Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#451) kukinyo válasza darál0w (#450) üzenetére


kukinyo
addikt

Úgy van :K

(#452) Huma


Huma
addikt

Képzelem miről fog szólni.

1 nap: Ma egész nap olvastam. Az ebéd pásztortarhonya volt.
2 nap: Ma megnéztem a Nincs kettő négy nélkül című filmet és a híradót. Valamint még egy könyvet kiolvastam. Ma sóletet ettem.
3 nap: Unatkozom. Délig aludtam, majd megnéztem mi megy a tévében. Semmi érdekes. Inkább alszok tovább.
4 nap: Nincs itt senki aki noszogasson és hátulról támogasson. Olyan magányos vagyok.

stb, stb

Valahogy nem hiszem hogy olyan egetrengető napló lesz belőle. Bár biztos az egész Stohl belső vívódásaitól fog szólni. Arról, hogy mily hatalmas súlyként nehezedik a lelkére az a bűn amit elkövetett és hogy a magány hogy kezdte el bomlasztani elméjének hófehér falait.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#454) Vakegérke válasza kukinyo (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

Melyik az a "köz", amelyiknek Szalai Vivien az ellensége lett?
Csak nem a bűbájolgóké, csak nem azoké, akik dúskálnak, és aztán szomorú mosollyal közlik, hogy a Kossuth-díj pont jól jött, hogy kifizessék a villanyszámla hátralékot?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#455) kukinyo válasza Vakegérke (#454) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez csak a szokásos figyelemfelkeltő cím

(#456) Vakegérke válasza kukinyo (#455) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem, csóró prolit, friss nyuggert mégis szomorúvá tesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#457) moha21


moha21
addikt

Alföldi kitette nem volt más választása.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#458) Vakegérke válasza moha21 (#457) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tehetett mást? Egy köztörvényes tagsága nem vet jó fényt a társulatra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#459) moha21 válasza Vakegérke (#458) üzenetére


moha21
addikt

Nem csak most olvastam a budin a Kiskegyedbe és megemlítettem.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#460) Weeman1


Weeman1
veterán

(#462) Weeman1 válasza kukinyo (#461) üzenetére


Weeman1
veterán

Hú,hirtelen másra gondoltam. :W
(élesben,hátulról)

Xiaomi 11T Pro

(#463) kukinyo válasza Weeman1 (#462) üzenetére


kukinyo
addikt

:))

(#464) kukinyo válasza kukinyo (#463) üzenetére


kukinyo
addikt

(#465) Vakegérke válasza kukinyo (#464) üzenetére


Vakegérke
veterán

Előre borítékolható volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#466) kukinyo válasza Vakegérke (#465) üzenetére


kukinyo
addikt

Sajnos igen. :K
Habár én bíztam benne hogy tényleg megbánást mutat és nem csak ígérget a világba.
Én mint színészt, műsorvezetőt szerettem.De úgy tűnik hogy a való világban nem olyan karakán gyerek mint a szerepeiben.
Nekem csalódás.

(#467) Lauda válasza kukinyo (#464) üzenetére


Lauda
félisten

Rajott, hogy marhasag es inkabb tovabb erositi a fogyasztok taborat. :DDD

(#468) Huma válasza kukinyo (#464) üzenetére


Huma
addikt

Nem lepődök meg. Eddig is egy semmirekellő, értéktelen embernek tartottam. Azért remélem ha újra balesetet okoz akkor nem más fog szenvedni miatta.
Nem fél év nyaralás hanem öt év fegyház kellene neki.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#469) kukinyo válasza Lauda (#467) üzenetére


kukinyo
addikt

A függőség nagy úr. :DDD

(#470) Vakegérke válasza kukinyo (#466) üzenetére


Vakegérke
veterán

Színész.
Ragyogóan megjátszotta a megbánást, ragyogóan megjátszotta, hogy őszintén nyilatkozik a balesetről, ragyogóan megjátszotta, hogy ő bizony megóvja az ifjak lelkét, és az ifjakat attól, hogy oda jussanak, ahova ő került.
Ja, hogy együttműködési megállapodást kötött egy célirányos alapítvánnyal? Hát persze. De mikor?
Jogerős ítélete előtt!

