Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Vartanus válasza johnahex (#150) üzenetére


Vartanus
őstag

Én is tőle rendeltem:) :))

Még nyálcsorgatva várom,hogy megérkezzen majd a telóó ;]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#152) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok!

Ha valaki használja a baralajbi által elkövetett romot attól kérdezném,hogyan működik a telepítés.

Ha PayPal-al kifizetem a támogatást kapok egy biztonsági kódot,amivel már felrakhatom a romot?

Stabilitása mennyivel jobb mint a gyári romnak,illetve a Gapps pontosan mit jelent?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#153) dome008


dome008
csendes tag

Sziasztok!
Immáron én is tulaja vagyok egy ilyen telefonnak. /1,5 hónapja már van egy K910 is./
Aki rendelni akar, annak ajánlom a Minideal-t. 179$ ~ 45ezer HUF, és adnak szilikon tokot, fóliát, eu-s töltőt(kiegészítő). 10(!) munkanap után már kézbe vehettem. Singapore postával kértem, ez ingyenes, illetve ajándékként kértem jelölni (és alacsonyabb árral feltüntetve). Nem tudom szabad-e ilyet ide írni, de így átcsusszant, ha értitek :DDD

(#154) Vartanus válasza dome008 (#153) üzenetére


Vartanus
őstag

Gondolom ha MD-ről rendelted akkor nem futottál bele a Lenovo hamisításba:)

Neked,hogy tetszik a teló?

Én is várom enyémet :))

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#155) dome008 válasza Vartanus (#154) üzenetére


dome008
csendes tag

Milyen hamisításra gondolsz? 99%-ban biztos vagyok benne, hogy ez eredeti. Eddig okés a telefon, de baralajbi romját fel akarom rakni, aztán utána tudok jobban véleményt mondani.

(#156) mexel


mexel
veterán

Megtalálta az A806 topikot is ezért itt is megkérdem, talán tud valaki segíteni:
Dönteni kellene a Coolpad F1 és a Lenovo A806 között. A dual sim nem fontos, ezért nem baj hogy a lenovo 1 simes. Sikerült valakinek már mindkettőt kipróbálni? Melyik a jobb? Nem nekem lesz, akinek kell nem ért hozzá, csak használná. Árban nem sok különbség lenne.
Ha valaki próbálta mindkettőt írna akár privit is a tapasztalatokról? ( saját részre Coolpad lesz mert kell a dual és annak tudom hogy jó a fényképezője :) )

(#157) Graphics válasza Vartanus (#154) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebből nincs hamisitvany

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#158) Vartanus válasza Graphics (#157) üzenetére


Vartanus
őstag

Rendben,nem tudtam,elnézést :R

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#159) dome008


dome008
csendes tag

Tuti én néztem el vmit. Miután "Download"-ra nyomtam, bedugom a telt, elindul egy pillanatra a piros csík, de ez a kis ablak ugrik elő. A leírtakat követtem elvileg. Mi lehet a gond?
A legördülőben nem állítottam be, bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#160) laszy01 válasza dome008 (#159) üzenetére


laszy01
csendes tag

Nekem is ugyan ez volt a problémám. Baralajbi felvilágosított: a "Download only" helyett a "Firmware Upgrade" opciót kell választani.

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#161) Elaniel válasza johnahex (#150) üzenetére


Elaniel
csendes tag

köszönöm, már írtam is neki ez ügyben :))

(#162) johnahex válasza Graphics (#111) üzenetére


johnahex
tag

Szia!
Számomra nagyon hiányos a rom csere leírás... :F
1. A needrom-rol melyik romot érdemes leszedni, hogy magyar nyelv is legyen benne?? nem a bara..féle rom.
2. Az orosz oldalról mit kell leszedni?? egyáltalán nem egyértelmű, sőt...
3. elindítom a sp. progit, de hol van a scatter bin könyvtár???? :(((

Minden bizonnyal én vagyok béna, de ha időd engedi, vagy valaki másnak egy részletes leírásért hálás lennék... :R
Köszi...

(#163) Graphics válasza johnahex (#162) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem a baralajbisat tölti le valaki akkor passz, needromon lehet találni mást is. De én azokat nem próbáltam.

- Orosz oldalról a driverek kellenek, hogy a telefont felismerje a gép. - Direkt tettem oda a translate linket
- Amit letöltesz azt ki is csomagolod, abban ott van a target-bin könyvtár, benne a scatter file-lal.

How to install: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#164) Vartanus


Vartanus
őstag

MTK droid tools és driverek honnan szedhetők le?

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#165) patkosm931


patkosm931
újonc

Hali!

