Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#201) Winner_hun válasza Dany007 (#191) üzenetére


Winner_hun
félisten

A bíróságon nem erről volt szó, nem csodálkoznék ha a híradóban ferdítettek volna.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#202) DJ WOKKY válasza lsebestyen (#197) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezt igennek veszem :K :C

(#203) moha21


moha21
addikt

más külön ülne ezekért a dolgokért..

"Tizenhat hónap börtön huszonhat rajzért, tíz hónap börtön Stohl András ámokfutásáért.

Öngyilkosságot követett el egy 23 éves Hajdú-Bihar megyei graffitis fiatalember, akit idén egy év négy hónap börtönbüntetésre ítéltek rongálás miatt.

A nol.hu cikke szerint a fiatalember azért vetett véget az életének, mert szeptember közepén börtönbe kellett vonulnia rongálásnak minősített falfirkálásai miatt. A fiatalember 2010-ben Debrecenben 26 rendbeli rongálást követett el. Az egyik alkotásával okozott kár elérte a 200 ezer forintot, így az már nem vétségnek, hanem bűntettnek minősült.

Az illegális alkotóművész rongálásokat próbára bocsátása alatt követte el, ugyanis falfirkálóként már korábban a hatóság látókörébe került. Úgy próbálta jóvátenni a rongálást, hogy több barátja segítségével lemosta a falfirkáit több épületről. Ennek ellenére letöltendő szabadságvesztésre ítélték. hirdetés A rendezett családi körülmények között élő fiatalember ismerősei úgy gondolják: a fiatalember tragédiája azt példázza, hogy a graffitiseket nem szabadna bűnözőként kezelni."

forrás nol.hu

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#204) Chaser válasza Vakegérke (#194) üzenetére


Chaser
titán

Úgyis od teszik ahol hasonló emberek vannak mint ő, nem minden börtön húúdeszar' ám, van olyan is ami olyan mint egy elit kolesz..csak haza menni ritkábban lehet:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#205) Vakegérke válasza kukinyo (#198) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az egy dolog, hogy nem ültem, de dolgoztam együtt olyanokkal, akik már ültek. Meséltek, és nem gyerekeknek valót.

A börtön hierarchia létezik. Minden elítélt igyekszik feljebb jutni a ranglétrán, minél nagyobb megbecsülést akar kivívni. Minden zárkában van egy "utolsó", és leghőbb vágya, hogy jöjjön már az új hús, akit leverhet, így szerezve nagyobb rangot magának. Megteszi, meg ám.

Én nem tudtam röhögni a meséken.

Chaser: Ott is van hatalmi sorrend.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#206) lsebestyen válasza Chaser (#204) üzenetére


lsebestyen
addikt

és még tanszoba sincs :( :DD

(#207) kenwood3


kenwood3
őstag

Mindjárt a fókuszba Stohl .
(#99) Kassadin ez kemény :Y :U
mod: most

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#208) Chaser válasza Vakegérke (#205) üzenetére


Chaser
titán

Van hát, kinek van a legtöbb pénze és kapcsolata, gyanítom buci baba rögtön jó pozícióból indul. Kacsint az őröknek, neje egy 10-es -akár 20-as-, amannak is egy, nem hülye gyerek, feltalálja ő magát.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#209) Kassadin válasza kukinyo (#198) üzenetére


Kassadin
addikt

Ne legyél már naiv. Szerinted a börtönökben nincsenek k*csögök? Dehogynem. Gondolom te azt hiszed, hogy ott mindenki önmegtartóztató életet él.

(#210) moha21


moha21
addikt

Arra azért kíváncsi leszek lesz-e munkája utána ( persze, hogy lesz) . Csak azért, mert én 2 évenként kérhetek erkölcsi bizonyítványt 2 rongyért, azt meg ugye neki nem kellene adni neki.. Ja és már a legalja munkához is kell erkölcsi...

