Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) brumi77 válasza martonmany (#250) üzenetére


brumi77
újonc

Köszi a bíztatást, remélem "jó úton halad". :N

(#252) fireolto válasza brumi77 (#249) üzenetére


fireolto
tag

Nekem bő két hét alatt jött meg. Kicsit lassan frissítik a nyomkövetést..Ebből Magyarországon töltött vagy 4-5 napot :U

(#253) martonmany


martonmany
újonc

A v3-ban már működik mindenhol a smart rotate? Mert a kettőben kb 3 napig volt jó.

(#254) fireolto válasza martonmany (#253) üzenetére


fireolto
tag

Jó, hogy kérded...Akkor mi is ez a funkció? Mert nem tudom, hogy nekem működik-e vagy sem..Azt veszem észre, hogy az okos tájolásnál, ha elforgatom, lassabban fordul el a kép, ilyenkor egy "szem" ikon jelenik meg a felső sávban.
Mi lenne a lényege ennek a funkciónak?

(#255) martonmany válasza fireolto (#254) üzenetére


martonmany
újonc

Igen a smart rotate az okos tájolás, ezek szerint akkor működik, csak lassan. Nekem pl csak a chromeban nem megy, mindenhol máshol igen.

(#256) fireolto válasza martonmany (#255) üzenetére


fireolto
tag

Jó, de mi benne az okos? Én nem jöttem rá.

(#257) martonmany válasza fireolto (#256) üzenetére


martonmany
újonc

Az automatikus mindig fekvőre tájolja a képet, vagyis a legszélesebbre teszi hiába forgatod a telót. Az okos meg úgy forgatja, ahogy épp tartod.

(#258) brumi77 válasza martonmany (#250) üzenetére


brumi77
újonc

Megérkezett! :)) 3-án "Célországba megérkezett"-re változott a státusz, és tegnap délben a postás dörömbölt vele az ajtón... :C Tesztelgetem, hogy ahogy ajánlottátok lecseréljem-e a rom-ot, vagy hagyjam ami rajta van. Valóban sok helyen angol, de az nem zavar.

(#259) fireolto válasza martonmany (#257) üzenetére


fireolto
tag

Nekem mindkét verzióban egyformán forgatja, nem vélek fel különbséget, csak annyit, hogy az okos lassabban forgat.... :U

(#260) martonmany válasza fireolto (#259) üzenetére


martonmany
újonc

Ez fura, próbáltam több applikációval is, most hogy írtad hogy nincs különbség, de nálam programja válogatja, hogy melyikkel hogyan forgat. Facebookot pl tegnap beforgatta a legszélesebbre, ma reggel pedig úgy csinálta ahogy te mondtad. Ezek után már tényleg nem tudom mi lehet a különbség.

(#261) gusthy


gusthy
veterán

Sziasztok!
Ez a micsoda azt mondja itt nekem, hogy újabb vibeui 2.0 érhető el. Most 1432-es van fenn, az új 1447-es. Lehet tudni, hogy miket javítottak benne?

(#262) johnahex


johnahex
tag

Srácok!!!
nem, tudok romot cserélni
az itt közzétett leírás alapján csinálnám, feltettem a 3 progit a ruszki oldalról, már ha fel ment a gépre (amik a felismeréshez kellenek) win7 64 bit
de akksi nélkül nem is meri fel a telót
eszközkezelőben mt65xx preloader gondja van és nem tudok olyat letölteni
Ötletek???
Köszönöm.

(#263) Graphics válasza gusthy (#261) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Angol-kínai lesz, szóval ne erőltesd, és play se lesz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#264) Graphics válasza johnahex (#262) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor nincs fent a preloader.

Amikor rádugod akkor az eszközkezelőben felvillanó kis ikon jobb klikk, majd eszközillesztő hozzáadása , tallózd be a mappát ,ahol a driver van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#265) gusthy válasza Graphics (#263) üzenetére


gusthy
veterán

Hát jó :)

(#266) Graphics válasza gusthy (#265) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Baralajbi-fele rom mehet fel, az is 1447-es

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#267) johnahex válasza Graphics (#264) üzenetére


johnahex
tag

Igen
észleltem az eszközkezelőnél a hibát, kis keresgélés a neten és letöltöttem valami preloader-t és felismerte
kb. 5 perc, vagy annyi se és fel met az új rom, (baralajbi)
már csak be kell lakni :Y

(#268) martonmany válasza johnahex (#267) üzenetére


martonmany
újonc

Örülök hogy sikerült! A leírásomban azért nem szerepelt ez a lépés, mert nekem nem kért ilyet. Viszont egy külföldi leírásban ahogyan Te is írtad, megtalálható. Amikor telepítettem, furcsállottam hogy tőlem nem kéri, de a lényeg hogy sikerült.

