Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#101) darál0w válasza Dany007 (#98) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ezek után is fog részegen vezetni...

egyszer én is megcsináltam, igaz komolyabb baj nem lett belőle ( sérülés vagy halál ), de felfogtam, hogy bármi balul üthetett volna ki...hozzáteszem, hogy tudtam magamrol, tehát nem voltam annyira matt, csupán a reflexeim nem ugy működtek, ahogy kellett volna a csuszos aszfalton.

namost ő ezt párszor már megcsinálta és képtelen volt felfogni...akkor ezután a pihenő után mi fog benne változni? semmi...akár még szabadságnak is felfoghatja az ember... :U

#100) Vakegérke tényleg? most csinált ilyet először? :U

ja, hogy eddig nem volt büntetve érte megfelelően így nem számít annak...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#102) Winner_hun válasza Vakegérke (#100) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most is az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#103) DJ WOKKY válasza Winner_hun (#102) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nagyon +1 !!!!! :K :K :K

(#104) Vakegérke válasza Winner_hun (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyok tájékozott a múltját illetően. Úgy tudom, hogy nem volt még felfüggesztettje sem, ez az első komoly büntetése. Ha így van, akkor még nem visszaeső.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) Eastman


Eastman
őstag

Szerintem se' nem sok, se' nem kevés a kiszabott büntetés. Optimális, ha lehet ilyet mondani. Mindenképpen "precedens értékű" annyiból, hogy a sztárok, celebek is fogják majd az adást és talán tanulnak Stohl András példájából. Talán.

...és talán ő is. Talán kitisztul a feje a rácsok mögött.

Pali bácsinak gyógyulást, Andrásnak kitartást kívánok!

...lesz egy nehéz karácsonya.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#106) DJ WOKKY válasza Eastman (#105) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

azért így többedik alakalomra, 10 hónapot, ami köztudottan 5-6 hónap után ki is jöhet....
Oké, ez lett az aranyközép út, de azért valljuk be, az emberek többsége többet adott volna neki, és nem szimpla utálatból.
Ha valaki 1-ből nem tanul, az nem fog a 2-ből sem. Ha tanul, akkor meg már 2.-nak sem csinálja meg.

(#107) anulu válasza DJ WOKKY (#106) üzenetére


anulu
félisten

nem, nem arany középút! ittasan, kábszerezve balesetet okoz és 5 hónap, amit fixen le kell töltenie? rendes adófizető polgár (ilyet nem csinál...) ha ilyet csinál és nem "celeb", minimum egy életre bevasalják a jogsiját és többet ül, mint varjú a dróton.

még az első fokot is enyhének éreztem, de ez... szánalom magasfokon. ebben az országban tényleg (max minimál büntetéssel, ha híres vagy) mindent meg lehet tenni :(

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#108) dízelracer


dízelracer
senior tag

Stólbuciból átvedlik stólmucivá... Ciki. Rohadtul kijárt ez neki egy pillanatig sem sajnálom ezt az embert. Már várom az esti fókuszt. Bodrogi meg a többi színművész társa biztosan kifakad majd az ítélet ellen.

(#109) #51736960 válasza anulu (#107) üzenetére


#51736960
törölt tag

gondoljunk bele, az a fazon kapott két és fél év fogházat (nem börtönt!), aki pár éve az érdi buszmegállóba hajtott részegen. egy halott, több sebesült, nem volt jogsija, a kocsinak nem volt forgalmija, stb...
azért stohl esete közel sem ennyire durva, néhány könnyű sérülés plusz (állítólag) lesántult egy tata, ennyi.

szerk: mennyi irigy ember van itt :(

[ Szerkesztve ]

(#110) Eastman válasza DJ WOKKY (#106) üzenetére


Eastman
őstag

Nem tudom, hogy ki miből tanul. Ha alkoholista vagy drogfüggő akkor öt hónapig szenvedni, időnként kínlódni fog. Ő akkor így döntött mikor elfordította a slusszkulcsot.

Császár Elődre is másképp gondolnék most, ha ült volna legalább öt hónapot. Nyilván mindent megtettek érte a szerettei és ügyvédei, nyilván küzdöttek a szabadságáért ahogy' csak tudtak.
"...de a becsület ennél többet ér."

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#111) Ptech válasza #51736960 (#109) üzenetére


Ptech
őstag

Ja, az, hogy be volt piálva, meg kokszolva és elhajtott a helyszínről az kit érdekel, csak az tata sántult le :U :W

(#112) Chaser válasza dízelracer (#108) üzenetére


Chaser
titán

Havas is úgy védte, egész nap színházban van, nap végére kell a lazulás..jah aki 14 órát melózik annak meg nem kell mi? :((( ha olyan nagy sztár járjon sofőrrel, ne mást üssön el betépve...kíváncsi vagyok ha az ő családjával történik ez mennyire védi azt a kis ********-t.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#113) Mr X válasza Eastman (#110) üzenetére


Mr X
veterán

Azért ha lehetőség lenne, hogy megúszd börtön nélkül a tettedet, gondolom te sem könyörögnél, hogy inkább csukjanak le.

