Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Black_Raven válasza air (#3750) üzenetére


Black_Raven
veterán

De minden oldalnál?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3752) Argos válasza Black_Raven (#3749) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ettől.

...elmúlik...

(#3753) Black_Raven válasza Argos (#3752) üzenetére


Black_Raven
veterán

Oké, de én mobilon vagyok, nin.cs mit, kikapcsolni.És csak most kezdte csinálni 3-4napja.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3754) attisx válasza Black_Raven (#3753) üzenetére


attisx
addikt

Ha nagyon zavar, akkor az "Adatforgalom-csökkentés" beállításoknál kapcsold ki az "Extrém módot" így nem pampog a tanúsítvány miatt. (igaz cserébe picit magasabb lesz az adatforgalom, illetve asztali nézetű oldalaknál kényelmetlen a használata, mert nem tördeli a szövegeket. )

Jut eszembe még: a sima (nem mini) droidos Opera akár be van kapcsolva az adatcsökkentés, akár nincs nem problémázik a tanúsítvánnyal...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3755) Argos válasza Black_Raven (#3753) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mobilról nem használom a PH!-t és ha nem a víruskergetővel van gebasz, akkor passz. De, rossz topic-ban vagy, inkább itt vesd fel a problémád.

mod.: Vagy hallgass attisx-ra. :)

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#3756) Black_Raven válasza attisx (#3754) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi, akkor még 2napot kibirok ezzel, utána úgyis visszaváltok a rendes Operára.(lassitott nettel nem akar menni, csak a mini).Érdekes szerdáig nem volt baja.
@Argos83 Én csak mobillal használom a PH!-t.Neked is köszi a segitséget, így megoldva.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#3757) joey04


joey04
titán

Olyan funkció nincs tervben a prémium tagságnál, hogy egy adott felhasználó hozzászólásait listázzam?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3758) Armahun válasza joey04 (#3757) üzenetére


Armahun
addikt

Adott topikban részletes keresés, szúrés felhasználó szerint.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3759) joey04 válasza Armahun (#3758) üzenetére


joey04
titán

de nem adott topikban szeretném ezt nyilván ismerem :U
Hanem kilistázni az összes kommentet. Más fórumokon van ilyen funkció, ráadásul topikra lebontva akár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3760) Lauda válasza joey04 (#3757) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon megfogja a rendszert, szoval biztosan nem lesz. Moderatorok kivaltsaga.

(#3761) Potrien


Potrien
senior tag

Szeretném megkérdezni,hogy meddig kell még türelemmel lenni?
2016 január 21-én írta kalandor az összefoglalóba, hogy lesz prémium választható arcképcsokor ,azóta is olvasható.
Idézem:
"(#151) Kalandor 2016-01-21 19:00:06
Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog (1)
Többen kérdeztétek az arcképet:
1. Lesz olyan arcképcsokor, amelyeket csak az előfizetők választhatnak, akár újoncok is (tehát nem egyedi lesz, de elég ritka).

Én emiatt fizettem be a prémium tagságot, és nem vagyok vele egyedül szerintem.
Azóta eltelt 9-hónap...

(#3762) beg válasza Potrien (#3761) üzenetére


beg
veterán

Amikor mobilra optimalizált (reszponzív) oldal :)

Nem mondták mikor lesz, nem mondták fixre. Annak ellenére, hogy nemsokára letelik az első év a prémum funkció indulása óta biztos vagyok benne, hogy az előfizetések lejárata előtt egy-két patron el lesz durrogtatva, hogy az érdeklődés kitartson :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3763) Potrien


Potrien
senior tag

Ez így nem tűnik korrektnek.
Kiváncsi vagyok az érintettek véleményére.

(#3764) dobragab válasza Potrien (#3761) üzenetére


dobragab
addikt

Én emiatt fizettem be a prémium tagságot, és nem vagyok vele egyedül szerintem.

Akkor ráértél volna azután megvenni, hogy elkészülnek a prémium arcképek. :)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3765) Vakegérke válasza Potrien (#3763) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akik megvették a prémium tagságot, közel 100%-uk támogatásnak szánta a nem túl magas összeget.
Osztom dobragab véleményét, aki a beígért extrákat kéri számon, elhamarkodottan fizetett.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3766) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nos én is részben támogatásnak szántam az összeget, de azért csalódott vagyok, és meggondolom még a hosszabbítást. Ha ennyire sehogyse megy az egész, akkor inkább nem kellett volna előre ígérni semmit.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#3767) Potrien válasza Vakegérke (#3765) üzenetére


Potrien
senior tag

Én meg nem osztom a véleményeteket!
Ha már fizet valamiért az ember, ne legyenek már üres igérgetések :(

(#3768) Viktor0610 válasza Potrien (#3767) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs szó üres ígéretekről, de ha belegondolsz az elmúlt időszakban volt pár gondjuk a srácoknak, ezek biztosan nem voltak pozitív hatással a tervezett munkákra. ;)

Hogy kérdezzek is. :)
Ha most meghosszabbítom a tagságot, akkor a még hátralévő tagsághoz adódik hozzá a plusz egy év vagy mától lesz érvényes? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3769) beg válasza Viktor0610 (#3768) üzenetére


beg
veterán

Hozzáadódik a vásárolt nap a mostanihoz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3770) Potrien válasza Viktor0610 (#3768) üzenetére


Potrien
senior tag

Sok-sok egyedi arckép készült 9-hónap alatt!
Nem hiszem, hogy ne lett volna idő pár levetett prémium arcképre.

