Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#251) Mr X válasza Winner_hun (#250) üzenetére


Mr X
veterán

TV-ben mondták, hogy akkor szeretne, mert addig sok a munkája. Még fel is röhögtem, hogy még kívánságműsor is van?

(#252) máyköl válasza Mr X (#251) üzenetére


máyköl
veterán

Kit érdekel, hogy mit szeretne...
Húzzál már be a börtönbe, ott is egy csomó dolgod lesz még...

(#253) Csemike válasza Mr X (#248) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát, pedig nekem ma azt mondta egy jogász, hogy a büntetés végrehajtásának megkezdését 3 hónapig lehet csak húzni. Viszont, az nem világos, hogy a 3 hónap mikortól számít. Ítélethirdetéstől vagy onnantól, hogy megkapta a behívót postán... Nincs itt egy jogász? :)

(#254) Winner_hun válasza Csemike (#253) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nagy jogász topic

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#255) Motion_Blur válasza Csemike (#253) üzenetére


Motion_Blur
félisten

3 hónap az tuti és én úgy tudom hogy a behívó kézhezvétele után lehet ilyen halasztási kérvényt beadni. Hozzáteszem, nem vagyok jogász :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#256) Csemike válasza Motion_Blur (#255) üzenetére


Csemike
csendes tag

Na, nem is kellett jogász, és csak kisakkoztuk, hogy a Venyigében fogja várni a Jézuskát decemberben...

(#257) Motion_Blur válasza Csemike (#256) üzenetére


Motion_Blur
félisten

De a Mikulás még nagy valószínűséggel megtalálja a virgáccsal ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#258) darál0w válasza Apollyon (#246) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

persze, hogy így. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#259) dízelracer válasza Mr X (#248) üzenetére


dízelracer
senior tag

Igaza van. Nyáron kell hűvösre menni. :DDD

(#260) Vakegérke válasza dízelracer (#259) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na meg melegben izzad az ember, jobban csúszik minden. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) Motion_Blur válasza Vakegérke (#260) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD remélem lesz beavatási szertartás :U ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#262) DJ WOKKY válasza moha21 (#203) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ez a nem mindegy !!!!

(#264) Sandrew válasza Vakegérke (#205) üzenetére


Sandrew
őstag

Nem véletlen van általában, hogy bemegy egy új ember. Kis vékonyka, és mire kijön ha egyáltalán kijön tiszta izom. Nyílván nem akar hajolgatni a szappanért és egy senkinek lenni odabent.

(#265) DJ WOKKY válasza Mr X (#263) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezt veséztük fentebb :)

Mr X: semmi baj :)

darál0w: 2 legyet egy csapásra (vv5) :D

[ Szerkesztve ]

(#266) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#267) Mr X válasza DJ WOKKY (#265) üzenetére


Mr X
veterán

Jogos, azt a részt elbambultam. Elnézést érte. :B

(#268) Sandrew válasza darál0w (#266) üzenetére


Sandrew
őstag

2. képen ki van? :DDD

(#269) Mr X válasza Sandrew (#268) üzenetére


Mr X
veterán

Nem ismered fel Császár Elődöt? :Y :DDD

Bár lehet, hogy csak túl fiatal vagy, akkor meg talán a Shane54 név mond valamit. :D

(#270) Sandrew válasza Mr X (#269) üzenetére


Sandrew
őstag

Na így hogy mondod már de. Ismerős volt valahonnan :D Shane54-ről viszont fogalmam sincs :(

(#271) darál0w válasza Sandrew (#270) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ugyan az. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#272) Sandrew válasza darál0w (#271) üzenetére


Sandrew
őstag

Meséljetek nekem róla :D Mert látom, hogy van valami zenéje

(#273) Mr X válasza Sandrew (#272) üzenetére


Mr X
veterán

(#274) darál0w válasza Sandrew (#272) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jutyub

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#275) Vakegérke válasza Sandrew (#272) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#276) Sandrew


Sandrew
őstag

Köszönöm nektek! :R

Már nagyjából értem.

[ Szerkesztve ]

(#277) Vakegérke válasza Sandrew (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

A riportot érdemes végignézni. Magyarázkodik a balesetről bőszen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) Sandrew válasza Vakegérke (#277) üzenetére


Sandrew
őstag

Nézem folyamatosan érdekes... :R

(#279) Kassadin válasza Vakegérke (#277) üzenetére


Kassadin
addikt

Nehezen tudnám megmagyarázni, amit tett.

(#280) feka007 válasza Mr X (#263) üzenetére


feka007
nagyúr

Mivel nem elhagyatott üzemépületeket firkált össze, hanem milliós károkat okozott miután már elitélték egyszer, ezért nekem úgy tűnik megérdemelte amit kiróttak rá. Legalább elrettentő példaként szolgál az ilyen idióta gyökereknek: [link] (ha rajtam múlna, az ilyeneket másnap felakasztatnám)

(#281) Mr X válasza feka007 (#280) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, ez oké, de többek kap anyagi kárért, mint az, aki anyagi kár mellett személyi sérülést is okozott? Nekem ez a visszás.

(#282) feka007 válasza Mr X (#281) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát jó, nálunk a közszereplők nemcsak hírességek, hanem atyaúristenek is egyben. Bár ez az 5 hónap én azt mondom, hogy azért már haladás. Sok esetben ennél súlyosabb dolgokat is megúsznak egyesek..