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#211) kukinyo válasza Vakegérke (#205) üzenetére


kukinyo
addikt

"Meséltek"
Hát ez az hogy te elhiszed ezeket a meséket.
Általánosságba szó sincs ilyesmikről.Főleg nem ilyen kis ítéleteseknél.Mert azt már csak nem hiszed hogy összerakják egy életfogytossal?

(#212) Eastman


Eastman
őstag

Fókuszban simán bemondták az öregúr vezetéknevét.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#213) moha21 válasza kukinyo (#211) üzenetére


moha21
addikt

Én elhiszem mivel van smasszer a családban nem is egy. Mondjuk a pénz dolog benn is működik szóval őt ez ennyi időre nem érinti.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#214) Kassadin válasza moha21 (#210) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért ne kapna? Vagy majd ír könyvet, valaki már feldobta ezt az ötletet.

(#215) lsebestyen válasza Kassadin (#214) üzenetére


lsebestyen
addikt

könyvet erről nem írhat :K új jogszabály rulzz

(#216) kenwood3


kenwood3
őstag

Beismerte, hogy amiatt is csinálta a fiataloknak az előadásokat, hogy minél enyhébb büntetést kapjon :U :W

Mi az az ekezet dragasag??

(#217) moha21 válasza Kassadin (#214) üzenetére


moha21
addikt

Könyv az oké, de tuti egyből TV lesz..Az a baj semmi értéke nincs az ítéletnek. Tükörnek is rossz a társadalom felé, buci sem rehabilitálódik sehogy..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#218) PazsitZ válasza Vakegérke (#100) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ő már most visszaeső volt.

(#108) dízelracer: Bodrogi meg a színművésztársak magukba nézhetnének végre és szégyellhetnék magukat. Azért a szánalmas viselkedésért és nyilatkozatokért, amiket eddig hallottam. pedig nem is követem túlzottan a témát. :U

Egyébként még a költségeket is mi fizethetjük ki, ennek a majomnak:
mivel eredményes volt a fellebbezés, tehát enyhítették Stohl büntetését, a másodfok költségeit az állam állja.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#219) darál0w válasza Vakegérke (#183) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így legyen.

(#191) Dany007
LOL

ez komoly?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#220) Winner_hun válasza kenwood3 (#216) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valóban? Nem nézek TV-t. Na akkor még többet kéne hogy kapjon. NE azért ossza az észt hogy neki jó legyen hanem azért hogy más esetleg tanuljon az ő hibájából. Továbbra is tartom hogy szabadulás után prédikálhat, ha utána is csinálja (de nem csak 1-2 alkalommal hogy a médiában el lehessen mondani hogy ja) akkor lehet van benne valami hogy megbánta és tanult belőle.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#221) kukinyo válasza Kassadin (#209) üzenetére


kukinyo
addikt

Ti ne legyetek naivak.Nagyon a filmek,mesék világába éltek.
Ahhoz hogy k...ögöt találj nem kell börtönbe menni.De hidd el hogy ott is inkább a nagy ítéletesek közül b..ulnak be.10 (5) hónap nem ítélet.Még meg se szokja hogy ott van és már megy is haza.

(#222) kenwood3 válasza Winner_hun (#220) üzenetére


kenwood3
őstag

Így mondta kb , hogy enyhébb büntetés reményében is csinálta de nem ez volt a fő ok.
Na persze :U :W

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#223) Kassadin válasza kukinyo (#221) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyilvánvaló, de te azt cáfoltad meg hogy nincsenek hímringyók bent. Vagy pedig nagyon rosszul értelmeztem azt, amit írtál. Amúgy szerintem se lesz baja(úgy sem).

(#224) Winner_hun válasza kenwood3 (#222) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én még azon gondolkoztam hogy vajon hányszor vezetett részegen / bedrogozva amikor szerencséje volt és nem történt semmi baleset. Valahogy olyan érzésem van hogy nem egyszer.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#225) kenwood3 válasza Winner_hun (#224) üzenetére


kenwood3
őstag

Az biztos, hogy nem egyszer .
Még a mai napig is így csinálna ha, akkor nem okoz balesetet .

