Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#401) kukinyo válasza Huma (#399) üzenetére


kukinyo
addikt

Csak azt nem tudod hogy mi van ott.... :U

(#400) Crystalheart: Persze,mint mindenhol. :K

[ Szerkesztve ]

(#402) Huma válasza Crystalheart (#400) üzenetére


Huma
addikt

Akármi lesz is abban biztos vagyok, hogy Stohllal kivételezni fognak. Ha haja szála is meggörbül ott bent akkor egy sereg ügyvéd veti majd rá magát az ügyre és a média is ezzel lesz majd tele.
Azt sem tartom kizártnak, hogy sikerül elintéznie, hogy egyedül legyen a cellájában.

kukinyo: Szerintem járj utána a dolgoknak mielőtt ilyeneket kijelentesz. Kettőnk közül nem én vagyok a tájékozatlanabb. Tudod nem romantikus regényekből meg különféle filmekből kell szerezni az infót hanem olyan emberektől akik valóban voltak ott benn.
Ha egy átlag, nem börtöntöltelék embert sittre vágnak akkor mire kijön teljesen más ember lesz.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#403) moha21


moha21
addikt

Ez börtön nem fegyház amúgy is. Nem gyilkosok közé kerül..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#404) Sandrew


Sandrew
őstag

Túl sok filmet néztem... :D

[ Szerkesztve ]

(#405) Brutális eb válasza moha21 (#403) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1.
Csakókkal,tolvajokkal rakják össze itt nem a "mexikói" 5x-ös gyilkosokkal lesz egy körletben.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#406) Vakegérke válasza kukinyo (#398) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megszólaltak itt olyanok, akik ha nem is élték át a börtönéletet személyesen, de olyan információkkal bírnak, amelyeket akár az őröktől, akár a büntetésüket letöltött emberektől kaptak.
Miért oly hihetetlen?

Soha ne kerülj dutyiba, tiszta szívemből kívánom.

Szóval nem gondolhatod komolyan, hogy a rácsok másik oldalán nincs hierarchia. Ahogy a suliban, sportpályán, katonaságnál vannak nagyfiúk, úgy tuti, sőt, még tutibb, hogy a sitten is vannak.
Az őrök nem lehetnek jelen minden percben, így a "friss hús" bizony próbatételnek van kitéve. Arról nem is beszélve, hogy a rossz nyelvek szerint az őrök nem is akarnak jelen lenni, amikor az újonc leteszi a motyóját a cellában.
Van alkalom betörni az újoncot, de ha frissiben nem is lenne, ezernyi alkalom adódik később. Megteszik, ez nem kérdés. Persze ha kajak, és leveri az őt kóstolgatót, csak pillanatnyilag szusszanhat, máris jön a következő, aztán hiába győz, jön az újabb. Ennek nincs vége. Vagyis van, méghozzá akkor, amikor valaki leveri.

Olyantól tudom, aki nem volt piskóta, lazán megemelt mázsás súlyokat, bokszolni is tudott, és megjárta a szegedi Csillag bugyrait is. Azt mondta, hogy a sitten nem lehetsz nagyfiú, mindig van nálad erősebb, és örülj annak a tekintélynek, amit kajakra sikerül kivívnod.

Egyébként miből meríted ellentétes tudásod, mi az alapja?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#407) kukinyo válasza Vakegérke (#406) üzenetére


kukinyo
addikt

"Egyébként miből meríted ellentétes tudásod, mi az alapja?"
Az életből,az élet az alapja. :)

(#408) moha21 válasza Vakegérke (#406) üzenetére


moha21
addikt

Most a csillagnak van fegyház része is. Nincs mindenki összeengedve mindenkivel.
Amúgy én a venyige utcai börtönbe jártam be ( ingyen konditerem :D ) szóval látom mi van.
Nem az ami a filmekben. Pénzért meg pláne. Akármit meg lehet venni.
Stohl benn is nyugodtan fog inni és kokózni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#409) havasa válasza Vakegérke (#406) üzenetére


havasa
aktív tag

+1
De ennyire nem eszik azért forrón a kását. El lehet kerülni ott is a szituációkat, persze nem mindig, "olyankor be kell rúgni a motort", de a komoly emberek "sztenderen vannak" és lenézik azokat akik feleslegesen ugrálnak. De ez a kinti világban is így van.

