Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) MartOOn válasza adidas4death (#300) üzenetére


MartOOn
addikt

Ok.

Nagyon regota ez az elso sony aminek akar meg eselye is lehet nalam. Meg kell tapogatni aztan meglatjuk. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#302) adidas4death válasza MartOOn (#301) üzenetére


adidas4death
aktív tag

bizony-bizony, jó cuccnak igérkezik, amint meg lehet tapogatni valahol már indulok is, hogy megtegyem. :K
El is kezdek gyűjteni rá ;] Csak nehogy jobban megtetszen addig az Mi3s. bár formát tekintve részemről ettől nem igazán kell félni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#303) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Expansys-nál már elő lehet rendelni. Kérdés, hogy mennyiért? :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#304) benji2001


benji2001
csendes tag

Meg cáfolom hogy ez az első vízáló 4,3 inches sony telefon mert nekem sony xperia v-m van az ip 57 védetségü.

(#305) XtremLor válasza benji2001 (#304) üzenetére


XtremLor
őstag

Ilyenrol szo sem volt a cikkben. :N

"Legen...Wait for it...Dary"

(#306) h3lios


h3lios
addikt

El van döntve, ez lesz a következő telefonom, mert bár ugye nagy Samsung fan voltam, de ilyet ők az elkövetkező 2-3 évben tuti nem tudnak lerakni az asztalra.
A következő év csúcstelefonjai nem hatnak meg, mert nem kell 5 + os hólapát (bár márciusban lehet szükség lesz rá, ha ilyen telünk van ;] ). Ráadásul azok a 4k-s kijelző miatt kb. a vezetékes telefonok fogalmát fogják jelenteni. Rakhatnak beléjük 4000 mAh-s aksit (de nem fognak), az sem húzná sokáig ezzel a felbontással.

Ez most a Sony részéről telitalálat nálam. Úgy is nagyon gondolkoztam egy Z1-en, viszont a 200k-s független ár és a fátyolos kijelző visszatartott. Itt az IPS kijelző miatt biztos, hogy nem lesz ilyen gond ráadásul a méret is nagyon jó. A vízállóság a Sony-nál már alap, de a többi gyártó nem fog ilyen telefonokat gyártani, mert túl sok vele a macera.
A másik a minőség, több Z1- et adtam már el (ez a melóm) és egyszerűen ég és föld a különbség a többi gyártóhoz képest. Samsungot hagyjuk is, de még a One sem olyan minőségi mint a Z1. Ez a telefon olyan, mintha 1 darabból lett volna kifaragva annyira masszív.

Árban ha 180k alatt megkapom én azonnal veszem. :)

B-tag: H3lios#2825

(#307) VMatteo


VMatteo
őstag

és ezeket a vízálló Sonykat lehet is vízbe vinni? ha beázik vonatkozik rá a garancia? Mert a Defy-m is vízálló, de ha beázik nincs rá garancia, azért kérdezem

Tisztelet a Gépésznek!

(#308) gyerecske


gyerecske
senior tag

Én nem vagyok benne olyan biztos egyébként hogy sokkal olcsóbb lesz a Z1-nél, sőt.
A hw ugyanaz , a kijelző kisebb ugyan , de ips.Ez esetben a kisebb kijelző sokunknál ahogy olvasom sokkal többet is ér.Mindenesetre rettentően kíváncsi vagyok az árazásra.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#309) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok

Tessék kicsit csámcsogni rajta

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#310) zenefan válasza pit stop (#290) üzenetére


zenefan
aktív tag

Nekem biztos nem lóg... Max. egy G2-be, ami itt figyel 95-ért.

Tény és lemaradt, hogy az én tippem (nyárra 120-130 000 Ft-ért) leakciózott előfizetéses verzióra vonatkozott, nem MM-ra és társaira.
Ha az emberek jobban megbecsülnék a készülékeiket (és a pénzük helyét jobban meggondolnák), akkor biztos hogy a 2 éves hűségidőkön jóval túl vennének/vehetnének relatív olcsón telefont... és nem a sufni boltos garancia, a MM-os eXt rém árak és a kemény szolgáltatói listaárak miatt ájuldoznának ... szerintem. :))

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#311) #09908736


#09908736
törölt tag

Nekem már készül rá a szolgáltató, igaz, még csak kopizták a Z1 rekordját, meg odaírták, hogy szállítás január 31 után, és melléraktak egy 999CHF-es árat (Z1 699 CHF). :D

(#312) jokeman válasza #09908736 (#311) üzenetére


jokeman
aktív tag

Gondolom nem magyarországi :) :DDD .........idehaza vajon mikor fog megjelenni? :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#313) Namelesske


Namelesske
addikt

Megvan a következő telefonom.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#314) Namelesske válasza gyerecske (#218) üzenetére


Namelesske
addikt

Nem ég be, nem sávosodik, nem 5 év az élettartama, színhűbb is. Egyedül a feketék rosszabbak, meg talán a betekintési szög, meg többet eszik.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#315) Jimmy66 válasza VMatteo (#284) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Ha 100K-ért sz@psz, akkor kettőt... :DDD

(#316) metju


metju
tag

Must have!
Miota várok már egy ilyen telefonra!

