Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) iszoke válasza chopin42 (#149) üzenetére


iszoke
senior tag

"A macskám így is szeret xd"
Én ezt nem merném kijelenteni, a macskák azt szeretik ha eltartják, nem azt ha van gazdájuk, ha pedig kieresztik őket képesek mindent elpusztítani maguk körül (főleg a madarakat és más kis állatokat). Ismerős párhuzam?

[ Szerkesztve ]

(#152) Paxker315 válasza chopin42 (#149) üzenetére


Paxker315
addikt

Értem. Minden esetre ha megnyugtat: van ismerős, ahol bőven 10év fölött van az életkor-gap a férfi&nő közt (két számomra fontos és közeli ismerős pl. már vagy másfél évtizede házas, és, 14 év van korkülönbségben). Szvl 40-t közelítve sem feltétlen "elengedős" a 25-28 közti korosztály. Nyilván itt más szempontok is "játszanak" (hosszú táv: azért nők várható élettartama magasabb, így, akár annak is lehet értelme, ha 4-5 évvel idősebb partnert keres az ember).

Nekem pl. adtak olyan tanácsot, hogy a 36-44 közti nők közt keresgéljek. Ennek is van-lehet hátránya, de nyilván kevésbé esélyes, hogy kihasználva, anyagilag abúzálva képzelnék el a következő éveiket.. ;)

Egyébként lehet, a citált IT-s szakinak ez az igénye? Mert, ha igen, akkor szerintem teljesen rendben van, még, ha Nálad nem is perspektíva.

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#153) GoodSpeed válasza chopin42 (#149) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

"Legtöbben 30 alattinak néznek, de pik-pakk itt a 40, úgy meg hatványozottan hátrányosabb lesz minden.
Példád: Ismerek egy gazdag, vezető informatikus csávót, 40+éves, sosem volt senkije. És nem is lesz, ahogy él:0 szociális kapcsolat, állandóan dolgozik, rengeteg pénze van, sosem költ."

Ha hetero és nincs semmi fétise, akkor pedig valaki becélozhatná, ha más nem, mint eltarónak ...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#154) iszoke válasza GoodSpeed (#153) üzenetére


iszoke
senior tag

Na ilyet se látok mindennap, hogy valaki propagálja a gold digger életstílust... :F

[ Szerkesztve ]

(#155) GoodSpeed válasza iszoke (#154) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Félreértettél, nem javaslatnak szántam, hanem hogy valaki ilyen esetben megtehetné, hogy kiveti rá a hálóját, régebben ennek nagy volt a divatja ... Most már n em elég pénzesnek lenni ...

Változnak az idők... a 2000-es évek elején olyan kis vacak falvakban mint Sáp aratni lehetett, volt 1-2 szép lány, akinek Berettyóújfalu is a világ közepének számított, mert még Internet sem volt arrafelé ... a többit nem is kell ecsetelnem, hogy társkereső oldalak nem is léteztek stb... Most már azoknak is kinyílt a csipájuk, őket sem lehet olyan könnyen lenyűgözni.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#156) iszoke válasza GoodSpeed (#155) üzenetére


iszoke
senior tag

Attól függ, mennyi pénzről beszélünk. Egy bizonyos határ felett már háttérbe szorul a többi szempont.

(#157) chopin42 válasza iszoke (#151) üzenetére


chopin42
őstag

Én igen, kifejezetten olyan a fajtajelleg is, meg mindenhová követ, akkor is ha kapott enni...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#158) carl18


carl18
addikt

"a bőség folyamatos zavara nem tanítja meg a kislányt küzdeni, veszteséget feldolgozni, értékelni, ezek hiányában később is bajosan lesz belőle felnőtt ember."
"Ebben az a szép, hogy amikor kezd kikopni a külső, és rájön, hogy abból már nem fog sokáig megélni hirtelen fontossá válik a tartós kapcsolat, de már senkinek nem fog kelleni, mert van szebb, csinosabb, fiatalabb..."

Akkor ez miatt van annyi egyedülálló 35+-os woman, mindegyik élvezi futnak utána.
Mikor találkozik a valósságal hogy bízony ő is öregszik és hogy hízni fog és nem lesz öröké ilyen a verseny érte.

#155GoodSpeed
Igen úgy van ahogy mondod manapság az átlagos csaj is kitanult majd írok már konkrén esetett mikor szó szerint letargiába estem napokig.... :U És nem tudom hogy ezen sírjak vagy nevessek.

2015-ba jártam tanfolyamra 22 voltam, oda ültem egy 18 éves csaj mellé helybeli volt ő is és úgy voltam vele hátha akar tőlem valamit mert mindig a szemembe nézett. :C
Reggel mellé ültem beszéltünk 15 percet kérdeztem válaszolt, aztán ő kérdezett kis szerény aranyos csajnak tünt oké. Aztán leszáltunk elköszönöm, és mikor legközelebb is mellé akartam ülni oda rakta a táskát és már mondta nem szabad a hely.
Én elégé sokba voltam, mondom WTF? Mit ront hattam el? valami rosszat mondtam volna.
Végül arra a logikára következtettem lehet "Lezbikus" Stb vagy ezekhez hasonló.

Pár év eltelt egy havernak elmeséltem, és közbe kiderült valami idősebb nőcsábász férfivel volt viszonya. De úgy viszony jött a csávó este levarta/szűzesség elvétel, a csaj lebukott a férfi meg a ablakon mászott ki. :DDD Apja meg szaladt ki azt hitte betörő! És gondolj bele ez egy olyan csaj akiből az ilyet soha nem nézném ezt ki. + Olyan családból is származik ahol nem volt dívat több fax fogni mint kilincsket.(Fél kisváros tudott erről a rommáncról" Mindenki csak lesett.) Most 25 éves és még mindig egyedüálló, nekem szó szerint ez volt életem egyik legdurvább csalódása.
Végül az is kiderült azt gondolja nagyképű vagyok és verem magam a semmire.( Ezt mondta rólam) Ezek együttes hatása elég volt arra soha többet ne akarjak tőle semmit.
Szó szerint ilyen sokk/depresszió volt rajtam 3 napig csak a hányínger kerülgetett ha ez a lány szóba jött.

Volt egy 2012-es is, előtte nap facen írtam egy csajjal azt írta üljek mellé a buszon.
Kunhegyesi járat volt 6:30-as búsz oké mellé ültem beszélgetés alatt kiderült nagyon kilóg a kapa a szájából. Meséltem, ő meg válaszolt Dikk, dikk, dikk, Jááááá, jááááá.
10 perc után a 100. Jááá után kezdtem úgy érezi ez rohadt Creapy.

OKé elköszönöm mondtam majd délután találkozunk, megyek fel Kunhegyes buszpályára.
A csajszi 2 Tiszaburai bora-bora csávóval smárolt és ölelgette egymást, és aztán kajak meglát és ki mondja jajj ne meglátott. ;] Aztán soha többet nem kerestem.
Most ő is tesóm alkalmazottja :DDD

Volt még egy csaj, 2012-es ő is buszon mellé ültem beszéltünk, aztán jött is a kérdés felmegyünk együtt a partra, mentünk mellé ültem összebujtunk és jött a első kérdés "Van barátnőm"? Mondom nincs oké még párszor találkoztunk és a csaj végül azt mondta "Te túl rendes kedves srác vagy"
"Én meg válaszoltam ha azt akarod tudok másabb lenni gyorsíthatók ha szexelni akarsz"
Nem, kiderült az se volt neki jó opció ha kedves vagy az se jó ha dugni az se.
Végül Cukor beteg lett jól elhízott és a régi 50 kg-s formájáról felment 110 kg-ra. :DDD
De még most is van akkora egoja köszöni ne tudjon.

Most 30 évesen ott tartok már minden reakciót leszűrők, Arcmimika stb, kérdések mi felől érdeklődik. ismerkedésnél is minden apró reakciótleszűrők.
Nem tudom én lennék-e kevés ehhez a világhoz de bennem ez a sok xar évek alatt összejött ismerkedés elég durva traumát hagyott bennem.
Igazság szerint van szorongásom és a bizonytalanság váltja ki belőlem.

