Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Forum nyilj ki!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) eddie303


eddie303
őstag

Hat en azt hittem, hogy csak az olah zsaruk kocsogok. Ilyen esetben igazan megerthettek volna...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#3) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagy szemétség volt ez a rendőröktől. Az meg a cégtől az szerintem, hogy ezt még a ti fizutokból is vonják le, ha jól értettem :(

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm. hát a helyszínen a helyedben kb. agyvérzést kaptam volna...2 x 300 €. meg a jó [cenzúrázva]...

viszont vicces, hogy leírod a nefürgyéle' akció viszontagságait :D

(#2) eddie303 SK-ba se jobbak....70-es úton 72 km/h (mérési hibahatáron belül) -> 120 eur.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) gamerkiller válasza Norbi21 (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen, a fizubol le fogjak vonni. De ha belegondolsz nem a ceg volt a hibas, igy megertheto, hogy levonjak.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) eddie303 válasza gamerkiller (#5) üzenetére


eddie303
őstag

Igen, ez tipikusan az az eset, amikor senki se volt hibas, csak az orszag valakin a gazdasagi deficitet helyre kell allitsa. A latinszarmazekok ugy latszik, mind ilyenek...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#7) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Sajna elég rövid. ;]

Pár kérdés:
- Hogyan jött ki ez a szép kerek összeg? 315EUR?
- Mi van olyankor, ha a cég nem fizet, Te meg nem tudsz?

(#8) gamerkiller válasza SzalaiG (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Old meg, addig nem mehetsz sehova amig nem fizetsz. Szerencsere a waberers nem hadja cserben a pilotakat. Amugy nektek mar semmi nem eleg hosszu. 8)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) SzalaiG válasza gamerkiller (#8) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mi már csak ilyenek vagyunk... :D

- Mi van olyankor, ha a cég nem fizet, Te meg nem tudsz? :U

(#10) _Voyage_ válasza SzalaiG (#9) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Szvsz addig ott maradsz, ameddig nem szerzel valakitől pénzt. Ismerős-rokon-szomszéd-hitel, akármi. :K

Ez a kép aranyos: [link] :))

Egyébként tényleg most elég rövid volt, illetve hiányoltam több képet a kamion belsejéből... :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#11) Kickass


Kickass
őstag

ma se unatkoztam delelott munkaban mire aprankent elolvastam :)

nem rovid az csak be kell osztani :D

[ Szerkesztve ]

(#12) SAMYka válasza SzalaiG (#9) üzenetére


SAMYka
aktív tag

A cég fizetni fog mert úgy sem hagy ott egy sok millkás kamiont (plusz az áru ami magával vonja a cmr egyezmény szabályait pl ha nem érsz oda időben a lerakóra stb)

Az a parkoló egy nagyon jó hely szerintem a mellette lévő Pina de Elbro nevű faluról (vagy város ezt nem tom) kapta a nevét és madrid felé lévő oldalon ingyen van a zuhany. :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#13) Norbi21 válasza eddie303 (#6) üzenetére


Norbi21
senior tag

Mi, magyarok is azok lennénk? Mert itthon is hallottam pár ismerőstől, hogy igen szép summát gomboltak le róluk, és nem mindig jogosan :U

(#14) SzalaiG válasza SAMYka (#12) üzenetére


SzalaiG
addikt

De ezek irreális összegek. Nonszensz, h ennyi pénzt kell fizetni.
Egy havi átlagbér a semmire. :(
Ennyi erővel azért is megbüntethetne, mert mosolyog a nap a kocsi oldalán.... :U

A Pin@ jól mutat a két Wabis kamion között.

/

Más.
Olyan lehetőség van esetleg, h a cég taníttat ki és ezért aláírsz X évet, h ott dolgozol?
Gondolok itt arra akinek nincs annyi zsje, h letegye a kamionos jogsit.

[ Szerkesztve ]

(#15) SAMYka válasza SzalaiG (#14) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Ez irreális??? Akkor még nem láttál összevont büntetést na az szép dolog.
A kamionos a "köztudatban" az egy hazátlan senki aki jól keres tehát ki tud fizetni egy ilyen büntetés röhögve mellény zsebből és már indul is tovább. Én ezért adtam fel ezt az őrült harcot. Tisztelet és becsület azoknak akik csinálják.
Ha meg tudsz egyezni egy céggel akkor biztos meg lehet oldani de a mai fuvar mennyiségek közt szerintem ezt egy cég sem hajlandó vállalni, főleg hogy ha levizsgázol akkor még kezdő vagy és 0 tapasztalat hiányos tudás mert azért valjuk be hogy az itthoni sofőrképzés az elég foghíjas ha finom és nőies akarok lenni.
Tehát felvesz egy cég jogsi nélkül kifinanszírozza a fél milkás jogsid aztán ha esetleg nem is dűtesz-borítasz akkor is ott van az hogy sok minden elméleti dolgot nem tudsz amit tudnod kéne és ezek mind ilyen súlyos összegekbe kerülnek amit a cégednek kell utánnad küldeni szerintem ilyen rizikót nem válal senki. Amúgy meg most van annyi szabad sofőr hogy a napocskás cég is megengedhette magának hogy válogasson és kezdőket nem vett fel.
Nehéz elindulni ilyen téren főleg ha nem számítjuk a kinemfizetlep-speed kft-t ahol dolgozhatsz kezdőként szeretetel várnak csak fizura ne számíts de ha sokat eszik a 3 éve szervizet nem látott 10 éves kocsid akkor azt levonják a nemlétező fizudból