(#317) #09908736 válasza jokeman (#312) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nem, svájci. Pozitív, hogy itt az előfizetéses telefonok nem szolgáltatófüggők, csak a feltöltősek.

(#318) thozoo


thozoo
tag

Nos, nekem nem valószínű, hogy lesz rá pénzem, de Sony Ericsson Xperia Mini Pro-m leváltására pont el tudnám képzelni. Még talán a fizikai billentyűzet hiánya se bántana annyira. :) Nagyon tetszik a telefon, pontosan azért, mert nem nagy tepsi, hanem optimális méretű, ráadásul piszok jól is néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

Thozoo

(#319) zenefan


zenefan
aktív tag

Összedobtam egy:

► Xperia Z1 Compact árak táblázat ◄ot, az eddig általam talált forrásokból. Ha valaki ezen felül talál forrást, kérem linkkel együtt jelezze (főleg) privátban.

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#320) kovadika válasza zenefan (#319) üzenetére


kovadika
őstag

UK expansysra is felkerült: [link] és a magyar oldalon is előrendelhető.
Bocs, privát akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#321) Arween


Arween
senior tag

Mikortól lesz kapható a telefon egyébként?Mármint nem itthon mert tudom itthon le vagyunk maradva pár hónapot...
expansys-tól rendelt telefonokra van itthon garancia?

[ Szerkesztve ]

(#322) zenefan


zenefan
aktív tag

Fúrta az oldalam a sok G2 és N5 "fotósirámok" után, hogy milyen képeket lehet majd készíteni a Z1 Compacttal. Nos találtam egy fogós helyzetet, amikoris nincs nagy fényár, hát izzadt a kis betyár 20,7 megapixelen, igaz vaku nélkül:


(Teljes méretért katt a képre)

Exif adatok:

Filename - Early-Sony-Xperia-Z1-Compact-camera-samples.jpg
Make - Sony
Model - D5503
Orientation - Top left
XResolution - 72
YResolution - 72
ResolutionUnit - Inch
Software - 14.2.A.1.115_9_f500
DateTime - 2014:01:07 14:29:53
YCbCrPositioning - Centered
ExifOffset - 214
ExposureTime - 1/125 seconds
FNumber - 2.00
ISOSpeedRatings - 50
ExifVersion - 0220
DateTimeOriginal - 2014:01:07 14:29:53
DateTimeDigitized - 2014:01:07 14:29:53
ComponentsConfiguration - YCbCr
ShutterSpeedValue - 1/124 seconds
ExposureBiasValue - 0.00
MeteringMode - Center weighted average
LightSource - Auto
Flash - Flash not fired, compulsory flash mode :))
FocalLength - 4.90 mm
FlashPixVersion - 0100
ColorSpace - sRGB
ExifImageWidth - 5248
ExifImageHeight - 3936
InteroperabilityOffset - 3428
CustomRendered - Normal process
ExposureMode - Auto
White Balance - Auto
DigitalZoomRatio - 1.00 x
SceneCaptureType - Standard
SubjectDistanceRange - Unknown

GPS information: -

Maker Note (Vendor): -

Thumbnail: -
Compression - 6 (JPG)
Orientation - Top left
XResolution - 72
YResolution - 72
ResolutionUnit - Inch
JpegIFOffset - 3570
JpegIFByteCount - 18895

Mit szóltok? :U

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#323) kovadika válasza Arween (#321) üzenetére


kovadika
őstag

Van. Gyártói garancia van az összes expansystól rendelt telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#324) Bambi80


Bambi80
tag

Ez nekem is tetszik, csak nem bízok benne, hogy az ára számomra pénztárca barát lesz. De a remény hal meg utoljára :-)

(#325) zenefan válasza zenefan (#322) üzenetére


zenefan
aktív tag

Szerintem ha ez tényleg vaku nélkül készült és picit esetleg be is remegett a készítő keze, de a képet gyorsan készítette el a gép, akkor ez a Z1C nagyon jó készülék "lesz".

További minta képek itt:
http://www.phonearena.com/news/First-Sony-Xperia-Z1-Compact-camera-samples_id51125

Már csak arra lennék kíváncsi, hogy egy akku tesztben hova fog befutni?