Volt egy lány akibe szerelmes voltam 2012-be aztán éreztem kezd kicsúszni kezemből a dolog. Távkapcsolat volt de úgy volt lejön és együtt alszunk stb voltak ilyen opciók és mikor rákérdeztem akar-e tőle komolyan valamit végül mellé beszélés és szívatás lett a vége. Igazság én néha úgy működök mint a számítógép, az igen és a nemet tudom kezelni. De mikor valami szándékosan egyiket se mondja és csak szándékosan szívat az igazán felháborító. A szorongásom olyan erős lett hogy sírás rohamaim voltam, karácsony szent estét sétával töltöttem a esőbe, igazán xar időszak volt. Azért hogy levezessem a feszültséget végül beutalt a házi orvos korházba. Kaptam xanaxot és 2 hét után szép lassan eltűnt ez a állapot.

De életem legrosszabb élménye, szó szerint mint ha a lelked remegne és borzalmasan felkavar. Életem legrosszabb 2 hete volt, mind kétszer egy bizonytalan szerelem hozta ki belőle. 2015 Januárba jött a második, akkor sűrgőségin kötöttem ki, mikor meséltem a orvosnak és ott volt a aszisztens, kérdeztek mi a baj?
Én meséltem "mindig sírnom" és nem bírom vissza tartani kell és ott is elsírtam magam, a aszisztens meg elsírta magát miattam.

Néha olyan reménytelennek érzem a jövőt, lehet én vagyok doomer de ha az ember mindig csak xart kap a nyakába miért lenne remény benne. :(

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#159) iszoke


iszoke
senior tag

Nem, egyszerűen túl könnyű lett összebújni másokkal és már szinte senki nem tudja milyen az, amikor két ember egymásra van hangolva, így azt hiszik a könnyű és gyors örömök a non plusz ultra. Ha pedig megpróbálod elmagyarázni miszerint nem így van még téged néznek hülyének...

Manapság a párkeresés olyan, mint széllel szemben pisálni. Ha jól jössz ki belőle akkor csak a szélét kapod, de ha nem, akkor a pofádba spriccel az egész. :o

(#160) carl18 válasza iszoke (#159) üzenetére


carl18
addikt

De aki nem mer az nem is nyer, sajnos ezek benne vannak a pakliba.

De fene se tudja mi most a jó, én nyitott szemmel járok hátha találok valakit aki hozzám illik. Kényszer kapcsolatot nem akarok, vagy ilyen tartalék játékos.
Ahol mondjuk a csajnak azért csillan fel rajtad a szeme mert bizonyos anyagi helyzeted dominál neki.

Legyünk pozítivak idén itt a nyár majd írok updatet ha véletlen összejön valami. :DD
Holnap megyek kocogni , a célom lemenjek 20% testzsír alá.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#161) iszoke válasza carl18 (#160) üzenetére


iszoke
senior tag

Tévedés. Ilyen nincs, hogy "aki mer". Kockázatvállalás van szerencsejátékban meg pár egyéb helyzetben. A párkeresés nem ilyen. Ott két rossz közül választasz úgy, hogy fel se fogod, mert azt hiszed jó döntést hozol. Megy az önámítás ezerrel és csak akkor veszed észre, amikor már késő.

(#162) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Egy igényes nő, az megnézi a párja családfáját is :D

Szalay-Bobrovniczky Kristóf – Wikipédia (wikipedia.org)

Ennek olyan elit, nemesi származása van, amit a sok újgazdag pahaszt nem tud megugrani, ezt elolvasva még én is megszédültem :D
Ráadásul ez egy olyan dolog, amit nem lehet megvásárolni! Lehet nemesi rangot, de ennek visszamenőleg 200+ évig mindenkije nemes volt, és családfát azt nem lehet!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#163) GoodSpeed válasza carl18 (#158) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

"Most 30 évesen ott tartok már minden reakciót leszűrők, Arcmimika stb, kérdések mi felől érdeklődik. ismerkedésnél is minden apró reakciótleszűrők.
Nem tudom én lennék-e kevés ehhez a világhoz de bennem ez a sok xar évek alatt összejött ismerkedés elég durva traumát hagyott bennem.
Igazság szerint van szorongásom és a bizonytalanság váltja ki belőlem."

Az a helyzet, hogy nem tudom, hogy jó e figyelni a reakciójukra, meg minden apróbb részletre. Azért nem mert sokszor ellentétes konzekvenciákat vonhatsz le mint ami be fog következni.

Nekem egy olyan volt, ami érzelmileg megviselt még 2010-ben. Ráadásul az arca is érdekes volt, mert volt amikor nagyon bejött, de szerencsére olyan is, amikor mintha más lett volna, és pont nem jött be. Ez utóbbi segített magamat túltenni rajta... Illetve ezután, már nem különösebben érdekelt a reakciójuk sem. Magamat adtam, ha jó jó, ha nem nem. Azóta sincs ezen stresszelés. Nem mutatom ki azt ha valaki nagyon bejön. Ne érezze! Attól csak lebízza magát.

De már a 20-as éveimben is azt csináltam, hogy elment mellettem egy csúcsnő, nem fordultam direkt utána... nem vagyok homo, de erősebb volt bennem a tartás, én nem fogok loholni utána. Érezze azt, hogy ez nem fog a lába előtt heverni, meg lesni a kíváncsiságát.

Baromi büszke voltam. Ezt viszont ki is mutattam. Uhh, hát ez egy kicsit összetett lesz. Szóval az átlagnál jobb családból származom. Nem neveltek erre a büszkeségre - más esetleg beképzeltségnek tarthatta - de nekem mondhatni genetikailag kódolt tartásom volt.

Pusztán ez a fajta mentalitás védelmet nyújtott nekem attól, hogy bárki is megalázhasson. Szembe mertem szállni bárkivel, kihasználtam a családom adta lehetőségekben rejlő potenciált is.

Azonban húszas éveim vége felé pánikbeteg lettem. Ennek lelkieredetű okai voltak. Egy dolog, hogy kifelé tartod magad, de belül meg elkezdesz őrlődni, és bántanak azok a dolgok, amik nem sikerültek. Körülbelül 60 órát beszélgettem egy pszichológussal. Mindenféle tesztet elvégeztettem, mert úgy éreztem ,hogy valami nem klappol.

Rászűrettem Aspergerre, autizmusra, bipolaritásra, mindenre és mind negatív lett. Kitöltöttem egy 440 kérdéses MMPI (Minnesota Multiphasic Personality Inventory) töltöttem ki, illetve Rorschach test is végeztem. Mert érdekes módon egy idő után egyszerre csodáltam, hogy ilyen tartásom van, és nekem ez nem megjátszás, ez belülről jön, és egyszerre éreztem, hogy ez nem átlagos.

Valami durva dologra számoltam - mert egyébként jó hipochonderként mindig a legrosszabra készülök -aztán mondtak egy enyhe dolgot. Én meg megkönnyebbülve kérdeztem: Ennyi? Tényleg csak ennyi? Igen, és hát 8-9 éve madarat lehet velem fogatni.

Egyrészt azért, mert ez mindig megvédett, ha ez nem lett volna bennem páran keresztül gyalogolhattak volna rajtam, mint a Wehrmacht az Eben-Emael erődön :D

Ez automatikusan felismerteti velem azt a pontot ahol blokkolni kell a továbbiakat. Vesztes helyzetben sem engedi nekem, hogy végig csináljam, görcsösen próbáljam, ahogyan azt egy átlagos tenné. Ehelyett felismerem, hogy ezt már megnyerni nem lehet, és még azon a ponton 180 fokos fordulatot veszek még emeltfővel. Azon a ponton, amikor más még erőlködik, mert lát egy picinyke esélyt, aztán bebukja, és megalázottan jön ki belőle. Nálam ez nem történhet meg. Ehhez persze gyors felfogóképesség is kell, és nálam ez a két dolog kiegészíti egymást.

Lehetett olyan, akit esetleg pont így hagytam elúszni. De összességében rám nem jellemző, hogy megengedjem, sőt egyáltalán a lehetőségét megadjam, hogy játsszanak velem.

Nálam ne várja egyik sem, hogy udvarolgassak neki, meg könyörögjek. Ezeket a virágos lovagokat is letűnt idők letűnt lovagjainak tartom, azt a nőt meg amelyik az ilyen nüanszokért letolja a bugyit szintén egy véglénynek érzem.

