Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Vartanus


Vartanus
őstag

Olyan kérdésem lenne,hogy szerintetek tud OTG-t és/vagy Miracast-ot az A806-os?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#702) Graphics válasza Vartanus (#701) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miracast igen, OTG-t megnezem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#703) Vartanus válasza Graphics (#702) üzenetére


Vartanus
őstag

Bocsi a kérdésért de izgatja a fantáziám :))

Várható-e mostanság valami izgalmas Lenovo?
Néztem az X2-t de nekem két ok miatt nem szimpatikus egyrészt (ez zavar a legjobban) nincs MicroSD lehetőség - úgy látom ez sajnos már tendencia hogy a csúcs telók nem bővíthetőek, nem értem miért, és nagyon elszomorít -.
A másik meg a magyarországi TeleMax szerív amiről már annyi rém hír kering,hogy pl Lenovo laptoptól is teljesen elvette a kedvem...
Nézegettem a Huawei A. P7 v G7-et,de mint kiderült ezek itthoni szervizét is a Telemax csinálja,ahová ha beviszem lehet több kárt okoznak,mint használnak(pl összekarcolják a teló testét,kijelzőjét,eltörik stb :(

Én igazából egy olyan Lenovóra pályázok idén,vagy jövő évre ami legalább azt tudja amit a mostani A806 GW:

-minimum 5" HD 720P kijelző
-min. 2Gb Ram/8Gb rom(de inkább 16),de a 2Gb mindenképp- miután megtapasztaltam most a 806-tal,hogy mekkora user élményt ad droidnál a 2gb ram,nem vagyok hajlandó többet 1gb-al szívatni magam.
-4G(talán ez az amiből tudok engedni)
-MicroSD -ez nekem nagyon fontos (örvendetes hogy a Samu S5 és LG G3 csúcsgépeknél meg Sony Z3-nál is van, és kár hogy legalább a Vibe Z-be nincs benne a Lenovonál,vagy X2-nél,ha már az abszolút csúcs Vibe Z Pro-ban nincs)
-és HW tekintetben (mivel sokat filmezek,játszok :DDD ) nem igen lenne jó az MT6592-es MALI 450MP4-es IGP-jének szintje alá menni.

Nekem ideális lenne: Mostani jó minőségű A806 készülékház 2GB/8-16GB; 32Gb MicroSD elérés, 4G; Snapi 615 v. MT 6792; 5" HD :DDD - túl irreális vagyok? ;]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#704) Graphics válasza Vartanus (#703) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem irrealis elvaras. De akkor azt mondom Honor 6

Ha Lenovo kell varni kell , egyelore nincs bestbuy.

Meretben eggyel nagyobb lesz majd a Xiaomi Redmi Note 2

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#705) Vartanus válasza Graphics (#704) üzenetére


Vartanus
őstag

A Honor 6 nekem valamiért nagyon drabális,az A806 kecses házához képest,de lehet ha látnék valami nagyobb képet,megváltozna a véleményem(egy belsős képen úgy láttam,mintha belül fémkeretre húzták volna rá a házat). Amúgy hardverben meg árban nagyon smooth ahogy szokás említeni:)
Ha jól láttam jön a Honor 7 ami már alu házzal jön.

Nekem már az a 5,5" is necces. Redmi Note esetén.

Gondolom azért jövő év elejére várható olyan Lenovo ami méltó utódja lehet az A806-nak.

A Telemax szervizes trehányságokról mi a véleményed?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#706) blueye válasza Vartanus (#703) üzenetére


blueye
veterán

Miért akarsz cserélni ha elégedett vagy? :)
Majd ha eljön az ideje,akkor fogok körülnézni hogy mire cseréljem.

