Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) lover


lover
csendes tag

Sziasztok egy pici segítséget kérnék olyantól aki baralajbis és a multi-s romot használja.
Adott az alábbi progi ami a multissal leáll (gallery apps&lock) amikor rejteni kellene valamit elfele.
Megtudnátok nézni hogy nálatok is így van e vagy ez esetleg egy rom cserével megoldódna?
A baralajbi-s rom milyen mértékben magyar nyelvű mivel ez a másik elég szépen tartalmaz idegen nyelvet!!

Köszönöm előre is.

(#752) vranyek


vranyek
aktív tag

Sajnos nem oldotta meg az alkalmazások lehúzása a home gomb menüben...nem kapok értesítést továbbra sem, csak amikor megnyitom a programot (whatsapp, messenger, viber...)

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#753) Vartanus válasza vranyek (#752) üzenetére


Vartanus
őstag

Melyik rom van rajta?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#754) plmdr válasza vranyek (#752) üzenetére


plmdr
tag

Nekem is volt ez probléma, a feltelepített guard programban kikapcsolod, hogy melyik programokat hagyja figyelmen kívül, automatán blokkolja ezeket valamiért, ott indulj el valahogy, nekem sikerült kikapcsolni valahogy, már nem emlékszem. onnantól jó volt :)

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#755) plmdr válasza Vartanus (#743) üzenetére


plmdr
tag

Ez az, pontosan :)

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#756) sagat


sagat
újonc

Üdv Mindenkinek!

A mai naptól már én tulajdonosa lehet egy aranyharcosnak. :)) :DD
Még kell némi utánajárás, ugyanis néhány apróság kimaradt a csomagból amiket megrendeltem még mellé. :F

Egyelőre várom a jelszót a ROM-hoz és aztán meglátjuk, hogy fel tudom-e rakni.
Ha nem sikerülni, akkor majd szeretnék segítséget kérni.

(#757) géeles


géeles
aktív tag

Sziasztok van egy kis bibi...
Felraktam az xposed frameworkot és csak a boot logoig jutok.
Vissza kellene csinálnom.
Van esélyem?

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#758) kicsirobi


kicsirobi
tag

Sziasztok.
Én ott akadtam el a Rom telepitésnél, hogy az akksi kivétele után csak felugrál itt nekem ez az MTK65xx preloader driver valami, de eddig nem sikerült telepiteni.
Hogy telepitsem a kért drivert?
Válaszokat köszönöm

Playstation 5, Miskolc, Spartan Race, Xiaomi 13, Garmin Fenix 6x Pro

(#759) martonmany válasza géeles (#757) üzenetére


martonmany
újonc

Nem fog működni, olvass vissza a fórumban, valamikor december végén írtam erről egy elég hosszú kommentet, miután 2 napig szívtam hogy átalakítsam a rendszert az alkalmassá tételre, de akkor nem jött össze, nem volt elég szabadidőm, és kellő szakmai tudásom. Ha ilyen jellegű változtatásokat szeretnél, akkor töltsd le a needromról ezt a rom-t: http://www.needrom.com/download/a806-aosp-v1-0/

Ezzel fog működni minden grafikai változtatás, sajnos csak angolul, és kínaiul.

(#760) martonmany válasza kicsirobi (#758) üzenetére


martonmany
újonc

Olvass vissza a fórumban, a telepítési leírásom után pár kommenttel valakinél felmerült a probléma, ott találod a választ is. Kb november közepéig kell visszamenned, akkortájt írtam erről.

(#761) sagat


sagat
újonc

Hali.

Nálam is csak felugrál a preloader, már vagy 5 usb kábelt kipróbáltam.
Egyelőre még próbálkozok.

(#762) sagat


sagat
újonc

Na sikerült a dolog (Duliee segítségével).