Az érdekesség, hogy a mai k*rvák ebből a szempontból evolúciós lépcsőt jelentenek, mert ezek már nem egy szép csokorért tolják le, hanem egy szép autóért! :D Legalább látszik, hogy erkölcs az ugyan nincs bennük, de némi intelligencia, öntudatra ébredés az igen. Nem adják olcsón, ha már nem érzelemből b@gzanak :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#164) iszoke válasza GoodSpeed (#163) üzenetére


iszoke
senior tag

Apróság, de az Eben-Emael erődön nem a Wehrmacht gyalogolt végig, hanem ejtőernyősöket dobtak be oda. :DD
Amúgy evolúciós lépcsőnek nem tudom mennyire lehet nevezni a mai felhozatalt, de az biztos, hogy követelőzőbbek.

(#165) swtrooper


swtrooper
csendes tag

Ez a tetves tinder csak okostelefonról működik.
Regisztráltam PCről mert az van nekem csak és nem jegyzi meg kiket húztam jobbra!
3 hónapja 0 match XD
Valaki tinderét meg kell vennem hátha az már menne PC-ről.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#166) PuMbA válasza swtrooper (#165) üzenetére


PuMbA
titán

PC-ről működik rendesen nekem. Egy böngésző kiegészítő ronthatja el a működését nálad.

[ Szerkesztve ]

(#167) GoodSpeed válasza iszoke (#164) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

A Luftwaffe egységei voltak, vitorzázó gépekkel landoltak az erőd tetején :D :D

A feladat végrehajtásához a 82 főnyi ejtőernyősutász szakaszt (Gránit rohamcsoport: 1 főhadnagy, 2 őrmester, 22 altiszt, 57 közlegény) tizenegy darab, egyenként hét-nyolc fős rohamcsapatra osztották fel, akik géppisztolyokkal, karabélyokkal, pisztolyokkal, kézigránátokkal, lángszórókkal és robbanószerrel voltak felfegyverkezve. Vezetőjük Rudolf Witzig főhadnagy volt. A szakasz 11 teherszállító vitorlázógéppel szállt fel Köln-Ostheim repülőteréről (Ostheimi légi támaszpont). A vontatókötél, amely Witzig gépét húzta, útközben elszakadt, így az idő előtt landolt Aachennél, és egy másik gépnek is idő előtt kellett földet érnie. Witzig új vontatógépet szervezett magának, mellyel 8:30 körül tudott landolni az erőd tetején.
Ugyancsak vitorlázógépekkel támadták meg a vroenhoveni és veldwezelti hidakat is.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#168) totron válasza carl18 (#158) üzenetére


totron
addikt

Az első történetnél a direktkommunikáció sokat segíthetett volna: miért tetted oda azt a táskát, és ő is megmondhatta volna a szemedbe, hogy jaj, de jóképű vagy, béjb, s talán egyéb kontextusban is felmerülhetett volna a verés, nem a semmire. Persze csak úgy, szemtől szembe, korrekten közölni a benyomásokat, terveket, kapcsolati státuszt túúl egyszerű lenne. Én biztos leredukáltam volna az agyalásban töltött órák számát és rákérdezek. Az idősebb pasi téma borítékolható volt amúgy meg. Imádják többnek érezni magukat a másik által, értelemszerűen ebbe kölcsönösség nem vegyülhet, mindig felfelé kapaszkodik az egységnyi női jellem. Egy egészséges felállásban kölcsönösen felnéznek egymásra a felek és ezt nem közhelyként puffantom most el, hanem Discovery jelleggel, hogy ilyen is van, igaz, nem élethosszig. Változunk, alakulunk, entrópia is van, szét kell esni kötelezően, kapcsolatilag is, egyénként is, rothadjunk hát.

A ködösítés a másik amit eredményesnek éreznek, el kell engedni, ill. a legelején kiszűrni az erre való hajlamot. Vannak jelei, csak meg kell akarni látni, meg érdemes tisztázni a legelején, hogy mik azok, amik nálad semmiképp sem működnek. Infantilis terelés, nonszensz jobban tudás/eleve tudás amiről fogalma sem lehet, de nem kérdez meg téged és társai. Ezek a jegyek később sem fognak változni, mélyen vésődött kulturális hozottságok/személyiségjegyek, illetőleg értelmi korlátok is sokszor. Xar nyakba kapásáról írsz, meg hogy sokmindent megtanultál kiszűrni az elején - ez az irány jó. Rutinnal elkerülöd a szart még mielőtt belevonódnál érzelmileg.

(#169) GoodSpeed válasza totron (#168) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Igazából látok egy új tendenciát is... a kémiáét :D Ráadásul ez ősi. Ugye az egyszerűbb, iskolázatlan rétegekre volt az jellemző, hogy akivel megvolt a kémia, egyből összefeküdtek, meg családot alapítottak a semmire ...

Régebben ettől távoltartottam magamat... de már látok benne egyfajta egyenességet, ahol nincs ez a több tucat körös dolog, ahol itt vagy ott úgyis bukik a dolog.

Szóval akinek bejössz kémia alapján, annak bejössz, ott van esély ...amelyiknek meg udvarolgatni kell, meg ajándékot venni jó drágán, meg azt nézi, hogy mid van, ott nem lehet szó első látásra szerelemről ... magyarán ott csak utólag alakulhat ki a kémia is :( Ezért kell meghódítani ... mert magától nem indulna be ...

Más. Most látok pár reklámot. Éppen az imént a Dove-ot. Áttértek az olyan modellekre, akik még hagyján, hogy olyan Plus Size modellek, hogy garantáltan én lennék felül a libikókán :D , de mellé még rusnyák is :( Az új szexi... :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#170) iszoke válasza GoodSpeed (#169) üzenetére


iszoke
senior tag

"Igazából látok egy új tendenciát is... a kémiáét :D Ráadásul ez ősi. Ugye az egyszerűbb, iskolázatlan rétegekre volt az jellemző, hogy akivel megvolt a kémia, egyből összefeküdtek, meg családot alapítottak a semmire ..."
Hát ja, a tudatmódosító szerek alkalmazása ritkán szokott jóra vezetni...

Amúgy a plus size az csak az elhízott/túlsúlyos polkorrekt megnevezése, egyáltalán nem arról van szó, hogy az lenne az új szexi. Csak ha valaki nem bírja ha odaszólnak neki amiért nincs olyan teste, mint egy Instagram modellnek, akkor erre tudnak hivatkozni miszerint ők csak mások.

[ Szerkesztve ]

(#171) totron válasza GoodSpeed (#169) üzenetére


totron
addikt

Egy Nemessy kémikus lehet talán a legjobb választás. Én sem hiszek az udvarlásra alapozott kényszerindításokban. Adjuk meg a módját a kölcsönösségnek ha már egyszer megvan, persze, de ennyi.

A reklámipar egy simulékony ösztönlény, mindig arra megy amerre a bevétel van, nem szabad felvenni. Várjunk, ez egy gonosz párhuzam volt most tőlem? :P

(#172) iszoke válasza totron (#171) üzenetére


iszoke
senior tag

Ugye tudod, mekkora esélyed lenne ma egy nőnél, ha azzal indítasz, hogy a kölcsönösség jegyében mindenki maga fizeti randinál a saját cechét? :DDD Hadd fogalmazzak úgy, hogy hiába gyilkolták meg a lovagiasság intézményét, attól még elvárják, hogy azt velük szemben továbbra is alkalmazzák (tisztelet a kivételnek).

A reklámipart viszont nem nevezném "simulékony ösztönlénynek", ennyi erővel a bulvársajtó is az, vagy a propaganda. Sokkal inkább tekinthető a kapitalista társadalmi rendszer egyik árnyoldalának, ami az egyén bizonytalanságát kihasználva vetet meg vele mindenféle sz@rt és így termeli meg a saját profitját. Undorító mivel hamis énképet közvetít akárcsak a celebek, és ezen nem is nagyon lehet változtatni ilyen berendezkedés mellett.

[ Szerkesztve ]

(#173) swtrooper válasza PuMbA (#166) üzenetére


swtrooper
csendes tag

Szia melyik? Csak két reklám blokkolóm van, adblock és ublock origin.
Pedig engedélyeztem a helyhasználatot. Mozzilán használom win 7-el.
Segíts lécci.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#174) PuMbA válasza swtrooper (#173) üzenetére


PuMbA
titán

Én Google Chrome-ot használok. Tedd fel ezt és ne rakj fel rá egy kiegészítőt vagy reklám blokkolót se, használd csak a Tinderre. Windows 7 már több, mint 1 éve nem támogatott operációs rendszer, szóval nem tudom, hogy az okozhat-e valamit.

