Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Nyílj meg.

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A kettő nem igazán függ össze, ettől még lehet folytatás.

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Azért elég ironikus ez az egész... Szegény gyerek, ilyen fiatalon meghalni :/

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4) albert8


albert8
addikt

B@szki :W Én nagyon sajnálom, az egyik kedvencem volt pont a sorozat miatt.
Már csak a tiszteletére is befejezném a filmet. Talán bele is szőném a történetbe.
R.I.P. :O

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) eddie17 válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


eddie17
addikt

Tudom. Azért írtam, mert én a helyükben befejezném egy életre.
De PW-t azért sajnálom.

(#6) zarayg


zarayg
aktív tag

reggel ezzel keltettek....

ezt látom mindenhol: (fb)
-Paul Walker
-Paul Walker
-Paul Walker
-Nagyon buta lány iszonyat mély idézete
-Paul Walker
-Paul Walker
-Paul Walker

Személy szerint engem nem hat meg a dolog.... függetlenül sok filmjét láttam, de ő is egy ugyan olyan ember... naponta több millióan halnak meg különböző dolgoktól... ennyi erővel..... :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#7) Viktor77


Viktor77
titán

Spoiler!

A 7-es előzetesében úgyis az van, hogy "valaki" elkezdi levadászni a bandát. El tudom képzelni, hogy ő is áldozatul esik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

rossz topikba írtam bocs.

[ Szerkesztve ]

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#9) eddie17 válasza kecskebégető (#8) üzenetére


eddie17
addikt

Oké.

Más:

[ Szerkesztve ]

(#10) westcoastog válasza zarayg (#6) üzenetére


westcoastog
veterán

Nyilván naponta sokan meghalnak, de amiről "nem tudsz az nem fáj".

Hát sajnálom hogy itt véget ért a történet. :(

(#9) eddie17
Tuti gyorshajtás közben elvesztette az uralmát...

[ Szerkesztve ]

(#11) Avicularia válasza westcoastog (#10) üzenetére


Avicularia
veterán

IMDB szerint csak utas volt.

The actor was travelling as a passenger in a new Porsche when his friend who was driving - who has been described as an "experienced driver" - lost control of the vehicle and collided with a street light, and then a tree.

[ Szerkesztve ]

(#12) eddie17 válasza Avicularia (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Így van, a képen is látszik, hogy a jobb oldalon száll be a Porsche-ba.

[ Szerkesztve ]

(#13) r-chee


r-chee
őstag

:(

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ma reggelig azt sem tudtam ki ez a ember... :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#15) westcoastog válasza Avicularia (#11) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja hogy elvesztette az uralmát azt nem rá írtam, tudom hogy csak utas volt.
Ez a baj hogy néhány hülye ha hozzájut ilyen csúcskocsikhoz, biztosan közúton is kitapossa a belét, és ez lesz a következménye. :(

[ Szerkesztve ]

(#16) beefjeez


beefjeez
senior tag

Hasonló eset ali boulala, meg shane cross balesetéhez

(#17) Lauda


Lauda
félisten

Szo szerint vettek a halalos iramot. Sokan hiszik, hogy rajuk nem vonatkozik a fizika, aztan csak kiderul, hogy megis....

(#18) r-chee


r-chee
őstag

Szerettem minden eddigi F&F részt. Brian fő karakter volt a szériában. Nem tudom, hol tart a 7. rész forgatása, de ez a haláleset most nagy érvágás.

LINK

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19) westcoastog


westcoastog
veterán

Ki volt a sofőr azt nem tudni? Vagy csak egy gazdag barát és ennyi? Róla nem szólnak a hírek.

[ Szerkesztve ]

(#20) FatalEror


FatalEror
addikt

[link]

HardCore is my LifeStyle

(#21) Avicularia


Avicularia
veterán

Ha jól látom lakott területen történt. Most őszintén mennyivel tiporhatta neki, hogy ennyire összetört a Porsche?

(#22) westcoastog válasza Avicularia (#21) üzenetére


westcoastog
veterán

Biztos nem 100-al küldte be a kanyarba...