A lényeg nem szerepel a leírásokban (legalábbis én nem láttam sehol), miszerint miután fent van a preloader, a telót le kell húzni a gépről, aztán indítani a flashtoolst és amikor minden be van állítva a flashtoolsban és eljndítjuk a upgradet csak ezután kell a telót visszadugni a gépre.Innentől gyönyörűen ment nekem minden a maga útján.

Most már végre betelepülhetek a telóban.

[ Szerkesztve ]

(#763) Vartanus


Vartanus
őstag

2 kérdésem volna a készülékkel összefüggésben:

Néha előfordul,hogy dupla kopp-os képernyőfeloldás után egy bizonyos Topspeed snapping app ugrik fel ami mintha egy butított kamera app lenne, tudja valaki, hogy mégis pontosan mi ez az app és mire használható?

A másik kérdésem pedig az,hogy már letöltött és telepített appot hogyan lehet áthelyezni a belső eMMC-ről a külső MicroSD-re? Én próbáltam a Lenovo Security Alkalmazáskezelővel, a MobileUncle Toolsszal a SuperSU-val és a Fájlkezelővel is, de sikertelenül.

Harmadik kérdésem pedig az Androidhoz, pontosabban a Play áruházhoz kapcsolódik. Eddig ingyenes appokat töltöttem le Payről, de most van pár app amit szívesen megvennék, viszont nagyon óckodok attól, hogy megadjam a bankkártyám adatait, nehogy egy elhagyott vagy ellopott teló után lenullázzák a számlám amire a havi fizum jön. Ki vett már Playről, mennyire biztonságos, vagy egyáltalán hogyan működik?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#764) martonmany válasza sagat (#762) üzenetére


martonmany
újonc

Ez a dolog windows függő is, nekem nem kellett semmit mahinálnom anno a fel le ugráló usb-vel.

(#765) Sárpac válasza Vartanus (#763) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mivel sima laptopon is tudsz vásárolni javaslom ott vegyél appot a telódra!
A másik két kéréssel még nem foglalkoztam.. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#766) Vartanus válasza Sárpac (#765) üzenetére


Vartanus
őstag

De ha laptopon vásárolok is ugyanúgy megkell adni a bankkártya adatát, amit a telón is használt Google fiókhoz rendel, akkor mitől jobb/biztonságosabb a laposon vásárolni?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#767) Sárpac válasza Vartanus (#766) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Telók biztonsági rendszere enyhén szolván is gyerekcipős, míg a pcs windowsos már kicsit érettebb.
Én mindent notin bonyolítok többek közt ezt is, fullos fizetős avast véd itt is ott is. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#768) philoxenia válasza Sárpac (#767) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jobb megoldás a virtuális bankkártya, még a Bookingon is elfogadják, nekem meg azon csak pár ezer forint szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#769) Sárpac válasza philoxenia (#768) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Paypal detto nem? Nekem ami lehet onnan megy!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#770) Vartanus válasza Sárpac (#767) üzenetére


Vartanus
őstag

Én ezt értem,de ha windowsról lépek a Playre és veszem meg,akkor is megkell adni az adott Google fiokhoz egy kártya adatot. A telót ellopva pedig az a valaki tud leszedni penzt a megnyitott Play fiokkal, vagy van valami biztonsagi kod amit mondjuk elkuld telora?

Sajna PP-t a Google Play nem fogad el. :(

Webkártyához meg ha jól értem új számlacsomag kellene :(

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#771) blueye válasza Vartanus (#770) üzenetére


blueye
veterán

Kell kód.

(#772) philoxenia válasza Sárpac (#769) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Paypal-om nincs, így nem tudom biztosan, de például a Booking-on szállásfoglaláskor szerintem nem jó....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#773) fireolto


fireolto
tag

Nekem még mindig az van, hogy pl. a Play-en a MindigTV-t és pl. a Traffi Huntert nem tudom letölteni, mert nem kompatibilis a telefonommal... :Y
Valakinek ilyen?