[ Szerkesztve ]

(#175) GoodSpeed válasza PuMbA (#174) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Pl azt, hogy már a Chrome sem támogatja 😅

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#176) totron válasza iszoke (#172) üzenetére


totron
addikt

A nonprofit randik híve vagyok. Egy pad, egy séta ingyen van. Minek megfejelni bármivel is? Anyukáink raknak el folpakkba kolbászos-vajas (margarinos) szendvicset és jó. Meg aztán honnantól lesz fizetős vetületű a dolog? Egy fagyi már az? Nem akarok "hivatásos" bukét érezni egy ismerkedésben.
Ja, és fogyasztóiság által se legyen fertőzött. Várja is a dagasztóteknő, meg a manuális mosógép ha esetleg a szendvicsszűrőn átrágná magát. Nyilván van egy észszerű egyensúly gépesítettségben, kiadásokban is, csupán már csak szinkronizálni kell az elképzeléseket (ami meg mi, semmi!). De vízválasztó lehet a márkás/nemmárkás ruhában való élés és megjelenés is. Ilyen területeken is egymásra kell találni.

Vagy ott van a nemek szerinti kihegyezettség: egybizonyos típus ismeretlenül is megöl szemeivel ha szembe haladtok a streeten és neki nem tetszik az öltözéked, sárkánylánggal/pusztító lézerszemmel legszívesebben leégetné rólad a textilegyüttest hogy aztán saját szájíze szerint próbababaként újraöltöztethessen. Ott a tekintetben a szinte személyes sértés és a divatbűnözőknek joggal kijáró haragos szánakozás. Nem vicc ez kérem. Cserébe én meg azon tudok befordulni, ha egy amúgy öltözködni jól tudó, stílusérzékkel megáldott egyed előkap egy kutyahorda szájából visszaszerzett, de legalább pókhálóval is gazdagon megpakolt mobiltelefont - borul az egész kép. Ugyanez a mindennapokban, így áll, amúgy nem jó, "így KELL", ki mitől kap hülyét. Honnantól rigolya a rigolya, milyen kérés, elvárás jogos még és mi az ami már a leuralás területe. Megannyi kérdés, csomó buktató.

A következetlenséget nem bírom még, lásd lovag téma. Az egyszerre kint is vagyok, meg bent is vagyokot az ovi kijárásával már magunk mögött hagytuk jobb esetben - a biztonsági játéknak is kell hogy legyen azért egy jellembeli határa. Egy Schrödinger macskája típusú elmélkedéssel persze nyugodtan visszajöhet a dilemma, immár egy érett, elmélkedést kimondottan kereső és kedvelő beállítottság égisze alatt, de a filozófia mint olyan nagy mumus tud lenni, kifejezetten fújnak rá, úgy értem. Még nem sikerült rájönni az igazi okára (pedig rafinált módon még kérdeztem is). Az üres merengés persze mehet. Egyszer csillant fel egy orvosnő szeme mikor szóba jött, az se volt potenciális történet. Nem mellesleg az is egy vészcsengő, ha nem tudja levezetni egy kifejezett ellenszenve vagy kedvelése okát. Szerencsésebb esetben az emberben ok-okozati összefüggések írják a véleményeket. Ellenkező esetben felmerül a kritikátlan átvettség (ordas másolás) gyanúja. Ami nem jó, nagyon nem: lemásol minden szart amit nőtársaitól lát, a divat is a kelleténél jobban gúzsba kötve tartja, arról nem is beszélve ha megjelenik az én szempontból egy ellenlábas, egy kérő, a maga szövegeivel és ki akar ütni a nyeregből igaztalan állításokkal, akkor azért azt illik nem beszlopázni visszaellenőrzés nélkül például. Bezony, még viszonylag értelmesnek ható egyedeknél sem ritka az ilyen. Igaz, ott már benne van/lehet a történetben, hogy oly erős az újonnan képbe került bűvkör, hogy nem is akar visszaellenőrizni. Ettől függetlenül semmilyen mértékben és kontextusban nem fér bele a "csak mert". Ahogy a horoszkóp/ezó sem. És ne is legyenek hormonális vulkános verbálkitörései sem. Meg is érkeztünk.

(#177) swtrooper


swtrooper
csendes tag

A chrome titokban visszaadta a win7es működési elvét :P de ez titok!
Csak a meglévő profilom már nem lesz jó újra kéne regisztrálnom akkor.

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#178) PuMbA válasza swtrooper (#177) üzenetére


PuMbA
titán

Már csak fél évig lesz támogatva a Chrome Windows 7 alatt, most év végéig. Nem kell újra regisztrálnod, mivel a Tinder fiókod is online van, mint ma már minden, így semmilyen adat nincs a gépeden.

[ Szerkesztve ]

(#179) swtrooper válasza PuMbA (#178) üzenetére


swtrooper
csendes tag

Akkor csak menjek fel a chromeból ? Hmmm. Egy próbát megér.
Jah a támogatásokat leszarom sosem foglalkoztam vele, majd jól megoldom okosban :D marad a win 7 (y)

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#180) carl18 válasza totron (#168) üzenetére


carl18
addikt

Sajnos ezek szép lassan derültek te ki milyen is ő valójában, de legalább megmondaná a szemembe nem akar tőlem semmit. :U Mindig is gerinctelen lépésnek tartottam mikor valaki nem akar valakitől semmit de élvezi hogy hajtanak érte.
Az meg még xarabb ezért cserébe minden xarnak elhord a hátam mögött. :DDD

#169GoodSpeed
"új tendenciát is... a kémiáét :D Ráadásul ez ősi."
Ez most valóban dívatba van van egy alkalmazott van neki 3 puja egy bora-borától.
Kajak 32 év körüli 3 gyerek után is vékony jól nézz ki, és a csaj panaszkodik télen neki kell fát vágni munka mellet stb. :DDD De hát jól választott bejött a élet, az ura nem vág neki fát.
Miért panaszkodik, ilyen téren nem jogos ő ezt választotta és meg is van neki a jutalma.

Meg néha úgy érzem egy olyan fuck Logic "Troger bora-bora" = Future Bad Life.
Ez ilyen alap logika lenne amihez nem kell 120-as IQ.
Meg én is annak vagyok a híve legyen már valakibe tartás, ha egy minőségi csaj egy "Chad" ingyen prostíja akkor az mi fajta etiket? Mi fog vissza a jövőbe ne legyen ilyen?

A kedvesség és a lovagiasság régi kihalt, és aki ezt tagadja szimplán idióta.
Egy kép többet mond minden szónál!

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#181) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Nem linkelem be, mert bár a Facebook szerint elfér, szerintem akkor is nagyon durva.... P. Nyalás tematekija is van, de amin kiakadtam,hogy olyan külsejű csaj osztja az igét aki minden csak nem dekoratív...

Ebbe ha belehallgatok, a következőket érzelmekkel találkozhattok: Hányás, hányinger, döbbenet, sírás, és röhögés...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#182) GoodSpeed válasza Paxker315 (#147) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Van egyfajta társadalmi elvárás, sajnos vagy nem sajnos de van. 32 éves vagy, és azt mondod, hogy még szűz. Ha valakinek nincs egyáltalán párkapcsolata, "sosem látták nővel", arról elkezdenek az igazságtól függetlenül pletykálni. Pl a szexuális orientációján át a szexuális teljesítményéig. 20-tól 50-ig ezt csak úgy tudod kivédeni, ha költözöl. De pár évente akkor is szájukra vesznek, mert oké beköltözöl egy városba, ott ha jó introvertált módjára nem állsz szóba senkivel a szomszédok akkor is fantáziálnak.

Megértelek egyébként, mert egyrészt tény, hogy a mai világban nem könnyű a helyzeted. Másnak sem az, nem egyedi eset. Az, hogy nem kívánod a dolgot, az érdekes... mert mondjuk én sem azért keresgélek, mert úgy egyébként magányos lennék... én nagyon jól kijövök saját magammal :D

A húszas éveimben még helyezkedtem az életben, és akkor nem volt ennyire stabil egzisztenciám mint most, de most meg kiderült, és folyamatosan tisztul lefele, hogy egyrészt ez sem elég, másrészt még így sem mondhatom azt, hogy bár jó partinak számítok társadalmilag, de pótolhatatlan lennék. Az egy illúzió. Sokáig éltem benne, hogy xy csajra rá sem néztem, majd verje magát ha gondja van. Most az van, hogy ha rá sem nézek, keres másikat simán, egy olyat aki legalább ezt megtudja adni neki, és még körül is rajongja. Ráadásul már fiatalabbat is... és ez az idő múlásával csak rosszabb lesz.

