Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) bigz válasza ImI87 (#9) üzenetére


bigz
tag

Ha minden kiegeszito info (a hozzaszolasokbol) belekerul es kicsit atragod a stilust, a cikk fordithato allapotba kerul, angolul legalabbis nem sok ilyen irast olvastam eddig. Szerintem. Mindez a kovetkezok miatt (ami inkabb koszonet a munkadert, ugyhogy off):

[OFF]Nekem eddig az a benyomasom, mint pl. a Linux eseteben is, hogy az amator irodalom nagy resze vagy teljesen alap es
1. nagy vonalakban magyaraz
2. keveset
3. hosszan
4. olyanoknak, akik leginkabb "1 db szamitogepet" kernek a Tescoban

vagy "jotekonyan" reszletes es
1. belinkel egy rakas kiegeszito olvasmanyt amit evezredekbe telik atbogaraszni
2. mar a hatterinformacio sem emesztheto egy kozepes szakiranyu muveltseg nelkul.

Egyfelol hianyzik a koztes reteg, ami a hozzam hasonlokat celozza, masfelol hianyzik az a hozzaallas a hozzaertok reszerol, ami nem a spanyolviaszt kergeti, hanem gyujtoget es ertekes honapokat nyer az olvaso szamara. Utobbi azert gond, mert az ilyen embereknek meggyozodese, hogy a magamfajta luzer egyszeruen lusta olvasni, ami szerintem hatalmas tevedes, es a tudas tovabbadasa ellen szol - minek irnak, ha utana mindenki szedje ossze ugyanazt megegyszer. Megkockaztatom, hogy lustak utanajarni, gyujteni es kiadni egy ertekelheto, teljes munkat.[/OFF]

En is bocs a hosszu hozzaszolasert, viszont meg valami nyomja a kicsi lelkemet:

Tudtok olyan oldalt (ismet a gyujtogeto eletmodom, rohadek hominida, gazemberseg, hupakolas), ami barmilyen lista formajaban tartalmazna egy attekintot arra vonatkozolag, hogy mi mit korlatoz?

Gondolok itt arra, hogy ha a magamfajta luzer utanaolvas (mert azert az esetek 99%-aban megteszi) es nagyjabol osszeallit egy gepet, ne essen abba a hibaba, hogy megveszi a jobb ramot/procit/VGAt de minek, mikor a konfig tobbi resze ugyis korlatoz valahol? Ugy ertem, ezt mind ki lehet azert talalni (gyakorlatilag 100%-ig) ha minden alkatresz forumait es hardware tesztjeit kicsit tuzetesebben atnezegetem, de mindez egy helyen esetleg?

Fura, az elso off nem kapcsolt be...

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.