Van olyan funkciója a telefonnak, hogy az oldalsó gombok valamelyikével fel lehet venni a hívást?

(#166) fireolto válasza patkosm931 (#165) üzenetére


fireolto
tag

Én nem találtam olyat, asszem, csak le tenni tudom a kikapcsolóval..
Meg a baralajbi féle rommal a hangerőszabályzókkal tudok fotózni. Bár a régivel nem próbáltam.

Én még azzal küszködök, ha a csengetési hangerő 3-4-el fenntebb van a minimumtól akkor full hangerőn csörög, ha alatta, akkor meg alig hallom. Előfordul, hogy minimumon is hangosan jelez.

(#167) Graphics válasza fireolto (#166) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs esetleg bekapcsolva a pocket mode? Nem tudom ebben van-e de régebbi Vibe romokban volt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#168) anwolius


anwolius
újonc

Sziasztok!

Csatlakoztam a 806osokhoz.
Szépen húz a vas, legalábbis Samsung Advanceről erős váltás volt nekem :DDD
A telefon szép, igényes, letisztult. Én örülök neki, hogy nincs rajta LED, meg ilyen izék. A gombok jól elérhetők, nem zavaró, hogy nincsenek megvilágítva. Nem recseg, ropog, nekem talán kicsit könnyű, határozottabban lehetne kézben tartani, ha kicsit nehezebb lenne, de így sem mondom, hogy csúszik, vagy valami, csak azért fogni kell :) bár az is igaz, hogy nincs rajta szilikon tok.
Képernyő szép, pontos és szerintem jól beállítható, hangyányit lehetne a max fényerő valamivel több.
A kamera LEDje brutál! Átlagos képeket csinál, nem rossz, de semmi extra, telefontól teljesen jó.
Masszív nyüstölésre (Asphalt8) kellemesen melegíti a kezet, nem vészesen, igazából az lenne az érdekes, ha ilyenkor nem melegedne. Egyszerűbb játékoknál semmi melegedést nem vettem észre.
Akksi GPS, adatkapcsolat állandóan megy, nálam egy napot bír, de nyomkodom is rendesen, plusz a kocsiban full háttérvilágítással megy nettó 2*50percet töltő nélkül.

Én lecseréltem a launchert, mert nem is tetszett, meg valami azon sem működött, de nem is sokat vacakoltam vele, mert novához voltam szokva, így erre is ez ment.

Pár apróság, amit tapasztaltam eddig, de a fele lehet az én hozzá nem értésemből adódik (nem vagyok egy android mágus)
A buborékos kezdőképernyő van fent, ha kell valami bővebb infó mondjátok meg, hogy hol találom és megmondom :)

Fagyás, gondolkodás nem volt, szépen fut minden, sőt még annál is jobban! :) Kétszer ugyan már kivágott programból a kezdőképernyőre minden hibaüzenet, vagy bármi nélkül, de azt is gondolkodás nélkül :D Azonnal vissza tudtam lépni és csak az ingressnél volt ilyen. Nem tudom ez mond-e valamit?

Iránytű nincs. Vagy csak én nem találtam.

A csengőhang, üzenet és ébresztő hangját, amikor meg akarom változtatni, akkor
"Sajnos az android.process.media folyamat leállt."
hibával kilép... :F
Egyedül a notification hangját tudom változtatni.
Külső programmal engedi változtatni a fentieket is, szóval nem életbevágó, csak zavaró.
De azért jó lenne, ha lenne rá valami egyszerű megoldás.

A bootolás és a kilépés iszonyatos tilinkózását okozó három mp4 filet megtaláltam, az lenne a kérdés, hogy ezt hogyan, mivel lehet megváltoztatni, hogy ne csináljak hülyeséget? De az is elég, ha le tudom halkítani egy kicsit, vagy teljesen valahogy.
Erre is jó lenne valami egyszerű ötlet.

(#169) Graphics válasza anwolius (#168) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Halihó

Neked feltételezem még az első rom van rajta, amivel jön kintről.

Ennek az említett apróbb bosszantó hibái vannak, pl a csengőhangokat nem lehet állítani, mert kilép onnan.

Érdemes lenne frissíteni needrom.com-ról egy multilang rom-ra amiben ezek a bugok már javítva vannak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#170) anwolius


anwolius
újonc

Nem tudom, mert kínai jelekre nem emlékszem,
úgy tudom az eredetiben azzal is lehet találkozni.
Igaz, angol részek vannak itt ott.

Honnan lehet tudni, hogy milyen rom van rajta?
És hogy ha csere van mi változik még meg?

