, az nem esett le :)

"nincs rá lezsóidő"

(#203) kzsuzsi


kzsuzsi
újonc

Sziasztok! Úgy látom, itt nem kevés tapasztalat jött már össze elektromos fogkefe témában. Szerintetek melyik lenne a jobb választás egy Philips Diamond Care egy Curaprox Hydrosonic Easy vagy inkább egy Emmi-dent Platinum fogkefe?

A Phlips régi jó ismerősünk, és egy műszaki tartalommal bíró terméknél nem hátrány, ha nem most hallunk a gyártóról először. Az Emmi-dent viszont nagyon szimpatikus a leírások alapján. A Curaprox-ot viszont fogorvos ajánlotta. Ha van valakinek tapasztalata bármelyik készülékkel kapcsolatban, azt örömmel olvasnám, mert a netet már átböngésztem a témában, de a szeélyes tapasztalatoknak jobban örülnék. Köszi!

(#204) koxx válasza kzsuzsi (#203) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Biztos megéri kiadni 60-70 ezret? sztem ezekkel nem fogsz túl sok személyes véleményt találni, esetleg a philipsről.

(#205) sunavlys válasza koxx (#204) üzenetére


sunavlys
senior tag

Sebesség
Akár 62 000 tisztítómozdulat/perc

Ez a chip 96 millió ultrahang-impulzust (rezgést) gerjeszt percenként

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#206) koxx válasza sunavlys (#205) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ettől még nem lesz jó/jobb.

(#207) sunavlys válasza koxx (#206) üzenetére


sunavlys
senior tag

Mert

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#208) greenity válasza koxx (#206) üzenetére


greenity
aktív tag

Van az a helyzet amikor kell ilyen. Pl nem tudod normálisan kinyitni a szádat - rengeteg ilyen betegtárs van, akkor viszont jól jönnek az ilyen ketyerék... Ebben az esetben jobb, mint egy hagyományos fogkefe vagy jobb mint egy sima egyszerű elektromos.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#209) koxx válasza greenity (#208) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

4.5eve oralb-t hasznalok :)

(#210) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Köszönöm a cikket!
Ennek, és a fórum-hozzászólásoknak köszönhetően döntöttem egy Oral-B 750 vásárlásáról. Már csak abba nem gondoltam bele, hogy a fejeket bármilyenre cserélhetem, vagy csak amit a márka gyárt?

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#211) Amazonas válasza noPublicFG (#210) üzenetére


Amazonas
senior tag

Az a lényeg, hogy kompatibilisek legyenek a pótfejek. Ezeket általában jelezni szokták az "utángyártott" termékeken, de egyébként, pont valaki írta korábban, hogy eredeti pótfejet is be lehet szerezni jóval olcsóbban az Ázsia Center-ben, a Pólus mellett.
Meg, figyelni kell az akciókat a hipermarketekben, vagy online is.

(#212) noPublicFG válasza Amazonas (#211) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Köszönöm

plus ça change, plus c'est la même chose

(#213) Bambuszpro válasza -=MrLF=- (#2) üzenetére


Bambuszpro
tag

Fúú köszi szépen ,hogy belinkelted. Pont most aktuális mert meghalt a kapcsolója a mostaninak.

A cikk pedig érdekes volt.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#214) geotigris9


geotigris9
tag

Elektromos szónikus fogkefe ... SENCOR - valaki a márkától vagy pont ezt használja? [link] UV sterilizálóval nem hangzik rosszul + utazó tokkal. :) Van két 5 * -os értékelése az oldalon, de nem szöveges. Az biztos érdemes lenne bevásárolni, ha beszerezne az ember sok pótfejet az nem biztos x év múlva is lenne hozzá. (Úgy nézem mágneszáras és elég stabil, kép alapján a tokja.)

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#215) geotigris9


geotigris9
tag

Ebbe sem lenne rossz beruházni.: [link]yottly_online=detail&yottly_recommender=personalised-substitutes][link] - Jónak tűnik.
Ez érdekes lehet még ezzel komolyan szemezek, szerintetek? Esetleg valakinek van itt, bár azt kétlem. [?]

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#216) Fecogame


Fecogame
veterán

Köszönöm a cikket! :R

Ennek hatására vásároltam nyelvkaparót és OralB elektromos fogkefét :) Sokkal jobb így a szájhigéniám, mint csak manuális fogkefét használva, fehérebbek lettek a fogaim is.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#217) attiati


attiati
veterán

Itt is rákérdeznék:

Találkozott valaki soft fejjel szónikus géphez?

Curaproxot linkelték másik topikban, de ahhoz 60e a gép.
Semelyik másik gyártó nem kínál soft fejet?

(#218) Ombre85 válasza attiati (#217) üzenetére


Ombre85
tag

A Sonicare-hez is van S széria, ami szenzitív fejeket takar. Tökmindegy, melyik nyélre teszed rá, mindegyikhez jó, nem muszáj hozzá a 60 ezres Diamondclean-t megvenni.

