Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Graphics válasza fireolto (#350) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

13Mp-n 4:3 alatta 16:9 azt hiszem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#352) Fodor7


Fodor7
újonc

Sziasztok.Ma hozták le nekem is a Lenovo a806-ot.Nem akar bekapcsolni,csak félpercenként rezeg egyet....Tölteni is oda raktam hagytam egy kis ideig de akkor se kapcsolt be....csak rezeg egyet és kész....vmi javaslat?Tapasztaltatok már ilyet?

(#353) zahicsabi


zahicsabi
újonc

Tegnap megérkezett az én készülékem is, a rendelésnél az etotalkosok minden áron meg akarták vetetni a romjukat velem, 2 paypalos fizetési linket is küldtek csak a romról. Tegnap kiderült hogy jól gondoltam: azért fizettettek volna mindenképp, mert már rajta van a rom :D Szerintem ezek úgy küldik alapból, ki sem kell fizetni. Azért egyből felraktam a baralajbi féle legújabb romot, nagyon szuper vele a cucc! Képernyővédő fóliát sem kértem, jól gondoltam hogy ugyebár van rajta egy gyárilag. Ma voltam bennt a vodafonnál, kérdeztem őket a 4G-ről és azt mondták, hogy MO-n egyenlőre csak a red-eseknek jár a 4G, és a hálózat csak megyeszékhelyű városoknál van kiépitve, de dolgoznak az ügyön, és kb. még fél év mire mindenki faxán használhatja majd. Reméljük hamarabb is lesz abból valami... Lőttem 1-2 képet sötétben, valami bűnronda lett, de később nézegettem elég jól személyre lehet szabni a gyári kamerát, igy teljesen elfogadható képet is sikerült késziteni, nekem megfelel.

(#354) Graphics válasza Fodor7 (#352) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hatlap le,akksin van kis sárga fólia, húzd le, es így probald meg

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#355) Sárpac válasza Graphics (#354) üzenetére


Sárpac
nagyúr

:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#356) menyuskahh válasza Graphics (#346) üzenetére


menyuskahh
tag

Probléma megoldva telekom szüneteltette a 4g-t az előfizetésben... Köszi!

(#357) Vartanus válasza Sárpac (#355) üzenetére


Vartanus
őstag

Megjött már a telód? :)

Nekem elvileg holnap jön a csere A806-os nagyon remélem azzal nem lesz bajom :)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#358) Graphics válasza Sárpac (#355) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amikor már 3-4 Lenovonál beleszaladtam ebbe, automatikusan ezzel kezdem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#359) Peter_ válasza zahicsabi (#353) üzenetére


Peter_
tag

Üdv!

Engem is érdekelne ez a mobil, szerintetek hol érdemes megrendelni?

Az etotalktól való rendelésnél jött rá még vám is?

Ezt találtam európai raktárban:
http://www.geekbuying.com/item/-Spain-Stock--Lenovo-A8-A806-Golden-Warrior-MTK6592-Octa-Core-1-7GHz-5-0-Inch-Android-4-4-Smartphone-2G-RAM-16GB-ROM-4G-FDD-LTE-HD-13-0MP---Black-337603.html

Illetve EU-n kívülről itt is elég olcsó:

http://www.tmallbox.com/specials-phone/18274-mtk6592-lenovo-a806-fdd-4g-phone-otca-core-1280720-2gb16g.html#/color-black

Meg az etotalkot néztem:
http://www.etotalk.com/lenovo-a8-a806_p6283.html

(#360) Sárpac válasza Vartanus (#357) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem, vámon csücsül. 8-án már itthon volt 13.-án küldték el a vámlevelet 5 napig semmit se csináltak vele. Talán Karira itt lesz.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#361) Vartanus válasza Graphics (#358) üzenetére


Vartanus
őstag

Azért ennek nem örülök hogy elmúlt 2 héten már lehet a 3. hibás A806-os kerül elő. Nagyon remélem,hogy tényleg nem a széria hibás.