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#410) Vakegérke válasza havasa (#409) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bekerül egy újonc egy akárhány férőhelyes cellába. Korántsem hinném, hogy ott mindenki takarít, és akkor még a legenyhébb ütközőpontot említem. Szóval komolyan mondod, hogy az addigi "személyzet, inas, takarító" nem igyekszik áthárítani a melót a friss húsra?
Ez is szituáció.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#411) moha21 válasza Vakegérke (#410) üzenetére


moha21
addikt

Te hiszel ebben, hogy ő nem elkülönítve lesz?

A másik meg összeteszik sikkasztóval akármilyen piti bűnözővel. Emberek nem állatok. Ez nem az állat rész ahol az idegbeteg gyilkosok vannak. Fél év meg ilyen idők alatt meg azért nem torzulnak szét az emberek.

Dédipapám asszem 7 évet húzott le gyilkosságért a csillagban anno, semmi "extra" nem történt vele. Lazán visszailleszkedett.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#412) Vakegérke válasza moha21 (#411) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#413) kukinyo válasza Vakegérke (#410) üzenetére


kukinyo
addikt

Ti el sem tudjátok képzelni azt hogy ott is emberek vannak. :W
Egy elítéltbe csak az állatot kell látni? :W
Vannak ott csalók (főleg mostanában jött divatba a nyakkendős bűnözés),közlekedésiek,zsebesek,tolvajok és még sorolhatnám a nem erőszakos bűncselekményeket.
Na mire leírtam moha szinte ugyanezt mondta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#414) havasa válasza Vakegérke (#410) üzenetére


havasa
aktív tag

Igen, mindenki takarít, vagy fizetnek valakit, aki bevállalja pénzért, áruért.
A csicskáztatás csak a "kannibál" "álmenő" romák(csicskák után ők a hierarchia alja) között megszokott, de azokat nagyon könnyen le lehet állítani, ami pénz(nem sok pénz) vagy ismeretség kérdése. Amiről te beszélsz, az kannibál zárkákban megy csak, a normális embereket nem teszik be ezek közé, de a komoly gengsztereket sem. Igazából mentalitás alapján rakják össze az embereket, lehet ugyanúgy együtt lesz gyilkosokkal, rablókkal.
De sajnálni nem sajnálom, megérdemli szvsz.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#415) Huma


Huma
addikt

Ezt most találtam, teljesen véletlenül. 2011.06.20.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#416) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#417) Motion_Blur válasza darál0w (#416) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#418) Sandrew válasza darál0w (#416) üzenetére


Sandrew
őstag

xDDDDD

(#419) kukinyo válasza darál0w (#416) üzenetére


kukinyo
addikt

Ezt hol fotóztad?
Kék Osztrigában? ;]

(#420) darál0w válasza kukinyo (#419) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:K

téged akartalak, de te pont a pultnál voltál... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#421) Eastman válasza darál0w (#420) üzenetére


Eastman
őstag

OK, ne csináljunk belőle hőst, de nem is savaznám, hiszen férfiasan vállalja a büntetést amit a társadalom kirótt rá és nem próbálja kihúzni hurokból a nyakát még az utolsó utáni pillanatban sem. Leüli és gyűrött, de tiszta lappal élhet tovább. Úgy látom, hogy nem szeretne lejjebb csúszni. A bélyeg így is rajta marad majd sikeres, közkedvelt öreg színészként is. Épp elég ennyi, nem kell ezen felül megrugdosni. Jó és pont elég lecke ez a történet minden szereplőjének.

Röviden - szerintem már gáz a stólozás.

Előd meg elbújhat egy fa mögé hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#422) kenwood3


kenwood3
őstag

Most halottam a tv-ben , hogy Stohl egyszemélyes zárkát kapott és, hogy nagyon unatkozik :DDD
:W :W

Mi az az ekezet dragasag??