(#220) GSP


GSP
aktív tag

Profi kis cikk, köszi.

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#221) Panthera


Panthera
őstag

Hali!

A Nevadent elektromos fogkefével van tapasztalatok? Állítólag kompatibilis számos Oral-B fejjel.

(#222) Amazonas válasza Panthera (#221) üzenetére


Amazonas
senior tag

Igen, ezt korábban én írtam, de nem teljesen pontosan. Az Oral-B fej rámegy a Nevadent készülékre, de érdekes módon, a Nevadent fej nem megy rá teljesen az Oral-B készülékre (legalábbis a Vitality-re nekem nem ment rá teljesen).
Viszont, szerintem, már egy Vitality is jobban megéri, összességében valahogy mégiscsak minőségibb érzetet kelt, ráadásul 5k alatt igazán jó vétel. Igaz, ez Sensitive fejjel van, de az Oral-B pótfejeket a Müller-ben érdemes azért megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#223) GSP


GSP
aktív tag

Hétvégén láttam, hogy a dm-ben vannak Oral-B akciók, ha valaki éppen szeretne vásárolni.
Ajándék whitening fejekkel (2).

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#224) Ripper17 válasza Amazonas (#222) üzenetére


Ripper17
tag

A vitality tényleg jó, első elektromos fogkefém, korábban ódzkodtam ezektől de ez megszerettette a műfajt velem. sima crossaction fejjel. mióta ezt használom (esténként Colgate Natural Charcoal+White, reggel egy bio valami citrusos, kevésbé dörzsölő csoda) sokkal fehérebbek a fogaim, a lepedékek is minimálisak. az auchanban szokott néha lenni 8 darabos pótfej akcióban, ki kell fogni.

Amit viszont nem ajánlok, az az oralb elemes fogkeféje, baromi gyengén teljesít egy vitalityhez képest is, zörög, zajos - kb 4-5 utazás után már inkább berakom a vitalityt a töltőjével, az elemes vacak meg a takarítóeszközök közé került be, a zuhanykabin réseit jól kisikálja :D

(#225) Gabás válasza Ripper17 (#224) üzenetére


Gabás
addikt

Az elemes fogkefe egy pár jó elemmel tökéletes, és sokkal tovább bírja, mint a Vitality

(#226) Ripper17 válasza Gabás (#225) üzenetére


Ripper17
tag

jónéhány féle elemmel próbáltam, közelébe sem ért a vitalitynek a használati minősége, érzete nálam.

(#227) Amazonas válasza Ripper17 (#224) üzenetére


Amazonas
senior tag

Hehe... :) Takarításra teszem félre az elhasznált fejeket én is :)

(#228) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Beadtam a derekam, es elektromos fogkefet keresek. Viszont a boseg zavara all fenn. Segitsegeteket szeretnem kerni, hogy az alabbi parameterekkel melyek kozul tudok valasztani.

-ne beepitett akkus legyen
-cserelheto fej konnyen beszerezheto legyen, ergo, akar helyi drogeriakban is
-nincsenek nagy fogaim ferfi letemre, igy kisebb fej lenne elonyben
-egeszseges fogaim vannak, furva, faragva meg nem voltam. napokban volt fogko eltavotasom. ennek ellenere kicsit erzekeny a fogazatom. igy lehetoleg puha sorteju fejre lenne szuksegem
-arban se legyen eltulzott (max20-30e)

(#229) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Kb 1 honapja,en is beleptem az elektromos fogkefek,hasznalok taboraba,egy Genius 9000 -el.
Miota ezt hasznalom,sokkal de sokkal,tisztabnak erzem a fogaim,mint elotte,mikor sima fogkefet hasznaltam!
Nagyon jo :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#230) bexinho23 válasza Vaze (#229) üzenetére


bexinho23
őstag

Szia!

Nekem meg nincs e-fogkefem, de tervben van. Ha elhasznalodnak a fejek, akkor csak kifejezetten ehhez a tipushoz megnevezett fejeket lehet venni, vagy van atfedes, es hasznalhato mas almegnevezesu oral b fej?

(#231) Vaze válasza bexinho23 (#230) üzenetére


Vaze
őstag

Sajnos nem tudom,en csak eredetivel hasznalom.

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#232) bexinho23 válasza Vaze (#231) üzenetére


bexinho23
őstag

Oke, en is azzal szeretnem hasznalni. De hogy kell rakeresni? Mert a hivatalos leirasban azt olvastam, hogy szinte mindegyik oral b fejjel hasznalhato. Ez azt jelentheti, hogs ami oral b-s fej, az tokeletesen csatlakoztathato ra?

Lehet buta kerdes, de sosem hasznaltam e fogkefet, igy sok a kerdes bennem.