(#707) Graphics válasza Vartanus (#703) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ne cserélj, legalábbis jelenleg nem tudnék mást ajánlani.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#708) haver1974


haver1974
csendes tag

Ha valakinek nem jön be az A806, és szereti a samsung SIII-at akkor nekem van egy szép cserébe :D

(#709) Vartanus válasza Graphics (#707) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi szépen, én is úgy gondolom, hogy nem tudnék most másik, hasonló tudású/minőségi telót találni :) Majd esetleg év vége felé mikor már elterjednek a Snapi 615, MTK MT6752/6795-ös SoC-el szerelt telók, főleg a Lenovo, ha már a 806-os révén kialakult ilyen Lenovo márkahűség :DD :DDD
Kíváncsi leszek arra, hogy mikor jön a VIBEUI 3.0 és milyen lesz.

Egyébként lehet tudni, hogy milyen apropóból cserélted az A806-osod ZTE V5 1GB/4GB-os készülékre?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#710) Graphics válasza Vartanus (#709) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Folyamatosan telefonozok, szeretel kinai telefonokat tesztelno, erdekel a romolas.

Csak a tudasom lehetne meg melyebb.

ZTE erdekelt. Elso okostelefonom volt. :)

De most semmim, egy Google Nexus One-rol irok MIUI rendszerrel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#711) Vartanus


Vartanus
őstag

Nálatok a Wifi érzékenysége milyen?

2fal van a teló és router közt meg vagy 10m és a wifi jel 2es és minimum szint közt ugrál,igaz egyik fal vagy 40cm vastag és a router sikjától lejebb van a teló,de akkor is keveslem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#712) blueye válasza Vartanus (#711) üzenetére


blueye
veterán

Inkább azt írd meg hogy mennyi az elérhető sebesség ilyenkor.

(#713) géeles válasza blueye (#712) üzenetére


géeles
aktív tag

Nekem van olyan, hogy csak alul a gombóc van meg, nehezen kapcsolódik utána tök jó és stabil.
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#714) Graphics válasza Vartanus (#711) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kijelzés nem mérvadó, mert a gyártó egyénileg változtathatja a skálázódást / na meg ugye itt szabva is van a rendszer /

Szóval inkább wifi test, illetve Wifi Analyzer.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#715) Vartanus válasza Graphics (#714) üzenetére


Vartanus
őstag

Melyik Wifi test/Analyzer appot rakjam fel,és onnan melyik adatból tudjátok megmondani,hogy van-e gond a telóm wifijével?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#716) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Valaki tud olyan opciót, hogy adott egy lenovo noti, rajta egy netstick amit lenovo mobillal szeretnék megosztani wifin keresztül windows7 alatt? Mivel éredemes próbálkozni?

(#715) Vartanus : Wifi analyzer elég jó app szerintem.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#717) Vartanus válasza Sárpac (#716) üzenetére


Vartanus
őstag

Playen vagy 20 appot találtam wifi analyzer néven :DDD Tudsz egy Play áruházas linket dobni,hogy konkrétam melyiket ajánlod? :)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#718) Sárpac válasza Vartanus (#717) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Én ezzel nézem: [link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#719) Vartanus válasza Sárpac (#718) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi:)

A db értéknél melyik a jó a -100db vagy a -40, és milyen értéktől mondható,hogy jó a (teló)wifi(je)?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#720) laszy01


laszy01
csendes tag

Sziasztok! Néhány napja azt tapasztalom, hogy amikor kicsit többet "buzizom" a készüléket, beakad a kijelző, vagy inkább az érintő része: magától megy jobbra-balra, belép programokba, elkezd begépelni magától dolgokat, úgy hogy közben nem érek hozzá. A három funkció gombra sem reagál ilyenkor. Kikapcsolom, újból be, képernyőzár felold, és mint ha mise történt volna. Másnál volt már ilyen bug? Esetleg másik lenovo készüléken? Mivel tudnám ezt orvosolni? Baralajbi mester romja van a gépen már pár hónapja. Egy hónapja van rajta új üveg-fólia, nem hinném, hogy most ez lenne az oka.

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#721) Sárpac válasza laszy01 (#720) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Esetleg tegyél fel vírusírtót! :)

(#719) Vartanus minél kisebb a mínusz annál erősebb! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#722) Vartanus válasza Sárpac (#721) üzenetére


Vartanus
őstag

-70 és 80 közt van a nappaliban.

