Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Parci válasza RudY (#2891) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

semmi pénzért sem szeretnénk garanciális ügyintézni, 2-3%-os árrésű termékeket árulni stb. :N

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2902) Depression


Depression
veterán

Az elmúlt 8 év alatt megtanultam ignorálni bizonyos embereket. Rejteni nem fogok semmit, nem akarok lemaradni a jóból. :)

Nekem előjött egy újabb hiba: a friss hozzászólásokra bökve, már mindig csak az utolsó oldal jön. Volt browser frissítés, prémium előfizu, meg az oldalon is némi változás, szóval nem tudom mi lehet az oka.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2903) radi8tor válasza Winner_hun (#2893) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam is ott van nagyon régóta.

⭐ Stella

(#2904) Lauda válasza DigitXT (#2896) üzenetére


Lauda
félisten

Hat igen. :D

(#2905) Racecam válasza Mister_X (#2898) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem azért, hogy megtudjam milyen, hanem személyeskedésért, mert megérdemeltem. :K
Inkább nem linkelném... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2906) Viktor0610 válasza Racecam (#2905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Következetesnek kell lenni!!! :D :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2907) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Te jó ég, hogy mennyi plusz szop....., öö munkát csináltatok magatoknak totál feleslegesen!

Hagyjátok a csudába az egész rejtegetést, nem ér ennyit. Szerintem hosszútávon amúgy is csak a gond lesz vele.

Ez egy FÓRUM, a lényege, hogy ide beírhatunk. És, ahogy más is írta meg lehet tanulni, hogyan hagyjuk figyelmen kívül, a számunkra idegesítő felhasználókat, és hozzászólásaikat. Ehhez viszont nincs szükség rejt funkcióra, csak egy kis intelligenciára.

Szóval még most vegyétek ki kódot, míg nem késő, ne kelljen fél év múlva arra gondolnom, hogy én megmondtam! ;]

(#2908) S e t h válasza antikomcsi (#2907) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem sincs sok értelme.Elrejtek egy tagot aztán nézem, hogy a többiek éppen megvitatják az általa generált shitstormot.
Aki nem tudja simán ignorálni és átlépni a számára nem tetsző hozzászólásokat, tagokat, az még nem fórumozott eleget, hogy ez a funkció kifejlődhessen benne.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2909) Lauda válasza S e t h (#2908) üzenetére


Lauda
félisten

Opcio, nem kotelezo hasznalni. ;)

(#2910) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na várjatok!

Kijelentkezem, megnézem jött e válasz! :DDD :P

(#2911) Lauda válasza antikomcsi (#2910) üzenetére


Lauda
félisten

Maradj is ugy! ;] :P

(#2912) S e t h válasza Lauda (#2909) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy szóval sem ezt említettem, szimplán véleményt formáltam arról amin sokan képesek annyit polemizálni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2913) solfilo válasza S e t h (#2908) üzenetére


solfilo
veterán

Akár elég lehet egy spoilerhez hasonló megoldás. A rejtett tag hozzászólásaiból csak annyi látszik, hogy írt valamit, de hogy mit, azt fel kelljen fedni, rákkattintással, vagy valami hasonló.
Bár nekem tárgytalan, nem rejtek senkit. :)

(#2914) Arni: igen, valami ilyesmi. :K

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#2914) Armahun válasza solfilo (#2913) üzenetére


Armahun
addikt

Esetleg csak a hozzászólása fejléce látszódjon, és egy rajta lévő gombbal lehetne lenyitni mint az összefoglalót.

Így el lenne rejtve a hozzászólás , de mégis követhető a topik, hogy mire lett reagálva.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2915) somogyib válasza Armahun (#2914) üzenetére


somogyib
őstag

És ha kíváncsi lennél, hogy mire lett reagálva, akkor lenyitod az általad rejtett user hozzászólását. :U

De akkor meg minek kell elrejteni?

(#2916) wwenigma válasza Armahun (#2914) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, ezt mar korabban en is irtam, ne tunjon el teljesen a rejtett tag hsz-e hanem legyen ott spoilerszeruen nyithatoan.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2917) somogyib válasza wwenigma (#2916) üzenetére


somogyib
őstag

De minek? Nem azért rejted el, mert Te már nem akarsz diskurzust folytatni vele? Vagy a másokkal való csevegése érdekel? Láma vagyok a témában, mert én a nekem nem tetsző hozzászólásokat máshogy ignorálom :)

Kérdés: Ha elrejtesz valakit, akkor a későbbiekben ezt "visszacsinálhatod"?

[ Szerkesztve ]

(#2918) Viktor0610 válasza somogyib (#2917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Kérdés: Ha elrejtesz valakit, akkor a későbbiekben ezt visszacsinálhatod?"

Természetesen. Vicces lenne, visszafordíthatatlanul letiltani valakit véletlenül. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2919) somogyib válasza Viktor0610 (#2918) üzenetére


somogyib
őstag

Úgy gondoltam, hogy az adott topikban végleges a rejtés, máshol persze nem.

Nem, ez hülyeség...