(#114) Dany007 válasza darál0w (#101) üzenetére


Dany007
veterán

Lehetséges most hogy mondod...
2 éve télen nekem is volt egy balesetfélém. Szín józanul.... Megcsúsztam, pördültem kettőt (vízszintesen) majd seggel az árokban kötöttem ki.
Senkinek semmi baja nem lett. Még a bizt. öv sem húzódott meg, a kocsival is hazatudtam menni.
Na azóta odafigyelek. Véletlenül se megyek többel, mint lehet és mint ahogy érzem. Akkoriban se vezettem őrülten, csupán kicsit gyorsabban és kicsit(!) felelőtlenebbül. De azóta 100x jobban figyelek.

Szóval ehhez képest, ő egyszer majdnem meghalt! És utána is beült részegen, azért az tényleg arra utal, hogy őt semmi nem fogja megváltoztatni. Legalábbis kevés eséllyel.

@Winner:
Jogilag, hivatalosan nem minősül visszaesőnek, ugyanis egyik előző balesetéért sem ítélték el. Így a bíróság előtt nem minősül visszaesőnek akkor sem ha már vagy 2-3 nagyobb balesete is volt.
De innentől kezdve viszont igen! :)

(#115) Eastman válasza Mr X (#113) üzenetére


Eastman
őstag

Könyörögni nyilván nem könyörögnék a büntetésért. Csakhogy ott egy ember, egy rendőr meghallt. :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#116) DJ WOKKY válasza anulu (#107) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Abban egyet tudunk érteni, hogy normál, átlagember ilyet meg sem mer csinálni, ha véletlen mégis, akkor nem ússza meg ennyivel. Ezt tutira veszem.

(#110) Eastman: na igen, az a bizonyos betyár becsület, jajj de kevesen ismerik :( :(

[ Szerkesztve ]

(#117) Mr X válasza Eastman (#115) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, értem én, csak arra utaltam, hogy ha az ügyvédje azt mondta neki, hogy te figyelj, elintézem, hogy ne kelljen ülnöd, hülye lett volna azt mondani, hogy inkább intézd el, hogy lecsukjanak.

[ Szerkesztve ]

(#118) Vakegérke válasza anulu (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne feledjük, hogy letöltendőt kapott, és börtönben. Naponta érezheti majd, hogy mennyire aprócska, szánalmas figura. Megalázzák a cellatársak, és talán a börtönőrök is úgy lesznek vele, hogy nagy falatba érdemes nagyot harapni.
Meglehet, ők is azért drukkoltak, hogy letöltendő legyen az ítélet, és kezeik közé kaparintsák a celebet. Amelyikük nem túlzottan kultúrlény, az még élvezni is fogja, hogy olyan személybe "rúghat", olyan személynek parancsolhat, akinek a valós életben még a közelébe se mehet.

Nagyon sok tud lenni öt hónap, nagyon sok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Ijk válasza DJ WOKKY (#116) üzenetére


Ijk
nagyúr

A normál, átlag magyar ember vezetési szokásait inkább hagyjuk.

Vakegérke: Remélem egy pillanatig sem hiszitek hogy majd olyan körülmények lesznek mint a filmekben, meg zuhanyzásnál összeszorított farpofákkal kell majd a bokáját mosni?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#120) Mr X válasza Vakegérke (#118) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem meg vigyázni fognak rá, mert ha valami baja lesz bent, a híressége miatt botrány lenne belőle.

(#121) máyköl válasza dízelracer (#108) üzenetére


máyköl
veterán

Most kivételesen egyet kell értenem veled...

(#122) #51736960 válasza Vakegérke (#118) üzenetére


#51736960
törölt tag

elégtétel ez a kisembereknek, az biztos.

(#123) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bármi történik a sitten, nem lesz nyilvános. Ha vattában akarják tartani, annál rosszabb lesz neki. Mindenki haragját kivívja, még a smasszerekét is.

Loveless: Nem, csak annyit (sem) kapott, amennyit megérdemelt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#124) Mr X válasza Vakegérke (#123) üzenetére


Mr X
veterán

Nem lesz nyilvános, de mi fogja meggátolni benne Bucit, hogy ha kijön, elmeséljen mindent? Na ezért gondolom, hogy védeni fogják.

Már az is valamiféle kivételezés, hogy 2 év 4 hónap elsőfok után most kapott 10 hónapot. Ez vagy egy látszatítélet, vagy valamelyik bíró a kettő közül nagyon mellélőtt.

