Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

majd meglássuk :) szerintem kb 10év elteltével ez lesz az a fifa, amit beszerzek...

egyébként megnőtt a pálya, vagy hobbitok játszanak rajta? kicsit fura, hogy milyen aprónak tűnnek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Egészen "foci"... :DD

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#3) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hát... talán valamit fejlődik ez az EA! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#4) B.Gaboo válasza mephi666 (#1) üzenetére


B.Gaboo
tag

:) A hobbitokra rá kell közelíteni a kamera beállításokban. Ez évek óta így van, mióta vmelyest nagyobb felbontásban megy a game.

..Hát én még mindig nem vagyok hasra esve a "újításoktól".

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#5) bOtX


bOtX
aktív tag

A PC-seknek már csak annyi a probléma, hogy ez PS3 as verzió :(

(#6) Ice!?


Ice!?
őstag

A hátulnézet csak visszajátszás?

(#7) bOtX válasza Ice!? (#6) üzenetére


bOtX
aktív tag

Nem. Az a konzolos verziókon a Be a Pro cam. Csak nekem annyi a gondom vele, hogy PS3 on is meg xbox on is szaggat össze-vissza abban a kamera állásban :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.