Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Sárpac válasza martonmany (#500) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem kínai amit írsz! Ez pontosan mire is jó? :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#502) BullZeye válasza Sárpac (#501) üzenetére


BullZeye
veterán

Addig jó amíg nem tudod, addig nem bánkódsz, hogy nincs. :)

(#503) martonmany válasza Sárpac (#501) üzenetére


martonmany
újonc

Mindenféle grafikus változtatást végezni a rendszeren. Többek között lockscreent cserélni, de gyakorlatilag teljesen át lehetne faragni a kezelőfelületet úgy hogy rá sem ismernél.

Itt egy tanult kolléga a kezdeti jellemzés után leírja hogy miért nem lehet csak úgy felrakni komolyabb hekkelés nélkül. http://www.markoff.biz/pivot/entry.php?id=1719

(#504) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Az mitől van, hogy a google playben egy csomó alkalmazás nem akar feljönni?
Pl. alapvető go contacts ami másik kínai telóra feljön más accra nálam nem látszik!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#505) Elaniel válasza martonmany (#503) üzenetére


Elaniel
csendes tag

nagyon jó kis app tényleg, de jó lenne ha működne :/ mert én sajnálom rettentően

(#506) brumi77 válasza Sárpac (#504) üzenetére


brumi77
újonc

Nálam megy, ha erre gondoltál.

(#507) brumi77


brumi77
újonc

(#508) brumi77


brumi77
újonc

(#509) csabi236


csabi236
tag

Sziasztok,baralajbi féle rom telepítése hogy szokott működni?
Küldtem paypal-en pénzt de eddig nem érkezett kód.
Tapasztalatok?
Köszi

(#510) martonmany válasza csabi236 (#509) üzenetére


martonmany
újonc

Írj neki emailt, vagy privátot a needromon.

(#511) csabi236 válasza martonmany (#510) üzenetére


csabi236
tag

Megtörtént de eddig semmi válasz.

(#512) Kgb!


Kgb!
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy ezt a típust melyik piacra szánta a Lenovo? Mert se a kínai, se az indiai oldalukon nem hozza fel ezt a típust. Esetleg tudna valaki dobni egy linket a hivatalos weboldalra?

(#513) csabi236 válasza Kgb! (#512) üzenetére


csabi236
tag

Lenovo Golden Warrior A8 A806 for EMEA region

[ Szerkesztve ]

(#514) csabi236 válasza Kgb! (#512) üzenetére


csabi236
tag

Vagyis Európa, közel kelet és Afrika

(#515) Kgb! válasza csabi236 (#513) üzenetére


Kgb!
csendes tag

Köszönöm, de én továbbra is a hivatalos weboldalt keresem. Ugyanis nagyon zavar, hogy nem találok ilyet. így olyan érzésem van, mintha ez csak egy jó minőségű utánzat lenne. Tudom, tudom, hülyeség, de akkor is...

(#516) Graphics válasza Kgb! (#515) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Figyi :)

Akkor nem lehetne rá rendszert készíteni, mégpedig erre van hivatalos Lenovo Vibe UI.

Ez eredeti Lenovo, az összes tipikus jellemzővel ami kell megtalálható. És mivel volt ilyenem, 5db , tudom miről beszélek.

Ha hamisítványt keresel ez nem az. És ezt ne is terjeszd ,kérlek.

Hamisítványokról nemigen cikkeznek a Mobilarénán, és a GSMArenan se veszik fel listára.

Ha kételyeid vannak kérdezz rá, mi az amiből Te hamisnak véled.

A Lenovo weboldalán általában azok kerülnek fel, amelyek hivatalos értékesítési csatornán elérhető készülékek, valamely országban.