[ Szerkesztve ]

(#125) stevve


stevve
nagyúr

Végül is a bíró érvelése megállja a helyét és nagyjából megmutatták, hogy a celebek sem érinthetetlenek - csak a mérték nem tetszik. Többet vártam.

(#124) Mr X:
Biztos majd könyvet ír róla (bullshit gyűjteményt), amiből megint egy rakás pénze lesz és a nép majd be is kajálja, hogy milyen borzalmas körülmények között sínylődött 5 hónapig.

[ Szerkesztve ]

(#126) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#123) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nana, a pénz nagyúr, és sok helyre elér

(#127) Chaser válasza Vakegérke (#123) üzenetére


Chaser
titán

És szted ki mer komolyabban hozzányúlni? Egyszer kijön ám onnan...esetleg egy sötétebb bőrű úriember aki következményekbe nem gondol bele. Valószínűleg meg valami elit helyre megy, de épp elég az neki, itt a lényeg hogy elzárják.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128) Vakegérke válasza Mr X (#124) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lesz egy Buci a sirámaival, tanú nyista. Rágalmazásnak is felfogható, jó kis per lehet belőle.
Arról nem is beszélve, hogy befenyítik, nem mer majd panaszkodni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) darál0w válasza Dany007 (#114) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd idővel kiderül...és majd akkor jöhet az én megmondtam szöveg ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#130) Mr X válasza Vakegérke (#128) üzenetére


Mr X
veterán

Ez már egy kicsit amerikai filmes dolog.

(#131) stevve válasza Vakegérke (#128) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem lesz ott semmi, tévézik, meg netezik egész nap, de majd kitalálja készülő könyvében.

(#132) DJ WOKKY válasza Mr X (#130) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

jaja :) Lehet film is készülni fog talán ?!

(#133) Dany007 válasza #51736960 (#122) üzenetére


Dany007
veterán

Részben persze, hogy az.
Hiszen mindenhol azt látod, hogy a "nagy"nak mondott emberek megúsznak mindent. A milliós sikkasztástól kezdve a gyorshajtáson át a balesetekig mindent megúsznak.
Elvégre egy pénzbüntetésnek is az az érdeke, hogy a bírsággal elriassza az embert a bűn elkövetésétől. Na de aki havi 1-1,5 milliót keres annak mit számít az az 50-100 ezer forintos bírság? (csak példa) Nyilván semmit, de annyit biztos nem, hogy soha többé ne kövessen el ilyesmit.
Viszont az átlagember, aki mondjuk egész hónapban keres ennyit, na annak már nem mind1.

Szóval igen, jó látni, hogy a törvény többé-kevésbé egyenlő mindenkire. És nem volt elég a pénze ahhoz, hogy megússza felmentéssel.
Hiszen ha ez átlagemberrel történik, akkor az v.színűleg nem fog tudni egy Ruttnert megfizetni ügyvédnek, kapja a kirendeltet, na ő meg könnyen lehet, hogy elsiklik 1-2 dolog mellett és elfogadja - vagy nem tudja megcáfolni - az elsőfokún szereplő szakértőket így bizonyított lett volna a fogyatékosság okozása ami miatt súlyosabb büntetést kapott volna.

(#134) darál0w válasza DJ WOKKY (#132) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

film, vagy könyv...lényeg, hogy pénze legyen belőle.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#135) anulu válasza #51736960 (#109) üzenetére


anulu
félisten

azt egy szóval sem mondtam, h azt keveslem... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#136) stevve


stevve
nagyúr

"Az összeg nagy része a szakértők költsége, és mivel eredményes volt a fellebbezés, tehát enyhítették Stohl büntetését, a másodfok költségeit az állam állja."

Ez nem tetszik. Állta volna ő az egészet... így inkább mi álljuk, akiknek közünk sincs a dologhoz. Ezt a szabályozást ki kellene irtani. :U

(#137) DJ WOKKY válasza darál0w (#134) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ebből már lesz alapból. Majd adja az interjúkat. Egy ideig lehet nem ad senkinek, majd valamelyik megkeresi és még pénzt is ajánl neki.
Aztán szépen fokozatosan a pénz is megy a zsebébe. Majd megírja a könyvét, abból pedig rengeteget elad, mert a magyar nép erre vágyik, no meg a VV5-re :DDD de csak azért, mert tudja, hogy a Móúnika sóóówhhh már nem térhet vissza :D

