Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Vartanus válasza BullZeye (#450) üzenetére


Vartanus
őstag

Másik feloldó képernyőt szeretnél?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#452) menyuskahh válasza Vartanus (#451) üzenetére


menyuskahh
tag

Én pl igen, egy sima gyári google-t mondjuk vagy egy Holo Locker-t :) Bárkinek sikerül bármi ilyesmit összehozni, az írja le legyenszíves hogyan! :)

(#453) martonmany


martonmany
újonc

Mi a fene az a twrp recovery? Sehol nem találtam értelmes leírást erről :(

[ Szerkesztve ]

(#454) Sárpac válasza fireolto (#446) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Poweramp. Kicsit tesztelgettem, nem tom rom e a problémás vagy sem, de az azért durva, hogy 125-250hz között durván a 125hz alatti hangokat meg szinte totál elvágja egyszerűen eqn tök m1 le vagy fel veszem 0 a változás. Samsung g3 még az 50hz-re is simán reagál itt meg az nem is létezik. Nagyon durván kell kalibrálni a basszust, hogy élvezhető legyen.
Mondjuk még a gyári kínai rom van rajta nem tom, hogy a baralajbi féle segítene a dolgon, de tartok tőle, hogy ezt a készüléket nem zenelejátszásra tervezték.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#455) Sárpac válasza Sárpac (#454) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja igen eddigi tapasztalatok:
Hardver: Hiába műanyag már több ismerősöm is barátkozott vele és mindenkinek egyöntetűen az a véleménye, hogy nagyon jól összerakott kültyü, nem recseg ropog, kényelmes a fogása kifejezetten szép készülék.
Kijelző: Szép színek éles kép, picit gyengébb fényerő, nem fagy be, nem ég be nagy hidegben sem
Hang: lejjebb vázoltam, gyenge basszus rendesen utána kell kalibrálni eddig ezt az egy gyengéjét tapasztaltam.
3G-4G: tökéletes, eddig nem vettem észre hibát
GPS: még csak a google mapot használtam, de így is meglepően gyors és pontos.
Wifi: Ez az ami igencsak meglepett, van a házban 4 noti 3 okosteló mindet otthagyta a legtávolabbi sarkon legeldugottabb helyen is fogja a jelet míg a többiek rég elhalnak!!!
Kékfog: teszi a dolgát nem tököl gyorsan kapcsolódik eddig 3 kütyüvel néztem 100%-os
Kamera: Szép képeket csinál, de félhomályban kissé zajos, gyors fókusz, 8M érdemes használni ha valaki sorozatfelvételt készít, macro-ja egészen jó éles.
Akku: Ha valaki kínai rommal használja számítson rá, hogy 10percenként 1%-ot eshet, ez kifejezetten romhiba szoftveresen újrakalibrálható utána minden rendben(1x kell megcsinálni).
Játékok szépen futnak nem akadnak Antutu 5 32k-t hoz bőven visz mindent még 1 évig biztosan! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#456) martonmany válasza martonmany (#453) üzenetére


martonmany
újonc

Lassan kezdek rájönni, meg arra is hogy nekem semmi szükségem rá :)

(#457) BullZeye válasza martonmany (#456) üzenetére


BullZeye
veterán

ugyanaz mint a Clockwork mod, oprendszeren kívül tudsz telepíteni rá dolgokat.

(#458) Vartanus válasza Sárpac (#455) üzenetére


Vartanus
őstag

Te milyen fülest használsz?Az én Canyonommal és baralajbi romjával durván jó a basszus is.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#459) menyuskahh


menyuskahh
tag

Olyan problémám van, hogy ha fülhallgatóval használom a telefont, és hívok valakit, akkor nem kapcsol át jack dugóra a hangkiosztó, hanem csak az elülső hangszóró szól, viszont hogyha benyomom a kihangosítást, akkor szól a füles is és a hátulsó hangszóró is. Mi lehet a probléma? Hogy tudnám megoldani? Köszönöm előre is a válaszokat!

(#460) Sárpac válasza Vartanus (#458) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Sennheiser MX375 Crank the bass 18-22KHz.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#461) fireolto válasza Sárpac (#454) üzenetére


fireolto
tag

Köszi, próbálgatom..

(#462) Elaniel


Elaniel
csendes tag

Sziasztok!

