Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#301) Kassadin válasza Mr X (#298) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem is írtam, hogy véded őket, csak nagyon lazán veszed, ez jött át.

Nem, mivel bíróságon jogot, és nem igazságot szolgáltatnak. Így nincs is miről beszélni, amíg ez így marad, semmi sem fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#302) Crystalheart válasza Apollyon (#299) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ami azt illeti, szerintem gyenge is a büntetés, a börtön alatt naponta hajtanám ki a graffitiseket a falakat takarítani...

(#303) Apollyon válasza Kassadin (#301) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A jogot nem szolgáltatják az mindenkinek megvan, igazságszolgáltatás van a bíróságon ;) Több-kevesebb sikerrel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#304) Kassadin válasza Apollyon (#303) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor olvasd el még egyszer. Vagy annyiszor, amíg megérted. ;]

[ Szerkesztve ]

(#305) DJ WOKKY válasza Crystalheart (#302) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Az biztos, hogy sok normális dolgot megrongálnak a firkákkal, de a két párhuzam, hogy egy visszaeső alkoholos befolyásoltság alatt tesz x dolgot, illetve egy srác rongál egy tárgyat. A kettő között van különbség.
Állítólag a büntetés mértéke mindig attól függ, hogy mennyire volt veszélyes a köz-re. Kvázi, aki lefirkál egy falat, ő mennyi bajt tud okozni a társadalomra, illetve a másik véglet szerintem adott !!

(#306) kukinyo válasza DJ WOKKY (#305) üzenetére


kukinyo
addikt

És azért mi járna hogy a fal mellett hajtok tök részegen 100-al,veszélyeztetve mindenkit aki arra jár és közben festékkel fújom a falat.

(#307) DJ WOKKY válasza kukinyo (#306) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

a jogrendszerben ez úgy van, ha előre kiterveled mint pl most, meg korábban :) Akkor az súlyosbító körülmény.
Továbbá, amennyiben mással követed el pro70 :D meg még vki, akkor az már bűnszervezet, további súlyosbító.
Amennyiben csak sérülést okozol, akkor + 1 közúti szabálysértés (ha a sérülés foka nem haladja meg a 8 napot), ha meghaladja a 8 napot, akkor bűncselekmény.
Továbbá ha 6 embernél több meghal, akkor az már terrorcselekménynek számít, ha jól tudom.

Szóval az életfogytiglan játszik már szerintem :DDD

(#308) kukinyo válasza DJ WOKKY (#307) üzenetére


kukinyo
addikt

Na neee
Én is csak egy szegény családfenntartó vagyok mint Buci.Ezt csak mérlegelnék? :DDD

(#309) Crystalheart válasza DJ WOKKY (#305) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A városok csúfítása a társadalomra rosszabb hatással van, mint egy közúti baleset, ez van.

(#310) DJ WOKKY válasza kukinyo (#308) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Hát figyelj, ez már viszont enyhítő körülménynek számít. Továbbá !!! Hivatkozhatsz arra is, hogy még nem volt semmi gondod a törvénnyel, már ha ez lehetséges még :DDD :DDD Na de egy szó mint száz, akkor van egy kis esélyed, hogy 20évben megáll a dolog, meg egy TEK-es verésben ;)

(#311) Eastman válasza kukinyo (#306) üzenetére


Eastman
őstag

Összefújod a B oszlopot meg az autó bal oldalát + a hátsó ülést.
Vagy bringával mész?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#312) kukinyo válasza Eastman (#311) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem-nem
Erősen kihajolok. :D

(#313) Sandrew válasza moha21 (#295) üzenetére


Sandrew
őstag

Mit éreztél részegen akkor amikor befejeltél egy ablakot?

(#314) Kassadin válasza kukinyo (#312) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor viszont nem tudsz gyorsan menni!

#315: És mivel váltasz sebességet? Egyik kezed a festékes flakont fogja, másik meg a kormányt. :D

[ Szerkesztve ]

(#315) kukinyo válasza Kassadin (#314) üzenetére


kukinyo
addikt

Attól a pedált még elérem.

(#316) Sandrew válasza Eastman (#311) üzenetére


Sandrew
őstag

:DDD

(#317) kenwood3 válasza Sandrew (#313) üzenetére


kenwood3
őstag

Azt, hogy megfájdult a feje :DDD

:U ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#318) moha21 válasza Sandrew (#313) üzenetére


moha21
addikt

Semmit. Sétáltam barátnőmmel kézen fogva és csak úgy megtörtént. 11 éve történt.