(#233) Vaze válasza bexinho23 (#232) üzenetére


Vaze
őstag

Igen,igy van,barmelyik oral b-s fej,jo ra.
Bocsi,nem ertettem eloszor a kerdesed :B

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#234) bexinho23 válasza Vaze (#233) üzenetére


bexinho23
őstag

Remek.:) Tegnap rendeltem is egyet. Nagyon kivancsi vagyok. Youtube review-okat neztem, ott nagyon dicsertek.

(#235) Vaze válasza bexinho23 (#234) üzenetére


Vaze
őstag

grt,nem fogod megbanni :)
Te melyik tipust rendelted?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#236) bexinho23 válasza Vaze (#235) üzenetére


bexinho23
őstag

Koszi. Genius Pro 9000-t rendeltem.

(#237) Vaze válasza bexinho23 (#236) üzenetére


Vaze
őstag

Majd azert,ne felejts ell,ide visszeterni az elmenybeszamoloval :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#238) bexinho23 válasza Vaze (#237) üzenetére


bexinho23
őstag

Mindenkeppen:) Sajnos 2-3. elott szerintem nem fog ideerni az unnepek miatt. Pedig a videok nezeset kovetoen mar ma kiprobalnam.

(#239) Narxis válasza bexinho23 (#236) üzenetére


Narxis
nagyúr

Több mint 1 éve azt használom.

Thanos was right.

(#240) Vaze válasza bexinho23 (#238) üzenetére


Vaze
őstag

Turelem,fogkefet terem :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#241) bexinho23


bexinho23
őstag

Ma megerkezett a fogkefe. A 9000-es. Nagyon premium fogasra is, es a keszlet egyarant, amit mellekeltek. Hasznalatrol sokat neg nem tudok irni, mert meg csak baratkozok vele, olvasgatok utana. Raadasul a 2 perces fogmosast nem tudom teljesiteni, mivel 3-3.5 percesre sikerult ket alkalommal is. Valoszinu, hogy a technikam sem tokeletes meg, mert itt ott nem erzem igazan tisztanak.

Egy kerdesem a toltessel kapcsolatban viszont lenne. Gondolom mindenki a gyari allo tartojan tarolja, ami egyben tolto is.
Viszont az akkuknak nem tesz jot, ha folyamatosan tolton vannak.
Ti kihuzzatok az allvanyt a fali aljzatbol, vagy folyamatosan hagyjatok toltesen?

(#242) Vaze válasza bexinho23 (#241) üzenetére


Vaze
őstag

Grtaula meg 1x :)
En szemely szerint,nem tartom a tolton rajta,nekem a furdoszobaban van tarolva,es ha tolteni kell,akkor kiviszem a furdobol es feltoltom.

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#243) bexinho23 válasza Vaze (#242) üzenetére


bexinho23
őstag

Koszi:) Rendben, akkor kihuzom a tartot. Feleslegesen ne toltogessen ra.:) 2-3x 2 perccel igy is 1-2 hetet kibir majd.

(#244) Pityu. válasza bexinho23 (#241) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor jó szarok a mai akkumulátorok,én még akkor vettem az elektromos fogkefémet mikor az első barátnőm volt,talán 2006-ben azóta mindig töltőn van de a mai napig használom és semmi baja. Ugyan úgy megmosom vele a fogam mint régen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#245) Vaze válasza Pityu. (#244) üzenetére


Vaze
őstag

Altalanossagban irt az akkukrol,nem konkretan 1 akkurol irt...
Amugy meg az igaz,hogy,egy akkunak sem tesz jot,ha folyamat tolton van!

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#246) Pityu. válasza Vaze (#245) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem nincs vele semmi bajom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#247) Vaze válasza Pityu. (#246) üzenetére


Vaze
őstag

Az a lenyeg,ne is legyen :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#248) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Agyalok egy elektromos fogkefe beszerzésén.
Kínálatot tekintve talán az Oclean márka szimpatikus. Főleg az Oclean X(katt), mert van azonnali visszajelzés a fogmosásom minőségéről. Néztem, hogy már van Oclean X Pro(katt) is, hasonló áron. Vagy lehet egy Oclean One is jó lenne kezdésnek, de pont annyival drágábbak a későbbi modellek(X és X Pro), hogy talán megérnék az kis kijelző.
Jó ez így, ahogy elindultam? Vagy felesleges egyből "fejest ugrani"?

(#249) Ripper17 válasza bexinho23 (#241) üzenetére


Ripper17
tag

Én sima, fali fogkefe/fogkrémes, "pohárkás" tartóban tartom az Oral-Bm, vagy a zuhanykabinban a fali polcon. Egy töltö fixen bedugva a mosógép mögé + a töltö ott egy polcon, ha kell rárakom 1 estére és kész. Egy másik töltö pedig az utazós piperetáskámban fixen.

(#250) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ennek felbuzdulására mi a vélemény a Lidl saját gépéről?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.