Ezek a ribók nincsenek elveszve!

"És aláírom, rendkívül averzív a fizikai proximitás-kontaktus, nagyon szelektív vagyok, ki jöhet 1.5 métertől közelebb, nem bírom elviselni, ha engedély nélkül hozzámnyúlnak. Csak a stabil-erős érzelmi kötődésekre viszont nagy szükségem van, így legújabb ötletem, párkapcsolat, de fizikai proximitás minimalizálásával, rel szabadon (szigorú különélés, különszámla, heti 1-2 találkozótól nem több)."

Ez álomvilág. Nekem is az lenne az ideális ha a csaj csak engem szeretne, behódolna, és csak akkor lenne a lakásban, amikor kell, egyébként meg szebb jövőt. De ilyen sajnos nincs, kivéve ha prostit hívsz :D

Nekem nem az a bajom, hogy bármikor hozzámérhet, egyszerűen csak nincs kedvem ahhoz, hogy hozza magával a felvett szokásait, nekem alkalmazkodnom kelljen, meg kerülgetni. Egyedül élek a fürdőnegyedben található lakásomban és nekem ez így jó. Független vagyok és szabad. De néha meg nem bánnám ha lenne valaki, csak egy mondjuk havi maximum pár alkalom.

Nálam nincs / TILOS az ilyesmi:
- a jelszavaim megosztása, közös gép és telefonhasználat, közös Facebook profil, a saját üzeneteimbe való mások általi betekintés stb...

Az az én privátszférám, semmi köze sincs hozzá! Amelyik hisztizik, hogy meg akarja nézni az üzeneteimet, az mehet is a francba.
Nem arról van szó, hogy üzenetekben Casanovát játszanék, hanem arról, hogy én még tartom magamat a tradíciókhoz, nem esek bele abba a hibába mint azok a gyökerek akiknek a nevében írogat a barátnőjük stb... Emelett IT biztonság terén már-már mániákusan mindent megteszek, hogy senki se használhassa idegen a WiFi-met sem. A legkorszerűbb védelmeket használom, de tökéletes védelem persze nincs.

"
~30. szülinap óta elő-elő kerül, hogy most hogyan tovább, és eddig minden pro&kontra mérlegelés konklúziója az volt, hogy egyelőre még nem vagyok elég érett partner-társ kapcsolathoz, s valoszinuleg több hátránnyal járna számomra, számtalan potenciális sérüléssel, veszéllyel. Emiatt mondjuk semmilyen platformra nem regisztráltam, nem szoktam kezdeményezni és nem is érzem az idő nyomását - "határidő határozatlan ideig kitolva"."

Az időnyomása az valószínűleg majd meg fog jelenni. Eljön az az idő amikor majd ha fizetsz sem kapsz 30 körülit.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#183) iszoke válasza GoodSpeed (#182) üzenetére


iszoke
senior tag

Szerinted miért volt hír pár évvel ezelőtt, hogy nők egy része tiltakozott az ellen, hogy robotok/androidok vegyék a szerepüket párkapcsolatokban azoknál, akik kiábrándultak a párkeresésből? Azonnal elveszítenék a hatalmat amit addig gyakoroltak miután hirtelen ők is pótolhatók lesznek valamikor a távoli jövőben. A japánoknál már most is van lehetőség holografikus karaktert elvenni feleségül, ami elismerem most még extrém példa, de már vannak ilyen irányú lépések. És azokért csak egyszer kell fizetni, nem kell étterembe vinni, nem fogja hirtelen rádzútítani, hogy bővül a család, nem fogok gyerektartást követelni válás után. ;]

[ Szerkesztve ]

(#184) totron válasza GoodSpeed (#182) üzenetére


totron
addikt

és még körül is rajongja
De mit zavar az téged, ha egy teljesen más érzelmi célokat kergető megy a maga útján? Úgy értem gondolom kiegyenlített kapcsolat az, amire te lősz, nem pincsiként és nem befoltozhatatlan önbizalomhiány-gányolóként. Akkor meg. Nem is volt soha közös utatok megírva.

Ráadásul már fiatalabbat is...
Érdekes, ez sosem zavart, igaz, nem is hagytak el még fiatalabbért (azért az mekkora trigger mindig, hogy kiért hagytak el). Inkább a már említett, mindig korban is felfele kandikáló egyének törekvései nem tetszettek, illetve a fiatalabbakra rárepülő idősebb kanok - a mai napig berzenkedem az apakomplexusosoktól. Janeszgol féltékenységként értelmezte, de sosem volt az részemről, sokkal inkább egy előnytelen törvényszerűség az élettől.

Ribók.. vannak kifejezések. :) Ribókfalva.

a saját üzeneteimbe való mások általi betekintés stb...
Már hogy 3. fél részére kiadása a párod által?

(#147) Paxker315, leélnek emberek egész életeket is párkapcsolat nélkül. Nem feltétlenül autizmusból vagy egyéb zavarokból kifolyólag (ezt nem rólad személy szerint feltételezem, hanem mindenki felé mondom), van, akinek ez klappol. Nem mondom, hogy ne foglalkozz ezzel, mert számos eltemetett oka lehet annak, hogy kimaradsz a jóból és ami főbb nagyon nagy személyiségfejlesztő hatása tud lenni egy egészséges párkapcsolatnak. Úgyhogy foglalkozz vele, tárd fel, tárasd fel, mert az évek tényleg repülnek. Legjobban akkor repülnek, ha meghatározatlanul fiókba rakjuk (utólag elég keserű lesz számba venni ezeket). Nem 1 perc alatt fog megtörténni, de minél előbb kezdesz hozzá annál előbb kezdhet el körvonalazódni az eredmény, a válasz. Meglehet, hogy egy szerető kell neked, párkapcsolat ilyen lazasággal nem fér bele az embereknek, illetve nem párkapcsolatnak hívjuk.
Megannyi ilyen szál húzódik emberek életében egyébként, főleg nők talonjaiban vannak pasik, akik 1-2 hetente nem mulasztják el az érdeklődést, hogy beeshetnek-e az ágyba egy numerára vagy szabad-e már végre (repedezik-e már kellőképpen az házasság). De ugyanilyen háttérbeli fennforgások vannak nagy számban érzelmi alapokon, romantikusságos megtartottságok, miközben a reális választás pedig a férj lett ugye, aki nem egyenlő ezzel a háttérbe szorult érzelmi szál megtestesítőjével. Azért ecsetelem ezt, mert ebből a megannyiből leakaszthatnál/szembe kellett volna jönnie már részedre is legalább 1 ilyen, időben szellős érzelmi történetnek. Remete vagy, vagy csúnya vagy egyfajta érzelmi előtétként olyannyira véded magad, hogy egyben ki is zárod, nem tudom.

Spirálként működik: egyes embertípusok körül ezernyi szál fonódik folyamat, rettenet átfedésekkel persze, mások teljesen kimaradnak. Jellemzőbb a jónők körül az automatikus fonódások, az udvarlók "feltűnnek a semmiből", más hímek meg teljesen kiszorulnak a rendszerből vagy önként vonulnak ki. Apropó, vonzó tulajdonság az, mikor egy nőben is van kifejlődött vadászösztön, azaz náluk ez csábítás címszó alatt fut. Olyankor vonzó, ha kénytelen tenni a saját maga jóáért, saját maga érdekében, így nem az üres-hitegetős, csak egónyalattatásból történő csábítás fut, hanem egy tényleges keresés, egy korrekt. Csak hát ilyenre igen kevés és igen ritkán szorul rá. Mégkevesebb az a "match", mikor neked is bejönne az, aki egyébként ilyen keresést űz. Legtöbbjük eleve lealacsonyítónak, nőiségekben lenullázónak tartja a keresés intézményét. Valamennyire értem, de így mindenképpen hiányzik belőle a dög. A folyamatból is, a nőből is.

Nem csak az elvesztegetett évek számairól van szó, hanem a buktatókat meg kell tapasztalni, amikhez tesztalanyok kellenek, persze egy normális ember nem tesztalanynak tekinti a párját, bár sok tinipicsai attitűd pont ez, hogy ő akkor gyúr majd az igazira - ami végülis logikus, csak a korrektség pont elmarad ilyenkor. Tehát ha jön majd egy potenciális, ami annak bizonyul menet közben, viszont elcsúsztok egy ostoba banánhéjon, akkor az nagyon, de nagyon keserű tud lenni, az elcsúszás-kisiklás feleslegessége. Hogyan lehetett volna másként? Ha elég önismereted van előző kapcsolatokból. Na ez a másik amiért érdemes nem hanyagolni a területet, mert a jövőd záloga.