(#171) kissbg válasza anwolius (#170) üzenetére


kissbg
tag

A tieden a fizetős baralajbi rom van:)

(#172) Graphics válasza kissbg (#171) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nem . a bugok alapján biztosan nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#173) kissbg válasza Graphics (#172) üzenetére


kissbg
tag

De, csak a stabil verzió, nem a dev, abban tényleg benne vannak ezek a bugok.

(#174) Graphics válasza kissbg (#173) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A gyári kiadott rendszer fosbugos.

Ami eddig nálam volt az összes bugzik. Es ezzel jött. A dobozból kikerülve fika a rendszer. Leáll a tema Központ. A energia kezelő is

Egyből flashtools es uj rendszer fel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#175) fireolto válasza Graphics (#167) üzenetére


fireolto
tag

No, és ez hol van ? :U :)

(#176) Graphics válasza fireolto (#175) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahol a értesítési központben kellene lennie, de ma megnézem, van egy S660-as a közelemben ezzel a Vibe2.0-s rendszerrel.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#177) felvono


felvono
tag

Sziasztok

Hozzam is megerkezett ez a csoda.
Szep meg jo meg csillivilli de van nehany problemam amire talan tudjatok a megoldast.
Eredetileg ugy kertem hogy rootolva legyen, es tegyek ra a playstore-t valamint minden kinai szart szedjenek le es angol beallitasokkal legyen. Meg is erkezett. A wondershare mobiltranst hasznaltam arra hogy az adataimat a regi htc desire x-rol atrakja. A problemam hogy sokszor ir ki a szam melle kinai irasjeleket a nev helyett. A masik dolog hogy van ugy hogy nem talalja a nevet pl mikor smst akarok irni de a contactok kozott ott van. Vagy pl kuldtem kor smst ismerosoknek es aki visszairt annak mar nem jelenitette meg a nevet csak a szamat, igy nem tudtam ki valaszolt. Raadasul kulon kezelte, es hiaba valaszoltam vissza nem jelenitette meg a nevet utolag sem. Azota sem tudom melyiknek valaszoltam :)
A masik nagy gondom az akksi ido. Nem csinalok szinte semmit sem, megis egy nap alatt kepes lemerulni. Nehany email esetleg par perc ebay. Igaz hogy ahol talal 4g-t ott atvalt arra, de ez nem lehet az oka. Ejszakara nem szoktam kikapcsolni a regi telot, na ennek sikerult az ejszakai semmit tevesben tobb mint 50 %ot merulnie. Ja es autos tolton szinte lehetetlen tolteni mert navigalas kozben kb annyit egybol el is hasznal mint amennyit tolt. Nagyon lassan kuszik fel. fel-1 ora alatt 1 %. A reginek kisebb akksija van ugyan amit gyorsabban tud tolteni, de azert talan elvarhatnam hogy a nap vegere feltoltodjon ha folyamatosan a tolton van nem? Vagy ezek az uj csucs gepek ennyit tudnak? Legutolso telom desire x tehat nem mai darab.
Ha nem tudom orvosolni a problemakat lehet inkabb maradok a reginel.
elore is koszi a segitseget

(#178) Graphics válasza felvono (#177) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szia, sztem egy rendszerfrissitessel kellene kezdeni mert a kintiek mind szar bugos rommal jönnek.

Van-e hozza affinitasod?

Ismerosnek 2-3napot is elmegy szoval szoftveres gondok lesznek.

Időzített ki-be kapcsolast használd sokat javit az üzem időn.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#179) tyuli76


tyuli76
tag

Hi. A rambol mennyi szabad? RR3 mennyit foglal le? Most van A850+ és folyamatosan elfogy a ram.

(#180) Graphics válasza tyuli76 (#179) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

RAM fogy el, vagy a ROM? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#181) tyuli76 válasza Graphics (#180) üzenetére


tyuli76
tag

ram 1gb-bol marad 68 mega.Meg simán is 700 mega foglalt.

(#182) tyuli76


tyuli76
tag

vagy,akkor ugy kérdezem,h mennyi a szabad ram?

(#183) Graphics válasza tyuli76 (#182) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1-1,3GB-t kb.

De ez nagyban függ attól, hogy szűz rendszerről beszélünk, vagy telerakottról :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#184) menyuskahh


menyuskahh
tag

Minden A806-ot áruló weboldalon azt látom hogy "Breathing Lenovo Logo" ez mit takar?

(#185) menyuskahh


menyuskahh
tag

Illetve valaki írhatna pár szót a zene teljesítményről/hangminőségről :)

(#186) Graphics válasza menyuskahh (#184) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van egy logó a hátulján, kb ennyi semmi turpisságra nem kell gondolni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#187) menyuskahh válasza Graphics (#186) üzenetére


menyuskahh
tag

És a hangminősége milyen? :) Persze nem a sima hangszóró, hanem egy minőségi fülessel pl?