(#774) vranyek


vranyek
aktív tag

na jó, akármit csinálok nem kapok értesítést, csak ha bekapcsolom a whatsappot, facebookot... mindegy... viszont: rootolni hogy lehet a telefont? mert framaroot hozzá se nyúl :/

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#775) csabi236 válasza fireolto (#50) üzenetére


csabi236
tag

A legajánlottabb baralajbi féle rom amit a forumon is ajánl az összefoglaló. Barátnőm telefonján lassan 3 hónapja problémamentesen működik!
Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor nem telefonossal fogod frissíttetni a készüléked,mivel nem ért hozzá hidd el!!! Kérd inkább egy hozzáértő segítségét. Flashtoolssal 5 perc alatt frissül a telefon .

(#776) martonmany


martonmany
újonc

Sziasztok. Szerintetek van az országban olyan szerviz ahol javítják a 806-ost? Egyik nap valószínűleg megnyomódhatott a zsebemben, és azóta eléggé recseg a hangszórója. Néha jobban, néha kevésbé, de elég bosszantó.

Egyébként a hálózat ledobós probléma úgy néz ki megoldódott, amióta melegebb lett az idő, nem jelentkezik a hiba.

Az egyébként előfordulhat hogy a twrp csak 90%-nál nagyobb töltöttségnél hajlandó elindulni? Eddig működött, de most nem hajlandó bekapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

(#777) Vartanus válasza martonmany (#776) üzenetére


Vartanus
őstag

Mivel hivatalosan nincs EU-ban forgalmazva így nem igen :(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#778) haver1974


haver1974
csendes tag

Lenovo A806 Multi lang 1501_7.80.1_DEV

Szépen működik ;)

(#779) Vartanus válasza haver1974 (#778) üzenetére


Vartanus
őstag

Az csak angol és kínai nem?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#780) haver1974 válasza Vartanus (#779) üzenetére


haver1974
csendes tag

Nem! Ez már Multi ;) Már 2hete megy a telefonomon :)

(#781) Vartanus válasza haver1974 (#780) üzenetére


Vartanus
őstag

Honnan szedted?:)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#782) Sárpac válasza Vartanus (#781) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Gondolom innen!
Már én is leszedtem, de annyi minden van már fent a talón, hogy még nem volt energiám feltenni! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#783) haver1974 válasza Vartanus (#781) üzenetére


haver1974
csendes tag

needrom.com

[ Szerkesztve ]

(#784) martonmany válasza Vartanus (#779) üzenetére


martonmany
újonc

Ma raktam fel. Működik az exposed, és a gravity box. Annyi benne a beállítás, hogy mire mindent átnézek napok fognak eltelni :)

(#785) martonmany válasza Vartanus (#777) üzenetére


martonmany
újonc

Végül is nem annyira gáz, mert ha végleg föladja a harcot, akkor még mindig van headset a világon.

(#786) mattila0470


mattila0470
újonc

Én is felraktam az A806-ra a baralajbi féle romot, de újraindítás után nincs kép (bootlogó se), hang van, szgéppel összekötve minden látszik. Mi lehet a baj? Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit ronthattam el?
Próbáltam más romokat is, de a hiba ugyan az.

(#787) Graphics válasza mattila0470 (#786) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindent jól csináltál?

Firmware Upgrade-re mentél?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#788) mattila0470 válasza Graphics (#787) üzenetére


mattila0470
újonc

Igen. Próbáltam a Download Onlyt aztán a Firmware Upgradet, de nincs változás. Arra gondoltam, hogy esetleg hibás a telefon. Eredetileg kettőt vettem, gondoltam kipróbálom a másikon is. Először csináltam egy wifis rendszerfrissítést, ami simán lement. Megcsináltam a frissítést a Flash Tool-lal és az eredmény ugyan az. Mentést - pedig akartam, de - nem csináltam.

(#789) Graphics válasza mattila0470 (#788) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindket telefonra feltoltad a romot, de nem csinalnak semmit?
Nem tudom, nekem mindig sikerult flashtools-szal.