Egyik ismerős meg a Lenovo palipval szívott és szerinte jobb ha a Lenovot elkerülöm :(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#362) zahicsabi válasza Peter_ (#359) üzenetére


zahicsabi
újonc

Etotalkról DHL expressel rendeltem és meg is vámolták. Az ugye +27%. Telefon, szállitás, biztositás a szállitásra és a vámmal együtt az egész 60k volt. Viszont múlt szerdán adták fel csájnában, és tegnap, azaz hétfőn délelőtt 11kor a kezemben volt, ami ugye 4 munkanap. Folyamatosan nyomon követtem a készülék hollétét, és amikor Németországba érkezett pénteken, akkor felhivtak a dhl-től hogy e-mail cimet adjak a vámolással kapcsolatos dolgok miatt. Elküldték mit kérnek, visszaküldtem még aznap és igy gördülékeny volt az ügyintézés.

(#363) Graphics válasza Vartanus (#361) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy fólia darab az akksin, hogy ne legyen zárlatos szerintem nem hiba ... :)

User-error-nak hívják...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#364) Peter_ válasza zahicsabi (#362) üzenetére


Peter_
tag

Köszi a választ! 60k-t már kicsit sokallok, még meggondolom, főleg így, hogy néhány embernél hiba is jött elő.

(#365) Vartanus válasza Peter_ (#364) üzenetére


Vartanus
őstag

És melyik telefonnál nem?? Nézz be bármelyik teló topikban tuti találsz 3-4 embert akinek hibás volt az épp tárgyalt teló..még Galaxy S5 topikban is van pár...:)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#366) Vartanus


Vartanus
őstag

Szerintetek mekkora kapacitású MicroSD-t támogat a teló? Van ahol 64GB-ot,míg máshol csak 32GB_ot írnak, hivatalos lenovo oldala pedig nincs az A806-nak... :(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#367) brumi77 válasza Vartanus (#366) üzenetére


brumi77
újonc

32 Gb-ot ír a kínai lenovo oldal:

http://appserver.lenovo.com.cn/Lenovo_Mobile_Detail.aspx?gdsid=A2500022439#remote-tab-2

(#368) plmdr válasza Peter_ (#364) üzenetére


plmdr
tag

60 ezer forintért mit sokallsz ezen a telefonon? :)

Nyúzom már pár napja, balajbi romot még nem tettem fel, kíváncsi voltam így mit produkál a telefon.
Hát most vagy én kaptam hibátlan készüléket, vagy az összes ilyen, semmivel sincs semmi problémám ... :)
Az akksija egy napot bír, nincs mese, estére töltőért kiált.
A hangminősége van olyan, mint a Samsungnak volt, jó fülessel kiszakad az agyad.
A képe kicsit fakónak tűnik egy Samsung után, de ez a legkevesebb. Villámgyors, nincs lag, nem akad, Antutu 36177 pont, annyit tud mint az LG G2.
13 mpben egy kicsit lassu a szoftver, így 8 megapixelen fényképezek. A HD videót tökéletesen veszi.
Ajánlható a telefon, ennyiért mindenképp :)

Köszi

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#369) Sárpac válasza plmdr (#368) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerencsés esetben 45 vagy alatta is megúszható kivétel ez a hónap. Nemrég beszéltem egyik postai dolgozóval, szinte az összes eun kívüli gift ajándék plecsnis cuccról automatice küldik a vámlevelet ahol nyilatkoznod kell és igazolnod, hogy az valóban ajándék ellenkező esetben számla és kifizető helyről kell igazolás a csomag miben létéről!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#370) plmdr válasza Sárpac (#369) üzenetére


plmdr
tag

45ből nem igen hozol ki egy ilyet szerintem, 170 dollár között mozog az ára neki, ákcijóban.
Mivel a forint lópisztoly a dollárhoz képest, 250es dollárral számolva az 42 róka. Értékhatár alatt van, vám nem terheli, csak az áfa, ami 1,27el szorozva 54k. Ez minden esetben megfizetendő, értéktől függetlenül, akár ajándék, akár nem, de javítsatok ki légyszi, ha rosszul tudom ... :R Ha nem jön rá áfa, valóban 45ben megáll és az az ár viszont felfoghatatlanul epic egy ilyen telefonért. :C Az enyém 25e Ftban állt meg, S3 beszámítással ... :Y :DD

[ Szerkesztve ]

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#371) Vartanus válasza plmdr (#370) üzenetére


Vartanus
őstag

Akkor zeneileg ezzel a Lenovoval nincs gondod ugye?:)
Én egy 2ezres Canyon fülessel használom és 3/4 hangerő felett olyan basszusa van hogy rövid úton halláskárosodásom lenne így kb feles hangerőn használom,de így is durca még.