(#188) Graphics válasza menyuskahh (#187) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre most nem tudok valaszt adni, mert nem probaltam a zenehallgatast.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#189) felvono válasza menyuskahh (#187) üzenetére


felvono
tag

En leteszteltem annak ellenere hogy botfulunek tartom magam.
A rendszer kapott idokozben uj romot, ezuton is hala Duliee-nek a segitsegert.
Play music-kal jatszottam le flac-t. Nem gondoltam hogy menni fog alapbol. Eleg ero van benne, es ugy szol ahogy a laptopomon ugyanazzal a fulessel. Talan egy hangyanyit a mely keves. De mivel a fulesem eleve sajnos tul van szabalyozva ez egyaltalan nem gond. Panasonic rp-htx7-tel probaltam. A kis bedugos sonyval nem probaltam annak a hangja gyarilag szar. A hangszoro a telefonon meglepoen jol szol.

(#190) felvono válasza Graphics (#178) üzenetére


felvono
tag

Amugy tenyleg javult az uzemido. kb duplaja lett. koszi megegyszer.

(#191) Graphics válasza felvono (#189) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Örülök hogy sikerült :)

Szerintem az év legkorrektebb Lenovoja lett ez. Habár a konkurencia erős, de jo cucc.

Vannak jo készülékek a Lenovo mobilok kozt, de ami jo lenne pl egy Xiaomi Hongmi Note ellen, azt elszurjak 1GB memoriaval / S856/

Szóval jo év volt ez a kinaiaknal , de a jövő erdekesebb a Motorolaval.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#192) anwolius


anwolius
újonc

Sziasztok!

a 4G-vel lenne egy kis porblémám...
amikor vettem, ki lett próbálva (azt hiszem Tmobilos) kártyával és azonnal írta a telefon a 4G-t,
az én telenorosommal soha sehol nem láttam 4G-t.
(engedélyezve van a 4G a telefonban és a szolgáltatónál is azt mondták, hogy fel kéne tudnom menni)
Kicseréltettem a SIM kártyát, hátha az a baja, hogy régi, vagy valami, de azóta sincs 4G :(((
sőt most már néha teljesen meg is szűnik az adatkapcsolat bizonyos helyeken.
Ugyanazon az útvonalon közlekedek, amerre eddig és eddig ilyen problémám nem volt.
Szóval ilyenkor mi van? :F Van valami ötlet?

(#193) Graphics válasza anwolius (#192) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg kéne nézni egyes szolgaltatok milyen frekvencián szorjak a 4G-t. Mert nem mindegy.

A keszulek pedig ezeket tudja.

1800-on megy.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#194) kissbg válasza Graphics (#193) üzenetére


kissbg
tag

Telenoros 4g működik rajta, max az APN-t online-re kell átírni.

(#195) Graphics válasza kissbg (#194) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ezt nem tudtam, hogy 4Gnel is at kell írni.

Mi az APN ilyenkor?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#196) anwolius


anwolius
újonc

APN alatt ez van:
Telenor Online
online

benne meg ezek:
APN type +
default -
mms +
supl -
wap -
ia -

alatta az MCC ig semmi nincs beállítva
MCC 216
MNC 01
APN protocol IPv4
Bearer unspecified

(#197) kissbg válasza anwolius (#196) üzenetére


kissbg
tag

Megpróbálhatod az online-t net-re átírni. Amúgy milyen csomagod van?

(#198) plmdr


plmdr
tag

A kérdés kicsit vicces, de engem komolyan érdekel a hangminősége :D Zene sokat megy erről, kocsiban jackkel, útközbe fülessel, fürödtem már be Lenovoval emiatt, erre valami tapasztalat? :R

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#199) Elaniel válasza johnahex (#150) üzenetére


Elaniel
csendes tag

Szia!
Megrendeltem a telefont KukkSteve-től, majd PayPalon regisztráltam, de az e-mailba jelzett kód nem érkezett meg a számlámra. Ilyenkor mi a teendő?
A másik, hogy neked is ide kellett utalni a pénzt?
马 孝洪
1906,A Buiding,Jinkeng North RD,Longgang District
Shenzhen
Guangdong, 518138
China
Phone: +86 18665355942
believeinjackmxh@gmail.com
Előre is köszönöm :)

Üdv
Niki

(#200) Vartanus válasza plmdr (#198) üzenetére


Vartanus
őstag

Csak egy kicsit kellett volna feljebb olvasni mielött megkérdezed...

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.