Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) k!nG


k!nG
aktív tag

Azert arrol mindenki elfeledkezik, hogy korabban is nagy szamban dohanyoztak 18 ev alattiak, csak eppen nem mindenfele diszdobozos Dunhillt szivtak, hanem kokemeny Sophiet, kvazi az meg jobban is roncsolta a tudejuket. Sot lehet, hogy meg nagyobb szamban, mint most. Bizony a mostani nagyapak 12-13 evesen kezdtek el bagozni es akkor meg nem volt mattuveg a falakon, se filter a cigin.
Most komolyan erre kellett elverni ennyi penzt? Szerintem az egesz rohej. En azon az elven vagyok, hogy aki hulye haljon meg. Ennyi erovel azt a penzt ami elment a dohanyboltokon azt az oktatasra is fordithattak volna, hogy mondjuk egy talpraesett biologia tanar elmagyarazza a gyereknek, hogy miert karos a dohanyzas.
Vicc az egesz ugy ahogy van. Az anya meg majd kikoti a gyereket egy villanypoznara, mig cigit vesz.
A masik meg az, hogy amit tiltanak az mindig kaposabb lesz. Bekuldi a 14 eves Pistike a csovest a boltba, hogy vegyen egyet neki a tobbit meg tartsa meg, es el van intezve. Azt mar nem tudjak leellenorizni.

Ja, biztonsagi orok. Ha a trafikos penzebol megy az is, valszeg nem fog megelni, mert a haszonbol amit kitermel a megfelelo berezest is el kell juttattnia a tahohoz aki ucsorog a trafik elott hoban es verofenyes napsutesben.

szerk.: Azt meg csak megsugom, hogy ember nem tudja felfogni, hogy hany ember uzletel feketen a keszlettel ami megmaradt az abc-kbol. Most nem irok konkret varost/falut, de multkor a balaton kornyeken ismerosomek ejjel kozepen bementek a kocsmaba cigiert, hatha van. Ebbol az lett, hogy 10 percet kellett varni mire megjott a cigaretta. A kocsmaros felhivta "dilert", aki befarolt a kocsma ele es tadam maris ket Malbival lett gazdagabb az illeto. (azt mondjuk nem kerdeztem mennyivel fizetett dragabban, de biztos vagyok benne, hogy csurrant cseppent a sofornek)

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.