[ Szerkesztve ]

(#2920) wwenigma válasza somogyib (#2917) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert hogy ha erdekel masnak mit valaszol, lathassam. Attol hogy en nem vagyok kivancsi a hulyeségére, mast még bevihet az erdobe amit alkalomadtán jó megakadályozni...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2921) Depression válasza wwenigma (#2920) üzenetére


Depression
veterán

Ha rejted, nem vagy kíváncsi rá. Ha meg érdekel, hogy mást erdőbe visz, akkor meg rejtsd!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2922) Ispy


Ispy
veterán

Én nem rejtek senki sem. De miért nem látok semmi hozzászólást 3 napja?

:DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2923) Lauda válasza Ispy (#2922) üzenetére


Lauda
félisten

Most mar ki is tudjak kapcsolni az idegesito forumozokat, valoszinu ezert. ;] :DDD

(#2924) Vangelis válasza Viktor0610 (#2918) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2925) tildy


tildy
nagyúr

Külföldi bankkártyával nem ment a fizetés nálam , eggyel sem, csak szólok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2926) kraftxld válasza tildy (#2925) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem simán ment.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2927) tildy válasza kraftxld (#2926) üzenetére


tildy
nagyúr

3 át is próbáltam , 2 AmEx, 1 MasterCard

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2928) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A prémium funkciókhoz ha új dolog kerül be akkor jelez a rendszer a privátoknál megszokott módon?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2929) petipetya válasza Winner_hun (#2928) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem.

"nincs rá lezsóidő"

(#2930) Parci válasza Winner_hun (#2928) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően azért csomagokban tervezzük majd bővíteni, most, hogy kicsit elrendeződtünk az első hajrából, arról pedig lesz értesítés. holnapra elkészül egy "rendszerüzenetek" fícsör, a privátokhoz hasonlóan működik, de arra szolgál, hogy az ilyesmit kommunikálni tudjuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2931) lacy86 válasza Parci (#2930) üzenetére


lacy86
addikt

good idea! ;)

(#2932) Argos válasza Parci (#2930) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Na, és hogy áll a mérleg így tíz nap után? Elvárásotokhoz/reményeitekhez mérten, számszerűsítve. Már amennyiben publikus.

...elmúlik...

(#2933) Proxy2 válasza Argos (#2932) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Igen, ez engem is érdekelne, persze ha tudhatjuk :)

Proxy5

(#2934) D1Rect válasza Proxy2 (#2933) üzenetére


D1Rect
félisten

Én nem mondanám meg a helyében...
Persze nem miattatok.

(#2935) Ispy válasza D1Rect (#2934) üzenetére


Ispy
veterán

Hogy aztán minden jóindulatú tag itt csámcsogjon rajta, hát ja, én sem mondanám meg (azért privátban jöhet ;] )

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#2936) beg válasza D1Rect (#2934) üzenetére


beg
veterán

Biztos volt egy előkalkuláció, ezért egy "a számításainkhoz képest jobban/sokkal jobban/rosszul/sokkal rosszabbul" nyilatkozat nem minősülne pénzügyi titonak. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#2937) Parci válasza Argos (#2932) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elégedettek vagyunk, reálisan alakul

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2938) beg válasza Parci (#2930) üzenetére


beg
veterán

Jól sejtem, hogy ez egyrészt a prémesek felé irányuló release notes szerű csatorna lesz, a nem prémesek felé meg egyféle tájékoztató jellegű infó? (Miért éri meg, mit jelent, miért rossz a reklám blokkolás stb.)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#2939) Argos válasza Parci (#2937) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm a választ! Ennek örülök! :K

...elmúlik...

(#2940) Parci válasza beg (#2938) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy rendszer lesz, lehet rendszerüzenetet küldeni a userek egy csoportjának. például: prémek, mindenki, adblockolók :DDD stb. majd mindig annak írunk, akinek van mit :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2941) Sirandrish válasza Argos (#2932) üzenetére


Sirandrish
legenda

Számszerűsítve biztos nem fogják közölni :N

De ha Parci véletlenül a rózsadombra költözne a közeljövőben, akkor tudd hogy bevált a dolog :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2942) somogyib válasza Sirandrish (#2941) üzenetére


somogyib
őstag

Dubai-ban lakik, minek költözne a rózsadombra? :DDD

(#2943) Sirandrish válasza somogyib (#2942) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha...akkor ha felbukkannának egy PH logot ábrázoló sziget tervei... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2944) föccer válasza Sirandrish (#2943) üzenetére


föccer
nagyúr

:DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2945) dobragab válasza föccer (#2944) üzenetére


dobragab
addikt

:Y 4 karakteres válasz, alá 11 karakteres aláírás kézzel. :C ;]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#2947) Sirandrish válasza #32839680 (#2946) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tervek nyilvánosságra hozása után megváltott Prémium tagsághoz MÁR NEM jár...szóval gyorsan dönts ! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2949) D1Rect válasza #32839680 (#2948) üzenetére


D1Rect
félisten

:))

(#2950) Sirandrish válasza #32839680 (#2948) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtad vagy nem? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.