Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Lenry válasza Parci (#3137) üzenetére


Lenry
félisten

ok, sorry, nem követtem ezt a részét, elég ritkán bizniszelek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3152) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ne azt a rohadt nCore-t lássátok már, könyörgöm, hanem azt, hogy két évre 4000 Ft. Hihetetlen, amit műveltek... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3153) Lauda válasza Bjørgersson (#3152) üzenetére


Lauda
félisten

Biztos oka van annak, hogy ennyi. Ha Parcin mulna csak, valoszinu ket evre 1000 ft lenne a dij. Akinek nincs egy evben 5000 ft-ja erre, az festi magat velemenyem szerint.

(#3155) Vakegérke Tartom a velemenyem most is. Ha pedig tenyleg az ehhalaltol menti meg ez az osszeg a gyereket/nyugdijast, akkor nezze a reklamokat, ennyi. :K Ebbe amugy se menjunk bele, mert sokan kevesebb fizetest kapnak, mint a nyugdijas nyugdijat.

[ Szerkesztve ]

(#3154) bitpork válasza Parci (#3133) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Van benne jó rész. Kifejezetten a halálom amikor egy hirdetésben minden várost megjelölnek, a posta opció használata helyett :W Ha kötelező lenne 1 és csak is egy várost megadni, az sokat tisztítana a dolgon.
Uh nem rossz. Annyit azért remélek hogy a színeket nem akarjátok átvenni. Az utóbbi időben elharapódzott ez a vanpédzsszcrolling, inverz színbe. Tudom hogy fejlődni kell, meg haladni a friss vér felé, így megbékélek a változásokkal ha nem folyik ki a szemem tőle :B

2all: ne kezdjünk már megint háton pörögni az áron. Akinek nem tetszik, ott a lehetőség hogy ne fizessen. :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3155) Vakegérke válasza Lauda (#3153) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vannak itt gyerekek is, meg nyugdíjasok is. Az előbbiek nem biztos, hogy ki tudják csengetni, esetleg a szülő nem ad ilyen célra, utóbbiaknál meg attól függ, mekkora a nyugdíj.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3156) w.miki válasza Lauda (#3153) üzenetére


w.miki
veterán

...esetleg szegény... :x

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3157) Parci válasza Bjørgersson (#3152) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nekem az hihetetlen, hogy egy ezerrel adblockoló user izél a prémium csomag árán. feleáron előfizetnél? úgy értem, tényleg? belépnél, utalnád? na ugye... kilövöd majd az adblockot ingyen és ugyanúgy megvagy :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3158) Parci válasza Vakegérke (#3155) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem is kell kicsengetnie senkinek. aki akarja, az csengeti ki. a többiek meg kilövik az adblockert ingyen és kész. :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3159) Bjørgersson válasza Parci (#3157) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne nekem mondd. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3160) bitpork válasza w.miki (#3156) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Gondolkodtam , hogy erre reagáljak -e mert úgy is csak a fejemre hullik vissza. De nem bírom ki.
Szegény? Nálam szegényebb? Árulom a telefonom, az autóm, a lakásunk. Végrehajtás van ellenem több mint 2 millió forint értékben, mert a NAV pecsétes papírral igazolhatóan törvénytelenül nem ad vissza milliós nagyságrendű ÁFA-t ami tönkretett teljesen. És hiába van papírom hogy nekem jár, közölték hogy pereljek majd akkor visszakapom, csakhogy maga a per indítása is 500k + lenne. Nem tudtam befizetni az utolsó havi telefonszámlámat sem, a közös költséggel lassan egy éve lemaradásban vagyunk. Nincs munkánk (szegedi melót igen nehéz találni). Mégsem pörgök a fenekemen hogy mennyibe került- a net helyett ide lett fizetve, oszt csók.