(#185) totron


totron
addikt

PoliLili néne tényleg kemény. Nekem sem áll fel a kuki tőle, de nem is nekünk szól, hanem az ébredező szexualitású ésvagy kétségekkel küszködő nőtársainak. Nem merültem bele a videóiba, de alapvetően jó a cél. Azt becsülöm még benne, hogy kiáll a kamera elé, vállalva a kritikákat is, a cél érdekében. Mi például nem állunk ki. Lehet azért, mert nem bírnánk a támadásokat vagy nincs is keretbe foglalható mondanivalónk vagy ha van is, nem tudnánk eladhatóra megcsinálni a videót. Szóval jobb ez, mint a pasi által használt székre ráüléstől terhességet hallucináló túlművelt kislányok hada.

A másik a legelcsépeltebb talán, de akkor is örökzöld, a bizalom. Idővel muszáj vagy kiadnod magad, hogy legyen miről beszélgetni, meg nem is érdemes másképp közös jövőt építeni, muszáj, hogy ténylegesen ott légy, benne légy. Ez viszont bizalom nélkül nem megy. Szép az, mikor "a pasim nem szereti, ha beszélek a dolgairól". Istenem. Ennyi jön le. Annak kellene lejönnie, hogy miért nem szereti. Sok fejben nincsenek halmazok/lépcsők, nincs tiltás, nincs limit, az első sérelem vagy unatkozás hatására kürtöli is szét válogatlanul és számolatlanul a belső infókat. Hogy ez informatikai eszközön át történik vagy szájból, hanghullámok segítségével, az többedleges, lényeg a pletyka, a kiventilálás. Ha nem bosszúból az talán mégszomorúbb, mert oktalanul okoz kárt, gerjeszt stresszt, növel veszélyfaktort. "De hát ez úgysem fontos." "Mégis kit érdekelne?" - akkor 'nyádért locsogod ki. Nem folytatom. Kritikus terület. Értelmes egyed kell, akiben jellem is van.

Paxker esetét meg azért nem értem, mert a szexualitás, mint kapcsolatba, családba, gyerekvállalásba, anyóstűrésbe és egyéb nyalánkságokba belesodortató erő jelen szokott lenni, tehát nem a "nem akarom én ezt eleve sem már" dominál, hanem egyszer csak benne találja az ember magát valamiben.

(#186) Paxker315 válasza totron (#184) üzenetére


Paxker315
addikt

Oh, majd érdemben-hosszabban válaszolok, de egy apróság:
"Nem feltétlenül autizmusból vagy egyéb zavarokból kifolyólag (ezt nem rólad személy szerint feltételezem, hanem mindenki felé mondom)"

Nagyon szép megérzés, ugyanis. Pontosan erről van szó & autistaként azonosulok már "kőkemény" 1 éve. :R Aztán, tud néha problémát okozni.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#187) carl18 válasza GoodSpeed (#182) üzenetére


carl18
addikt

Sajnos a társadalom hajlamos arra hogy az alapján határoljon be amit lát, ha soha nem látnak nővel akkor elkezdenek hazugságot gyártani, "Biztos" Meleg " vagy "szűz"
Abba bele se gondolnak csak mert valaki egyedülálló annak bizony oka lehet.
A pszichológus azt mondta minél jobban nem átlagos valaki annál nehezebben talál társat.

Erre a társkeresés témára nem érdemes nagyon rágörcsölni, én se teszem ha jön jön ha nem nem. Ezért nem érdemes az embernek túlagyalni/időt pazarolni ilyesmire.
Legyél nyított ismerkedj, és hátha bedobja neked azt a személyt akire úgy vártál. :R
Én is így teszek, nem görcsölöm túl .Nyilván nem megyek bele valami egyedülálló munkanélküli anyjukával egy kapcsolatba csak hogy legyen valakim. ;]
Ilyesmik kacsingatnak de sorry én nem leszek veréb, sokan hajlamosak a bermuda háromszögért ilyen potlék kapcsolatba bele menni én ez a fajta vagyok.

A csaj akit linkeltél videóba kicsit Creapy a számomra, talán dobja a láncot vagy csak szimplán élvezi ő van a közép pontba. Biztos sok férfi ír neki kobor numera reményébe, és ő ettől a nagyhátszéltől megkapja az ego nővelést. :K Valami ilyesmire gondolom ott a háttérbe.

#183iszoke
Igen olvastam a nagy feministák amerikába nagyon ellenezték a szexrobotot, talán azért ez miatt jelentősen értékét veszíteni a női nem? ;] Egy Summer Glau-t simán élnék.
Ha így élő szővetes Cameron Phillipset tudnak csinálni én boldogulnák vele. :C
De nem álmodozunk olyanról ami nem létezik.
Terminator: TSCC - "I Wouldn't Be Worth Much If I Couldn't Feel"


Nem tudom ki hogy van vele, de én bukok erre mint Howard Volovitz :DDD

A magyar szinkronos TSCC mindig olyan különleges válaszokat adott Cameron.
Mikor meg kérdezte Johntol tetszik ez a árnyalat?
Mi ? "Szemét RIbanc vagyok?
Micsoda? Szereztem egy barátot?
Ő mondta hogy szemét Ribanc vagy?
Ő csak sírt!

Amúgy fel a fejjel, Anne Shirley azt mondaná a holnap mindig tiszta nem szenyezi hiba.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#188) GoodSpeed válasza carl18 (#187) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

"Nyilván nem megyek bele valami egyedülálló munkanélküli anyjukával egy kapcsolatba csak hogy legyen valakim. ;]"

Tulajdonképen körbe értünk, ez tegnap ugrott be... arról van szó, hogy egy családban a férfi a családfenntartó, a családfő. Régen ez így volt. Nagyon sok nő esetében az volt bejegyezve a XX. század első negyedéig, hogy háztartásbeli. Voltak olyanok is, akik cselédek voltak aztán a szépségükkel megfogták a "gazdájukat". Aztán az 50-es évektől a 90-esig vége lett ennek, és a nők is felemelkedtek a szolgasorsból, elmentek dolgozni. Mert mondjuk ki, aki cseléd volt, az addig dolgozott - ráadásul keményen - , ameddig ki nem emelték abból a sorból. Ha nem volt elég szép, akkor egész életében végig
keccsölt.

Aztán volt egy ilyen egyenjogúságú szakasz pár évtizedig. Most megint ugyanott tartunk, mint 100 évvel ezelőtt. Ha nem szép, és nem tudott tanulni, meg nem is örökölt, akkor mehet közmunkásnak, vagy munkanélkülinek. Most hivatalosan nem cseléd, hanem "közfoglalkoztatott".
Most a kukás is "úr"... megszólítás alapján, csak ugye anyagilag nincs megbecsülve.

Régen egyenesebb volt a világ, a valóság, mert nem volt ennyire kozmetikázva. Akkor a földesúr tegezett, te meg önözted. Most meg papíron úr vagy, csak fizetésnél nem te ülsz be a Bentley-be, hanem Közmű holding vezetője. Sikerült a megszólítások szintjén a társadalmi evolúciónak idáig eljutnia. De ennyi.

Szóval azt akarom mondani, hogy a szebbje az bizony elvárja, hogy neki ne kelljen dolgoznia, és el is tartsd. Ha kevésbé finnyás, akkor lehet háztartásbeli, de ez a max, mert egyébként legyen bejárónő, ő meg shoppingol a plázában.

Tehát választani kell, vagy szép nem lesz, vagy eltartod. Ha nem tudod eltartani, akkor a választást eldöntötte a szociális helyzeted. Régen olyan is volt, hogy nézték a hozományt a nőnél is (nyilván nem a cselédnél). Most is nézik, csak most a férfinál, és ha nem a nő, akkor a nő szülei.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#190) Salamander válasza carl18 (#187) üzenetére


Salamander
junior tag

"Nyilván nem megyek bele valami egyedülálló munkanélküli anyjukával egy kapcsolatba csak hogy legyen valakim."

Pont ugyanerre jutottam én is. Elváltam, van egy kisfiam, aki kb. 2 hetente nálam van és ha jön egy normális lehetőség, akkor az jó (lenne), de minek erőltetni. Ráadásul az általad vázolt helyzet pont ugyanolyan lenne, mintha nem váltunk volna el (sőt, valószínűleg részemről nem kerülne sokba újra egy családnak lenni).

