Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) xtibi


xtibi
tag

Tyiha! Egy biztos, már nem bánom, hogy kibírtam a kártyámat a zsebemben tartani, pedig mostanában... A P-t szembesítem a legpotenciálisabb utódával. :) Igaz ez a telefon (SXP) a Sony JB elcseszése (és ki nem javítása) miatt akar lecserélődni.
Persze kíváncsi leszek, ha februárban nem lesz elég készlete a Sony-nak, mert úgy eladja mindet, mikor jön ki az S5 Mini hasonlóan nagytesóhoz mérhető konfiggal és akkor majd elszabadul a pokol és sem árban, sem technikában, sem méretben nem lehet összehasonlítani a telefonokat.

Ha 500 EUR a világ normális felén, akkor az 160-170k itthon. Írjunk alá okostelefon rezsicsökkentésre is. :DD

Azért, ha a szívemre teszem a kezem a Sony is rácsapott az Iphone-osításra. Kamera elhelyezés, forma, arányok, fémesítés, stb.

Szerintem itt felesleges azon vitázni, hogy WP vs Android. Érdekes elmélet, hogy az embereknek nem kell a csúcskészülék. Ezért haldoklik a Tesla is az autóiparban, ugye? :W

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#152) jaszy91 válasza kovadika (#149) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Azta mindenit. Ez hiányzott, mint éhes kutyának a hasmenés :D

Amúgy lehet hogy 4K videó, és 4K kijelző felbontás nincs, de képet 5248x3936 pixelben készít, ami 6K :D Nagyszerű mi?? :U Fölösleges e-pénisz méregetés

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#153) MartOOn válasza Dog25 (#145) üzenetére


MartOOn
addikt

Koss kompromisszumot es ne itt trollkodj wp-vel legyszives. Kutya sem volt itt kivancsi az olcsowp-dre.

De hogy a telohoz is szoljak. Ha ertelmes arban lesz akkor ez egy NAGYON jo alternativa lehet sokmindenkinek. Igy mar en IS latok fantaziat egy tablagepre itthonra, zsebben meg egy kompakt. Igy kerek.

Wp? Felhasznaloi elmeny? Mivan? Most komolyan... Persze nem laggol... Aham elfedik az animaciok/atusztatasok. Testreszabhatosag szerintem es sokak szerint rengeteget javit a felhasznaloi elmenyen... Tudtad? Az hogy kb 4 szinu lehet a csempem nem neveznem tul nsgy szabadságnak ...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#154) Dog25 válasza MartOOn (#153) üzenetére


Dog25
újonc

Rendben, felírtam. Ár-érték összehasonlítás és a felhasználói élmény= trollkodás. Már ezt is tudom. :D

(#155) Dog25 válasza MartOOn (#153) üzenetére


Dog25
újonc

A wp-sek azért hívják ezt felhasználói élménynek, mert hasonló áru droid után élmény, ha ráböksz valamire és megnyílik. :D
Egyénként 21 színű lehet a csempe. :)

(#156) fioninquo


fioninquo
tag

Angliában ennyiért lehet előrendelni: [link]
Közbe láttam, hogy már előbb írták, elnézést.

[ Szerkesztve ]

>>>iPhone XS<<<

(#157) tha_answer válasza tixem (#147) üzenetére


tha_answer
őstag

egy ilyen telefont nem felevre vesz az ember, s nem biztos h az s5 meg z2 nem fogja tudni.
miert miert mert mikor visszanezed magad akkor mennyivel jobb mad a 4k, foleg ha vp9el van kodekelve

(#158) MartOOn válasza Dog25 (#155) üzenetére


MartOOn
addikt

21?aztaaaaa... Nemsemmi. Na mindegy is... Ha kozepes aron kozepes telot veszel es neked megeri a wp akkor hajra. 300 font sztem a mai vilagban nem a vilag vege. Ezert ujonnan kapsz nexus5-ot.de hasznaltan siman kapsz 200alatt nexus 4-et ami meg szinten agyonveri barmelyik wp-t es akkor nem kell kompromisszumot kotnod. Szoval ez inkabb dontes volt mint kenyszer... Javaslom nezz meg par videot milyen is az amikor teljesen szemelyre tudod szabni a ketyeredet... Tecső a baratod...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#159) joey04 válasza MartOOn (#153) üzenetére


joey04
titán

Te nem tudod mi az a lag.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#160) No.01 válasza tixem (#147) üzenetére