(#423) kukinyo válasza Vakegérke (#406) üzenetére


kukinyo
addikt

És most mi lesz?
Elmossa a saját csajkáját,kipörgeti a saját zokniját?
Vagy bedobja a sarokba és megtámadja magát:Mosd el te szemét mert állba verdeslek. :DDD :DDD

(#424) Huma válasza kenwood3 (#422) üzenetére


Huma
addikt

Na nem megmondtam, hogy ez lesz?

Biztos voltam benne, hogy kivételezni fognak vele.

Gondolom lesz neki TV, számítógép, kényelmes ágy, stb. Lehet még jobban is fog élni mint más idekinn.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#425) kenwood3 válasza Huma (#424) üzenetére


kenwood3
őstag

Sejtettem én is , hogy ez lesz :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#426) Vakegérke válasza kukinyo (#423) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez tetszett. :K

Ha megússza, ám legyen. Elég neki az öt hónapos elszigeteltség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#427) kukinyo válasza Huma (#424) üzenetére


kukinyo
addikt

Tulajdonképpen az az ember volt naiv aki mást hitt.
Párom is azt mondta hogy azt nem tehetik meg.
Itt mindent meg lehet tenni. :W

(#428) Mr X válasza kukinyo (#427) üzenetére


Mr X
veterán

[link]

Várható volt.

(#429) Huma válasza kukinyo (#427) üzenetére


Huma
addikt

Már az is csoda hogy letöltendőt kapott. Szerintem csak a népharagot akarták megelőzni vele. Ha nincs ez a nagy közfelháborodás akkor fogadni mernék, hogy szépen eltusolták volna az ügyet.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#430) kukinyo válasza Huma (#429) üzenetére


kukinyo
addikt

Valahogy én is így látom. :K

(#431) Motion_Blur válasza Huma (#429) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Aki nem így gondolja, az egy kis naív, idióta birka.

Ebben az országban így mennek a dolgok.
Fogadok nete is van és olvassa a topikot ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#432) Huma válasza kukinyo (#430) üzenetére


Huma
addikt

Az egészben az a legszebb, hogy mikor kijön akkor gond nélkül visszakapja az állását.
Más börtönviselt ember meg jóideig keresgélhet mire valaki hajlandó lesz alkalmazni. Addig max csak a legalja melót kapja. (pl építőipar)

Szerintem most lesz egy öt hónapos, unatkozós szanatóriumi vakációja és utána ugyanott fogja folytatni ahol abbahagyta. Talán ha lesz egy csöpp esze akkor többet nem ül befolyásolt állapotban volán mögé, de a drogról szinte biztos hogy nem fog lemondani.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#433) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ha volt már akkor SRY:

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#434) kukinyo válasza Huma (#432) üzenetére


kukinyo
addikt

Tudomásom szerint a színészek közalkalmazottak.
Hogy lehet egy büntetett előéletű közalkalmazott?

(#435) Eastman válasza Huma (#432) üzenetére


Eastman
őstag

Viszonylag kevés Jászai Mari-díjas színész lép ki a börtönök kapuján. Ellenben egyre több érettségizett.

...és szomorú, hogy legalja melónak minősül az építőipar. Szerintem a hitel ügyintéző lejjebb van mint egy otthonokat a két kezével létrehozó, akár vödröt cipelő ember. ...Persze nem a 9 millió sztár országában.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#436) Huma válasza kukinyo (#434) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem nem azok. A színház nem állami, nem?
Mindenesetre ha úgy is van ahogy írod akkor is megtalálják a módját, hogy alkalmazzák. Ez már csak befolyás kérdése az meg van azokban a körökben.

"...és szomorú, hogy legalja melónak minősül az építőipar."

