Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) sztanozs válasza Kalandor (#3798) üzenetére


sztanozs
veterán

Nálam ez nem látszik, azért mert egyedi arcképem van?
BTW, látom éles a felhasználónév-váltás.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3802) Mate válasza sztanozs (#3801) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, egyéni arckép miatt nem látszik.

(#3803) Lauda válasza Kalandor (#3798) üzenetére


Lauda
félisten

Pont az a kutyafej nem kerult bele ami tetszett. :Y

(#3804) Wyll válasza Kalandor (#3775) üzenetére


Wyll
őstag

Jó részük az én kezem alól származik! :)) :C

Akinek egyéni avatarja van, az nem látja ezeket a beállításoknál?!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3805) szabogabor10 válasza Wyll (#3804) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3806) #67656192


#67656192
törölt tag

Sziasztok.
Az érdekelne, hogy az új prémium avatarok meddig maradnak birtokban. Amig le nem jár az "Donate"?

(#3807) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Mi lesz a megoldás arra, hogy az egyéni arcképesek is cserélhessenek valamelyik premium félére?
Mára már kevésbé tudok azonosulni a Revenantocskámmal. :)

(#3808) Mate válasza fery02 (#3807) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha jelzed, hogy inkább prémium arcképet akarsz, akkor tudjuk törölni a mostanit. Utána pedig bármikor beállíthatsz gyári vagy prémium arcképet.

(#3809) fery02 válasza Mate (#3808) üzenetére


fery02
addikt

Köszi, megyek akkor a megfelelő topikba szólni. :)

(#3810) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Várható valami akció az egy év lejártának közelében? :D

Samsung Galaxy A54

(#3811) r4z


r4z
nagyúr

A felhasználónév cseréje csak éves előfizetéssel lehetséges?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3812) Intruder2k5 válasza r4z (#3811) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nicknév cseréhez nem kell prémium tagsági, a két dolog teljesen más.

(#3813) r4z válasza Intruder2k5 (#3812) üzenetére


r4z
nagyúr

Ó, akkor csak bent maradt valamikorról az 1 év prémium a kosárban. Köszi!

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3814) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Szeretnek par dologgal kapcsolatban erdeklodni:

- Lassan elofizetest kellene hosszabbitani. Ha elofizetne az ember 2-3 evre egyben, lehetseges-e kedvezmenyes elofizetesi dij?

- Moderatorok es topikgazdak tiltasa ugyben nem lesz valtozas a kesobbiekben? Sajnos nemelyik elvezi az allando trollkodast es demagogiahegyeket, erre en nem vagyok kivancsi es nem mindig sikerul atugrani oket. Mivel nem fugg ossze a feladataval a hozzaszolasa, szeretnem kerni, hogy ezt nekem ne kelljen olvasnom es latnom.

- Topik rejtese opcio nincs a kesobbi lehetosegek kozott? Elrejtem amiket sosem fogok olvasni, igy tisztabban atlatom amik erdekelnek es elobb latom az ujakat.

- Veletlen elrejtes. Ezt ugy tudom Parci feljegyezte mar, szoval meg lesz oldva, hogy rakerdez a rendszer elotte.

- Ignoralas funckcio javitasa, ebben a formaban semmit sem er. Csak azt ignoraljam, akit ignoralok, mindenki mas hozzaszolasa latszodjon.

Koszonom szepen!

[ Szerkesztve ]

(#3815) -v- válasza Lauda (#3814) üzenetére


-v-
addikt

Ignoralas funckcio javitasa, ebben a formaban semmit sem er. Csak azt ignoraljam, akit ignoralok, mindenki mas hozzaszolasa latszodjon.

Ehhez csatlakozom, ez így nagyon rossz, hogy az összes választ is elrejti, 1-2 embert ignorálok és eltűnik a fél fórum :F Jó lenne egy olyan lehetőség is, ahol tényleg csak az ignorált tag hozzászólásai tűnnek el ... :R

(#3816) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Kitiltottak ma a forumrol es a premium tagsagom ellenere nem fertem hozza az uzeneteimhez, pedig fontos lett volna. Semmilyen modon nem tudtam senkinek sem irni, egyaltalan barmilyen kommunkaciot folytatni a masik forumozoval.

Ez megis hogy tortenhet meg?

Kezd tenyleg az az erzesem lenni, hogy a premium funkciok egy resze nem mukodik megfeleloen. Arra pedig inkabb nem is irok semmit, hogy abszolut keptelenek vagytok valaszolni a kerdesekre mar honapok ota.

No komment.

