Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl

Hozzászólások

(#351) darál0w válasza DJ WOKKY (#344) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a fene a bulvárt, hogy ilyenek megragadnak a fejembe :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#352) DJ WOKKY válasza kukinyo (#350) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

kukinyó a végén te is bíró leszel ?? :D Mert van hozzá érzéked :K

(#354) eziskamu válasza vikvuk (#353) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem a Damuéra gondolt inkább Tildy? :F

(#355) eziskamu válasza eziskamu (#354) üzenetére


eziskamu
addikt

Én amúgy sajnálom, hogy kiesett a játékból, jó volt mint Dinózó :)

(#357) Ijk válasza tildy (#329) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na de meg is erőszakolta.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#358) eziskamu válasza vikvuk (#356) üzenetére


eziskamu
addikt

Sejtettem, hogy itt lyukadnánk ki, de nem kell ennyire direktbe, mert szűrkirakás lesz a vége.
Szerintem csak simán nem olyan felkapott színész mint Buci, és nem állt mögé a színésztársadalom nagy része sírni.

Erőszak: azért ugye ha egy meglévő kapcsolaton belül történik, nem is olyan egyértelmű a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#359) vikvuk válasza eziskamu (#358) üzenetére


vikvuk
aktív tag

épp azt mondjuk h teljesen mindegynek kellene lenni a származásnak

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#360) eziskamu válasza vikvuk (#359) üzenetére


eziskamu
addikt

Reméljük is hogy az. Buci is elsőre 4 évet kapott, hátha Damunak se kell hat évet ülni, ha tényleg nem olyan egyértelműek a bizonyítékok.

(#361) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Elképesztő, hogy mennyit tudjátok magatokat hergelni a témán. :DDD

(#362) Motion_Blur válasza Ijk (#357) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Honnan tudod?

Arról a csajról már párszor kiderült hogy hazudik mint a vízfolyás.
Tegnap pont láttam amikor kihirdették az ítéletet, egyből ránézett a csajra aki lesütött fejjel bámult maga elé, utána meg előadta a kamerának a nagy halált. Nem tudhatom mi történt, de egy olyan ügyben ahol köztudottan nincsenek közvetlen bizonyítékok, egyáltalán ítélkezni se szabadna. A 6 év meg teljesen abnormális, főleg Buci macihoz viszonyítva. Ennek csajnak valami kemény hátszele lehet, és ki akarja csinálja a Damu gyereket. Úgy tűnik, sikerül neki.

eziskamu: Buci első fokon 2 év 4 hónapot kapott

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#363) eziskamu válasza Motion_Blur (#362) üzenetére


eziskamu
addikt

Abból lett 10 hónap. Akkor arányosan a 6 évből lehetne kettő, ebből 1 jó magaviselet esetén felfüggesztve

[ Szerkesztve ]

(#364) Ijk válasza Motion_Blur (#362) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudom, ezt nyilván a hatóságok feladata eldönteni, én csak találgathatok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#365) DJ WOKKY válasza Ijk (#364) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ez mindig is az ő hatáskörük marad. Néha szerencsére, néha pedig sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#366) Csemike válasza Motion_Blur (#362) üzenetére


Csemike
csendes tag

Az persze teljességgel lehetetlen, hogy valóban bántalmazta, bezárta és megerőszakolta... Neeeeem, ilyen biztos nem fordult elő. Szar, szemét, hazug nő, pfujj... Valóban nehéz bizonyítani a nemi erőszakot, nem is sok ítélet születik ilyen ügyekben.

Meg ne vegyük már egy kalap alá azt, aki balesetet okoz azzal, aki szándékosan fájdalmat és szenvedést okoz egy másik embernek!

(#367) Motion_Blur válasza Csemike (#366) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én csak azt írtam hogy vannak bizony olyan nők (nem is kevesen) akik kihasználják pont azt amit írsz, hogy nehéz bizonyítani és hirtelen megindul a fantáziájuk utólag.. Csak megérzéseink lehetnek azzal kapcsolatban hogy itt mi történt.. és nekem azok amiket leírtam. Normális emberként (nőként) nyilván el sem tudod képzelni hogy mennyire aljas és nagy színész tud lenni egy nő. Sajnos van már tapasztalaton kígyókkal..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#368) Ijk válasza Motion_Blur (#367) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem lehet egyértelműen bizonyítani. De már régen rossz, ha egy nő azt állítja hogy megerőszakoltam. A másik pedig, hogy nem verünk meg nőket, márpedig ha jól tudom egyértelmű hogy megverte. Az ilyen ember nem normális, innentől kezdve hidegen hagy ha igazságtalanul többet kell ülnie.
Buci esetéhez pedig felesleges hasonlítani, mert a gondatlanság miatt okozott sérülés és a szándékos erőszak abszolút nem egy kategória.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#369) Csemike válasza Motion_Blur (#367) üzenetére