Nem indok a szegénység, ha egy egyszerű megoldással is támogathatod az oldalt pénz nélkül. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3161) Vakegérke válasza bitpork (#3160) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Nem indok a szegénység, ha egy egyszerű megoldással is támogathatod az oldalt pénz nélkül. :R"

Nem támogatásként fogja fel, hanem az "előnyök" árát sokallja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3162) bitpork válasza Vakegérke (#3161) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én értem a szemléletbeli különbséget. Ugyanakkor nagyon sok mai fiatalnak meg kellene tanulni elfogadni, hogy az internet nem azt jelenti, hogy minden igyijé van. A tartalmat a karbantartást és értelem szerűen az áram, a javítás-fejlesztés költségét valamiből fedezni kell. Megnézném lezso6-t amikor a közértben azt mondja , hogy a kosár tartalmát elvinném, de a sok AdBlocker miatt pénzt nem tudok itt hagyni :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3163) #02683648 válasza bitpork (#3162) üzenetére


#02683648
törölt tag

Arról nem is beszélve h az utolsó hely ahová/akinek pénzt adnék az egy torrentoldal.

(#3164) szabogabor10 válasza #02683648 (#3163) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezzel én is pont így vagyok.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3165) Vakegérke válasza bitpork (#3162) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mint a prémium tagok zöme, én is kicsengettem volna a susit akkor is, ha nem kapok érte semmit. Sok évnyi tagság mérlege az, hogy annyi jót kaptam itt, és annyi pénzt spóroltam meg az értékes tanácsok kapcsán, hogy csak hálás lehetek.
Ha ezt fórumtársunk nem érzi át, az az ő dolga.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3166) w.miki válasza bitpork (#3160) üzenetére


w.miki
veterán

nem akarok ilyen oldalon politizálni, meg ideologizálni, mert nem ezért járok ide, de...

...most is megtartom ezt jó a hagyományt...

Mindenesetre bár az ncore fórum rendszere rosszabb, de a társalgás mégis szabadabb, kevésbé merev, és megfelelési kényszeres....
de nem is ez a lényeg...

Ha lesz ilyen jó akció itt is előfizetek, ha nem nem

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3167) bitpork válasza w.miki (#3166) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ebben nincs politika. Az állam mindig lop, színétől függetlenül. Ide meg -szerintem- az ember a jó társaságért, a tudásért és nem a szolgáltatásért jár. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3168) beg válasza w.miki (#3166) üzenetére


beg
veterán

Lehet kajálni 490 ft-ért és 990-ért is. Mindkettőnél jóllaksz, csak más szájízzel.

Akinek a kór fórum a jó társaság és szakmailag releváns csevejde, annak a véleményét csak megismerni tudom de elfogadni nem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3169) Vakegérke válasza bitpork (#3167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Arról nem is beszélve, hogy itt tiszta értéket kapunk, ellentétben az nCore-ral.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3170) w.miki válasza Vakegérke (#3169) üzenetére


w.miki
veterán

tiszta érték... pff....
na ez már politika...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3171) Lauda válasza Vakegérke (#3169) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy kinek mi az ertek, az is relativ. :) Nekem a ph is nagyon ertekes, mert olyan amilyen es az ncore is, mert tudjuk miert.

[ Szerkesztve ]

(#3172) bitpork válasza w.miki (#3170) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Remélem csak a humorod ennyire lapos. Nem tűnt fel, hogy a politika minden téren tiltott a ph-n egy topikot kivéve? Itt a legnagyobb "politizálás" ha a fekete és a zöld oldal összevész.
De jut eszembe: ha ennyire rossz itt, akkor tisztelettel kérdem, mégis mit erőszakolod magad a társaságunkkal? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3173) Vakegérke válasza Lauda (#3171) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "tiszta" szón van a hangsúly. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3174) #02683648 válasza bitpork (#3172) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ezért szeretem a PH-t mert könyörtelenül gyomlálják a polt a flame-t az indulatkeltő offokat, stb.
Ha ez merevség meg megfelelési kényszer, akkor so it be.
Nem tudom milyen az ncore fórum, de ha olyan mint a régi terminál vagy sg akkor kösz nem.

Az meg nem világnézeti kérdés hanem tény h egy torrentoldal összegyűjt tartalmakat, egy hír vagy teszt oldal (mint a ph) pedig létrehoz tartalmakat.