Olcsón megúszta, ennyi volt a lényeg. Mutatta a jó kisfiút, pontosabban eljátszotta.

Hála Istennek azóta nem látom a képernyőn. Nem szeretem, ha hányingerem van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#471) kukinyo válasza Vakegérke (#470) üzenetére


kukinyo
addikt

Méghozzá jó színész.
És ez volt eddig a legjobb alakítása.De vége a darabnak és ismét adhatja önmagát.
Pfejjj....

(#472) 8th válasza Vakegérke (#470) üzenetére


8th
addikt

Felrázom álmából a topikot. :D

Valóban megjátszotta magát és miután véget ért a fogházbüntetése soha többé nem ment drogprevenciós előadást tartani a fiataloknak pedig ítélet előtt, hogy fogadkozott, hogy ha kint lesz nem hagyja abba és folytatni fogja az előadásokat és a szívügye lett blablabla... aztán láttuk mi lett. hiába hívta az az alapítvány mindig lerázta őket valami ürüggyel végül már nem is hívták.

Na de nem ezért hoztam fel a topikot. Hanem ezért. [link] Azért remélem hű volt önmagához és segg bebaszva vezetett haza... Meddig pátyolgatják még ezt a lecsúszott alkoholistát? :U

(#473) Vakegérke válasza 8th (#472) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rettenetesen sajnálja, és szégyelli magát. Ettől egy kicsit elérzékenyültem. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#474) Dany007 válasza 8th (#472) üzenetére


Dany007
veterán

Egy rossz képmutató, beképzelt köcsög! Az volt az is marad. Szépen el kéne már tűnnie a süllyesztőben.

(#475) 8th válasza Dany007 (#474) üzenetére


8th
addikt

Dehogyis! Őkelme az év színésze...

(#476) Crystalheart válasza 8th (#472) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ejj, ha apám csak ilyeneket csinált volna, de nála a hasonlók még dicséretnek számítottak, mert hát ugye meg kell tartani a metálos imidzset... :D

(#477) Eastman


Eastman
őstag

"Ne hülyéskedjünk már!"

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#478) Vakegérke válasza Eastman (#477) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak egyetlen szót, vagyis kérdést emelnék ki az írásból: Hiányzott? Stohl-ra értem. Nekem aztán nem. Császár Előddel egy kategória.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#479) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Újra képernyőre került.

A TV2 felejt, én nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#480) mephi666 válasza Vakegérke (#479) üzenetére


mephi666
nagyúr

tv2 újra lemásolta az rtl műsorát :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#481) Vakegérke válasza mephi666 (#480) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azzal nincs bajom, de a műsorvezetőt látni se akarom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#482) Eastman


Eastman
őstag

[cse]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#483) Vakegérke válasza Eastman (#482) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megölt egy 25 éves embert, nem bűnhődött érte. Jutalmazza csak, akinek megengedi a lelkiismerete.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#484) Tapsi válasza Vakegérke (#483) üzenetére


Tapsi
addikt

Azt ugye tudod, hogy a rendőr nem volt bekötve a baleset pillanatában?

(#485) Vakegérke válasza Tapsi (#484) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, tudom. Ez a tény azonban nem cáfolja azt, hogy Előd felelőtlenül száguldozva okozta a halálát.
Itt a cikk, nézd meg a roncs autót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#486) updog válasza Vakegérke (#485) üzenetére


updog
senior tag

Tizenéves csingáró voltam akkoriban, nem nagyon érdekelt a hír akkor (olyan értelemben, hogy már előtte is rühelltem a zenéjüket, és fejre se volt szimpatikus :D).

Régi bejegyzés, de uppoltátok, végigolvastam a Császár-cikket. Megdöbbentő.