Csemike
csendes tag

Lehet, hogy van nő, aki kihasználja a megerőszakolás bizonyíthatóságának nehézségeit. De sokkal inkább jellemzőbb, hogy nem kerülnek napvilágra az ilyen esetek. Amin egy ilyen eljárásban egy nőnek, mint sértettnek végig kell mennie, hogy megalázó orvosi vizsgálatokon kukkolják lentről nagyítóval, újra és újra fel kell idéznie percre pontosan, hogy mi történt és hogyan... Igen, inkább megpróbálják valahogy magukban feldolgozni, mert ami egy nővel ilyenkor történik az borzalmas, és baromira nincs kedve újra és újra felidézni. Amikor egy nőt emberi, női mivoltában aláznak porig és taposnak meg.
Szóval, nagyon beteg személyiségű nőnek kell lenni, aki ezt az eljárást bevállalja, csak azért, hogy tönkretegyen egy férfit. Az, hogy álnok kígyó, nem elég, az álnok kígyó nem akar magának rosszat.

A bántalmazók nagyrésze nyilvánosság előtt moderálja magát, mert nagyon adnak a látszatra. Damu Rolandnak még ez sem fontos, pár éve ante plenum vágott pofon egy nőt.

Szerk.: a párkapcsolaton, házasságon belüli nemi erőszak is bűncselekmény. Merthogy itt felmerült.

[ Szerkesztve ]

(#370) tildy válasza Csemike (#366) üzenetére


tildy
nagyúr

Azert baleset, meg folyamatosan ittasan vezetesbol okozott baleset kozt is van kulonbseg. Az utobbi is szandekos, na nem maga a balesetokozas, hanem a sors megkisertese.orosz rulett kvazi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#371) Eastman válasza tildy (#370) üzenetére


Eastman
őstag

Ittasan. [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#372) Weeman1 válasza Eastman (#371) üzenetére


Weeman1
veterán

:DD

Xiaomi 11T Pro

(#373) Csemike válasza tildy (#370) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ittasan senki nem beszámítható, tehát nem tudom, hogy beszélhetünk-e szándékosságról. Buci sem úgy ült akkor autóba, hogy ma rommá török 3 autót és egy öregembert. Ez mondjuk mit sem kisebbít a felelősségén. De mégsem tudom egy kalap alá venni azzal, aki súlyosan bántalmaz, megaláz egy másik embert, azzal a szándékkal, hogy fájdalmat okozzon neki. Szerintem a csaj is inkább lett volna K. Pál helyében.

(#374) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tíz hónap letöltendőt kapott egy szalámitolvaj

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#375) Vakegérke válasza Winner_hun (#374) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azonos nagyságrendű bűntett. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#376) Winner_hun válasza Vakegérke (#375) üzenetére


Winner_hun
félisten

Biztosan csak kimaradt a cikkből hogy drogos / ittas volt a tolvaj és a kolbászokkal hadonászott, bökdösődött, majdnem leszúrta a biztonsági őrt, aztán elfutott...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#377) Crystalheart válasza Winner_hun (#374) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kérdés, milyen értékű szalámik voltak? Azért 100K-val meglógni sem kutya, az érték szerinti lopásoknak nyilván megvan a meghatározott kiszabandó büntetése.

(#378) Winner_hun válasza Crystalheart (#377) üzenetére


Winner_hun
félisten

...akit a 29 ezer forint értékű szalámi ellopásáért...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#379) Crystalheart válasza Winner_hun (#378) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jah. Igen, máskor el is olvasom. :DDD
Így azért tényleg kemény, mondjuk még fellebbezhet. Bár ha a kis értékű lopásokra mondjuk kétezer fölött is volna valami büntetés, talán kevesebben űznék mellékállásként.

(#380) darál0w válasza Winner_hun (#374) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

első fokon.

ebből még felfüggesztett sem lesz.