Egy csomó készülék viszont webshopos marad. Ezek között szerepel ez is, és még rengeteg telefon

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#517) Kgb! válasza Graphics (#516) üzenetére


Kgb!
csendes tag

Nem állítottam, hogy ez hamisítvány. Sőt! Pont azon gondolkodom, hogy ilyet veszek. De pont ezért zavar, hogy nem találok hivatalos weboldalt hozzá. És ezt nagyon nem értem... Mert legalább valamelyik hivatalos Lenovo webshopban meg kellene találnom. Ha valaki tudja rá a magyarázatot, hogy miért így van, kérem ossza meg velem!

[ Szerkesztve ]

(#518) Graphics válasza Kgb! (#517) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Leírtam!

A Lenovo weboldalán általában azok kerülnek fel, amelyek hivatalos értékesítési csatornán elérhető készülékek, valamely országban. /értsd pl. MediaMarkt, Edigital, eMag, és társai /

De ez viszont nem elérhető ilyen helyeken.

Egy csomó készülék viszont webshopos /kínai shopok / marad.
Ezek között szerepel ez is, és még rengeteg telefon.

Se ezt , se a típustestvéreit nem fogod megtalálni hivatalos oldalon / A808T, A808T-i /

Hazai hálózaton viszont csak a A806 fog gondmentesen futni 4G-n.

Érdemes olyan embertől beszerezni, aki előtte szoftveresen rendbeteszi , hogy ne webshopos rendszer legyen rajta.

/ mivel a 80% Lenovo típus járt nálam , talán 1-2 kivétellel , így nem a levegőbe beszélek :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#519) Sárpac válasza Graphics (#516) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Így van, a supportos oldalon több topic is fut a808t és a806-ra is tehát tuti, hogy hivatalos lenovo temék! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#520) csabi236 válasza Kgb! (#517) üzenetére


csabi236
tag

Ha ennyi kétedelyed van a készülékkel kapcsolatban akkor szerintem ne vásárold meg. A Lenovo remek készülékeket készít elérhető áron, ha külföldi forrásból betudod szerezni. Nekem is volt Lenovo a820-am és remek telefon volt.

(#521) martonmany válasza csabi236 (#511) üzenetére


martonmany
újonc

Ne aggódj, válaszolni fog!

(#522) csabi236


csabi236
tag

Windows 8.1 alól nem akarja elkezdeni a romcserét a telefon flashtoolal.
Valakinek valami ötlete van?

(#523) Graphics válasza csabi236 (#522) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Driverek.

Legimkabb Preloader legyen fent.

Win 8.1 alatt a driver signaturet ki kell kapcsolni, csak akkor tudszfeltenni idegen drivert

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#524) vranyek


vranyek
aktív tag

Sziasztok!

Januárban lesz a tulajdonomban egy ilyen kis drága, és lenne pár kérdésem.
Egyrészt érdekelne, hogy érdemes-e rajta valami kezdeti mókolást csinálni? ( root, ROM-csere, stb...)
Másrészt meg most nem egyértelmű számomra, hogy mali400 vagy mali450-es gpu van benne? ahány oldal, annyi infó... :P

köszi!

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#525) csabi236 válasza Graphics (#523) üzenetére


csabi236
tag

Sehogy nem akar sikerülni a telepítés pedig mindent a leírtak alapján csináltam .TWRP recovery se engedte baralajbi romját települni :(

(#526) Sárpac válasza vranyek (#524) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha jó a gyàri akkor felesleges szerintem. Különösen azért mert szerintem többféle revizioval jöhet, enyém pl. 4es.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#527) Graphics válasza csabi236 (#525) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

TWRP nem is fogja, az a rom Flashelos.

Eszkozkezelot nyisd meg, akksi nelkul dugd ra a telefont, feljon vmi az eszkozkezeloben?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#528) csabi236 válasza Graphics (#527) üzenetére


csabi236
tag

Ezek jönnek fel eszközkezelőben.

(#529) csabi236 válasza Graphics (#527) üzenetére


csabi236
tag

Végül is sikerült egy régi xp-s gépen felraknom a romot a telefonra. köszi a segítséget.