A minap én is tulajdonosa lettem egy ilyen készüléknek (Kukk Steve segítségével :) ), de sajnos nem lehet hívni engem, ahogy hívást kezdeményezek ezt írja ki :/ majd küld a másik félnek egy sms-t hogy "Éppen vezetek" vagy valami hasonót.
ROM: új baralajbi
Mi lehet a gond? Tapasztalt valaki hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#463) anwolius


anwolius
újonc

Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, hogy most akartam használni a kékfogat, de rányomok a bekapcsolásra, kiszürkül és nem történik semmi...
Mi lehet a gond?
Kell valahol máshol is engedélyezni? Valami által le lehet tiltva alapból? Eddig nem használtam, fel sem tűnt...
balalajbi rom van rajta, valszeg az első

(#464) martonmany válasza anwolius (#463) üzenetére


martonmany
újonc

A baralajbi v2-vel is ez a szitu, bekapcsoltam, és semmi nem történik, nem látja a gép. Ha meg kerestetem vele a gépemet, nem ér véget a keresés, manuálisan kell leállítani.

(#465) Elaniel válasza Elaniel (#462) üzenetére


Elaniel
csendes tag

Annyi változott, hogyha engem hívnak, akkor kétszer kicseng, majd foglaltat jelez ki. Mitől lehet?

(#466) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Egyre erősebben hajlok arra, hogy ezt a barbibabás romot hagyom a picsbe, mert itt sokaknak csak gondja van vele. :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#467) anwolius válasza martonmany (#464) üzenetére


anwolius
újonc

Nekem aktív sem lesz. Elhúzom a kapcsolót,.szürke lesz minden aztán ennyi. Sosem ér aktívba.
Mintha valami fogná, vagy engedélyre vár, vagy felugrik egy kérdés csak nem látszik, vagy vmi ilyesmi

(#468) Graphics válasza Elaniel (#462) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

InCallUI hiba. Le kell cserelni masikra, de hirtelen nincs gepem.

Megoldhato egy sima root explorer cserevel.

Jelezzetek a hibat. Masik vibeRomnal is volt ilyen hiba

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#469) Graphics válasza anwolius (#463) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd fel a v2-est. A v1-bem ez nem ment.

De a bugfixnel is ott van.

@Sárpac: legyszives ne ekezd folyamatosan baralajbit, mert szo nelkul javitott eddi mindent! Es a gyari meg suarabb rom volt... Elsok kozott volt nalam ez a telefon.Koszi

Javitott mindent, de kezdek picit besokallni. Mert mar egxszer le pancsolt Romoztad.... Sok hasznalhatatlan Lenovo romot rakott helyre, pl s820-aset is.

Ha nem is hasznaltad, NE is fikazd. Kerlek!

5-6 ismeros hasznalja a kornyezetemben, minden gond nelkul.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#470) martonmany válasza Graphics (#469) üzenetére


martonmany
újonc

Hagyd Duliee, majd rájön hogy kell az a rom amikor teljesen szétesik a gyári "developer". Nekem is időbe tellett mire megadta magát.

(#471) BullZeye válasza Graphics (#468) üzenetére


BullZeye
veterán

És tud valaki linkelni egy incallUI.apk fájlt esetleg? :)

(#472) Graphics válasza BullZeye (#471) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

S660-ase van,de ugyanaz elvileg

Ha kimented az elozot, odaadom, vagy max ujraflasheled a telot :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#473) csabi236


csabi236
tag

sziasztok.

Mennyire ajánlott a készülék? Egy Lenovo a820 utódja lenne,mert sajnos ellopták a mai napon.
Honnan érdemes megrendelni?
Köszi az infót.
Üdv

(#474) Graphics válasza csabi236 (#473) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jelenlegi árfolyamon szinte nehéz ajánlani bárhonnan.

Nézz szét hardveraprón, hátha van fent. Amúgy meg Pandawill, Minideal, Tinydeal, de számolj áfával.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#475) csabi236 válasza Graphics (#474) üzenetére


csabi236
tag

És a készülék ár/érték arányban mennyire megfelelő? vagy van ennél jobb vétel?

(#476) Graphics válasza csabi236 (#475) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

ZTE V5 RedBull 2GB. de az erőben nem tud ennyit, viszont a többi hasonló

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#477) csabi236 válasza Graphics (#476) üzenetére


csabi236
tag

ZTE annyira nem szimpatikus barátnőmnek,neki lenne. Nagyon megszerette a lenovo-t .

(#478) Sárpac válasza csabi236 (#473) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Elephone p3000s jelenleg ez a legjobb választás szerintem ha nem sűrgős!
[link]
[link]
[link]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#479) csabi236 válasza Sárpac (#478) üzenetére


csabi236
tag

Hát ezt a készüléket semmi pénzért nem venném meg.
Noname gyártó. De köszi

(#480) martonmany


martonmany
újonc

Attól hogy nem ismered még lehet jó. Egy barátom egy hónapja vett magának egy kingzone-t, és tökéletesen működik, pedig noname az is.

(#481) Sárpac válasza csabi236 (#479) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Noname gyártó? 2008-ban alapították és mára igencsak elterjedtek és ez a kategória ráadásul még jó hardverekkel is van szerelve.

martonmany: 7. éve lesz, hogy okosakat gyártanak, lenovo 2 éves tán ebben piaci segmensben?