Felfigyeltem valamire.Ritkán néha pár pillanatra az értesitösávon az ébresztőóra és wifi piktogram közt felugrik egy villogo :) számjli.Mi a fene lehet,van tipp/ötlet?Marhára idegesit néha.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#723) Sárpac válasza Vartanus (#722) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Az még nem olyan rossz.
Routeredet kellene kicsit piszkálni mondjuk így! :D

Nálam -70-ről -50közelébe erősített, szal asszonnyal hozass egy hordót aztán mikor már kiittátok jó kedvvel csinálj wifi erősítőt belőle! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#724) Vartanus válasza Sárpac (#723) üzenetére


Vartanus
őstag

Mondjuk a nappaliba 2 igen vastag falon jut el a wifi jel,csak a laptoppal kb kertvégén is van jel ezért volt az aggodalom,hogy hátha a telom wifije gyenge.

Az a számjlis dolog nálad nem jelentkezik? :D

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#725) Sárpac válasza Vartanus (#724) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem, az valami beépült saját wg lehet, mikor bizti lesz a jel vigyorog gondolom én.:)
Kb. 3.5 méterre nekem -40-nél picit kevesebb olyan -38 szal elég erős. Kint a konyhába zuhant -70-80 közé ott erősített elég sokat -50-60 között ingadozik inkább -60.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#726) Vartanus válasza Sárpac (#725) üzenetére


Vartanus
őstag

A wg az mi? :DD

Mondjuk mintha csak 20% alatti akksiszintnél jönne elő.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#727) hegejocek62


hegejocek62
újonc

T. Duliee. Mikor várható a lenovo a806 ra teljes magyar nyelv? Ha lesz beválalod? Kösz a választ

(#728) Graphics válasza hegejocek62 (#727) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hali, a bejegyzés legtetején az ajánlott magyar nyelvű ROM: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#729) Vartanus válasza Graphics (#728) üzenetére


Vartanus
őstag

Sikerült megnézni az OTG dolgot?:)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#730) Graphics válasza Vartanus (#729) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fél napig volt csak nálam sajna az A806-os, nem találtam az OTG kábelt :/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#731) anwolius válasza Vartanus (#724) üzenetére


anwolius
újonc

a smile az más!
szerintem a "képernyő kikapcsolás tiltása, ha nézed a telefont" :)
vagy az okos képernyő forgatás visszajelzője.

valahol láttam, hogy az akksit lehet, vagy kell formázni, hogy tovább bírja
ezt hol/hogyan kell? vagy kell-e egyáltalán?

mostanában kétnaponta rinyál a telefonom valami rendszer frissítés miatt,
(legalábbis tippelek, mert házikó, fordított kisszék, asztal, létra, jelenik meg, nem nagyon értek kínaiul)
ezzel kell valamit kezdeni, azon kívül, hogy nemet mondok rá?

[ Szerkesztve ]

(#732) Vartanus válasza anwolius (#731) üzenetére


Vartanus
őstag

Az okos képernyőforgatás jelölése egy szem a jobb felső sarokban,a képernyő kikapcsolás tiltása meg azért nem lehet,mert a képernyő kikapcsolást 5percre állítottam és volt hogy 2perc után jelent meg.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#733) Vartanus


Vartanus
őstag

Az miért lehetett,hogy nem csatlakozott az internethez,pedig adatkapcsolat engedélyezve volt?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#734) Gezakekazeg


Gezakekazeg
csendes tag

sziasztok.

Tervezek egy ilyen telefont a feleségemnek. Jutub videókban azt látom, hogy nincs "alkalmazások" gomb (alul középen). Ez újabb ROM-al vagy másik Launcher-rel orvosolható ?

(#735) blueye válasza Gezakekazeg (#734) üzenetére


blueye
veterán

Novaval van.

(#736) Gezakekazeg válasza blueye (#735) üzenetére


Gezakekazeg
csendes tag

köszi, akkor megyek is és rendelem :)

(#737) Vartanus válasza Gezakekazeg (#734) üzenetére


Vartanus
őstag

Az ok az,hogy klasszikus értelembe vett menü nincs a VIBE UI-n. Anno Samu TW-ről áttérve én is féltem ettől,de már annyira megszoktam,és olyan kényelmes hogy nem kell menübelépéssel,widgetekkel sza...kodni,hanem csak lapozok egyet a képernyőn,hogy eszembe nem jutna az alkalmazásmenüt visszasírni.