(#3817) LamerGyuri válasza Lauda (#3816) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Lenyaltad a madzagról a mézet (ami a reklámok offolása volt); mégis mit vártál? ;]
Kis pénz, kis foci. Nem elénk kell "lefeküdni", mert a nagy lovetta nem belőlünk van. Ha marad ránk idő, fejlesztenek nekünk is.
Nekem legalábbis az utóbbi idők mentalitásából ez jön le.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3818) Mate válasza Lauda (#3816) üzenetére


Mate
nagyúr

Jeleztük Lezso-nak a privátos bugot. Remélhetőleg hamar fény derül az okára.

A többi ötleteddel kapcsolatban: 3 nagy fejlesztés megy a háttérben. Komoly és szerintem nagyon jó fejlesztések, plusz dolgok fognak bekerülni. Amint ezek elindulnak majd, lehet adni az ötleteket, hogy miket bővítsünk még. Korábban már le lett írva, hogy pl. Hardverapró és mobil nézet nem lesz fejlesztve már. Megújul majd mind a kettő, ami rengeteg háttérben zajló fejlesztéssel jár. Látszólag lehet nem haladnak a dolgok, de a háttérben zajlik a munka.

Egyelőre csak türelmet tudunk kérni.

(#3819) Lauda válasza Mate (#3818) üzenetére


Lauda
félisten

A mostani kitiltasom alatt megint nem ertem el a privatjaim. 3 beszelgetest nyirtatok ki a kitiltassal es se chromebol, se inkognito modban, se firefoxbol, se mobilrol nem tudtam elerni oket. De nem kell vele faradni, mar 06-ik honapban is jeleztek, hogy rossz a funkcio, ezert gondolom, hogy fel ev alatt nem nem sikerult kijavitani, hanem nem is torekedett ra senki. Nemsokara lejar az elofizetes es nagy valoszinuseggel nem is fogom megujitani. A reklamokat meg eddig is neztem, csak a mobilon valo forumozas miatt pipaltam ki, hogy ne fogyassza az adatforgalmat. Igy a PH-nak is lesz bevetele es en sem fizetek olyanert, amit nem hasznalok, illetve amit hasznaltam volna az meg abszolute nem mukodott.

(#3820) Kalandor válasza Lauda (#3819) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elnézést, lezso megnézi mindjárt, hogy mi a gond vele.

Kész is, de nem javasoljuk a tesztelést ;]

[ Szerkesztve ]

(#3821) Kalandor válasza LamerGyuri (#3817) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem ezzel van a gond, hanem a nem általunk fejlesztett hardverapróval. De már napokban-hetekben mérhető az idő és le lesz cserélve, onnantól egy halom probléma nem lesz többé.

(#3822) Viktor0610 válasza Lauda (#3819) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én még nem tudtam kipróbálni a kitiltás alatti privát-elérést.
Lehet, azért, mert úgy viselkedem itt a fórumon, hogy ne legyek kitiltva? ;]

Hogy kérdezzek is. Ha hosszabbítok, az mától hosszabbít, vagy a lejárattól indul a plusz egy év? :)
Másik kérdés. Lesz v.mi akció a már prémiumoknak a hosszabbításra? ;)

Samsung Galaxy A54

(#3823) Kalandor válasza Viktor0610 (#3822) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagyon komoly akció lesz, lezso már csinálja :)

(#3824) Viktor0610 válasza Kalandor (#3823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C :R

Akkor még türelmes vagyok. :)

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3825) #02683648 válasza Kalandor (#3823) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ez jó hír!
Sajnos a kommentek minőségéért nem a szerkesztők a felelősek, nekem inkább azzal van bajom nem a cikkek és hírekével (kivéve politiCafé/bulvárCafé mert ott a cikkek is bulvárosak), ettől még persze szívesen támogatnám ilyen módon az oldalt ha lesz vmi jó deal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3826) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elvileg meg is kaptátok.

(#3827) Viktor0610 válasza Kalandor (#3826) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:C

Szuperek vagytok, de akkor most később kaptok pénzt, nem? :D

Samsung Galaxy A54

(#3828) #02683648 válasza Kalandor (#3826) üzenetére


#02683648
törölt tag

:R :R :R
Köszönjük!!!

(#3829) schawo válasza Kalandor (#3826) üzenetére


schawo
titán

Köszönjük szépen :R

Ettől függetlenül a napokban indítok egy egy éves hosszabbítást, mert be volt tervezve.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3830) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszönjük az ajcsit :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3831) Luck Dragon

Köszönöm az ajándékot! Nagyon tetszik :) :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3832) axioma válasza Kalandor (#3826) üzenetére


axioma
veterán

Koszi, bar befizettem volna, ha egyaltalan rajovok, hogy lejaroban (bar en kikapcsolom a reklamot ugyhogy igencsak feltunt volna).

