Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) kodmen válasza Vladi (#5) üzenetére


kodmen
tag

Nem mondom, hogy nincs igazatok, de gondolom az asszonyt sem cserélitek le, ha már megkopott rajta a festék / nem bejáratós :U
Nekem nagyon tetszett az, hogy itthon készült, hazai közösség fejlesztette / foltozgatja ma is (meg vettem a 2.1. dedikált lemezét, és az UHU-s bögre is itt figyel a munkahelyemen :-) ), az UBK nagyon jó dolog lenne, de nem tudnak mindent megoldani. Szóval nem amiatt használom, mert a legfrissebb rendszer. A gépem -jelenleg- őskövület, 8MB osztott videómemóriával, ami még ennek a rendszernek is túl kevés... Feleségem is megszokta a használatát, valamint suli után én sem érek már rá annyit foglalkozni a hobbimmal (informatika) hogy pikk-pakk megoldjam az új rendszer gondjait. A gyermekeim miatt pedig csak az alvásból tudnék elcsípni... Szóval érzelmileg is kötődöm, és túl nagy áldozatnak is érzem a váltást.
Mit ajánlatok? Melyik disztróra érdemes váltani szerintetek? A GNOME felülethez ragaszkodnék -bár sokat változott az is-, meg a debian alap / hasonlóság sem hátrány, valamint hogy könnyen lehessen kezelni, "érteni madzsar". És ha már váltok: legyen naprakész, sok friss programmal, hogy tényleg előrelépés legyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.