(#317) kenwood3: Vérzett, de nem fájt. Fejeltem meg már keményebb dolgot is, akkor mondjuk az én fejemet kellett varrni:D

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#319) Sandrew válasza moha21 (#318) üzenetére


Sandrew
őstag

Érdekes egy figura vagy :D

(#320) Kassadin válasza Sandrew (#319) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez a moha gyerek igazi tökös legény... ;]

(#321) Sandrew válasza Kassadin (#320) üzenetére


Sandrew
őstag

Veszem észre spontán kifejel vagy befejel egy ablakot másnap meg megcsinálja+kifizeti :DDD

(#322) moha21 válasza Sandrew (#321) üzenetére


moha21
addikt

Nem kellett fizetnem, mert jobb lett, mint volt csak elnézést kértem. Amúgy kis falu ismerjük is egymást, városban nem biztos ennyi lett volna. Amúgy senki sem tudta volna meg, mert idősek voltak a tulajdonosok.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#323) Kassadin válasza Sandrew (#321) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem akasztanám vele össze a bajszom vele a helyedben, tápos lesz, aztán lefejel téged is. :D

(#324) Sandrew válasza moha21 (#322) üzenetére


Sandrew
őstag

Értem :)

Kassadin:
:DDD :DDD :DDD

(#325) DJ WOKKY válasza moha21 (#322) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

a kis települések előnyei. :)

(#326) Sandrew válasza DJ WOKKY (#325) üzenetére


Sandrew
őstag

néha hátránya is van: te mariska, tudtad hogy a gyereked az én lányomat keféli? :DDD

(#327) DJ WOKKY válasza Sandrew (#326) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

na de ez is attól függ, hogy kinek hátrány :DDD

(#328) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon eltértünk a témától, nem gondoljátok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#329) tildy


tildy
nagyúr

Damu baratnoveresert 6 ev letoltendo.... kontra Stohl az ittasan okozott a balesetert 10 honap....

Nem tisztem vedeni Damut, de itt valami nem kerek. Hogy a szarmazasa belejatszik-e, nem tudom, de erdekes.

Szamitottam nala is min. 10 honapra, vagy 2 evre, de 6 ev?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#330) Dany007 válasza tildy (#329) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt nem is tudtam... Jogeros az a 6 ev?
Szerintem helyes az itelet. Ha elkovette megerdemli. Regota mondom mar h ideje lenne szigrotani itthon... Ez mar eleg szigoru sztem is.

Azt figyelembe kell venni h sthol nem szandekosan bantotta azt az embert.

Egyebkent a 6 evvel semmi bajom. A tobbi buntetest is ehhez aranyosan kene igazitabi. Mondjuk szandekos sulyosabb testi sertes eseten 10-15ev. Szandekos gyilkossag eseten 20-30 ev... esigytovabb...

(#331) David93Pecs


David93Pecs
tag

No,miafene.:D Mégegy stohl blog. :D
Juhéjj:D

(#332) GrandeP válasza Dany007 (#330) üzenetére


GrandeP
őstag

nemide! :B :Y

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#333) Vakegérke válasza Dany007 (#330) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon nem mindegy, hogy a barátnő sérülése milyen fokú, és hogy van-e maradandó sérülés.
Amennyiben 8 napon túl gyógyuló, egyet kell értenem veled. Igen, szándékos, sittre az elkövetővel. Hogy ne tudjon röhögni, valóban letöltendő éveket neki.

Azért ne feledjük, hogy Stohl nagyon jól tudta, hogy van benne kábítószer, meg pia, mégis úgy döntött, hogy vezet.
Tudta, hogy benne van a pakliban a gyilkolás? Tudta.
Mentsége nincs. Örüljön, hogy olcsón megúszta.

Megjegyzem a közlekedési bűncselekmények büntethetőségét is magasabb értéken kéne skálázni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#334) FF23 válasza Vakegérke (#333) üzenetére


FF23
senior tag

Erőszakos közösülés és személyi szabadság megsértése a vád, két pofonért senki sem kap 6 évet.

Felesleges Stohl ügyéhez hasonlítgani, annyira különbözőek.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#335) Vakegérke válasza FF23 (#334) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahamm. Én is kiszabtam volna ennyit, ha bíró vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#336) darál0w válasza Dany007 (#330) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elsőfokon kapott ennyit.

most jöhet majd a kampányolás :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#337) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Most nézem, hogy ez a Damu izéke is színész.

Már elnézést, de ezek tényleg azt hiszik, hogy nekik mindent szabad?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#338) Dany007 válasza darál0w (#336) üzenetére


Dany007
veterán

jaja mar latom is magam elott, ahogy a csaladon beluli eroszak ellen kampanyol orszagszerte...:)
Persze azert jo lenne megtudni h tenyleg elkovette e. Mert ahogy a hiradoban hallottam a no vallomasan kivul semmi nem tasztja ala a bunosseget...

(#339) spirit007


spirit007
senior tag

Én csak annyit mondok, az ég óvjon meg minket hasonló "balesettől" , mert 5 évnél hamarabb nem láthatnánk szabad levegőn szeretteinket...