No.01
őstag

Giga LOL :DDD :DDD :DDD de nem szemelyeskedjunk

(#161) MartOOn válasza joey04 (#159) üzenetére


MartOOn
addikt

Volt s4-em.tudom.:DD meg zte-m meg sok szarom... Ezert mondtam a nexus vonalat. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#162) mediumgecso válasza MartOOn (#153) üzenetére


mediumgecso
őstag

Bocs, de ezt nem hagyhatom szó nélkül :D
Droidos voltam nagyon sokáig.....tudom mi a droidnál a "felhasználói élmény" növelés....TESTRESZABHATÓSÁG-hoz: (ezek készettek arra, hogy WP-re menjek):

MÓKOLÁS EZERREL: Azért van rá szükség, hogy "gördülékenyebb" (gyorsabb) legyen a rendszer. Ez általában sikerül ilyen-olyan dolgokkal (tweak-ek, root, fagyasztás, kutyafüle tudja még mi van..), de sokszor ezek miatt vmi más "gubanc" alakul ki, így ezekre a "gubancokra" is kell "valami".....tudom, hiszen én is ezt csináltam. Akkor lesz gördülékeny androidod GYÁRILAG, ha min 100k felett költessz telóra (sztem elég sokan nem tehetik meg v. nem is fognak egy "eszközre" ennyit költeni).

Sokan vannak úgy mint én hogy jól működő telót akarnak, ezért váltottam WP-re én is.....abból már kinőttem, hogy erre fordítsam drága és értékes időmet (nem vagyok már huszonéves)....vagyunk ezzel páran így!!
Akinek pedig van pénze vegye meg a 100K+-os és elégedett lehet, én elvagyok a fele annyiba kerülő WP-vel is!

UFFF! :R :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#163) w333 válasza mediumgecso (#162) üzenetére


w333
félisten

Valahol tapizz meg egy Nexus 4 vagy Nexus 5 telefont és biztos vagyok benne hogy megváltozik a véleményed az Android -ról ... :K

Egy gyári stock rendszert ami a Nexus telefonokon van nagyon ne hasonlítsuk össze egy gyártó által módosított gagyi rendszerrel, mert ég és a föld ;]
Pl. az S4 erősebb a Nexus 4 -től, viszont a Nexus 4 oda vissza pofozza gyorsaságban és gördülékenységben, nagyon smooth, ennyire számít a stock rendszer ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#164) nikilauda


nikilauda
senior tag

De szépen elkanyarodtatok ettől a kis Z1-től! :)

(#165) MeGabee válasza mediumgecso (#162) üzenetére


MeGabee
senior tag

"Akkor lesz gördülékeny androidod GYÁRILAG, ha min 100k felett költessz telóra"

Már megbocsáss,de ez ebben a formában túlzás.Mint azt éppen tapasztalom,az LG UI-ja sem akasztja meg a vasat,pedig CSAK egy 40k-s F6-ról beszélek.Megfelelően optimalizált rendszer kell csak hozzá.Én WP-ről váltottam vissza androidra,mert a tököm tele lett vele.
Kinek a pap,kinek a papné.....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#166) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Sevész,ha forgalmazzák hazánkban,nem kell sorbaállani.Nem lészen olcsó,viszont tudás technika.benne.Fenti telok,nem az átlag /pór nép Prolik-Rezsi csökkentös/ réteg számára készülnek.Ezek a Gazdagok telojai!Viszont a frissitések terén a cég le maradt "SZAR" //más XPERIA tip/ teleoknál.Conlusio.Vannak jobbak,többet érök Chinai gyártoknál.melyek tudnak ennyit,beszerzésük,nehézkes! ;]

föolvaso

(#167) w333 válasza MeGabee (#165) üzenetére


w333
félisten

+1 és azt se feledjük hogy az Android 4.X.X óta már alapból tudja az alkalmazások letiltását, még Root sem kell hozzá :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#168) #09908736


#09908736
törölt tag

Kell! Remélem hamarosan megjelenik a szolgáltatómnál is!