(#23) Viktor77 válasza westcoastog (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Az F1Live-ról van, szóval illik fenntartásokkal kezelni, de:

"Az ABC Los Angeles megerősítette, hogy a vezető Roger Rodas volt, aki a Pirelli Challenge sorozat vezetőjeként tevékenykedett. A versenyző és üzletember 38 évet élt."

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) westcoastog válasza Viktor77 (#23) üzenetére


westcoastog
veterán

Aha. Hát szomorú hogy ez van.
Még a tapasztalt sofőröket is meglepetés érheti bármikor, hiába versenyző az illető.

[ Szerkesztve ]

(#25) Avicularia válasza westcoastog (#24) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem nincs abban semmi meglepő, ha valaki mondjuk 50 km/h megengedett sebességű helyen 150-el megy és balesetet szenved. Lehet a versenypályán jó volt a barát, de azt kellene ezeknek megérteni, hogy a versenypályán hasonló kvalitású emberekkel mész együtt, akik fel vannak készülve erre. A városban meg elég ha behúzza eléd valaki a verdáját amire már nem tudsz reagálni és ott is vagyunk ahova ezek jutottak.

(#26) Lauda válasza westcoastog (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Legalabb masik autost nem olt meg a hulye barma...vagy jarokelot....

(#27) Avicularia válasza Lauda (#26) üzenetére


Avicularia
veterán

Jogos, de azért Walkert sajnálom, csak utas volt. Bár ki tudja, lehet pont ő mondta neki, hogy nyomjad öcsém, nézzük mit tud a verda. Ez már sosem derül ki :(

(#28) icezozo


icezozo
addikt

basszus ,csak most olvastam :U

http://qwankido.hu/

(#29) westcoastog válasza Avicularia (#25) üzenetére


westcoastog
veterán

Egyáltalán nem meglepő, lehet akármilyen szuperautója az embernek, mindig észben kell tartani hogy a városban nincsen kavicságy, bukótér ahol esetleg csak kicsúszik, viszont van sok fa és villanyoszlop...

(#26) Lauda
Persze még jó, de így is meghalt mellette 1 ember sajnos.

(#30) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

:( Elsőre azt hittem reggel, hogy ez csak vicc vagy hoax. Annak is elég szar volna, de így... fura egy csavarja az életnek, hogy pont így halt meg. Kár érte.

Sent from my keyBoard

(#31) Avicularia válasza N€T0X|N (#30) üzenetére


Avicularia
veterán

Ja, van benne valami sorsszerű..

(#32) r-chee


r-chee
őstag

Nem tudom, hol tarthatott jelenleg a F&F 7 forgatása, de már jóideje pörögnek a háttérben a kamerák, az biztos. Sokszor láttam Vin Diesel FB oldalán frissen megosztott felvételeket a forgatásról.
Szerintem valahová bele fognak írni egy autóbalesetet, amiben meghal Brian, a továbbiakat pedig újraírják.

Amúgy milyen igaz ez a 6. részből kiragadott mondat: "Ride or die, remember?" Kár, hogy Paul-nak nem ugrott be.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#33) SlayR


SlayR
senior tag

A 7. részt tudomásom szerint befejezték sőt egy másik filmje is moziba kerül még Paulnak....amúgy meg sehol se értem ezt a " mert lakott területen" ....könyörgöm! Californiáról beszélünk nem a magyar közútkezelő csinálja arra az utakat....és ott asportkocsikat úgy kezelik, mint nálunk az utolsó sz*r suzukit....itt egy sima hirtelen jött helyzetből adódó baleset történt....

(#34) #72042496 válasza SlayR (#33) üzenetére


#72042496
törölt tag

A fizikának viszont édesmindegy, hogy Kaliforniában vagy Magyarországon vagy, ld. mellékelt cikk. A képekből ítélve nem 50-nel de nem is 100-zal mentek, úgy pedig elég gyakoriak tudnak lenni a hirtelen helyzetek - még talán pályán is, nemhogy lakott területen.