Vegigmegy a flasheles rendesen?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#790) mattila0470 válasza Graphics (#789) üzenetére


mattila0470
újonc

Mind a két telefonnal ugyanaz a helyzet, nincs kép. A flashtools-nál a zöld pipa megvan.

[ Szerkesztve ]

(#791) Graphics válasza mattila0470 (#790) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És rezzen a telefon, valami történik bekapcsoláskor?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#792) mattila0470 válasza Graphics (#791) üzenetére


mattila0470
újonc

Bekapcsoláskor rezeg, a bootlogónak van hangja(de kép nincs). A telefon egyébként az érintésekre reagál (rezeg, vagy a vaku bekapcsol,...) illetve a hangerőt is ha állítom van hangja.
Olyan, mint ha nem kapcsolna be az LCD háttérvilágítása.

(#793) Graphics válasza mattila0470 (#792) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Huhaa, na ilyennel meg nem talalkoztam, ezt max akkor tudnam elkepzelni. Ha valami hardverelemet megvaltoztattak.

Probald meg a gyari rendszert rafrissiteni.

Mas Lenovo modelleknel nem lehet egybol a legfrissebbre frissiteni, hanem elotte kell egy koztes update /S820-nal volt igx pl. /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#794) kimpepevok


kimpepevok
tag

Sziasztok!

Most készülök telefont venni és a kiszemeltjeim között ez a készülék is szerepel.

Elég sokat olvastam a fórumot. Sok-sok hasznos dolgot írtatok!

szóval a dilemma:
Doogee dg550, Doogee dg900, vagy Lenovo A806.
Olvasgattam vásárlói értékeléseket az alapján a dg500, vagy az a806 a nyerő. Annyiban tartok a 550-től, hogy nincs gorilla glas és sokan írják, hogy eltörték a kijelzöt.
Itt meg azt veszem ki, hogy a gyári rom szar. Tényleg használhatatlan a gyári rom?
segítetek választani? előre is köszi minden hozzászólást!

tudom, hogy az A806-ban 2g ram van.

a dg550 topicban nam érkezett értelmes válasz :(

üdv.

Holly

(#795) blueye válasza kimpepevok (#794) üzenetére


blueye
veterán

Nagyon egyszerű, nem a gyári ROMot kell használni és akkor nagyon jó kis telefon az A806.

(#796) Graphics válasza kimpepevok (#794) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Gorilla Glass Nem torhetetlenseget, hanem karcallosagot jelent...

Tehat siman eltorom a GG-s uveget...

En A806-ot vennem, vagy P70-est Szlovakiabol :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#797) kimpepevok válasza Graphics (#796) üzenetére


kimpepevok
tag

Köszönöm!

Tudom mit jelent a GG, csak annál a típusnál feltünően sokan keresnek kijelzőt és sok törött készülék van eladó.

Szimpi az a P70 is! :)

Nekem nagyon bejön az A806. Az az egy bajom van, hogy még sose cseréltem szoftvert telefonon.
És nem nagyon akarok szórakozni vele. Érted. Megvenni és használni.
Vagy, ha azt mondod, hogy egy egyszeri rom csrével egy nagyon jó és MEGBÍZHATÓ készülékem lesz, akkor fizu után belépek én is a táborba.

Üdv.

Holly

(#798) laszy01


laszy01
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni nekem A806-on digitizer cserében? Esetleg valakit ajánlani?

A hazug embert utoléri a sánta kutya. iPhone 11 64Gb

(#799) Graphics válasza laszy01 (#798) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen , én egy szervizzel dolgoztatok, ők profi minőségben intéznek mindent.

Ha érdekel őket keresd meg ezügyben: Kaposváron vannak, de a posta hoz-visz mindent, én már ilyen telókat nem merek mókolni, ők viszont hivatalosan intéznek mindent / több shopnak is dolgoznak, kintieknek.

Privátban megy az elérhetőségük.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#800) blueye válasza Graphics (#799) üzenetére


blueye
veterán

Ezt küldd el nekem is légyszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.