"95-100 kilométeres óránkénti sebességgel haladt" vs. "Nagyon sajnálom az elhunyt rendőrt, de nem érzem magam hibásnak" :Y

"A hatóságok már a büntetőper kezdete előtt alulmaradtak két vitatott kérdésben. Először is nem tudták bizonyítani azt az állításukat, hogy a vétkes sofőr kábítószer befolyása alatt állt a tragédia idején. Az igazságügyi orvosszakértő csak jóval korábbi fogyasztást tudott kimutatni, amiért Császárt ügyészi megrovásban részesítették. Továbbá azt sem tudták keresztülvinni, hogy a közlekedési ügyet és a karambolozott autóra kötött, visszadátumozott biztosítása miatt, okirat-hamisítás címén indult eljárást egy perben tárgyalja a bíróság."

Ezt b+ sose értettem hogy a celebek évtizedek óta bevallják, kvázi nyilvánosan csinálják, levideózzák, kiposztolják, rendőrségi eljárásban bebizonyosodik(!!!!!!) hogy drogot fogyasztottak, és egy vállrándítással, - vagy még annyival se - el van intézve. Ha egy átlag huszonéves lebukik egy spanglival, börtönt kockáztat.

"Úgy érezte, hogy a világ tetején áll. „Szörnyű és elviselhetetlen voltam, egy önző dög”, és szerinte ezért kapta a sorstól a balesetet." Hadd ne írjam hogy mit kellett volna kapnia a sorstól. Még sajnáltatja magát? Talán ő maradt ott? Ez az ő büntetése? Akkor mit szóljon a rendőr családja? (nem volt bekötve - lett volna esélye a (ha jól látom) Astrában egy 50-55+95-100km/h frontális ütközésben? ('98-at írunk)

Jáksót is egy pojáca a szememben, de a szavaival - "[...]egy hülye gyereknek tartom, és csak udvariasságból használom ezt a kifejezést, mert kreatív igazgatóként engem minősítene, ha durvább kifejezéssel illetném[...]Attól, mert valaki rossz minőségű ember, még lehet tehetséges" - most nagyon egyetértek (talán azt kivéve, hogy én úgy mondanám: attól hogy valaki tehetséges, még lehet rossz minőségű ember. (valószínűleg ő is erre gondolt, csak szintén nem mondhatta így ki)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#487) mephi666 válasza Vakegérke (#485) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Éppen a Körszállónál jártam, amikor megcsúszott az autó, és átperdültem a szembejövő sávba, ahol már nem tudtam elkerülni az ütközést. Nagyon sajnálom az elhunyt rendőrt, de nem érzem magam hibásnak, hiszen nem vezettem brutálisan, és alkoholt sem ittam."

...ez egy féreg: ki volt akkor a hibás? a rendőr, mert épp ott járt? frontális, ahol jött 100-al, rendőr meg tegyük fel 50-el... összeadva mintha 150el betonfalba nyomták volna az f astra-t... amiből a szériapéldány üresen nincs 1 tonna... bmw-je milyen volt? egy nagyobb 5ös, ami kb 1.5szerese? :U "nem vezetett brutálisan" ...csak mint egy idióta... "alkoholt sem ittam" ...ja... a drog az más :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#488) Tapsi válasza Vakegérke (#485) üzenetére


Tapsi
addikt

A halálát Előd és a rendőr együttes szabálytalansága okozta/okozhatta. A bíróság pedig ez alapján döntött a büntetés kiszabásakor. A rendőr nem tett meg mindent a saját biztonsága érdekében (nem kötötte be a biztonsági övét). Innentől szakértői vélemény döntött arról, hogy a felelősség milyen arányban oszlik meg. A cikkek alapján nem tudták bizonyítani, hogy kábítószeres befolyásoltság alatt vezetett, alkoholt sem mutattak ki. Az, hogy korábban fogyasztott valamit indifferens, a baleset pillanatában nem volt a hatása alatt. Persze felelőtlenül vezetett, de gyorshajtásért nem osztogatnak börtönt szerencsére.

Mondok egy példát: tegyük fel, hogy te autópályán 130 helyett 160-nal mész, ami egyértelmű gyorshajtás. Valaki kiszalad eléd a leálló sávból, elütöd, meghal. Ilyenkor a bíróság azt mérlegeli, hogy elkerülhető lett volna-e a baleset, ha szabályosan közlekedsz, és ez alapján akár fel is menthet.