(#530) geritank


geritank
újonc

Sziasztok!
Feldobott valami beállítást és véletlen rányomtam, azóta adott appok értesítését csak akkor kapom meg ha feloldom a képernyőzárat.Már kerestem mindenhol hogy hogyan tudnám visszaállítani de nem találtam meg.
Valaki esetleg tudna segíteni?
Köszi
Gergő

(#531) fireolto válasza geritank (#530) üzenetére


fireolto
tag

Én meg azt kérdezném, hogy a Play-ről miért nem tudok letölteni 1-2 appot? Pl. Mindig TV, meg valamilyen Traffipax Hunter...ezekre kiírja, hogy nem kompatibilis a készülék. Mi nem kompatibilis ebben??

(#532) martonmany válasza fireolto (#531) üzenetére


martonmany
újonc

Mindig tv-t letöltöttem, nálam simán működik. Az más kérdés hogy totál érdektelen csatornákat lehet rajta nézni.

Nekem olyan problémám lenne, hogy nem működik az ébresztőóra app. Beállítom 5perc múlvára akkor megy, ha holnap reggelre, akkor nem ébreszt. Ezt kb 3 napja csinálja, próbáltam másik appal, de ugyan ez a helyzet. Valakinek valami ötlet? Fontos lenne, mert jövő héttől fel kellene kelnem időben.

[ Szerkesztve ]

(#533) tyuli76 válasza martonmany (#532) üzenetére


tyuli76
tag

Nálam másik Lenovo telefonon egy ujrainditás segit.

(#534) martonmany válasza tyuli76 (#533) üzenetére


martonmany
újonc

Egyszeri megoldásnak működött a restart, ma azonban megint nem ébresztett. Esetleg valami hosszútávú megoldása nincs valakinek? Vagy minden nap kapcsoljam ki a telefon?

(#535) menyuskahh


menyuskahh
tag

Nem mindig kapok értesítést pl messenger üzenet. Mi lehet a gond?

(#536) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok!

Itt a legalsó Egyéb kategóriában mi lehet ami ~2GB-ot foglal?
Összeadtam a telepített alkalmazás részben található appokat és média dolgokat és mégis maradt kb 1,4GB amit nem találok,hogy hol tűnt el,mi foglalja el?

A másik,hogy a Beállítások>Tárhely szerint az oprendszer kb 1,5GB-ot foglal,míg a fájlkezelő szerint 12,63GB a tároló,tehát kb 3,5GB az oprendszer,most akkor mi a jó?
Nem azért mert 2GB tárhelyen vacakolok,csak szeretem tudni mi miért van. :)

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#537) haver1974 válasza plmdr (#370) üzenetére


haver1974
csendes tag

Nekem Dec 30.-án jött meg 43,268 HUF az ajándékokkal együtt :)

(#538) Sárpac válasza haver1974 (#537) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerencséd volt most már csak azon izgulhatsz,h ne legyen baja,mert garinál ha nincs levámolva utólag fogják!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#539) BullZeye válasza Sárpac (#538) üzenetére


BullZeye
veterán

Te mindig ilyen qrwa negatív vagy? Eddig akárhol olvastam HSZ-det az mindig vagy lehurrogtál valakit, vagy ha valaki örült valaminek te rögtön rávilágítottál, hogy miért rossz neki valójában.

Megsúgom simán átengedik a vámon, ha előtte tud papírt mutatni arról, hogy visszaküldte az előzőt. Ajándékba kapta valakitől, nem köteles vámos papírokat tartogatnia. (többszörösen tesztelve)

(#540) haver1974 válasza Sárpac (#538) üzenetére


haver1974
csendes tag

Már nyúzom pár napja, és tökéletesen működik! Van pár dolgom a Lenovotól és tudom, ha az elején nincs baja akkor évekig jó is marad ;)

(#541) martonmany válasza Sárpac (#538) üzenetére


martonmany
újonc

Miért vámolná le bárki is ha rossz? Visszaküldöm, ráírok valamit amit előre megbeszélek az eldóval, és senki nem fogja tudni rajtunk kívül hogy mi van a csomagban, miután ez nem egy tv, aminek nagy doboz kell, bármit el lehet rá sütni.