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#482) Graphics válasza Sárpac (#481) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elephone... Lopott nev lopott logo... LePhone - Lenovo , Logo - Xiaomi

Aki lop az hazudik is... Minden kepen MIUI felulettel reklamoznak, kozben meg full stock droid...

Em ezert kerulom az ilyen B brandeket... Mutass okost toluk 2008-bol akar... Nincs :) 1,5 eve sincs, hogy kihoztak barmit is. Napi szinten kovetem a telefonokat, de 2008-2009 korul se remlik a nevuk...

Hanyadik helyen van a Lenovo a vilaglistan? Es az Elephone?

Nem kerdes melyiket vennem :) nalam a hazudos lopos magatartassal elrugtak a pottyost.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#483) csabi236 válasza Sárpac (#481) üzenetére


csabi236
tag

Tényleg jó hardver van a telefonba, de frissítést szinte biztosan nem fognak kiadni rá.
Lenovo 2 éve foglalkozik telefonokkal és máris a világ 3. legnagyobb gyártója és még szoftverfrissítést is ad ki a készülékeire.
Nem vitatkozni szeretnék, szép estét!

(#484) Graphics válasza Sárpac (#481) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2008 : letrehoztak a ceget, de ez nem azt jelenti ,hogy innem gyartanak okostelefonokat..

Egyeb apro muszaki termekeket csinaltak, szitaztattak..

A Lenovo muszaki tapasztalata sztem kicsit nagyobb.

Ezt azrrt irom , nehogy vmi falsch info terjengjen itt,...

Az Elephone nem foglalkozik olyan reg okostelefonok "gyartasaval" mint a Lenovo.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#485) csabi236 válasza Graphics (#482) üzenetére


csabi236
tag

+1 Ott a pont!
Elephone kínálatában leginkább klónokat látni, nem igazán top brand.

[ Szerkesztve ]

(#486) martonmany válasza Sárpac (#481) üzenetére


martonmany
újonc

Most nem értem mi közöm nekem ahhoz hogy ki mióta mit gyárt, mikor pont azt írtam hogy ha nem ismeri attól még lehet jó. Személyeskedni sem szeretnék, számomra téma lezárva.

(#487) Elaniel válasza Graphics (#468) üzenetére


Elaniel
csendes tag

BullZeye segített és küldött egy LenovolnCallUi.apk progit, de sajnos azt írja nem telepíthető, feltettem egy Root Explorer v3.3.2.apk fájlt is de még mindig semmi :/ sajnos a legfontosabb dolog nem működik a telefonon. Írtam e-mailt a ROM fejlesztőjének is. Várom egyenlőre a választ rá.
Üzenetek beérkezését átállítottam Hangouts-ra, így nem kap a hívó fél sms-t, legalább nem fogy a kártyámról a pénz, de ezt persze minden újraindításnál átállítja, és nem teszi alapértelmezetté :/
Esetleg más ötletek?

(#488) Graphics válasza Elaniel (#487) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A küldött fájlt root explorer segíségével kell bemásolni a System/app mappába, viszont az ott lévőről előtte készíts valahova mentés, gond esetére.

Ha bemásoltad, és engedte is felülírni, akkor a megfelelő jogosultságadást követően működni kellene.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#489) Elaniel válasza Graphics (#488) üzenetére


Elaniel
csendes tag

Bocsi, de nem igazán értek még a programhoz, telefonhoz. Akárhogy próbálom, nem tudom hogy kell SD kártyáról Root Explorerbe bemásolni az apk fájlt. Másolatot már csináltam, az ment :DD Tudsz segíteni? :)
Rom fejlesztője is válaszolt, miszerint egyik ROM sem okoz ilyen hibát, gyári beállítások visszaállítását ajánlja.

[ Szerkesztve ]

(#490) Graphics válasza Elaniel (#489) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Probald meg akkor a visszaallitast

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#491) johnahex válasza csabi236 (#475) üzenetére


johnahex
tag

Nálam tökéletesen működik a baralajbi v3 rommal.
Minden faxa a telón, egyedül a fényerősség gyenge szerintem, persze felhúzva bőven elég.
Ha nem érdekel az antutu 32000 pontszám és, hogy minden játék fusson rajta akkor nem biztos, hogy 50000 körül ezt érné meg Neked venni. Ennyiért már itthon is kapható hasonló motyó - persze hardveresen fele ilyen erős - de garanciális, rom csere mentes cucc.
Leginkább huawei jut eszembe.
El kell dönteni, hogy mire lesz használva. Csak a fészen lógni felesleges a 8 mag stb. ;)
egy ilyesmi lehet elég is:
http://www.edigital.hu/okostelefon/honor-3c-%28dual-sim%29-kartyafuggetlen-okostelefon-white-%28android%29-p453771.html?bid=&partner=10003

[ Szerkesztve ]

(#492) Graphics válasza johnahex (#491) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, hirtelen én is ezt dobtam volna be.