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#226) Dany007 válasza darál0w (#219) üzenetére


Dany007
veterán

Bezony... Más nem látta a híradóban rajtam kívül ? :D
Furcsa is volt, hogy teljes természetességgel mondták be.
Sthol azt szeretné kérni, hogy majd csak nyártól kezdve töltse le büntetését, mert addig nagyon sok munkája van! - nem szó szerint de valahogy így mondták.
:D Most nemtom sírjak vagy nevessek... Mert szegénynek sok munkája van...
Legközelebb én is elcsapok valakit, aztán majd kérem, hogy csak jövőre vigyenek be a sittre, mert a főnököm nem engedi annyi meló van vazze :D

szerk.:

Szal nemtom... Azért azt ne várja már el, hogy még meg is sajnáljuk. De komolyan. Millió ember van még aki jobban lehetne sajnálni, mint őt. Mégis úgy van beállítva az egész, hogy Ő a nagy áldozat, aki nem tudja majd ellátni a rokonait, nem lesz keresete, mindenét odaadta kártérítésbe stb... Amúgy ma mondták a híradóban, hogy 1,5 millát keres havonta. Ami azért meg kell hagyni nem kevés. Még akkor se ha 12-16 órázik. És végülis egyfajta művészi értéken kívül mást nem hoz létre. Az meg egy igencsak szubjektív dolog.

[ Szerkesztve ]

(#227) Kassadin válasza Dany007 (#226) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez nem tárgyalás, hanem komédia.

(#228) dízelracer válasza Kassadin (#187) üzenetére


dízelracer
senior tag

Még szép, hogy örülök! Most bucika számára is világossá válik, hogy a való világ nem a tévében van. Beszavazó show megvolt lehet beslattyogni a böribe. Elég szopacs... :DDD

(#229) kukinyo válasza Kassadin (#223) üzenetére


kukinyo
addikt

Dehogy nincs
Biztos félre értettél.
Hallottam olyat is hogy szabadulásuk után összeköltöztek. :W :DDD
De ez akkor se úgy megy ahogy Vakegérke képzeli vagy az általad linkelt kisfilmben.
Ezek csak a mende-mondák és azok találják ki akik dicsekednek vele hogy ők megjárták a hadak útját,és micsoda kemény út az.

(#230) Eastman válasza Dany007 (#226) üzenetére


Eastman
őstag

Kicsit abszurd. Nem Galla írta a forgatókönyvet?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#231) Vakegérke válasza kukinyo (#211) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom, hogy ki vagy, hány éves, családod van-e. Az viszont egyre világosabbá válik, hogy az emberi lélekhez nincs kulcsod, nem értesz hozzá.

Igen, meséltek, másként nem tudom megfogalmazni. Mondjam, hogy regéltek? Az már túlzás lenne.
Találtak valakit, aki képes volt arra, hogy meghallgassa őket. Semleges fazon, ráadásul mosolygós, barátságos, megértő.
Könnyen megnyílnak a szívek. Ontják a panaszt, esetleg dicsekednek. Mindegy, bennem hálás hallgatóságot találtak.
Láda cigivel kereskedés, kereló használata, értesz ebből valamit? Én igen.

Hierarchia létezik a szabad életben is, akkor hogy a fenébe ne létezne ott, ahol nagyon nem mindegy, hogy mekkora a kivívott rangod. Azt nem gondolom, hogy összerakják életfogytosokkal, de azt igen, hogy nem bukott celebek közé kerül. Szóval kikkel kerül egy cellába?
Csikorogva tárul az ajtó, belép a nagy Stohl Buci. Aztán akkor mi van, ha a szabad világban volt valaki? Ugyanolyan elítélt lesz, mint a már bent lévők. Ergo feláll neki az eddigi cs*cska, és lekalimpálja a orcáját, hogy feljebb kerüljön a ranglétrán. Na ja, akár győzhet is, de akkor jön a következő, ha akkor is győz, újabb kemény gyerek csapja szájon.
Kell, hogy tudja helyét a cellában.
Még nem is beszéltünk arról, hogy a dutyi egészében is van hierarchia. Hiába nagylegény a cellájában valaki, a dutyi egészében lehet, hogy csak egy légypiszok. Leköpik, beletörlik a bakancsukat a nagyfiúk.