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi az uj beszamolot. Ez is jo volt :)
Tovabbi jo utat es kitartast. :)

"There is nothing permanent except change"

(#17) mave13


mave13
őstag

Köszi. Jó volt olvasni.
Szívás ez a büntetés, de hát ez van. Mondjuk, fizetésből levonni... De legalább nem egyszerre.

"a két literes San Miguel sör"
:D Ez tetszik. Minek is fél literes kis dobozocskákkal szórakozni. :)

Szép kutyák.

Jó utat!

Icewolf || kósza ||

(#18) Napfénysüti

Szokásos kiváló színvonal csak ez a büntetés miatt elég szomorkás lett. Nagy szemétség volt a yardoktól. :(
Milyen az a terpeszes pótkocsi?

Més que un club!

(#19) gamerkiller válasza Napfénysüti (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A hátulját szét lehet nyitni, így szélesebb és befér 3raklap szélesen a hűtőszekrény. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) SzalaiG válasza gamerkiller (#19) üzenetére


SzalaiG
addikt

Erről kérlek tégy be egy képet, mert nem megy még így se!

(#21) Napfénysüti válasza SzalaiG (#20) üzenetére

Egy képre én is kíváncsi lennék hogy milyen. :)

Més que un club!

(#22) gamerkiller válasza SzalaiG (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Itt egy kép amin látszik a pót hátulja még szétnyitás előtt.. Sajnos olyan képet nem találok amin ki van terpesztve, de kutatok még. Úgy képzeljétek el hogy a tetejét hidraulikusan vagy manuálisan fel lehet emelni, kiakad a két oldalfal tartója, és szélesebb lesz a pót hátulja. Ezt csak addig lehet megcsinálni amíg berakják a leghátsó sor hűtőt.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Igaz nem látszik túl jól, de itt ki van terpesztve.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Napfénysüti válasza gamerkiller (#23) üzenetére

Ki lehet venni, ötletes megoldás. :K

Més que un club!

(#25) #40731136


#40731136
törölt tag

Kamionos pihenő "Pina"
Az egy jó kis pihenőhely lehet, nem lacafacáztak a "szolgáltatások" kiírásával, rögtön a lényegre tértek... :))

hát ezen jót röhögtem. :C

[ Szerkesztve ]

(#26) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Sziasztok!

Idáig én is elolvastam az összes részt és az ezt követőeket is elfogom, grat a napló írójának.
A büntetéssel kapcsolatban lenne egy szösszenetem. Köss biztosítást a D.A.S.-al és az ilyen büntiket nagy eséllyel eltudod kerülni.
Lenne egy kérdésem. Az egyik képen levan fényképezve a Merci és a MAN együtt és a MAN eléggé át van alakítva. Ha saját autót kap valaki a wabinál, akkor az ekkora mértékű "személyre szabás" is engedélyezett? Köszi a választ

(#27) 590227


590227
aktív tag

Szia,jók az irásaid,persze én tudom,hogy más olvasni,meg csinálni.Nem szeretném azt észt osztani,de az eseted a rendőrökkel, felháborít.A papirjaidat nem foglalhatják le,nem kényszeríthetnek.a helyszini fizetésre.Kell DAS védelem.Jelen esetben,a megoldás a SOLVIT.A helyedben kérném a SOLVIT közreműködését,és nagy valószinűséggel visszakapod a pénzt.Ez csak időbe tellik,pénzbe nem kerül.[DAS(L:http://www.mfa.gov.hu/kum/hu/bal/eu/solvit/)[SOLVIT](/L)].

(#29) 590227


590227
aktív tag

[link] A SOLVIT

(#30) Napfénysüti válasza fazerka (#28) üzenetére

Nekem is mindig megjön a kedvem a GTS-hez Laci írásait olvasva. :R És pont egy Actrost használok. :D

Més que un club!

(#31) gabe_


gabe_
őstag

Koszonjuk az ujabb reszt. :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#32) Z406


Z406
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a "köszönők" táborába, megköszönvén az újabb részt! Valóban nagyon jó olvasni az útinaplót, hiszen olyan helyekről írsz és mutatsz képet, ahol én valószínű sosem leszek...

Köszönöm még egyszer a publikálást és izgatottan várom a következő részeket!

Jó utat kívánva: Zoli

"Angyalképű hippik lángolnak a régi mennyországért, vágyódnak az éjszaka gépezetének csillagos dinamója után..."