(#3771) dobragab válasza Potrien (#3767) üzenetére


dobragab
addikt

Tudomásom szerint azonnal "kézhez kaptál" pár dolgot, történetesen ezeket. Ha nem használod egyiket sem, akkor feleslegesen vetted meg.

Ha tényleg csak és kizárólag a prémium arckép miatt vetted meg, ne menj hardverapró közelébe, elég hamar át fognak cseszni. Nem tudod, mikor érkezik a "termék", lehet, hogy 9 év múlva. Nem tudod, hogyan néz ki (lesz-e közötte olyan arckép, amit mondjuk viselnél is), de fizetsz érte, pedig tutira nem fog elfogyni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3772) Lauda


Lauda
félisten

Lehet ezt magyarazni barmeddig. Az sem valtoztat azon a tenyen, hogy honapok ota hiaba irkalunk ide, mert egyik illetekestol sem erkezik valasz semmire.

[ Szerkesztve ]

(#3773) beg válasza Lauda (#3772) üzenetére


beg
veterán

Én ezt nem úgy tekintem, mint egy fizetővendég. Fizettem, kérek sört!
Ez nekem inkább az eddig itt szerzett tapasztalatok és egyéb, akár pénzben is kifejezhető előnyöknek (akciók, kuponok) az utólagos kiegyenlítése.
Úgyhogy én nem elvárok, hanem inkább kivárok. És ha egy újabb színes/szagos funkciót sem kapok jövőre, akkor is előfizetek januárban.
De ez lehet az én hülyeségem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3774) Lauda válasza beg (#3773) üzenetére


Lauda
félisten

En is igy gondolom mint irtad es ha semmit sem kaptam volna pluszban, akkor is elofizetnek es elo is fogok fizetni. Ettol meg neha valaszolhatnanak a kerdesekre. Kerdeztem meglevo funkcioval kapcsolatban, a hosszabbitassal kapcsolatban, de az egvilagon semmi reakcio mar honapok ota. :)

(#3775) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

lezso már fejleszti a UI-t, a prémiumoknak lesz egy külön csíkban arckép a beállításoknál :R

(#3776) Potrien válasza Kalandor (#3775) üzenetére


Potrien
senior tag

Na ez a beszéd kérem! :C
Mikor?

(#3777) sutszi


sutszi
veterán

(#3765) Vakegérke: Szerintem ekkora hülyeséget balgaságot inkább le sem kellett volna írnod... Pláne nem mások nevében... Nem egy "donate" gombot nyomogattak az emberek. Vásároltak egy csomagot. Amibe időhatározó nélkül lett beígérve pár extra. Azért 9 hónap után teljesen jogos belekérdezni. Ráadásul mindezt teljesen normális stílusban tette. Nem értem miért baj ez.
-----------------------------------------------------------------------------------

Ettől eltekintve én már annak örülnék, ha normál üzemszerű működés biztosítva lenne egy olyan reszponzív felülettel ami 2016-ban felvállalható. Biztos sok meló megy a háttérben, csak sajnos ebből viszonylag kevés látszódik kifelé...

A prémium arcképcsokor jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3778) Viktor0610 válasza sutszi (#3777) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig szerintem is neki van igaza. :P

Én szerintem benne voltam az első 200-ban (tényleg érdekelne, hányadik voltam, ezt lehet tudni? :D ), és én szigorúan donate-gombnak vettem, semmi többnek. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3779) sutszi válasza Viktor0610 (#3778) üzenetére


sutszi
veterán

Oké, értem én a poénrészt is. :) De attól még te egyedül hogyan konvergálsz a 100%-hoz? Szerintem sehogy. Ő pedig ezt állította. Objektív vagyok, szóval nem állítom egy szóval sem, hogy sokan nem annak szánták. Ezt itt a topikban is leírták szép számmal. Nincs is ezzel baj...
Csak túlzás az a kép, hogy a vásárlást valaki támogatásnak állítja be emiatt a beígért extrákra való érdeklődést pedig kikezdi...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3780) Potrien válasza Viktor0610 (#3778) üzenetére


Potrien
senior tag

Én ennek vettem, te annak vetted---kit érdekel.
Az sem érdekel,hogy az első kétszázban hányadik voltál. :U
Fogadd már el más véleményét is, légyszives.
Olvasd el még egyszer ,hogy mire fizettél.
segítek
Prémium tagság
szó sincs adományról a leírásban.
tehát nem adományt adtál,hanem prémium tagságot vásároltál,tök mindegy miért tetted,a saját okaid a lőtéri kutyát nem érdeklik.