Hiteles forrás(ok)ból tudok olyan dolgokat, amiben kételkedsz. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#232) moha21 válasza kukinyo (#229) üzenetére


moha21
addikt

[link] aranyélet mindenütt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#233) Winner_hun válasza Dany007 (#226) üzenetére


Winner_hun
félisten

3:26-28
De az egész amúgy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#234) Dany007 válasza Winner_hun (#233) üzenetére


Dany007
veterán

Nem gyenge! Van benne valami! :DDD

(#235) kukinyo válasza Vakegérke (#231) üzenetére


kukinyo
addikt

Többet értek belőle mint gondolnád.De akár még az emberekhez is.
Hidd el nekem hogy én is hiteles forrásokból tudom azt hogy butaságokat állítasz.

(#236) darál0w válasza Dany007 (#226) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem voltam itthon, de majd megnézem felvételről :)

lehet gyűjteni akar a családnak...pfff :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#237) Vakegérke válasza kukinyo (#235) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha butaságokat állítok, az bucika szerencséje. Viszont terheljék lelkedet panaszai, ha mégsem.
Megegyeztünk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#238) kukinyo válasza Vakegérke (#237) üzenetére


kukinyo
addikt

Az én lelkemet miért terhelné? Én nem követtem el semmit.
És ha úgy is lenne ahogy állítod akkor sem sajnálnám.
Így is nagyon gyenge büntetést kapott.

(#239) Vakegérke válasza kukinyo (#238) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényegben egyetértünk. :K

Ami azt illeti, hitelesnek mondhatóak információim, mivel olyanoktól származik, akik sok évet ültek.
Hogy a tieid honnan származnak, fogalmam sincs.

Mindegy. Parola indul. Elfogadod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#240) kukinyo válasza Vakegérke (#239) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze hogy el.
Hiszen nem vesztünk mi össze,csak valamiben különbözik a véleményünk. :)

(#241) Vakegérke válasza kukinyo (#240) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#242) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#243) danih válasza darál0w (#242) üzenetére


danih
addikt

Na, ki ejti el a szappant?

(#244) feka007 válasza darál0w (#242) üzenetére


feka007
nagyúr

Az a baj, hogy a böriben nem lehet ilyen szép hosszú frizurájuk tudtommal

(#245) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link]

az RTLnél is beállva mennek munkába.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#246) Apollyon válasza darál0w (#245) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Háhh LOL :D
Kiváncsi lennék tv-ben is így mehetett e le:D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#247) Csemike


Csemike
csendes tag

És azt tudjuk, hogy mikor vonul be a "böribe"? Én úgy tudom, 3 hónap halasztást lehet kérni. Bár, én a helyében túl lennék rajta. De nem szeretnék a helyében lenni.

(#248) Mr X válasza Csemike (#247) üzenetére


Mr X
veterán

Jövő nyáron szeretne...

(#249) danih válasza Mr X (#248) üzenetére


danih
addikt

SZERETNE?
Ez bebasz. Akkor megy be amikor kíván?
Egyébként azt hiszem tudom, miért akkor - le kéne még húzni a most kezdődő színházi évadot. A diri pár napja nyilatkozta, hogy számol Buckalakóval - hát benézte.

(#250) Winner_hun válasza Mr X (#248) üzenetére


Winner_hun
félisten

a tv-s szerint, ne? A nets szerint máshogy van az áallapot, ott mindél előbb van, nem?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.