Szóval ja, az igazságszolgáltatás kicsit bonyolultabb annál, mint amit a bulvár média és az egységsugarú júzer lát.

(#489) Vakegérke válasza Tapsi (#488) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Valaki kiszalad eléd a leálló sávból, elütöd, meghal. Ilyenkor a bíróság azt mérlegeli, hogy elkerülhető lett volna-e a baleset, ha szabályosan közlekedsz, és ez alapján akár fel is menthet."'

Ha előd szabályosan közlekedett volna, a rendőr (valószínűleg) ma is élne.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#490) Tapsi válasza Vakegérke (#489) üzenetére


Tapsi
addikt

És ha a rendőr bekötötte volna magát, akkor még ma is élne. Nem tudom, hogy biztosan így van-e, erről szakértői vélemény született.

Neked minden pillanatban kárenyhítési kötelezettséged van a törvény erejénél fogva. Ha nem így cselekszel, az önmagában már szabálysértés.

Lásd: [link]

[ Szerkesztve ]

(#491) Vakegérke válasza Tapsi (#490) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy miért véded. Ha a te gyereked lett volna az áldozat, akkor is megtennéd?
Nézd meg jól a fényképet. Az utas felőli oldal ha nem is érintetlen, alig roncsolódott. Viszont a vezető oldala keményen sérült, így a rendőr lehet, hogy bekötve túlélte volna a balesetet, de az is lehet, hogy nyomorékká vált volna.

Idézet innen:
"A BTK 5-10 év börtönnel rendeli büntetni azt, aki a közlekedés szabályainak szándékos megszegésével más életét veszélyezteti, és halált okoz.
Ide tartozik például, ha valaki túllépi a megengedett sebességet, és megpördülve összeütközik a szabályosan közlekedővel. A BTK 5 évig terjedő börtönnel fenyegeti azt, aki a közlekedés szabályainak a megszegésével más életét veszélyezteti, és halált okoz.
Ide tartozik például, ha valaki nem a látás- és útviszonyoknak megfelelő sebességgel közlekedik. Adott esetben akár a 30 kilométeres sebesség is relatív gyorshajtásnak számíthat."

Fölöslegesen vitázunk. Adott egy áldozat és adott egy felelőtlen száguldozó, aki megölte, de megúszta a büntetést, mert ő aztán VALAKI (volt) tömött pénztárcával. Ítélje meg az esetet mindenki az igazságérzete alapján. Szerinted nem bűnös, szerintem meg az. Legyen Isten a bírája, rója ki rá azt, amit megérdemel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#492) Tapsi válasza Vakegérke (#491) üzenetére


Tapsi
addikt

Ha a te gyereked lett volna az áldozat, akkor is megtennéd?

Jó, csak most akkor eljutottál oda, hogy nem érvelsz, hanem vagdalkozol. Így meg mi értelme bármelyik témáról beszélni? Illetve miért várod el, hogy komolyan vegyék a szavadat?

Ítélje meg az esetet mindenki az igazságérzete alapján.

Szerencsére az igazságszolgáltatás ezen már túllépett ~3000 éve.

(#493) Vakegérke válasza Tapsi (#492) üzenetére


Vakegérke
veterán

Közvetlenül az idézet alatt ott van az érvelés. Csak azért mondom, mert elegánsan átsiklottál felette. Megjegyzendő, a kérdésre nem válaszoltál.

A tények makacs dolgok, nem érdemes huzakodni velük. Persze lehet, csak értelmetlen.
Hogy megértsd végre, VALAKI MEGHALT, MERT EGY FELELŐTLENÜL SZÁGULDOZÓ MEGÖLTE.

Szerintem hagyjuk abba, nem tudsz meggyőzni róla, hogy Előd ártatlan, én meg nem akarlak meggyőzni arról, hogy megölt valaki.