(#283) Sandrew válasza feka007 (#280) üzenetére


Sandrew
őstag

Ennyi idő alatt nem ér ki rendőr?

(#284) kukinyo válasza feka007 (#280) üzenetére


kukinyo
addikt

A kezüket vágnám le.

(#285) Huma válasza feka007 (#280) üzenetére


Huma
addikt

Ilyenek láttán lehet visszasírni a csendőröket. :(((

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#286) dízelracer válasza Sandrew (#283) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ez a környezetből ítélve valami kihalt város széli megálló lehet. Oda azért kell pár perc, hogy kiérjenek. Minden esetre durva egy videó. Ha sikerülne őket nyakon csípni simán ráverném az összes költséget a kedves szülőkre. Szívják csak a fogukat ha már egyszer nem tudtak embert faragni a hülye gyerekükből...

(#287) Crystalheart válasza Mr X (#281) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mégsem lett maradandó sérülés, tehát... Ráadásul az az anyagi kár okozás szándékos, előre megfontolt, nem mindegy. A környezetünk is az ilyen kis csicskák miatt annyira ótvar, nem a részeg sofőröktől. Szóval megvan minden tettnek a maga súlyossága.

[ Szerkesztve ]

(#288) Mr X válasza Crystalheart (#287) üzenetére


Mr X
veterán

Nem azt mondom, hogy ne kapjon semmit a graffitis, mert én is elítélem, hogy összerondítják más tulajdonát.

De az ittas (drogos) autóvezetés szintén előre megfontolt, szándékos. Józanon ott volt a lehetősége eldönteni, hogy iszik-e, ha vezetni akar.

(#289) moha21 válasza Crystalheart (#287) üzenetére


moha21
addikt

Azért itt itt is akadnak normálisak, mármint a graffitisek közt. És van olyan vagon amit nagyon fel tudnak dobni, 1-1 lepukkant gyárépületről nem is beszélve. Persze nem a videóban szereplő suhancokról beszélek. Ám akkor is egészséget nem lehet pénzért venni.

Nekem pl ez tetszik:

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#290) Crystalheart válasza Mr X (#288) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Lehet, józanon úgy gondolta, majd más vezet. Apámmal is folyton ez volt, aztán csőrészegen már nem törődött semmivel.

(#291) Mr X válasza Crystalheart (#290) üzenetére


Mr X
veterán

Igen, a piás ember mindig bátrabb. De ez a szememben nemhogy nem csökkenti az eset súlyát, hanem növeli. Ha tudja magáról, hogy ilyen, akkor pláne végig kellene gondolnia a dolgot még józanon.

(#292) Crystalheart válasza Mr X (#291) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze nem a piásokat védem, én sosem iszom alkoholt. De jobban neheztelek a szánt szándékkal kártékony emberekre, akikben gonoszság lakozik, mint a gyönge, alkoholfüggő egyénekre.

(#293) Mr X válasza Crystalheart (#292) üzenetére


Mr X
veterán

Nem hiszem, hogy egy graffitis például gonosz ember lenne. Nem azért firkál falakra, hogy kiszúrjon másokkal.

(#294) Crystalheart válasza Mr X (#293) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akik köpnek az együttélés alapvető szabályira, azokra nem tudok másként tekinteni. Nem a vasúti töltések melletti ótvar betonfalak "díszítéséről" beszélek, természetesen.

(#295) moha21 válasza Crystalheart (#294) üzenetére


moha21
addikt

Persze én is utálom, ha össze tag-elik a házakat stb..
De ki kell velük fizettetni vagy helyre hozatni.
Én is csináltam részegen olyat hogy befejeltem 1 ablakot, másnap elmentem bocsánatot kértem, fogtam az üvegvágót és megcsináltam. Így is lehet.

Azért egy ilyen ne kapjon már többet, mint az aki sokadjára balesetet okozva, belőve, bepiálva
sérülést okoz ( halál is lehetett volna ), ráadásul a bnőjével akarja elvitetni a bajt..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#296) moha21


moha21
addikt

[link]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#297) Kassadin válasza Mr X (#293) üzenetére


Kassadin
addikt

A te adódból is takarítják(már ha takarítják) az utcákat/falakat, szóval örülök neki, hogy te ezt ilyen lazán veszed. Amúgy ha jól tudom, volt már nálunk olyan hogy nemcsak máv kocsit, de falat is biztosítottak a művészi vénával rendelkező graffitiseknek. De bármelyik f*szfej képes tegelni, ahhoz aztán istenadta tehetség kell... :U

(#298) Mr X válasza Kassadin (#297) üzenetére


Mr X
veterán

Direkt leírtam, hogy nem védem őket. De szerinted az normális, hogy falfirkáért több jár, mint ittasan elkövetett, személyi sérüléssel járó közúti baleset okozásáért?

(#299) Apollyon válasza Mr X (#298) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem nem a falfirkáért jár a súlyos büntetés, hanem közúti balesetért túl enyhe, gondolom ő is erre gondolt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#300) Mr X válasza Apollyon (#299) üzenetére


Mr X
veterán

Nem állt szándékomban állást foglalni abban, hogy melyik sok, illetve kevés. Az arányokkal nem értek egyet.

Kassadin:

Természetesen nem akartam túl erősen reagálni, ha mégis úgy lenne, elnézésed kérem. :) Nem veszem lazán azt sem, én is idegbajt kapnék, ha valaki összefirkálná a házamat vagy a kocsimat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.