(#340) Vakegérke válasza Dany007 (#338) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vannak ugye a külsérelmi nyomok, a nemi erőszakot pedig bizonyítják a hámsérülések. Már csak az a kérdés, hogy időben miként egyeztethetőek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#341) darál0w válasza Dany007 (#338) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majd utánaolvasok én is...de ugy emékszem, hogy nem 1x volt rendőrségen is a csajszi és látlelet is van.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#342) Dany007 válasza Vakegérke (#340) üzenetére


Dany007
veterán

Na de ezt mondom... A birosagi szakerto szerint nincsenek ilyen nyomok...

(#343) Vakegérke válasza Dany007 (#342) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ismerem az esetet, így csak tapogatózom a homályban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#344) DJ WOKKY válasza tildy (#329) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igen, ez eléggé meglepet pár embert.
Bár ez még első fok, de ha lesz 3 év belőle, az is meglepőnek mondható azért... Így, hogy valakinél 10hónap, szerintem.

(#341) darál0w: jól mondod bizony.
Volt osztálytársam engedte be az ajtón egyszer a hölgyet. Elég "szépen" nézett ki, majd onnan egyenesen az ügyeletre ment, ahonnan pedig a balesetire --> látleletet vetetni, mert a feljelentés magánindítványas, így kell 24 órán belül látlelet. (ezt a bíróság határozta meg).

[ Szerkesztve ]

(#345) Vakegérke válasza DJ WOKKY (#344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor lehet, hogy mégis van bizonyíték?
Mert ugye Damu Roland és ügyvédje arra hivatkozik, hogy nincs, a vád pedig légből kapott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#346) Dany007 válasza Vakegérke (#345) üzenetére


Dany007
veterán

Na ez a furcsa nekem is... Ha most akkor volt látlelet meg minden, akkor az azért bizonyíték...

(#347) DJ WOKKY válasza Vakegérke (#345) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

egy valamit tisztázni kell. Most mivel is gyanúsítják ???
Illetve ha több rendbeli, akkor mikkel ?
Aztán a másik véglet pedig ugye az, hogy ha neked odaverek a kezedre egyet. Akkor az lehet ütésből származó, önhibádból származó millió meg egy dologból, elestél, nekimentél részegen az ajtófélfának, stb.
Na most ha tényleg abból adódik a látleleten található sérülés, amit X személy állít, jelen esetben testi sértés történt, akkor erre mi a bizonyíték ?
Lehet csak magának ütött oda, vagy megkérte a barátnőjét stb. Ezt is be kell bizonyítani.
Mert az tény, hogy össze van törve a kocsid. De ki törte össze ???? Ez már egy másik dolog.

Sajnos ebből a dologból pedig lehet még sincs bizonyíték ha csak kettesben voltak, mert egyik mondd A'-t másik meg B'-t. Értitek sajnos mit mondok. A bíróság kő keményen tényekre és bizonyítékokra alapoz... elméletileg, mert sokaknál nem nézi ennyire, de ez médiában lesz !!!!! Ezért kell mindent annyira aprólékosan kivizsgálni.
Szakértői vélemény: ha ajtófélfa, akkor hosszanti a sérülés, ha ököl ütéssel szerzett, akkor kerek, nem hosszúkás stb...
No de ezek ennyire nincsenek leírva a látleleten sajnos. Tudom, tapasztalatból. Csak, hogy felületi hámsérülés, akármi... Nagyon ritka mikor már a mérete is meg van adva, hogy pl.: 4x5cm-es lilás elszíneződés, stb...

(#348) kukinyo válasza Vakegérke (#345) üzenetére


kukinyo
addikt

Ne haragudj meg rám ezért:
Te azt sem tudod hogy miről van szó de azonnal ítélsz."Te is adtál volna 6 évet."
Tanácsolom hogy először tájékozódj arról amiről véleményt formálsz.
Ne érts félre,senkit nem védek ez ügyben.
Nemi erőszakért,szabadság korlátozásáért én felkötném. 30 évig éljen az én adómból?
Nincs itt elég semmittevő,ingyenélő?

(#349) Vakegérke válasza kukinyo (#348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem értelek félre, és értelek.
Mint mondtam, nem ismerem az esetet, így csak tapogatózom a homályban. Arra irányult véleményem, hogy megalapozott a vád, kiszabható az ítélet.

Tudod, a fene se gondolta volna, hogy bizonyítékok hiányában ítélkezik a bíróság.
Avagy mégis vannak bizonyítékok?

Szerk: Haragra semmi okom. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#350) kukinyo válasza Vakegérke (#349) üzenetére


kukinyo
addikt

Kétélű a dolog.
Az egyik szerint vannak megfelelő bizonyítékok,a másik szerint nem elfogadhatóak.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.