(#169) MartOOn válasza mediumgecso (#162) üzenetére


MartOOn
addikt

50ezerert vetted a 920-ast? Nalunk csoro UK-ban meg mindig 280£ korul adjak... Az mennyi is? Kb 95.000ft... Khmmm ennyiert van nexus4 is... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#170) w333 válasza MartOOn (#169) üzenetére


w333
félisten

Sőtt már lassan 5 is ;]

(#171) papi77

Igen ezt én is észrevettem ismerősöm Lumia 520 telefonján hogy nagyon jól tudják álcázni a laggot különböző effektekkel és persze homokórákkal :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#171) papi77 válasza MeGabee (#165) üzenetére


papi77
addikt

Az F6 tényleg nagyon jó kis tel.
Egyébként nekem is volt egy hétig Lumia 520-am,de nem bírtam az állandó "homokórázást",ezért gyorsan eladtam. :DD

Az első: NOKIA 1611

(#172) MartOOn válasza papi77 (#171) üzenetére


MartOOn
addikt

He! Az volt a felhasználói élmény! Te meg eladod... ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#173) paatrick


paatrick
senior tag

Szóval kb akkora mint a mostani Arc S-em:

összehasonlítás itt

Ami igazából jó is lenne, de miért jött az a trend hogy a kijelzőre kell a home gomb stb. Elfoglal belőle vagy fél centit, ami egy nagyobb telefonnál nyilván nem látványos de itt érezhető lesz. Elfért volna arra a kijelző alatti sávra, világítós-érintős megoldásként is. Ez az egy bajom van vele.

Valamint rúgják tökön egymást a designerek, hogy fekete-fehér variáció mellé mindig ilyen hülye színeket kell választani. Fakó citrom meg világos ciklámen. Egy nyomi ezüst vagy grafit egyiknek se tud eszébe jutni. :(((

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#174) w333 válasza paatrick (#173) üzenetére


w333
félisten

Kicsit tényleg nagyra sikerült ez a 4.3 kijelző, pl. fizikai méretben kb. ugyanakkora mint a Moto X ami persze már 4.7 kijelző ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#175) pepe091 válasza paatrick (#173) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez talán szemléletesebb.

(#176) mediumgecso válasza MartOOn (#169) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nem ott kell megvenni....
Mindegy, összeveszni ezen nem fogunk...kinek mi a frankó!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#177) mpierre


mpierre
veterán

Príma. Sensationt ez fogja váltani, ha a pénztárcámhoz közelít majd az ára. Egy jó kis xda-s rommal tán még üzemideje is marad.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#178) w333 válasza mediumgecso (#176) üzenetére


w333
félisten

Tessék parancsolj Link semmivel sem olcsóbb a Lumia 920 :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#179) laci_csk válasza Crafter32 (#25) üzenetére


laci_csk
senior tag

"Szerintem a 4 coll lenne az ideális, de nyilván ez függ a tenyér méretétől is." Nekem xperia T-m van 4,6" es nem tunik nagynak, de en a kepernyot szoktam nezni nem a tenyeremet. Nem is probaltam hogy a tenyeremen nezzem a fotokat, videokat....de talan majd....

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#180) dokee78 válasza pepe091 (#114) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem már beleőrültetek ebbe a GPE dologba. :K
Nekem egyáltalán nem jön be a nyers Android felület.
Mi lett volna ha nem adják ki a GPE telókat?
Szerintem van élet a GPE és Nexusokon túl is.

Ez egy tökéletes telefonnak tűnik reméljük nem adják ki egyéb BUG-al.
Viszont nem lesz olcsó,de üdvözlendő az IPS.

[ Szerkesztve ]

(#181) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Remélem ragadós lesz a példa, és a többi gyártót is arra ösztökélik, hogy adjon ki csúcs vasat használható méretben is.

A kijelzőért meg egy nagy dicséret jár nekik. Pinkben jöhetne. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#182) mediumgecso válasza w333 (#178) üzenetére


mediumgecso
őstag

az addig OK, de nálam számít a gyári gar....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#183) kk831228


kk831228
addikt

Honnan lehet tudni hogy IPS panel?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#184) kk831228 válasza kk831228 (#183) üzenetére


kk831228
addikt

Itt nem írják... :U vagy nem szokták kiemelni ha IPS?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#185) Quasi_modo válasza jaszy91 (#141) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Visszatérnek majd a 4"-os méretre, és azokba fognak csúcs HW-t beépíteni.
Milyen szép is lenne.

valami

(#186) MartOOn válasza dokee78 (#180) üzenetére


MartOOn
addikt

Ez is igaz. És ami TÉNY wp droid ideoda EZ egy nagyon jó irány!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#187) pepe091 válasza dokee78 (#180) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem, én a gyártók, jelen esetben a Sony frissítéseibe "őrültem bele". Miután valaki megtapasztalja a Nexus frissítéseket, nem akar újra hónapokat várakozni a gyártókra.