S3 után gondolom ég és föld ez a teló :) Személy szerint még 60K-ért is ajándék ez a teló...más márkától nem igen kapsz ilyen csinos külsejű(szerintem ingen jól néz ki és minőségi az anyag használat és összeszerelés) 5"-os HD kijelző mobilt amiben 8x1,7Ghz-es proci van és 42 GFlops-os IGP 2Gb ram és 16Gb rom társaságában,ráadásul megspékelve 4G/LTE támogatással és remek szoftverrel.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#372) Graphics válasza plmdr (#370) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna mar 255 felett a dollar... Botrany... :(

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#373) plmdr válasza Vartanus (#371) üzenetére


plmdr
tag

Zeneileg is hozza az elvártat, nálam is ez volt az egyik nagy kritérium.
Csalódnom nem kellett, de a mély az talán lehetne lágyabb, kicsit keménynek, kopogósnak érzem. Mivel deepet, technot meg progit hallgatok, ez egyből feltűnt, de meg tudtam szokni, zavarónak nem jellemezném egyáltalán. Samsung gyári HSel használom, egy Sonyval is ugyan ilyen volt a hangzás. A külső hangszóró meg hát olyan, amilyen ... ennek sok haszna nem lesz, ez előtt sem volt.

Dizájnra hozza a szintet, tudása megelőzi az árát, nem is kicsit, az anyaghasználatról csak annyit, hogy a töltőnél, fent, jobbra nem tudom visszailleszteni a burkolatba azon a pici részen a hátlapot ... nincs törés, nincs deformálódás látszólag, nem találom az okát. Azt hiszem, tudok enélkül élni ... :D

Nagyobb akksit vajon lehet hozzá kapni?

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#374) plmdr válasza Graphics (#372) üzenetére


plmdr
tag

És hol van még a vége ... :( :O

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#375) Graphics válasza plmdr (#374) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos elvetemult vilagot elunk.. Anno mikor az A830-asom vettem 200-210Ft korul mozgott a dollar.

Kánaan lehetne most.. Bele se merek gondolni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#376) plmdr válasza Graphics (#375) üzenetére


plmdr
tag

2010ben 190 dollárért rendeltünk az USÁból HDDket, két marokkal kaptak utána ... :( Hol van már a jó világ.

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#377) Graphics válasza plmdr (#376) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna sehol...

Azzal meg nincs gondom hogy dragabb lesz vmi... De amibol ezt meg tudnam venni no ezzel aranyosan...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#378) Vartanus válasza plmdr (#373) üzenetére


Vartanus
őstag

Nekem is jól meg kell nyomogatni a hátlapot hogy mindenhol bepattanjon a helyére.

Nekem a Heavy Metalhoz pont jó a basszus :C

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#379) plmdr válasza Vartanus (#378) üzenetére


plmdr
tag

Jesus ... :DDD :o

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#380) plmdr válasza Graphics (#377) üzenetére


plmdr
tag

Drágább termék -> több pénz -> nagyobb befektetés -> kisebb haszon. Találd meg a kakukktojást. :D

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#381) plmdr válasza plmdr (#380) üzenetére


plmdr
tag

Na de ne térjünk el az eredeti témától, f*sza a telefon, tényleg megéri ilyet venni. :C

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#382) Graphics válasza plmdr (#381) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D igen eleg jonak tunt nekem is.

Amugy hajnal 2-kor mas is igat huz? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#383) plmdr válasza Graphics (#382) üzenetére


plmdr
tag

Igát? Dehogy is ... Kihasználjuk az asszony nélküli szabad napot. :D Az is van annyira izgi mint az esti ügyelet ... :U :))

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#384) Graphics válasza plmdr (#383) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyenkor tomenyebbet kell bontani ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#385) plmdr válasza Graphics (#384) üzenetére


plmdr
tag

Vagy tekerni egy alkarnyit ... :DD :C

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#386) Graphics válasza plmdr (#385) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bazz :D :DDD

Na jooo telora vissza

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#387) plmdr válasza Graphics (#386) üzenetére


plmdr
tag

:DD

Nagyobb kapacitású akksira van remény valahol?
eBayen csak 2500ast lát a csík szemem :D :D

[ Szerkesztve ]

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#388) Graphics válasza plmdr (#387) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem jellemzo hogy lenne nagoybb.

