Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#177) felvono


felvono
tag

Sziasztok

Hozzam is megerkezett ez a csoda.
Szep meg jo meg csillivilli de van nehany problemam amire talan tudjatok a megoldast.
Eredetileg ugy kertem hogy rootolva legyen, es tegyek ra a playstore-t valamint minden kinai szart szedjenek le es angol beallitasokkal legyen. Meg is erkezett. A wondershare mobiltranst hasznaltam arra hogy az adataimat a regi htc desire x-rol atrakja. A problemam hogy sokszor ir ki a szam melle kinai irasjeleket a nev helyett. A masik dolog hogy van ugy hogy nem talalja a nevet pl mikor smst akarok irni de a contactok kozott ott van. Vagy pl kuldtem kor smst ismerosoknek es aki visszairt annak mar nem jelenitette meg a nevet csak a szamat, igy nem tudtam ki valaszolt. Raadasul kulon kezelte, es hiaba valaszoltam vissza nem jelenitette meg a nevet utolag sem. Azota sem tudom melyiknek valaszoltam :)
A masik nagy gondom az akksi ido. Nem csinalok szinte semmit sem, megis egy nap alatt kepes lemerulni. Nehany email esetleg par perc ebay. Igaz hogy ahol talal 4g-t ott atvalt arra, de ez nem lehet az oka. Ejszakara nem szoktam kikapcsolni a regi telot, na ennek sikerult az ejszakai semmit tevesben tobb mint 50 %ot merulnie. Ja es autos tolton szinte lehetetlen tolteni mert navigalas kozben kb annyit egybol el is hasznal mint amennyit tolt. Nagyon lassan kuszik fel. fel-1 ora alatt 1 %. A reginek kisebb akksija van ugyan amit gyorsabban tud tolteni, de azert talan elvarhatnam hogy a nap vegere feltoltodjon ha folyamatosan a tolton van nem? Vagy ezek az uj csucs gepek ennyit tudnak? Legutolso telom desire x tehat nem mai darab.
Ha nem tudom orvosolni a problemakat lehet inkabb maradok a reginel.
elore is koszi a segitseget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.