(#188) xmaas válasza kk831228 (#184) üzenetére


xmaas
őstag

Ha nehezedre esik rakeresni valamire ha erdekel had segitsek neked peldaul innen lathato hogy bezony IPS :Xperia Blog Kepernyo Osszehasonlitas kepekben

Amugy meg szuper kis telefon igy kell ezt csinalni :R

(#189) bluemirage válasza tixem (#50) üzenetére


bluemirage
őstag

+1 :K
Szerintem is tökéletes. Sajnos nem fémből van... nálam pedig ez valszeg kizáró ok (jelenleg Xperia P), de minden más tekintetben pipa-pipa-pipa.... A Samsung lehet, hogy kijön egy komolyabb fém telóval, de az meg lehet, hogy megint szappantartó forma lesz... és az újabb kizáró ok...

Tehát ez a kicsi Z1 valóban tökételes... Ha 2014. második félévében nem lesz helyette helyette egy szögletes jó kis fémtelefen, akkor a P6 ellenében kell majd döntenem.

Meliora sunt bono inimica

(#190) mikersz1


mikersz1
senior tag

Végre meglépte ezt valamelyik gyártó, most jöhet a többi. :) :)

(#191) kk831228 válasza xmaas (#188) üzenetére


kk831228
addikt

Nem esik nehezemre !! Láttam is ezeket a képeket de ezen Z1f van ,nem Compact... ;] :P :P Ez még CES előtt volt...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#192) roli543


roli543
őstag

Számomra a legkompaktabb tele a Sony ZL. Annak nem lesz utódja? A Z1emnél több mint 1centivel kisebb, jöhetne ZL1 is..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#193) razzorr


razzorr
őstag

Micsoda világ ez, ahol lassan "mini" jelzővel illetik a 4,3"-os kütyüket. :F
Viszont ez a Sony iszonyat bejövős, főleg az ips, meg az aránylag nagy akku miatt. És igen, vízálló, így kell ezt Sony. :R

(#194) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Nekem kicsi lenne, de nagyon jó ötlet, sokan épp erre vágynak. :K

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#195) w333 válasza pepe091 (#187) üzenetére


w333
félisten

És mekkora igazad van ... :K

(#194) Sztbeni

Akkor neked ott a nagy tesó Z1S ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#196) taxy88


taxy88
aktív tag

[link]

US.-ban elég jó áron kezd(igaz tmobil only), sőt azt olvastam ,hogy csak Amerikában lesz kapható.

(#197) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Ezek után kíváncsi vagyok milyen lesz egy idei középkategóriás Sony. Remélem ott is ilyen ügyesek lesznek és IPS-t tesznek az 50ezer környéki telefonokba.

(#198) kovadika válasza taxy88 (#196) üzenetére


kovadika
őstag

Én mondanám valami jó kezdőárnak. Az 30$-al olcsóbb mint a sima Z1(függetlenül ráadásul), ennyibe kerül az iphone 5S is, csak viszonyításképpen. Ez így szerintem nagyon meredek nyitás. Ebből durván két Nexus 5 jön ki.
Szerintem függetlenül pont annyiba fog kerülni, mint a Z1. Persze az már nem kezdőáron megy.

[ Szerkesztve ]

(#199) halkow


halkow
őstag

tetszik nagyon, megértem hogy kicsit vastagabb a felső rész mert azért nem semmi snapi800+2gb ram+20,7mp+ips ilyen házban erre még nem volt példa grat sony
ha még irda is lenne benne akkor számomra bestbuy-lenne

készüljetek fel :DD mert szerintem hamarosan lesz több compakt gyártó is
a sony talán most belőtte azt a méretett amit még telefonnak hívnak
még egyszer grat sony és várom hogy teszteljétek srácok
:C

Elég lesz egy smiley is.

[ Módosította: CoolMan ]

Alcatel onetouch idol2s the king

(#200) Darellus92 válasza w333 (#136) üzenetére


Darellus92
aktív tag

De tudja...

HTC = Help This Company

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.