(#3175) #67656192


#67656192
törölt tag

2003 óta vagyok rendszeres Napi olvasó.Ti győztetek meg arról, hogy az N8 után vegyek birtokba egy s2-t. Durván egy éve beléptem és rákaptam az aktivabb részvételre. Az az igazság, hogy nem luzerségből vártam a befizetéssel hanem azért, hogy ezzel is jelezzem nem az "akciós" ajánlat dobott fel amiért esetleg olcsóbban hozzájuthatok bizinyos extrákhoz. Igazából az extrákat nem is nagyon tudom kihasználni inkább csak támogatásképpen fogom fel a prémium tagságot. Örülök, hogy támogathatom az oldalt ahogy az Ncore esetén is. Fogalmam sincs, hogy ott milyen előnyöket tartalmaz a söröskorsón kívül a tagság de it sem ez a lényeg. Inkább ez mint egy CLOSED felirat.

(#3181) htc07


htc07
addikt

Ha már addikt lett a rankom (ami valójában tükrözi is a valóságot ;] ), örülök hogy hozzájárulhattam én is a fórumhoz a frappáns hozzászólásaimon kívül is. :DDD

Bele sem merek gondolni mennyivel könnyebb lesz az életem az ignorálás funkcióval, jót tesz a szívemnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#3182) #67656192


#67656192
törölt tag

Esetleg érdekelne, hogy a mobil verzióba is be lesznek integrálva a prémiumok mint pl a hosszabb szerkb idő?

(#3183) radi8tor válasza #67656192 (#3182) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Téma összefoglaló / Egyéb kérdések:
Mennyiben érinti a prémium tagság a mobilfelületet?

⭐ Stella

(#3184) #67656192 válasza radi8tor (#3183) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pl ott nem látszik a hosszabb szerkesztési idő, ill a prémium csillag,nincs a rejtés funkció(nem mintha ignorálni szeretnék valakit is. Csak kérdezem tisztelettel.
Igen olvastam az összefoglalót de mit is jelent a HTML5/responsiv feleület?
Szinte csak mobilról használom a fórumot, így vesződés a link/kép feltöltés mert át kell lépni mindig teljes nézetre.

[ Szerkesztve ]

(#3185) bitpork válasza #67656192 (#3184) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A radi által megjelölt pont a válasz, bármennyire is nem tudod megtalálni benne amit keresel. Le van benne írva, hogy összeolvad a közeljövőben a két felület. Ebből következik, hogy egy halálra ítélt megoldást nem fejlesztenek (az én olvasatomban)

2All: miért nem lehet lekapcsolni a mobilnézetet ha úgy is vége hamarost? Most semmi más, mint a folyamat panaszkodás forrása, rgo nyűg?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3186) #67656192 válasza bitpork (#3185) üzenetére


#67656192
törölt tag

Értem, csak sajnálom mert nekem tetszik a mobil verzió.
Köszönöm.

(#3187) bitpork válasza #67656192 (#3186) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A reszponzív azt tudja hogy a desktop nézetet automatikusan a felbontáshoz igazítva mobilon is megjeleníthetővé teszi. Teljes desktop funkcionalitás mellett. ( ha rosszul tudom, majd javítanak :R )

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3188) gerii


gerii
addikt

A rejtett hsz-ekkel lehetne valamit kezdeni, mert a filmtopic ma megviccelt. Új hsz jelző jelez, rákattintok és semmi, oda sem visz. A 3. eset után értetlenkedve írok hogy wtf, azután rájöttem hogy rejtett tag és a válaszai tűntek el. Így viszont olyan mintha moderálva lennének, esetleg egy jelző pöttyöt/akármit nem lehetne a HSZ helyére tenni, jelezvén hogy rejtett? :R

(#3189) dobragab válasza gerii (#3188) üzenetére


dobragab
addikt

Kijelentkezel, és látod :D

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3190) #67656192 válasza bitpork (#3187) üzenetére


#67656192
törölt tag

Na az jól hangzik. Akkor váltsunk vagy valami történjen. Elég sokat olvastam vissza és nem ritka az olyan hsz ahol a mobil verzió bővitését, fejlesztését kérik ahhoz, hogy előfizessenek. Én külön választottam azt, hogy miért fizettem ill mit szeretnék. Így szeretek itt "lógni" de a mai világban nagyon sokan csak mobilról böngésznek, így lehet, hogy át kellene gondolni ezt a mobil verziót. Jelenleg tényleg az a helyzet, hogy mobilról semmit nem érezni az egész prémium tagságból.