(#3833) Vakegérke válasza Kalandor (#3826) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkaptam, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3834) Paladin1492

Köszönöm az ajándékot! :)

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#3835) Juditta_56 válasza Kalandor (#3826) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Köszönjük szépen! :R

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#3836) macilacus


macilacus
senior tag

Köszönöm az ajándékot :))
Rengeteg hasznom van a lapcsalád létezéséből, ezért már az is, hogy vagytok, haszon a számomra, és bőven megéri azt a kis pénzt. Mind a mostani, mind pedig a későbbi extrák, már csupa hab a tortán :DDD
Még egyszer köszi mindent :DD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#3837) napocska2


napocska2
senior tag

Köszönöm az ajándékot és sikeres munkát kívánok a stábnak a fejlesztésekhez! :R

(#3838) cappa72 válasza Kalandor (#3826) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hoppácska... megcsúszott a prémium tagságom lejárata. :C
Köszönet! :R

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3839) Kasya válasza -v- (#3815) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ehhez mar van script Supreme7 kollega altal, ha mas nem...
Tyu de regi hsz-re valaszoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#3840) Kasya


Kasya
nagyúr

Premium funkcio bovitesere:
Nem tudom megoldhato e, de lenne egy kivansagom. En altalaban a forumon vagyok, es a hireket kevesbe nezem, mert (mar elnezest), de sokszor baromi igenytelenek. Altalaban a cim + fejlec eleg szokott lenni, hogy a cikk erdemes lehet e elolvasasra.
Namost ha az egeret a forumon belul bal felul a friss cikkekre huzom, nem johetne be egy buborekban a cikk, vagy akar csak a fejlec?

(#3841) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Üdv!

Két kérdésem lenne:
Az egyik, hogy ez miért nem működik?

a kitiltás ideje alatt is hozzáférhetsz a privát üzeneteidhez

Tehát volt két óra kitiltásom, belépni az aprón betudtam, de privát sehol nincs, pedig épp aktuális lett volna, ráadásul ezalatt az aprón hatalmas betűkkel ott virít a KITILTVA a jegelt felirat helyett.
Egyáltalán a kettőnek mi köze egymáshoz?

[ Szerkesztve ]

(#3842) Mate válasza ΞΔGLΞ (#3841) üzenetére


Mate
nagyúr

PH-n/MA-n/Cafén/Gamepod-on se érted el az üzeneteket? HA-n nincs prémium.

(#3843) ΞΔGLΞ válasza Mate (#3842) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Azokon be sem tudtam lépni, mivel kitiltottak "hülyézés" miatt.
De nem is ez a lényeg, konkrétan magyarázkodnom kellett 92 pozitívval és nulla mínusszal egy leendő vevőnek, hogy a kitiltva felírat nem ide vonatkozik, végül beleuntam. Tehát egy hozzá nem értőnek, kb úgy jön le, hogy valami simlis csaló lehetek.

Megbízhatóságomat láthatod---ez van a hirdetés végén és ott a : Kitiltva! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3844) Lauda válasza ΞΔGLΞ (#3841) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanezt jeleztem mar ketszer es papiron hamar meg is javitottak [link].

(#3845) Ispy


Ispy
veterán

Hosszabbítottam prémium előfizetést, bejelöltem a számlát kérek opciót. Most hogyan fogom megkapni a számlát? :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#3846) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Jelezhetne a rendszer, hogy hahó vége a prémiumnak, akarsz hosszabbítani? Csak az tűnt fel, hogy megjelent az az idióta "olvastad már amihez hozzászólsz?" box ... ennyit megér, hogy azt eltüntessem :(
És reményekkel tele várom az új aprót (amiben már talán lesz valami haszna a prémiumnak) és a PH-t is, bár remélem nem cseszitek el. A pénzt nem elinni :D Üdv.

(#3847) Intruder2k5 válasza Ispy (#3845) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt konkrétan nem tudom, de most továbbítottam a kérdést, amint lesz válasz megírom.

(#3848) axioma válasza SUPREME7 (#3846) üzenetére


axioma
veterán

Most akkor vagy nincs banner, vagy nalam beragadt a tiltas, ABP ezen az uj telepitesen sose volt belove de most direkt tiltom full MA-ra, erre me'g mindig semmi. Most remlik hogy nagyon hamar a veletech utan kellett volna lejarjon, es azt is irja, hogy nem fizettel me'g elo (ezt mondjuk kicserelhetnetek nincs eppen elo elofizetesed -re), de semmi negativ hatast nem lattam. [A csillag meg nalam tiltva van.]
Szerk. kilepes utan belepo oldalon nagy T reklam, es azon az oldalon nemregiben is lattam, szoval nem helyi tiltasrol feledkeztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#3849) .LnB válasza SUPREME7 (#3846) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, pont ezt akartam írni én is, hogy jelezhetne.

Egyetlen ember volt tilva nálam, aztán meglepődtem, hogy látom a hsz-eit, és nem tudom rejteni. Gondoltam wtf?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3850) Ispy válasza .LnB (#3849) üzenetére


Ispy
veterán

És ki az? ;] :))

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.