(#542) Sárpac válasza BullZeye (#539) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem nem! Csak mindenki úgy jön ezzel a vámmal, hogy nem létezik. Megsúgom enyém is 22dolláros ajándékként jött mp3 lejátszó fromályában aszem, ráadásul holland postán keresztül. Úgy levámolták mint a szél.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#543) Sárpac válasza Sárpac (#542) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Kicsi off, ma esti agyfelbaxás anyum telója amit imád samsung sgh-x160 ehh hát nem csak 2014-ig lehet dátumot állítani benne? Hihetetlenek! :W

Gyorsan megnéztem a lenovot is az elkövetkező 5 évre! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#544) Vartanus


Vartanus
őstag

Szerintetek az normális ha kb 30perc játék után 99-ről 89%-ra csökken az akku feszültsége :F

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#545) Sárpac válasza Vartanus (#544) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem teljesen normális! Nekem is hasonló mondjuk tegnap este töltöttem fel 10 hívás volt ma a telón 5db 2-3-4-5 percesek meg kb 5db félperces, kis net, kis fegyigép kis videónézés játék nuku 81% jelenleg.

Hozzáteszem erősen játékfüggő is lehet grafika, mozgások, sokaság mind befolyásolja mennyit kajol be az akksiból.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#546) Vartanus válasza Sárpac (#545) üzenetére


Vartanus
őstag

Ez a Rail Rush játék elég masszív 3D-s dolog..síneken kel ugrálni elég gyorsan,alagutak sok tárgy stb.. esetleg ha nem nagy bunkóság ilyet kérnem tőled letöltenéd Playről és megnéznéd nálad mennyit eszik kb 30 perc ezen játék az akksidból :F :DDD

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#547) Graphics válasza Sárpac (#542) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MP3/4 playereket veszik ki szinte egyből...

Tökmindegy mit írsz rá, ha mobil akkor áfa.

Egyedül a sample és a not for sale-re nem mozognak annyira. Elvileg..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#548) kisszoli0707


kisszoli0707
tag

Egy gyors kérdés így kora reggel!Az imént csomagoltam ki a készüléket a dobozából,bekapcsolatm és természetesen átállítottam magyar nyelvre.Eddig még semmi probléma nincs,de majd szétrobban az agyam,mert a power manager alkalmazás 5 másodpercenként feldob valami szöveget,ami alap,hogy kínaiul van,ezért fogalmam sincs,mit akarhat tőlem.Hogy tudom ezt kikapcsolni?
A power manager alkalmazásban már mindenhogy próbáltam,de mindenképp feljön ez a szöveg,mint mondottam,5 másodpercenként!Ááááááá!!!! :P
Ja,már az alkalmazásoknál is próbáltam letiltani a programot,ami addig működik is,amíg meg nem nyitottam valami másik alkalmazást és mintha mi sem történt volna,újból kezdi a "zaklatásomat" 5 másodpercenkénti képernyő támadásokkal.
Nektek is volt ilyen a készülék elindításakor?Segítsetek légyszives!Köszönöm!

(#549) Sárpac válasza Graphics (#547) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Decemberi vétel mozogtak azok szinte mindenre. :D
Többen írták már nekem, hogy minidealról, etotalkról berendelt telóra is, hogy levámolták. 30.-án érkezett a srácnak gondolom ilyenkor már nem raziáznak két ünnep közt úgy, ez volt a szerencséje a srácnak. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#550) Sárpac válasza kisszoli0707 (#548) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Uninstall nekem az összes kínai szarságnál ez volt az első lépésem. :)
Vírusírtóból meg avastot tettem fel egyik legjobb.

(#546) Vartanus: este megnézem akkor leszek wifi közelben. Én king's bountyt tolom azzal kb. 100-ról 4-4,5 óra alatt 30% alá lehet nyomni.

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.