[ Szerkesztve ]

(#3191) radi8tor válasza gerii (#3188) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az új hozzászólás számláló átírása már nem olyan egyszerű, mint az hogy rejtheted a másikat.
Szokj hozzá, hogy ilyet csinálhat.

Alternatív megoldás, hogy kilépsz és megnézed mi van ott. Bár ha tudod, hogy ott van a topikban akit elrejtettél, akkor annyira nem kell meglepődni az ilyenen.

⭐ Stella

(#3192) bitpork válasza radi8tor (#3191) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezt mondjuk be lehetne venni a TIR-be is...nem mintha azt sokan olvasnák, de hátha.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3193) gerii válasza radi8tor (#3191) üzenetére


gerii
addikt

Arra gondoltam, hogy a topic rejtett hsz-e helyett lenne egy csík, vagy egy pont a helyén, a számlálót tudom hogy bonyolult lenne variálni.

(#3194) wwenigma válasza gerii (#3193) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt mar en is javasoltam 2700 hozzaszolassal ezelott, hogy spoiler szeruen nyithato legyen a rejtett hsz, placeholder kéne azért. Hiszen rejtett es nem törölt... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3195) Parci válasza #67656192 (#3190) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dicséretes a lelkesedésed, de az "akkor váltsunk" az nekünk sok-sok havi munka és nem is a mobil verzió van első helyen (hanem a hardverapró). szóval ez nem valószínű, hogy idén megtörténik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3196) #67656192 válasza Parci (#3195) üzenetére


#67656192
törölt tag

Köszönöm a dicséretet:)
Nem vagyok türelmetlen. Elég finoman fogalmaztál, hogy "nem valószínű, hogy idén ".
Már olvastam olyat is, hogy "egyáltalán nem" sőt a mobil nézet ki lesz vezetve.
Csak a prémium funkciók miatt nem kinlódok a mobilról teljes nézettel.

[ Szerkesztve ]

(#3197) Parci válasza #67656192 (#3196) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na mégegyszer: nem valószínű, hogy idén meg tudjuk szüntetni a mobil verziót (a webes verzió megújulásával, html5-ösítésével), mert nem jutunk el odáig. addig pedig a mobil verzió állni fog, nem fejlődik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3198) Barthezz2 válasza Vakegérke (#3165) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Pontosan. Az összegen meg nehogy fennakadjunk már, mikor egy doboz cigi lassan 1500, egy hétvége alatt meg 3-4x ennyit elbuliznak a fiatalok. Arra is csak kerül valahonnan..

Persze, tisztelet a kivételnek, lehet valakinek tényleg nem fér a keretbe, de akkor sincs semmi, nem marad le semmiről.
Aki tiltotta a reklámokat meg így járt. Gondolom ő se örülne, ha nem fizetnék ki a munkáját, mert a főnök nem látta, hogy dolgozott..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3199) #67656192 válasza Parci (#3197) üzenetére


#67656192
törölt tag

Mindegy meglátjuk mi lesz jövőre.
Ha jövőre nem lesz mobilverzió akkor max a "donate" gomb lehet számomra érdekes, a prémiumnak mobilról semmi haszna./még a megnövelt szerkesztési idő kihasználásához is át kell állni teljes nézetre. Tudom vegyek phabletet vagy ne mobilról fórumozzak.

[ Szerkesztve ]

(#3200) S e t h válasza w.miki (#3166) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még reklámozod is, hogy a lopott áruért fizetsz, pont itt ahol egy oldal támogatásáról van szó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.