(#269) Vartanus


Vartanus
őstag

Kérdezem,hogy minden romnál úgy van,hogy az alapképernyők esetén nincs oldalfekvő nézet,vagy csak nálam van ez így és akkor az én romom hibás?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#270) Graphics válasza Vartanus (#269) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs. Ez anno és mostanság is cyanogenmod rom kiváltság, meg esetleg gravitybox.

Nova Launcher esetleg

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#271) Vartanus válasza Graphics (#270) üzenetére


Vartanus
őstag

Köszi,gondoltam..

Igen a SGSA-n használtam Nova-t de a VIBEUI színes ikonjai logikája,launcherje annyira tetszik,hogy emiatt nem váltok Novára:)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#272) tyuli76 válasza Graphics (#210) üzenetére


tyuli76
tag

HI.
Te irtad h, a RR3 frissitése rossz lett és az miatt elfogy a lenovo A850+ a ram.Ezen nincs olyan gond?Nagyon nem tudok dönteni,h ez legyen vagy a zte v5 max.Föleg voipolok upc mobil nettel,a t-s kártyán fogadom a hivásokat,de reengersel ez kiküszöbölhetö.Mind a 2 jo a gps ami az egyik legfontosabb szempont.Valaki volt már valaki kapcsolatban mind a 2-vel?

[ Szerkesztve ]

(#273) Graphics válasza tyuli76 (#272) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

RR3-at más írta, én nem játszok jellemzően, szóval ott nem bukott ki a dolog.

ZTE V5-ből csak az 1GB-os van épp most nálam, elég nehéz a döntés.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) Vartanus válasza tyuli76 (#272) üzenetére


Vartanus
őstag

Pontosan mi érdekel akkor a telóról?

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#275) tyuli76 válasza Vartanus (#274) üzenetére


tyuli76
tag

Az h ha lejátszol 2-3 pályát jelentkezik e a homokora(azaz h,nem lép tovább csak forog az a bizonyos kör)meg néha leáll a játék.Erre gondolok mind a 2 telefonál.Meg az A850+ elött sima A850 volt és ott h, jo minöségü legyen a voip hivás,le kellett mindent állitanom,kilönni,még az egyik simmet is.

(#276) Vartanus válasza tyuli76 (#275) üzenetére


Vartanus
őstag

Neked 2 sim kell a telóba? Mert ha igen akkor ZTE V5 2Gb,ugyanis ezva Lenovo A806-os csak 1simes.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#277) Graphics válasza tyuli76 (#272) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Single-sim. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#278) gusthy válasza Graphics (#273) üzenetére


gusthy
veterán

Az a helyzet, hogy az 1 és a 2 GB RAM között irtózatosan nagy különbség van ám.

(#279) gusthy válasza Graphics (#266) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, közben észrevettem: és mi az új a 3-asban? (asszem a választól függetlenül fel fog cuppanni, de kíváncsi vagyok)

(#280) Vartanus


Vartanus
őstag

Szerintetek mi okozhat olyan hibát,hogy ha valakit hívok akkor nem hall semmit abból amit mondok csak én hallom a másikat? :o :((( Mi lehet a megoldás? :(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#281) Sárpac válasza Vartanus (#280) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ez tuti android szoftveres gond samuknál is előjött nálam is, próbáld meg valamelyik itt ajánlott romot feltenni! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#282) Graphics válasza Vartanus (#280) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen ROM van fent?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#283) Vartanus válasza Graphics (#282) üzenetére


Vartanus
őstag

Sárpac : Neked is jelentkezett alap rommal,hogy hogy hívásnál nem hallották a hangod? (Egyébként kamera videózásnál,és hangfelvevőnél sincs hang csak búgás/zúgás)

Duliee :

Egy multilang rom(de ezt már KukkSteve rakta föl nekem,tehát nem a gyári bugos)

Alapsáv verzió: A806.V30, 2014/07/31 14:53

Bulid-szám: VIBEUI_V2.0_1432_ST_A806

De beszéltem Needromon Baralajbival és tanácsolta,hogy teszteljem le a mikrofont a hangfelvevő appal, hogy megbizonyosodjunk nem hardveres hiba-e. Kipróbáltam felmondtam a mikrofonba a hangfelvevő progira egy fél percses kis szöveget és mikor lejátszottam búgás volt csak és semmi hang :(:(
Úgy fest nagyon,hogy ez hardveres gond,mondta Baralajbi,hogy akkor fölöslegesen rakom fel a romját az sem fog segíteni :(

Ennek ellenére lehet szoftver gond?