(#3781) Vakegérke válasza sutszi (#3779) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Csak túlzás az a kép, hogy a vásárlást valaki támogatásnak állítja be emiatt a beígért extrákra való érdeklődést pedig kikezdi..."
Valóban, eltúloztam a %-os arányt, akkor másképp mondom. Szóval sokan támogatásként blablabla...
Ami pedig azt illeti, hogy kikezdtem bármit is:
"... aki a beígért extrákat kéri számon, elhamarkodottan fizetett."
Ha bármilyen beígért extrára fentem volna a fogam, addig nem fizettem volna, amíg meg nem valósul. Csak ennyit mondtam másokra kivetítve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3782) Potrien válasza Potrien (#3711) üzenetére


Potrien
senior tag

Itt tettem fel anno a kérdést,kulturáltan.
Azóta eltelt három, hónap gondoltam ismét megkérdezem.
-Meg is kaptam rá a választ, félig meddig, mert időpontot még mindíg nem tudok.
-Aki meg le akar oltani annak azt üzenem, oltsa le magát.

(#3783) Viktor0610 válasza Potrien (#3780) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit kapod fel a vizet? :P
Nem is neked derítettem volna ki, hányadik voltam. ;] Engem érdekelt volna.

Még írjunk 23423432984328324485484853434 hozzászólást, akkor tutira változni fog valami. :))

Kiszálltam.

Samsung Galaxy A54

(#3784) Potrien válasza Vakegérke (#3781) üzenetére


Potrien
senior tag

Teljesen feleslegesen mondtál bármit is.
ha visszaolvastál volna láttad volna,hogy volt már a kérdésemnek előzménye.
A kérdésemet nem vitainditónak szántam, hanem egy illetékesnek.

(#3785) Potrien válasza Viktor0610 (#3783) üzenetére


Potrien
senior tag

Kérdezd meg talán privátban az illetékestől.

(#3786) PHM válasza Potrien (#3784) üzenetére


PHM
addikt

A prémium tagság egyik azonnali extrája a legális reklámmentesség.
A többire ígéret volt, határidő nélkül.
Egyéni avatarra, ha megfelelsz a feltételeknek, hamarosan te is jogosult leszel.
De egyébként is:
Nem teljesen mindegy, hogy milyen képecske virít a hozzászólásod elején?
Én eddig azt hittem, hogy belül van a lényeg...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3787) Vakegérke válasza Potrien (#3784) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megbocsáss, nem neked szólt a bejegyzés, sutszi megállapítására volt válasz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3788) Potrien válasza PHM (#3786) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem nekem nem mindegy hogy mi virit.
Szerintem másnak sem ,mert akkor nem is lennének képek.

(#3789) Potrien válasza Vakegérke (#3787) üzenetére


Potrien
senior tag

Megbocsáss, de nem hozzád szólt az első kérdésem.

(#3790) Kalandor válasza Potrien (#3776) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már elkészültek a kisképek (mert ez nem csak a leméretezés), már csak lezson múlik, hogy mikorra tudja beütemezni.

[ Szerkesztve ]

(#3791) Potrien válasza Kalandor (#3790) üzenetére


Potrien
senior tag

Nagyon hálás vagyok köszönöm!
:R

(#3792) Lauda válasza Kalandor (#3790) üzenetére


Lauda
félisten

Van par kutyas, azokbol lehet probalgatok en is. ;] :DD

(#3793) Vakegérke válasza Lauda (#3792) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felső sor, jobbról a második. Valahogy így képzellek el. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3794) Lauda válasza Vakegérke (#3793) üzenetére


Lauda
félisten

;) Morcosabb napokon negyedik sor eleje. :D ;)

Vakegérke :) :)

[ Szerkesztve ]

(#3795) Vakegérke válasza Lauda (#3794) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagy te olyan haragos. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3796) cappa72


cappa72
nagyúr

Nekem időről időre automatikusan lesz valaki ignorált.
Ezt itt jelezzem, vagy a bug-oknál?

A legutóbbi eset előtt ez fogadott:
Ignorált tagok listája:
cappa72
Persze engedélyeztem magamat, hogy lássam a hozzászólásaimat.

Ezeket onnan veszem észre, hogy jön hosszászólásértesítő, de nem látok új hozzászólást. Naná, hogy az van "tiltólistán", aki hozzászólt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#3797) Argos válasza cappa72 (#3796) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Valószínűleg nem bug, csak - amennyiben használod - simogatós telegrácson véletlenül odaböksz a tiltásra és ezzel egyből ignorálod, mivel nincs megerősítés.

...elmúlik...

(#3798) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A prémium előfizetőknek az adataim link alatt elérhetővé váltak a csak nekik választható arcképek.

(#3799) Argos válasza Kalandor (#3798) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

:C

Neked sikerült beleválasztani.. :DDD

(Szerintem egy update bejegyzést/körüzenetet megérne a dolog, had örüljön a nép. :) )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#3800) MADcat válasza Kalandor (#3798) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Látom te is váltottál :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.