Idozitett ki/be kapcs, vagy Energiakezelovel lehet kitolni az uzemidot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#389) plmdr válasza Graphics (#388) üzenetére


plmdr
tag

Az időzített ki/bekapcs az felejtős, heti 1-2 alkalommal kapcsolom ki telefonjaimat 1 órára.
Az energiakezelőben meg sok mindent nem lehet faragni szerintem, úgyhogy abból gazdálkodunk, amink van .. :) Még jó, hogy egy powerbanket mindig mindenhol elő tud kapni az ember :D

[ Szerkesztve ]

2006-05-20 15:22 | 203 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése több mint 6000 napja.

(#390) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Végre megérkezett a telóm! Sajnos csak este tudom teszteli meló után, de legalább itt van végre 2 nap volt a vám+posta!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#391) Sárpac válasza Sárpac (#390) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nah már töltőn van a cucc. Kérdés fényben hosszanti irányban picit karcosnak tűnik a műanyag hátlap másnak is? Csak lámpa alatt lehet észrevenni ha döntögeti jobbra balra az ember. A műanyag védőfólia alatt pár helyen picit dudorodik az alatta lévő porszemcse miatt ez mondjuk már érdekesebb. :F
Amúgy nem ujjelnyomatos látszik, hogy új, akkun rajta volt a védőfólia, nagyon szép a készülék, szépen illeszkedik minden. :)

Vámosok meg jó trehányak hogy lehet így bontani egy csomagot nem is értem...

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#392) anwolius


anwolius
újonc

Sziasztok!

Most pár napja kezdett el egy olyat a telefonom, hogy fent van a mobilneten, minden ok, de ha csatlakozik wifire, aztán vissza mobilra, vagy ki-be kapcsolom a mobilnetet, akkor jelzi ugyan a H, H+ stb-t és a sebességmérő is számol valamit, tehát olyan, mintha lenne net, de mégse :o
szal, semmilyen program nem tud csatlakozni a netre csak teker.

Telenoros kártya és baralajbi féle (szerintem) még egyel régebbi rom van benne.
Nem tudom, hogy szolgáltató oldali hiba, más is tapasztalt ilyet mostanában?
Vagy valami elállítódott valahol??? :(

(#393) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Nektek mennyit bír az aksi ha mondjuk se nem hívtok se nem hívnak aznap?
Basszus reggel 5kor vettem le a töltőről és már 76%nál jár, pedig vagy 3x ha megnéztem rajta az időt és megy minden takarékossági funkció!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#394) anwolius válasza Sárpac (#393) üzenetére


anwolius
újonc

reggel 6:30kor vettem le töltőről, 7-től 8-ig folyamatosan ment rajta az ingress (gps, net, kijelző automatán, procit is rendesen gyúrja, szal kifejezetten akksi gyilkos) azóta is nyomkodom, mert szenvedek rajta a nettel
most 74%on áll
általában egy napot stabilan kibír
tegnap hazafelé mentem egy plusz kört, majdnem +2 óra ingress (a szokásos kettőhöz, plusz a szokásos napi hülyeségek) mire hazaértem maradt 8% :)

(#395) Graphics válasza Sárpac (#393) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendszer?

GPS? - Helyalapú szolgáltatások?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#396) Vartanus válasza Sárpac (#393) üzenetére


Vartanus
őstag

Én rengeteget netezek(napi 1-2óra összesen),játszok(1-1,5óra kb) egy nap és nap végére így is marad 30% körül.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#397) Sárpac válasza Graphics (#395) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem inkább applesz valami most kilőttem mindent. Az a baj, hogy még nincs kitapasztalva. Valmai szívja mert 10percenként esik 1%-ot durván.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#398) Sárpac válasza Sárpac (#397) üzenetére


Sárpac
nagyúr

LOL 4G be volt kapcsolva gondolom az azért eszik! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#399) Graphics válasza Sárpac (#398) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem feltétlen :)

A 4G fogyasztásilag elvileg kevesebb mint a 3G. és ha nem is használja a kártyád az LTE-t, akkor nem fogyasztja :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#400) Sárpac válasza Graphics (#399) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Majd kiderül 45%-volt alapban első töltés volt még csak. Remélem nem akkuhibás mert akkor agyfaxt kapok! :D

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.