Már kb 8 éve ott dolgozok kisebb-nagyobb megszakításokkal. Nem véletlenül mondom hogy legalja meló. Nem lenézés miatt legalja hanem rossz munkakörülmények miatt. Na meg amiatt mert a börtöntöltelék, agyhalott kőbunkók gyűjtőhelye.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#437) Eastman válasza Huma (#436) üzenetére


Eastman
őstag

Én is dolgoztam évekig építkezéseken, tudom, hogy miről beszélsz. Koszos munka, de nem aljamunka. Én úgy fogtam fel, hogy alkotok. A "rábeszélős" emberektől jobban hányingerem van mint egy "melóstól" aki lehet, hogy koszos, de nem mocskos. [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#438) Crystalheart válasza Eastman (#437) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Ami azt illeti, én a rendezvényszervező cégnél a pakolós munkát nem fizikailag nem bírtam, hanem egyszerűen nem tudtam elviselni azt a közeget. IQfighter kisegítős kőbunkók között nem bírok létezni. Biztos tök buli lehet az építőipar is, ha a böfögésnél magasabb röptű beszédtéma is akad a kollégák között... Nem vagyok előítéletes, a szomszéd házat is egy értelmes és jó mesterember húzta föl, de a brigádokban errefelé ritka az ilyen. Na de ez elég off.)

(#439) kukinyo


kukinyo
addikt

Buci unatkozik a börtönbe.
Szegény :W

(#440) Vakegérke válasza kukinyo (#439) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hinném. :N

"A szerda reggel bevonult sztár a Budapesti Fegyház és Börtön Kozma utcai objektumának négyágyas cellájában tölti idejét."
Forrás
Van társasága, így "könnyebben" telik az idő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#441) Szten Márs válasza Vakegérke (#440) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

[link]
És a tévéhíradóban is ezt mondták :K

(#442) kukinyo válasza Vakegérke (#440) üzenetére


kukinyo
addikt

A híradóban és mindenhol azt mondták hogy egyedül van.
Undorító ez a média.

(#443) Huma válasza Vakegérke (#440) üzenetére


Huma
addikt

Az általad linkelt oldal hozzászólásai közt találtam ezt a linket.

Komolyan mondom, ha norvég lennék akkor elmennék bűnözni mert ha még el is kapnak akkor is jobban élnék mint pl most itt MO-n.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#444) Eastman válasza kukinyo (#442) üzenetére


Eastman
őstag

Lehet, hogy nem is Stohl volt az elkövető, csak börtön-showt készítenek a retkek? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#445) kukinyo


kukinyo
addikt

És lássatok csodát:

;] ;]

(#446) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lassacskán semmit sem hiszek el, hiába írnak róla, vagy mutatják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#447) kukinyo válasza Eastman (#444) üzenetére


kukinyo
addikt

Az elkövető Pali bácsi volt.Már gyermek korában feltűnt a környezetének hogy öncsonkító hajlamai vannak.Ezt nagy nehezen sikerült orvosi kezeléssel vissza szorítani,ezidáig.
Tavaly viszont úgy elhatalmasodott rajta ez az érzés hogy nekiállt ,módszeresen kitervelni,hogy is tudná az egyik lábát egy kicsit megrövidíteni.Kifigyelte Stohl András szokásait (mikor jár haza részegen,bedrogozva) és készen is volt a nagy terv.
Aznap este Buci egy kicsit jobban elhúzta az időt az italozással,Pali bácsi a kitervelt ütközési helyszíntől néhány km-re várva már éppen letett az aznapi akcióról.Türelmetlenül elindult Buci elé (hogy jön e már),ekkor meglátva a fekete terepjárót kicsit gyorsított,és pont a kellő pillanatban balra rántotta a kormányt.
Sikerült
Nem törődve azzal hogy egy másik ember életét veszélyezteti,csak kimondottan a saját jólétével foglalkozva,Pali bácsi tönkre tette egy ember életét akit miatta 10 havi elzárásra ítéltek.
Pali bácsi megelégedve vette tudomásul hogy egyik lába rövidebb lett egy kicsit de evvel mit sem törődve ápolgatja kertjét,gyümölcs fáit és próbálja az életét vissza rendezgetni a normális kerék vágásba.És mindezek után még kártérítést is követel.
Szerintem így történt. ;] ;] :W

[ Szerkesztve ]

(#448) Vakegérke válasza kukinyo (#447) üzenetére


Vakegérke
veterán

És még ő követel kártérítést? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#449) kukinyo


kukinyo
addikt

(#450) darál0w válasza kukinyo (#449) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

amiből aztán könyv, vagy szíííínházi darab lesz...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.