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#284) Graphics válasza Vartanus (#283) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én kipróbálnám a szoftvert azért.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#285) Vartanus válasza Graphics (#284) üzenetére


Vartanus
őstag

Hm igen,csak még soha nem csináltam ROM cserét :( Alpalpi bios cserét win felrakást milliót,de ilyet még nem.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#286) Sárpac válasza Vartanus (#283) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen, de samu telefonnál a lenovo még repülőn van remélem ma már itthon landol aztán péntek környékén tesztelhetem is! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#287) Vartanus válasza Sárpac (#286) üzenetére


Vartanus
őstag

Nekem is Samu GS Advance volt előtte és ott ez nem jelentkezett(volt helyette hálózat eldobálás).

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#288) Sárpac válasza Vartanus (#287) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen, az is volt, míg ki nem támasztottam papírcsíkkal a simkártyát! :D
Egyébként vicc, de olyan mintha a simtokot a melegedés miatt kicsit megvetemedett simkártya tágítaná ki és időnként eldobja magát kontakt hiba miatt..

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#289) johnahex


johnahex
tag

Haliho!
balajbi v3 rom-nál nem tudom levenni a fényképező exponáló hangját :O
gyári vacak kínai romnál letudtam
csak én vagyok béna, vagy tényleg nem lehet levenni a baralajbi romnál????? :F
Köszi

(#290) fireolto válasza johnahex (#289) üzenetére


fireolto
tag

Vedd le a telefon csengetési hangerejét nullára vagy rezgőre és elnémul az exponálás :))

(#291) Vartanus válasza Sárpac (#288) üzenetére


Vartanus
őstag

Kipróbáltam a telót headsettel és úgy tökéletes volt a hívás minősége..ha a rom lenne hibás headsettel sem kéne működnie a hívásnak nem?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#292) johnahex válasza fireolto (#290) üzenetére


johnahex
tag

Aham, működik, köszönet érte! :R
(tegnap próbáltam a powercam app-ot az is néma... :DD )

(#293) Sárpac válasza Vartanus (#291) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Simán benne van, hogy kontaktos.. Szét kéne kapni megnézni, hogy kábeles szallagos vagy simán forrasztott a mikrofonja, hátha piti ügy javítani.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#294) zahicsabi


zahicsabi
újonc

Sziasztok!
Tegnap rendeltem én is egy ilyen készüléket, etotalkról, nem kérdtem hozzá romot, mivel a baralajbi félét akarom felrakni rá. Ezt meg tudom tenni úgy is hogy nincs még rootolva? Vagy mindenképp célszerű lenne az etotalkROM-ot felrakatni? Nem szeretném mert plusz 5 dolcsi! :D Sajnos nem nagyon értek hozzá, de úgyis megcsinálom, elég jó leírásokat adtatok arról, hogy hogyan is kell.
Ja és addig fogják vissza amíg nem válaszolok az emailjükre. :D Csodás
Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#295) Graphics válasza zahicsabi (#294) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell Root a flashtools-os telepítéshez

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#296) zahicsabi válasza Graphics (#295) üzenetére


zahicsabi
újonc

Köszönöm! :R Ennek azért örülök :))

(#297) Vartanus válasza Sárpac (#293) üzenetére


Vartanus
őstag

Ha szétkapom ugrik a gari, ha minden igaz max 2 hét és cserélik egy újra:)

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#298) Sárpac válasza Vartanus (#297) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Csak le ne vámolják! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#299) Vartanus válasza Sárpac (#298) üzenetére


Vartanus
őstag

Nem fogják :) A mostanit sem vámolták :D

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#300) Vartanus


Vartanus
őstag

Azt azért megkérdezném,hogy másnál jelentkezett-e ez a mikrofon probléma(és akkor szériahibás ez a sorozat) vagy valószínű én fogtam ki egy gyári hibásat és amúgy a Lenovo(mint telefon)márka megbízható készülékeket gyárt,csak nekem volt most pechem?:) Esetleg netán több Lenovo telefon is küszködik hibákakl és jobb ha más márka után néznék?:(

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.