16 rud szalámi....mekkora táskával jár ez? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#381) Csemike válasza Winner_hun (#374) üzenetére


Csemike
csendes tag

A cikk ugyan nem említi, de élek a gyanúperrel, hogy visszaesőként kapott ennyit a tag. A tolvajkarriert ritkán kezdik mindjárt 16 szalámi meglovasításával.

(#382) kukinyo


kukinyo
addikt

(#383) Weeman1 válasza kukinyo (#382) üzenetére


Weeman1
veterán

Rettegjen a Bandi ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#384) kukinyo válasza Weeman1 (#383) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez megint csak amolyan felhajtás,középpontba kerülés.

(#385) Weeman1 válasza kukinyo (#384) üzenetére


Weeman1
veterán

Hát igen,hogy sajnálják az emberek.
De én a szalámitolvajt jobban sajnálom mint Bandi-t. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#386) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bucika holnap reggel vonul be az "üdülőbe".
Szó lesz róla a Fókuszban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#387) kukinyo


kukinyo
addikt

A híradó még úgy adja be mintha sajnálni kéne szegényt.
Felháborítónak tartom. :W

(#388) Vakegérke válasza kukinyo (#387) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lesz miért sajnálni. Arról is szó volt, hogy sokat számít a fizikai erő. Ergo elismerték, hogy létezik beavatás, ahol elfoglalhatja helyét a ranglétrán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#389) kukinyo válasza Vakegérke (#388) üzenetére


kukinyo
addikt

Hagyd már ezt a videót. :W
Te nem látod hogy ez egy megjátszott dolog.
Hidd el nekem,megbízható forrásból tudom hogy az ilyen esetek nagyon ritkák.

(#390) moha21 válasza Vakegérke (#388) üzenetére


moha21
addikt

Ez tököl :D Ő nem ide jön.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#391) moha21 válasza kukinyo (#389) üzenetére


moha21
addikt

Hidd el 2 börtönőr rokonom van.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#392) Vakegérke válasza kukinyo (#389) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pedig ez a valóság. Ha nem, akkor hazudott nekem a srác, akivel együtt dolgoztam, és átesett a beavatáson.

Egy dolog tény. Olyan nincs, hogy egy új beköltöző csak úgy élheti az életét. Kóstolgatják a többiek, pláne, hogy nem akárkiről van szó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#393) kukinyo válasza Vakegérke (#392) üzenetére


kukinyo
addikt

Persze hogy kóStohlgatják,de közel sem így. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#394) moha21 válasza Vakegérke (#392) üzenetére


moha21
addikt

Pénz itt is nagyúr. Ismerek még 2 olyan őrt a falumból akiket azért vágtak ki a venyige utcai börtönből, mert visszaéltek hatalmukkal. Andrisnak semmi baja nem lesz. 5 hónap lesz majd, de ha így halad bejárós lesz:D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#395) Vakegérke válasza moha21 (#394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglehet, hogy épp azért lesznek óvatosak az őrök, mert nem "akárki" kerül be. Ergo nem számít a pénz, félnek a lebukástól.
Magyarán nem kivételeznek vele. Az is benne van a pakliban, hogy sokakkal azonos módon gondolkodnak, azonos módon ítélik meg tettét, tehát bár törvényes keretek közt, de ott szívatják meg, ahol csak tudják.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#396) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Átszállították a Kozma utcai intézménybe. Itt van szinte a szomszédban.

Fogalmam sincs, hogy itt mennyire élnek a dutyi belső törvényei, de szerintem jobban, mint a kecskeméti parkettás, színes tévés intézményben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#397) Huma válasza kukinyo (#389) üzenetére


Huma
addikt

Én meg megbízható forrásból tudom, hogy az ilyen dolgok mindennaposak az ilyen helyeken.
Volt olyan aki nem csicskult be első szóra és kapott egy olyan állast, hogy két hónapig pépeset evett mert szilánkosra tört az állkapcsa.
Nem egy olyan ember van aki testi-lelki roncsként kerül ki az ilyen intézményekből.
Azért nem túl kellemes amikor rendszeresen megvernek és megerőszakolnak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#398) kukinyo válasza Huma (#397) üzenetére


kukinyo
addikt

Ugyan már. :DDD
Jártál már ott?

(#399) Huma válasza kukinyo (#398) üzenetére


Huma
addikt

És te?

Az űrben sem jártam, de tudom, hogy létezik... :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#400) Crystalheart válasza Huma (#397) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az viszont biztos, hogy a pénz hatalom - a börtönben is.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Stohl
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.