Befejeztük? Ha igen, pacsi indul, élj boldogan. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#494) Tapsi válasza Vakegérke (#493) üzenetére


Tapsi
addikt

Nem, nem ölte meg. Az emberölésnek van egy definíciója, ezt nem merítette ki az általa elkövetett cselekmény, ezzel sohasem vádolták meg. Innentől miről beszéltünk?

És attól még nem lesz igazad, hogy mindent nagy betűvel írsz. Részletesen leírtam, hogy miért kapott függesztettet (nem mentették fel).

(#495) Vakegérke válasza Tapsi (#494) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Innentől miről beszéltünk?"
Bele a levegőbe, mert nem tudtam nem reagálni.

Ezt megértetted?
"Szerintem hagyjuk abba, nem tudsz meggyőzni róla, hogy Előd ártatlan, én meg nem akarlak meggyőzni arról, hogy megölt valaki."
Remélem igen.

Még valami? Remélem, már nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#496) Tapsi válasza Vakegérke (#495) üzenetére


Tapsi
addikt

Például annyi, hogy egy percig sem akartalak meggyőzni az ártatlanságáról, ugyanis a bíróság is elítélte. Én sem gondoltam egy percig sem, hogy ártatlan. Csak azt próbáltam elmagyarázni, hogy miért is kapott olyan büntetést, amilyet, és miért nem emberölés bűntette az, amit elkövetett.

(#497) Kalandor válasza Vakegérke (#493) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A jog ezen részei laikusnak érthetetlenek, furcsák, sőt, felháborítóak, de megvan az értelem és a logika mögöttük, még ha a törzsi logikát (szemet-szemért, stb.) túl is lépik.

Az értelmet ebben valahol ott kell keresni, hogy a köz biztonságáért mindenkinek meg kell tennie a saját részét. Ha ez nem lenne betartatva, akkor mindig mindenki a másikra tolná csak a felelősséget, stb. Nem, sajnos be kell kötni, be kell köttettetni az emberekkel az övet.

A balesetért a Cs. E. nevű féreg a felelős, de az események súlyosabb következményeiért sajnos a rendőr is.
Ez úgy tűnik, mintha a rendőr ellen irányulna, vagy Cs.E. felelősségéből venne le, de nem.

[ Szerkesztve ]

(#498) Vakegérke válasza Tapsi (#496) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valaki meghalt a felelőtlensége miatt, ebben remélem, hogy megegyezünk. Innen kezdve pedig szócséplés minden megszólalás.
Remélem, hogy nem gondolsz rám haraggal. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#499) Egon válasza Vakegérke (#491) üzenetére


Egon
nagyúr

Adott egy áldozat és adott egy felelőtlen száguldozó, aki megölte, de megúszta a büntetést, mert ő aztán VALAKI (volt) tömött pénztárcával.

Ehhez van valami statisztikád, vagy érzelmektől fűtve vélelmezed?
Egy kicsit fekete-fehérben látod a világot. Senki sem állította, hogy ártatlan az ürge.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#500) Egon válasza Kalandor (#497) üzenetére


Egon
nagyúr

És akkor tegyük hozzá a Rendőrség felelősségét is, akik a legolcsóbb, biztonsági felszerelésekben szegény verziót választották a beszerzéskor.
Egy kicsit összetettebb annál a történet, mint amit sokan belelátnak.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#501) Vakegérke válasza Kalandor (#497) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy szavam sincs azok ellen, amiket mondtál.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#502) Kalandor válasza Egon (#500) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyilván, szerencsére a mostanában vett/lízingelt rendőrautók már biztonságosabbak (bár egyáltalában az autók azok).

(#503) Tapsi válasza Vakegérke (#498) üzenetére


Tapsi
addikt

Valaki meghalt a felelőtlensége miatt, ebben remélem, hogy megegyezünk.

Persze, ezt nem vitatta senki. Csak annyit tettem hozzá, amit Kalandor is megfogalmazott, hogy más is vétkes volt abban, hogy ez egy halálos baleset lett.

Remélem, hogy nem gondolsz rám haraggal.

Ne viccelj már! Ez a beszélgetés a látókör bővítésről szól, nem érzelmekről.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.