(#34) cspetee


cspetee
csendes tag

Valahogy a nyuszika és sapka esete jutott eszembe, sajnos elkerülhetetlen. Lassan külön oldal kellene az egész naplónak. :) Nem járja a 3 napos várakozás a befejezett történettől a megjelenésig. :)
Egyébként jó utat és vigyázz magadra, remélem a könyv is készülődik lassan. :P

(#35) Száguldó


Száguldó
csendes tag

Végre itt az újabb rész! :)) Ismét remek történet, várom a folytatást!
Ahogy látom a rendőrök arrafelé se különbek... :(((
További jó utat!! :)

(#36) Tronik89


Tronik89
csendes tag

Tényleg durva ez a bírságrendszer egész európában. Az én öregemnél nem volt ott 28 napra visszamenőleg minden korong és 400ezres bünti itthon, ugyhogy belföldezett. Én értem hogy hibázott és meg kell büntetni egyet is értek vele, de el kellene gondolkodni az arányossági dolgokon vagy a fizetésteket emeljék vagy a büntit kéne csökkenteni.Mellesleg ha digit tacho kártya nélkül megy valaki az 800ezer(ez itthon a Szemereysekre jellemző).
Egyébként kellenek a büntetések mer sok az őrült az utakon, csakhát nem a ló másikoldalára estünk már át hanem már körbefordultunk rajta párszor.

Az írást meg mi várjuk mindíg, az elején voltak több oldalas írások is el kell dönteni hogy többet várunk és többet olvasunk vagy kevesebb várakozással kevesebbet.

www.rgtruckz.hu

(#37) gradilacine válasza Tronik89 (#36) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Erről más mi is beszéltünk a társszerzőmmel, ha több olvasnivalóra vágytok, jelezzétek, milyen időközönként szeretnétek látni az oldalon, mert vannak napok, amikor Laci nem ír.Rajtatok múlik a dolog, igyekszünk megoldást találni rá.Ha sikerül hazajutnia húsvétra (reméljük nagyon, mert ma derül ki :F )megtaláljátok őt majd az elérhetőségein is,és tud nektek válaszolni feltett kérdéseitekre.

cspetee: ma vesszük a papírt dolgozunk a projekten!!!!! :DD :Y

[ Szerkesztve ]

(#38) Napfénysüti válasza gradilacine (#37) üzenetére

Szerintem a jelenlegi intervallum ideális. Az se lenne jó ha nagyon gyakran tennétek föl nem lenne meg az a várakozással teli feszültség. :) Így valahogy az ember tényleg várja már a következő részt és nagy elánnal veti bele magát az olvasmányba. Na meg persze többet is lehet egyszerre olvasni mintha mondjuk 5 naponta felkerülne egy rész.
De ez csak az én véleményem. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#39) gamerkiller válasza fazerka (#33) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Itt van egy pár így előre, de ha hazajön megcsinálom neked! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#40) gamerkiller válasza cspetee (#34) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Erre muszáj külön postban válaszolnom.

Megpróbálok rövid és tömör lenni. Nem. Nem lesz külön oldalon. A kamionos napló lassan már egybe függ a Logout.hu-val. Itt jelent meg az első és itt fog megjelenni az utolsó rész is. Kicsit árulónak érezném magam ha másik helyet keresnénk a publikálásra.

A napló már a Logout-é.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#42) cspetee válasza gamerkiller (#40) üzenetére


cspetee
csendes tag

Csak a tisztázás végett, ha már jól elbeszélünk egymás mellett. A külön az nem másikat jelent, hanem sajátot. (egykamionosnaploja.hu, gradilaci.hu...) :)
Persze nem azért mondtam, hogy máris azonnal.
Véletlenül sem állt szándékomban megsérteni titeket. :R

[ Szerkesztve ]

(#43) SzalaiG válasza gamerkiller (#39) üzenetére


SzalaiG
addikt

Belső képed is van? Olyan amin fülke van belülről.
Kérlek tégy fel olyat is! :)

(#44) gamerkiller válasza cspetee (#42) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ugyan már! :) Nem sértettél meg cseppet sem.. :) Csak leírtam hogy állok hozzá ehhez az egészhez és a logout.hu-hoz. :R

(#43) SzalaiG: Melyikről? :DDD A merciről hányat felraktam már. :F

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#45) vans?


vans?
őstag

ismét nagyon jó volt olvasni, kitartás! büszke lehet rád a családod. :)

hábm bábm

(#46) SzalaiG válasza gamerkiller (#44) üzenetére


SzalaiG
addikt

Én a Man-ra gondoltam, mert legutóbb arról tettél fel képeket.
Bár leginkább Scániára lennék kíváncsi sofőr szemszögből.

(#47) gradilacine


gradilacine
csendes tag

Elindult a traktor hazafelé, talán holnap ideér!

(#48) SzalaiG válasza gradilacine (#47) üzenetére


SzalaiG
addikt

Úgy legyen. :K

(#49) potyautas válasza SzalaiG (#46) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Majdnem raktam fel egy Scania belsőt, de nem tudom hogyan kell.

[ Szerkesztve ]

(#50) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Igaz, sofőr szempontból úgyse tudnám bemutatni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.