Szórakoztassa a beképzelt hercegnőket az, akinek van megfelelő ideje, meg pénze, de ezen én már túl vagyok. Most van időm a hobbijaimra és nem kell beszámolni mindenről, csak a közös hétvégéket kell egyeztetni, de az jó dolog, ha az ember gyereke nála van. :)

Egyébként én sem vagyok egy főnyeremény, mint "használt áru", de ez van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#191) carl18 válasza Salamander (#190) üzenetére


carl18
addikt

Igazság szerint én azt vettem észre, néha a nők túl vannak hypolva főleg ha szép.
Egy normális világba egy normális kapcsolatba mind két félnek vannak hibái amiket el kell fogadni.

Én azt vettem észre sok a kényszerkapcsolat ahol valaki nagyon akar magának valakit aztán sikerül is találni és hát ha nincs ló jó a szamár is alapon.
Igen, szerintem is az a baj sok egyének el van szállva magától mert sok a udvarló.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#192) GoodSpeed válasza Salamander (#190) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Ez a nem támogatjátok a "csóró" szépségeket egy álláspont. Sokan pl így leplezik, hogy nem is tudnák megtenni.

Viszont a másik oldalon. Ahol én lakom ott rengeteg olyan látsz, hogy luxus verdát hajt egy luxus nő... tegnap is láttam egyet, és eszembe jutottatok az álláspontotokkal, hogy most tulajdonképpen egy munkanélküli nőt látok jó eséllyel, luxus körülmények között vezetni egy olyan autót ami másnak évtizedes fizetése...

Vagy várjunk csak? Munkanélküli? Lehet, hogy nem, hiszen "dolgozik", mert olyan pasassal kell együtt lennie akit vélhetően nem szeret. Aki nem szerepel az ideáljai között, mert mondjuk jelentősen öregebb nála, nem egy testépítő alkat, és még nem is jóképű... plusz ha csettint akkor jön a szex.. akitől esetleg még undorodik is... Akkor már lehet ezt munkának is tekinteni nem?

A másik oldal szemlélete: Azzal, hogy "felkarol" egy gyönyörű nőt, reprezentálja a környezete felé, hogy milyen gazdag, hogy őt választotta, hogy boldog párkapcsolatban élnek, hogy erről a nőről álmodik minden nyomorult, de sosem kaphatja meg, ellenben ő bármikor, és kiváló vele a szex.

Persze nem fenékig öröm a dolog, mert tudja, hogy nem teljesen őszinte a szerelem. De nincs tökéletes kapcsolat. Jóska sem azért választotta csámpás Rozit, mert vele tökéletes lenne a szépsége, hanem azért mert nem jutott neki más.

Gazdagéknál a verseny tárgya: kinek van a szépségek között is a legszebb nője?!

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#193) iszoke válasza GoodSpeed (#192) üzenetére


iszoke
senior tag

Vagy várjunk csak? Munkanélküli? Lehet, hogy nem, hiszen "dolgozik", mert olyan pasassal kell együtt lennie akit vélhetően nem szeret. Aki nem szerepel az ideáljai között, mert mondjuk jelentősen öregebb nála, nem egy testépítő alkat, és még nem is jóképű... plusz ha csettint akkor jön a szex.. akitől esetleg még undorodik is... Akkor már lehet ezt munkának is tekinteni nem?

Nem, mert egy aranyásó attól, hogy nem feltétlenül élvezi a cukros bácsi társaságát még simán elfogadja a pénzét és javait (főleg ha a háta mögött még meg is csalja a kertésszel), szóval nem, nem kell sajnálni az ilyeneket és nem is tekinthető munkának amit csinál.

(#194) GoodSpeed válasza iszoke (#193) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

De olyan mint a prostituált nem?

A különbség eközött meg a prosti között:
- ennek a kuncsaftja nemcsak pénzt ad, hanem otthont is, családot alapít vele, fizeti a plasztikai műtétjeit, a magán egészségügyi ellátást, luxus autót rak alá, és megteremt mindent, hogy egy idilli család képét mutassák.

Azt, hogy emberünket nem szereti, az egy olyan dolog, amin emberünk sem tud segíteni.

Ellenben a prostituáltról félhivatalosan elismerik, hogy dolgozik, hiszen még a piroslámpás negyedek balhéi alatt meg is akarták öket adóztatni, sőt még érdekvédelmi szövetségük is volt.

Persze munkaviszonyuk az nincs hivatalosan, de a munkanélküli meg a munkavállaló között lebegnek egy amolyan légürestérben.

Viszont az iménti a prostituált egy evolúciós lépése, mert neki csak egytől kell undorodnia, és sokkal többet ér el, pl nem kell este kint kéjelegni az autópálya mellett, télen hidegben, és hóban, ősszel esőben, és nyáron hőségben.

Illik rájuk a kifejezés, hogy: luxus k*rvák.

Ja és egyébként szabadok, lényegében csak naponta pár óráig kell "készenlétben" állniuk, amikor a "családfő" nincs otthon, ezek kocsikáznak, és becsmérlően lenéznek mindenkit aki az utcán nincs velük azonos anyagi értelemben vett szinten.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#195) iszoke válasza GoodSpeed (#194) üzenetére


iszoke
senior tag

Az aranyásó és a luxuskurva (vagy ha úgy tetszik escort) nem ugyanaz. Utóbbi azokat foglalja (is) magában, akik elsősorban társaságot nyújtanak valakinek és míg szex is lehet része az egyezségnek, nem minden esetben követelmény. Ott azt is pontosan tudja mindkét fél, hogy mit vár a másiktól, míg az aranyásó eljátssza, mennyire oda van érted, miközben csak a pénzedet akarja. Tehát vannak különbségek.

(#196) GoodSpeed válasza iszoke (#195) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Az aranyásó az tényleg más, mert Nemzethy Timóca pl az :D
A luxuskurváról pedig nem tudtam, hogy Escort, de egyébként másként mondom, mert úgy igazabb, hogy valahogy nem tettem köztük különbséget. Oké tied a pont :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#197) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát nem egyszerű, van egy kedves barátom, nagyon hasonló helyzetben van ,annyi, hogy ő a karrier felé tolta el az életét, emiatt a társas lét csak annyi, hogy az általunk szervezett eseményekre eljön, éli az életét amúgy ettől függetlenül boldogan, de nehezebb már egy idő után.

Nem könnyű, picit belelátva a helyzetbe.

30 felett kb minden csaj foglalt... Úgymond ha 20-tól felfelé megtalálta az "élete párját" és sikerült is összehangolódni, üzemeltetni és fenntartani egy kapcsolatot a kommunikációval és mindennel, akkor szerencséje van az embernek.

Ha valaki most kerül ki a húspiacra, akkor bizony vagy megy a sablonos ribik felé, de full üresség, avagy elkezd fiatalokra vadászni. :D

Nekem stabil minden, nem mondom, hogy nem lehetne kikacsintani, de nincs értelme, de voltam a húspiacon is 3-4 hónapra, totál offra szaladtam, semmi ráció nem volt az életemben.

Gyorsan meg lehet csúszni... De majd egy váratlan helyzet neked is megadja a választ.

Ami viszont biztos, nem megfelelő a platform a társkeresésre.

Régi elvem, amelyiknek nőnek 5-nél több profilképe van bármely oldalon: Az Ribanc... Sarkos, de nem ezt keresem ( én személyszerint a felszínességet utálom, kinőttem, nem igényem...

Meglepő, de fiatalok körében is a kevésbé felszínesekkel könnyebb a kontakt. Próbáld meg, hogy NEM a társkereső platformok felé nyitsz.
A normális lányokat-nőket meg lehet találni, de nem a kirakatban kell keresni.

[ Szerkesztve ]

-

(#198) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Ferencet fegyveres rablás miatt körözik, de a magyar nők mégis megőrülnek érte - Fotó! | BorsOnline

Ennek meg lefeküdnének távollétében is a luvnyák :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#199) Graphics válasza GoodSpeed (#198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De utálom az ilyen blikkszar újságírónak nevezett senkiket...

-

(#200) carl18 válasza GoodSpeed (#192) üzenetére


carl18
addikt

"Ahol én lakom ott rengeteg olyan látsz, hogy luxus verdát hajt egy luxus nő..."