[ Szerkesztve ]

(#35) SlayR válasza #72042496 (#34) üzenetére


SlayR
senior tag

Szerinted hányan járnak ott lassan amikor nagy részének sokkal erősebb a kocsija, mint itt a legtöbb sufni tuningosnak? Nem igazán érzem azért helytállónak, hogy sokan úgy kezelik szerencsétlen balesetét , mint ha botláb dzsudzsák és társairól lenne szó.

(#36) Avicularia válasza SlayR (#35) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem senkit nem érdekel, hogy kinek mennyire erős ott a kocsija, a rendőrt meg főleg nem. Elég sokat hallani róla, hogy komolyan veszik a gyorshajtást a rendőrök arrafelé.

(#37) SlayR válasza Avicularia (#36) üzenetére


SlayR
senior tag

Az egy dolog az meg egy másik, hogy nem házi tuningos gyerekekről beszélünk...kár megbélyegezni valakit ezzel ilyen esetben....Azon kívül, hogy csak a " szerintük" meg "állítólag"-okról szól a legtöbb hír...

(#38) #81556480 válasza zarayg (#6) üzenetére


#81556480
törölt tag

fúú nekem is de elegem van belőle :(

na de nem okoskodni jöttem ide...
egy ismerősöm irta ki fészbukra:

" úgy siratjátok mintha apátok lett volna"

látszik a média telenyomta mindenki fejét.
Senki nem tud róla semmit, mégis ajnároznak róla milyen jó ember volt meg stb,... :F

(#39) SlayR


SlayR
senior tag

Ez csak tisztelet kérdése nem mély ismereté...az meg megint más, ha csak valaki "divatból" csinálja

(#40) EczkE


EczkE
addikt

"Ha egy napon majd megöl a sebesség, ne sírj értem, mert boldogan mentem el." / Paul Walker /

Asszem mindenféleképpen!

(#41) SlayR válasza EczkE (#40) üzenetére


SlayR
senior tag

bár szerintem inkább azt "remélte" ez versenyen történik majd meg :)

(#42) EczkE válasza SlayR (#41) üzenetére


EczkE
addikt

Nem kizárt.

Asszem mindenféleképpen!

(#43) #81556480 válasza EczkE (#40) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na ez meg a másik amit írogat mindenki fészbukon.

de lehet szerintem nem úgy gondolta hogy egy kulák haver vamzelkodás közben odacsapja egy fához.
ha ön "hibájából " vagy hogyis mondjam , saját maga vezette autó által ment volna el, ez a kijelentés akkor lenne legitim.

(#44) beefjeez válasza #81556480 (#38) üzenetére


beefjeez
senior tag

Maximálisan egyetértek, nem értem mire ez a nagy felhajtás.

(#45) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nyugodjon békében. Szerepéhez méltóan érte a halál. Remélhetőleg élvezte amíg tudta.

Nem értem ezt. A balesettel van tele minden. Facebook (megszoktam már), hírportálok, de még az e-mail fiókomba is jönnek sorra az ehhez köthető levelek. Természetesen nagyon sajnálatos ami történt vele, főleg mert csak egy vétlen utas volt, de miért van tele ezen témával az egész internet? Ő is épp olyan ember volt, mint bárki más. Tény, hogy valamilyen szinten ismerték sokan, hisz színészként tevékenykedett, de én úgy gondolom, hogy nem kéne ezzel telenyomni mindent. Mikor meghal egy sztár, lassan már internetes virrasztási szertartások lesznek. Arról nem is beszélve, hogy napi szinten lehet olvasni gyilkosságról szóló híreket. Már ez önmagában lesújtó, de az, hogy még egy halálos balesetet is mindenhol viszont látok... Erről nem is beszélve (csak erős idegzetűek nyissák meg, ronda képet rejt a link (még ha esetleg kamu is)):[link]

Nyugodj békében Integra!

(#46) #72042496 válasza SlayR (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem kezelik úgy, sőt, tudtommal valamilyen autóversenyző volt a sofőr. De a pályán versenyezzen, ne közúton, főleg ne lakott területen! Szerencse a szerencsétlenségben, hogy "csak" ők maradtak ott, és nem sodortak magukkal egy iskoláscsoportot, vagy bárki mást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.