Ha mégis lenne rá igény akkor a kolléga által már említett Nova vagy más launcherrel megoldható.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#738) laszy01


laszy01
csendes tag

Többször hívnak, és azt mondják hogy nemrég nem tudtak hívni, nem voltam elérhető. Feleségem telefonján - persze Lenovo - értek el, mert az enyém nem elérhető. Vége a hívásnak, egyből csörgetem az én készülékemet, és kicseng, semmi gond. Többen is panaszkodtak több számról és több szolgáltatótól. Az én telenor szolgáltatóm lehet a ludas? 1 hónapos új sim van benne. Esetleg valami sw gond? Baralajbi 1447_7.48.1_ST romja van rajta. Vélemény?

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#739) blueye válasza laszy01 (#738) üzenetére


blueye
veterán

Nálam ilyen nincs...

(#740) Vartanus válasza laszy01 (#738) üzenetére


Vartanus
őstag

Nekem is Baralajbi ROM van fent a V3-as. Ilyen probléma nincs nálam,csak párom panaszkodik néha furcsa zajokra és hogy halk vagyok,de senki más akikkel beszélek(pedig elég sokat telefonálok a munkámból kifolyólag),szóval ezt betudtam a párom Nokia Asha 205-ös telója hibájának :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#741) kusza80


kusza80
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik programmal lehet szépen megtanítani a telefont beszélni, hogy bemondja, hogy ki hív vagy kitől kaptam sms-t.

(#742) vranyek


vranyek
aktív tag

Sziasztok! Imádom a telefont, de egy valami az őrületbe kerget...nem kapok értesítést se facebook, se whatsapp, se egyeb programban erkezett semmilyen üzenetről, csak, ha megnyitoam magát a programot....mérhetetlenül zavaró es kellemetlen sokszor...van ennek valami beállítási lehetősége, vagy a készülék döntött így? Köszönöm!

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#743) Vartanus válasza vranyek (#742) üzenetére


Vartanus
őstag

Lehet hogy a Security app zárolja az értesítéseket,én szándékosan tiltottam le sok app értesítését.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#744) brumi77 válasza vranyek (#742) üzenetére


brumi77
újonc

Szia. Próbáltad már: a home gombot hosszan nyomva feljövő futó programoknál, amelyiktől értesítést akarsz kapni zárolt képernyő esetén is azt húzd lefelé. Ilyenkor a kis lakat zárva lesz az adott programnál. Képernyő zárolásakor nem lövi ki.

(#745) kusza80


kusza80
tag

Sziasztok!
Senki nem tud ajánlani valamit ezzel kapcsolatba?

Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik programmal lehet szépen megtanítani a telefont beszélni, hogy bemondja, hogy ki hív vagy kitől kaptam sms-t.

(#746) Sárpac válasza brumi77 (#744) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már írtam ide régebben róla! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#747) brumi77 válasza Sárpac (#746) üzenetére


brumi77
újonc

Így igaz, én is onnan tudom. :)

(#748) brumi77


brumi77
újonc

Mitől fagy le játék közben a játékost irányító "gomb"? A képernyőt 3-4x megérintve a gomb újra használható. Játék közben nagyon bosszantó. A screenshoton a bal alsó sarokban éppen lefagyva látható.

(#749) johnahex válasza Vartanus (#729) üzenetére


johnahex
tag

Üdv!
nem tud OTG :N
viszont jelzett ,hogy van frissítés
1508 7 85.1 st
szabad ráengedni???
most baralajbi van rajta

[ Szerkesztve ]

(#750) Vartanus válasza johnahex (#749) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi a választ, kár hogy nincs OTG :(

Ha OTA-n frissíted akkor minden kínai/angol lesz. Amúgy nekem is jelzett ma reggel hogy van rendszer update.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.