Hát igen elég kicsi az esélye hogy saját erőből gazdagodott meg.
Már tudtommal egy nő házaságot köt egy pénzes palival ha utána vásárolnak házat és vállnak a fele a nőé. Ez is egy módja a kitörésnek láttam már pár érdekes dolgot.

Volt egy munkatársam, kérdeztem tőle hogy jött ide dolgozni.
Mesélte külföldön dolgozott 700E-800E keresett szakácsként, volt asszony gyerek ház kocsi mindennük megvolt. Kiderült az asszonya csalta, végül vállás lett belőle és a nulláról újra kellet kezdenie a életét. Ház,kocsi minden odalett lett is egy új csínos rendes 23 éves barátnője ez volt 2019-ben.

Akkor volt egy gyerekkori szerelmem, tényleg nagyon szép csaj 1 évvel idősebb tőlem.
Külföldi munkára ment, volt valami főköke 15 évvel lazán idősebb tőle, na azzal jött össze.
A pénzén kívül nem tudom mi fogja meg rajta, oké hogy márkás ruhákat hord a fazon de ez a teleszart buvár ruha testalkat szerintem nem dívat.
Már van is 2 gyerekük kocsival mennek ide oda szóval megy a szekkér.

Én általában abból indulok ki hogyha egy 10/9 csaj összejön egy 10/5 sráccal arra ne mondja már senki se hogy nem érdekből történik. (Ha az a fazon csak alkalmazott lenne? akkor is ekkora lett volna a sikere?)

Meg manapság tényleg azt látom, hogy megy nagybaj az orrba szájba csalás aztán ha ez kiderül a kapcsolatnak vége is lesz. Csak itt azzal van a gond legyen az nő vagy férfi, hogyha valakit mondjuk 10-et/csaltak/átkurtak és mondjuk ez a kognitív torzítás berögzül utána hogy bízon meg újra az emberekben...Sajnos az én esetembe is ez van.
Próbálok változtatni de nem könnyü, egy ismerkedést is túl agyalok.

Szerintem az biztos valahogy ez a generáció ismerkedik a legnehezebben.
Ott a Tinder és társai, de ha vagy nem gazdag vagy Chad akkor ez ki is van lőve.

Főleg a mai 25 év alattiaknak lesz rossz az internet/instagram miatt egy fajta állomvilágba élnek. Azt tudom a csajoknál népszerűség az ha valaki influenszer/youtuber/énekes.
A Toi-Toi Wc-s srác is bármelyik csajt megkaphatná, hallotam Tiszafüreden lesz neki koncert. Pont azon gondolkoztam 10 csaj-ból hány nem adná magát neki oda ha beszélhetne vele? :U Talán 3-4 de a nagyrészük szó nélkül el menne vele.
Mert hát híres, és aztán tud dicsekedni a barátnőnek neki meg volt az a énekes.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#201) GoodSpeed válasza carl18 (#200) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

"Hát igen elég kicsi az esélye hogy saját erőből gazdagodott meg.
Már tudtommal egy nő házaságot köt egy pénzes palival ha utána vásárolnak házat és vállnak a fele a nőé. Ez is egy módja a kitörésnek láttam már pár érdekes dolgot."

A pasasok rafináltabbak mint a nők, és a nők egyébként is kiszolgáltatottabbak, hiszen ők a csóróbbak, a kettő + a jogi rész miatt itt a pasas-centrikus megoldás:

Hány év házasság után lesz közös a vagyon? - Blikk

Ez 4 napos cikk. Ezért nincs annyi házasság, na meg van házassági szerződés intézménye is... amelyik pasas nem hülye, az úgy játszik a nővel, mint macska az egérrel, és úgy szaporodik vele, ahogyan akar, kvázi büntetlenül, max a gyt-t fizeti!

"Külföldi munkára ment, volt valami főköke 15 évvel lazán idősebb tőle, na azzal jött össze.
A pénzén kívül nem tudom mi fogja meg rajta, oké hogy márkás ruhákat hord a fazon de ez a teleszart buvár ruha testalkat szerintem nem dívat.
Már van is 2 gyerekük kocsival mennek ide oda szóval megy a szekkér."

Az a helyzet, hogy ez attól is függ, mennyire sekélyes jellem a nő... mert van olyan, amelyik őszintén megszédül egy jólöltözött pasastól, úgy, hogy ruha nélkül észre sem vette volna. Aztán olyan is van, amelyik arra megy, hogy a pasas legyen eszes... bár ez ritkább... de ha ilyen akkor azért néz fel rá...

"Én általában abból indulok ki hogyha egy 10/9 csaj összejön egy 10/5 sráccal arra ne mondja már senki se hogy nem érdekből történik. (Ha az a fazon csak alkalmazott lenne? akkor is ekkora lett volna a sikere?)"

Valószínűleg nem, de itt ugye szóba jön több minden. A jövőépítésen túl az az érzés, hogy ez a fickó nem egy alfa ránézésre, de mégis a társadalomban lenyomta a környékbelieket, tehát pénzügyileg mégis domináns.

"Meg manapság tényleg azt látom, hogy megy nagybaj az orrba szájba csalás aztán ha ez kiderül a kapcsolatnak vége is lesz. Csak itt azzal van a gond legyen az nő vagy férfi, hogyha valakit mondjuk 10-et/csaltak/átkurtak és mondjuk ez a kognitív torzítás berögzül utána hogy bízon meg újra az emberekben..."

Mennél szebb a nő, és mennél jobban képbe van a pasi azzal ,hogy neki milyen is a fizikai valósága, annál nehezebb megbíznia a nőben, akkor is ha nagyon csóró a nő, mert a kertésszel is akár ... viszont az egészségesebb ha a nő is gazdag, csak akkor meg az van, hogy vagy nem vele foglalkozik, hanem egy adoniszabb multimillomossal, vagy kevésbé szép :D
Mindennek ára van.

"Szerintem az biztos valahogy ez a generáció ismerkedik a legnehezebben.
Ott a Tinder és társai, de ha vagy nem gazdag vagy Chad akkor ez ki is van lőve."

Speciel szerintem ezeket törölni érdemes, nem hatékonyak egyáltalán.

"A Toi-Toi Wc-s srác is bármelyik csajt megkaphatná, hallotam Tiszafüreden lesz neki koncert. Pont azon gondolkoztam 10 csaj-ból hány nem adná magát neki oda ha beszélhetne vele?"

Erről én még nem is hallottam...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#202) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Pesti Hírlap, 1912. március. 16.

111 éve is így ment ez :(((

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#203) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

A semmirevaló opció nem volt, de a nem tetszik igen :D Egy akkuzabálóval kevesebb :D A Badoo, meg 72 órás prémiummal akar marasztalni, megvárom még lejár, legalább láttam, kik voltak a jelentkezők...7-ből 6 volt kuka, a 7.-kel egyéb gondom van :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#204) zseko válasza Kalandor (#10) üzenetére


zseko
veterán

Lehet egyeseknek tökmindegy a kinézet, de ha ránézek a másikra azért ne anyum vagy nagyanyám jusson már róla eszembe...
A rokonságban rajtam kívül szinte mindenki testes(ebb) (nem vagyok hízékony, nehezen híztam mindig is), vagy akár a kövér jelzőt is lehet használni némelyikükre, így csúnya dolog vagy sem, de igen, én is kizárom a testesebbeket, és/vagy a magukra igényteleneket.
Mert, ha nem is mindet, de sokukat annak tartom. Sógornőm például vékonyabb volt tőlem (177cm/70kg vagyok, tehát nem mondhatni hogy nagy), mostanra majd' háromszor szélesebb lett, mióta tesómmal van. Azóta hízott meg tesóm is.
Így, sajnos még ha csúnyán hangzik is így mondva, de nem kívánok tőlem nagyobb méretű nőt. Én is a normál alkatot részesítem előnyben. A 'csinos', az viszont már teljesen egyéni szubjektív dolog, például én a kacsaseggszájú, műkörmös-műmelles, sminkelt, hát még a tetovált szemöldökű nőktől rosszul vagyok, más meg a piercingtől, színes hajtól, tetoválástól van rosszul, amik meg nekem például bejönnek.

HR24.hu

(#205) totron válasza zseko (#204) üzenetére


totron
addikt

Az etetős szeretetnyelv könnyen cukorbetegségbe viszi mindkét felet, észnél kell lenni. A végtelen önigazolásokat meg ignorálni.

(#206) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

(170) A LEGKÍNOSABB Randisztorik Rékával 💔 - YouTube

:DDD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.