(#136) stevve: és mennyi, de mennyi ilyen van napi szinten sajnos !!!!!!! Erre megy el a sok lóvé.
Margit néni bepereli Józsi bácsit, mert a cicája átmegy hozzá, meg mert hangosan ugat a kutyája. Erre mennek a drága pénzek. Jah és ez megtörtént eset !!! Ne tudjátok meg mi van a ráérős emberekkel, így is sok per van ami jogos !!! de ezekkel együtt :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#138) Chaser válasza Vakegérke (#128) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudom pontosan az életkorod, de nem gondoltam volna hogy még hiszel a mesékben :N
Nem kell neki rosszat kívánni, nem úszta meg a büntetést, innentől kezdve töltse le a büntetését mint bármelyik másik ember. Egy ismeretlennek se kívánnád hogy játszanak el vele sztem, neki se kell. Egy ilyen kaliberű embernek maga az elzárás épp elég. Aztán hogyha pénzt tud csinálni belőle az már megint kis hazánk embereinek hülyeségén múlik...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#139) Vakegérke válasza Chaser (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy 60. évét betöltött gyerek vagyok. :K

Sehol nem azt hangsúlyoztam, hogy jujj, de jó, hogy majd csicskáztatják, meghágják, hanem azt, hogy benne van a pakliban.
Megjegyzendő úgy vagyok vele, hogy ha ennyit kapott, hát ennyit. Jó lecke lesz neki az öt hónap.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#140) dízelracer válasza anulu (#107) üzenetére


dízelracer
senior tag

"még az első fokot is enyhének éreztem, de ez... szánalom magasfokon. ebben az országban tényleg (max minimál büntetéssel, ha híres vagy) mindent meg lehet tenni"

Annak fényében, hogy engem néhány éve szerzői jogsértésért kemény pénzbüntetésre, meg nem fizetés esetén 6hónap letöltendő fogház büntetésre ítéltek, én is rohadtul keveslem amit kapott. Azért két tucat másolt lemez birtoklása és egy ittasan, kábítószer hatása alatt okozott személyi sérüléssel járó, cserbenhagyásos közlekedési baleset valahogy nem egy kategória. Erre lezárják szaros 10hónapra? 10 hónapra? És benne van a pakliban, hogy hamarabb is szabadulhat, hát ez milyen már?! Remélem szenvedni fog karácsonykor mint a állat! Majd gondolok rá a karácsonyi ebédkor meg amikor a sok sütemény okozta kajakómától KO fetrengek a tv előtt ... ;]

:DDD :DDD

Néhány másolt lemezért meghurcolnak és bezárással fenyegetnek de segg bedrogozva száguldozol és balesetet okozol vagy megúszod az egészet mint elődke vagy leülsz szaros 5 hónapot mint bucika a "többit meg meglátjuk". Magyarisztán ...

[ Szerkesztve ]

(#141) anulu válasza dízelracer (#140) üzenetére


anulu
félisten

érdekes megítélése van itthon a dolgoknak...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#142) dízelracer válasza anulu (#141) üzenetére


dízelracer
senior tag

Betoltam egy képet is... :)) :DDD (amit nemsokára kiszedek onnan.)

[ Szerkesztve ]

(#143) Yutani válasza Vakegérke (#139) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jó lecke és kész. Amikor szabadul és legközelebb szétcsapja magát, már biztos hív taxit vagy sofőrszolgálatot.

#tarcsad

(#144) DJ WOKKY válasza dízelracer (#140) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

láttam már én is ilyet, nem egyet. Természetesen nem saját, eddig

(#145) dízelracer válasza DJ WOKKY (#144) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ne is akarj ilyet látni a saját neveddel. :N Mondjuk az vicces sztori volt amikor a technikus csinálta rólam a profilképemet. Rendesen csíkos háttér elé le kellett ülni egy székre és eléd hajtottak egy táblát a neveddel + adataiddal. Vicces helyzet volt. Mosolyogtam is mert közben eszembe jutott egy rendőrvicc poénja. Erre még rám szólnak, hogy ne mosolyogjak. Na ott már szabályosan röhögtem. Mondtam az embernek adjon már egy példányt a fotóból mert felraknám iwiw-re de nem adott a genya, végignézett rajtam és elzavart ujjlenyomatvételre. Azt hiszem a rendőröknek nincs humorérzékük... :DDD

mod: a képet ezennel kiszedtem, aki lemaradt így járt... :))

[ Szerkesztve ]

(#146) DJ WOKKY válasza dízelracer (#145) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

jó kis stori :) jaja van, hogy rendőröknek nincs humorérzékük, bár ezt most pont embernek írtad :)) :)) :)) :))

(#147) dízelracer válasza DJ WOKKY (#146) üzenetére


dízelracer
senior tag

Öhm csak nem? :DDD

(#148) Vakegérke válasza dízelracer (#147) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi, bocs.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) dízelracer válasza Vakegérke (#148) üzenetére


dízelracer
senior tag

Bankrabló? :D

(#150) DJ WOKKY válasza dízelracer (#147) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

csak de :D Bika szemét lőtted az előbb :C

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.