Egyre több a konkurens, és a dollár sem tesz jót a rendeléseknek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#493) Elaniel válasza Graphics (#490) üzenetére


Elaniel
csendes tag

A probléma megoldódott a gyári beállítások visszaállításával szerencsére, köszönöm a segítséget :))

(#494) martonmany válasza Graphics (#492) üzenetére


martonmany
újonc

Ez volt a másik amit néztem mielőtt megrendeltem volna a Lenovot.

Felraktam a V3-at, meg a twrp-t.(utána mindjárt szükség is volt a recoveryre, mert kinyírtam a rendszert az xposed keretrendszerrel :), ami mint utólag kiderült egyenlőre még nem kompatibilis a MediaTek processzorral szerelt készülékekkel) van hozzá leírás hogy hogyan lehet azzá tenni, de egyszerűbb ha a needromról letöltjük a már hozzáconfigolt romot, sajnos ez egyenlőre csak kínaiul, és angolul érhető el. Ha sikerült felhekkelnem jelezni fogom, hátha másnak is szüksége lesz rá.

(#495) Vartanus válasza martonmany (#494) üzenetére


Vartanus
őstag

Nos örülök,hogy neked is sikerült a TWRP-t felrakni. :) Hasznos kis dolog... :U

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#496) Graphics válasza martonmany (#494) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xposed nekem siman ment Mediateken. Sot mar anno az A820-ason is ment.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#497) martonmany válasza Graphics (#496) üzenetére


martonmany
újonc

Nem én találtam ki nekem elhiheted, és nem mindegyikkel nem kompatibilis, de az mt6592-vel pont nem. Kipróbáltam én is amit a kolléga, és tényleg lefagy a bootscreennél. Van rá megoldás, épp most hekkelem, ha jutottam valamire szólok, de előbb biztonsági mentést csinálok :)

(#498) BullZeye válasza martonmany (#497) üzenetére


BullZeye
veterán

Ugyan minek :D gyorsabb nélküle, és élvezetesebb is :)

(#499) brumi77


brumi77
újonc

Sziasztok. Hol tudom beállítani, hogy képernyő lezárásakor melyik appokat lője ki és melyikeket hagyja futni? Köszi előre is!

(#500) martonmany


martonmany
újonc

Nos az xposed felrakása nem is olyan egyszerű mint azt gondolnánk. A mai napom története nagyvonalakban:

-Először is deodexelni kell a rom-ot hozzá, így könnyebben alakítható lesz(amennyire nekem lejött, ez valamiféle tömörítés). Ehhez nem jó a neten található mindenféle progi, meg leírás,mert azok nem ismerik az mtk6592-őt, Unreal deodexer ismeri.
-letöltöm, elindítom de semmit nem csinál
-majd indítanám egy másik file-ról, mire közli hogy adb-vel tegyem fel a megadott két file-t az sd kártyára.(adbnek a lényege, hogy hibaelhárítás módban csatlakoztatva a telefont parancssorral tudunk kommunikálni a telefonnal, mint egy sima linuxban)
-már az adb felhekkelése a gépre is nehézségekbe ütközik, mert a neten található fájlok vagy leírások hiányosak, vagy használhatatlanok, kb 3 ilyenből legóztam össze mire működött.
-parancs beír, mire közli hogy premission denied, feltételezhetőleg mert nem vagyok superusere a telefonnak, néha pedig nem találja az eszközt, pedig a shell paranccsal át tudok rá menni
-további próbálkozás, mindenféle leírásokkal, persze nem megy az adott supersu progival
-supersu lecserél superuserre, persze ez közli hogy elavult, és hogy telepítsem twrp alól, itt jön egy újabb csavar, a twrp nem ismeri/találja a superuser.zip filet az sdkártyán, újabb fél óra mahinálás, mire megtalálja, de csak a telefonról hajlandó beolvasni.
-rányomok hogy install, mire elindul a folyamat, és közli hogy failed, na itt kezdtem feszült lenni, és visszaraktam a mentett rom-ot
-megkérdeztem a needromról a srácot aki már végigszívta ezt, mire közölte hogy az XDA fórumon mindent megtalálok, ami perszer részben igaz, és más régebbi rendszereken működik, de ezzel nem
-tehát ha valaki fel akarja tenni az xposed frameworköt, a gravity box miatt, az jobban jár ha leszedi a már kész rendszert a needromról, ha meg nem ért hozzá mint én akkor meg pláne
(Írtam az unreal deodexer készítőjének is, de még nem válaszolt, feltételezhetően a tájföldi időeltolódás miatt)

És itt van az a pont amikor lehet nevetni. További szép estét! :W :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.