Igen itt főleg nagyfiúk játszottak... de akkoris. :DD

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#326) zenefan


zenefan
aktív tag

Bencsmarkolók figyelem... a kicsike megszorongatta a G2-őt és rávert a VanMakszra... sok helyen.

Ha ennek a fele igaz a gyakorlatban, akkor nagy bumm lesz ebből tavasszal... vagy Szamszung Haragszik 4 :DDD

Német (MM/Saturn) megjelenés 2014.02.04

Már befejeztem... ;)

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#327) RaveForce válasza h3lios (#306) üzenetére


RaveForce
veterán

A másik a minőség, több Z1- et adtam már el (ez a melóm) és egyszerűen ég és föld a különbség a többi gyártóhoz képest. Samsungot hagyjuk is, de még a One sem olyan minőségi mint a Z1. Ez a telefon olyan, mintha 1 darabból lett volna kifaragva annyira masszív.

ezen mosolyogtam :)) részben nekem is ez a melóm, és nem egy z1-et hoztak vissza azzal, hogy por ment a kijelzö és az érintő elő... Z-nél egy darab ilyen hiba nemvolt, samsungnál meg talán sose láttam ilyet, a one pedig az oldalát kivéve minőségileg körbe röhögi az egész sony portfóliót :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#328) adamssss válasza zenefan (#319) üzenetére


adamssss
veterán

Te ráálltál a témára rendesen. Elismerésem :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#329) babkukta


babkukta
senior tag

Hmmk, grat Sony!! A fényképet meg nem kell sztem elhamarkodottan elemezni. Az egyik és legfontosabb, h gyenge fényviszonyok mellett készült, ahol bármelyik teló elvérzik, kivéve, amit erre kèszítenek. Ez pedig nem úgy volt hirdetve, h sötétben is kiváló képeket készít. Az antutu eredmény pedig sztem fog picit optimizálódni. Fürgébbnek kell lennie, mint a G2, mivel Hd-t hajt a proci.
Az akksira pedig èn is kíváncsi vagyok. Remélem megvan a Z1 szintje, van jobb!! Nem kéne h vmit megint elcsesszen, már ha a kijelző megvan. Legyen tökéletes!! :-)

Üdvözlettel, Tibi

(#330) Reaper


Reaper
őstag

Ahogy nézegetem a hands-on videókat, egyre jobban rá vagyok pörögve, pedig, amikor még csak bejelentették, akkor már eléggé biztosra vettem, hogy na ez az a teló, amire lecserélem a mostanimat.
Kíváncsi leszek a MA tesztre, esetleg ha van, akkor hands-on, vagy valami.

(#331) zenefan


zenefan
aktív tag

Babkukta: Nem várnék nagy csodát ilyen kis optikától és sötétben/fényszegény helyen, de ha ilyen körülmények közt is viszonylag zaj mentes és "éles" ill részletgazdag képet tud készíteni az már egy nagy előny lesz a hasonló kaliberü telefonokkal szemben. Szerintem az LG-nek N5/G2-őn innen Samu/HTC-n túl feladhatják a leckét.
A stamina funkcióra leszek kíváncsi és az átlag fotózásra, nem a bencsmarkra.

Egy kis érdekesség (Sony Európai promóciók):

Pl. UK-ban Smart Watch 2-vel adják a Compactot 449 Fontért (kb 162 000 ft)

Ennél olcsóbban itt lehet megrendelni.

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#332) Bambi80


Bambi80
tag

Én a szolgáltatós árakra leszek kiváncsi

(#333) horn3t


horn3t
tag

Nem értem, hogyan lehet álmodni itt egy 120 ezres árat?
A telefon speckói alapján teljesen korrekt a 150-160 ezres ár. Az ilyen kategóriás telefon nem fog egy év alatt tönkre menni, és egy két koccanástól összetörni, mint az olcsóbbik változatok....

Imádom, amikor sokan ugrálnak itt, hogy minek ekkora vas egy android alá, amikor fut az egy közép kategóriáson is, főleg, ha az ember nem 3D-s játékokat használ.

Én pl mióta megjelent a iPhone 3G, azt használom, és még mindig működik, egy napot kibír közepesen sok használat mellett. Ha a hardver nem lenne elavulva a szoftverhez, akkor élvezhetném az újabb szoftverek lehetőségeit, és most sem cserélném le.
Sztem aki most megveszi ezt a telefont, annak jó pár évig a hardver miatt nem lesz gondja a telefonjára.
sztem kell vagy 3-4 év, amikorra egy közepes kategóriás telefonba ilyen specifikációt építenek.

Én nagyon várom. Bár ha egy másik gyártó is megjelenik még mostanában valami hasonlóan kecsegtető ajánlattal, akkor lehet érdemes lesz várni, mert sztem lassan rájönnek a többiek is, hogy a közepes képernyő méret erős vassal sokkal keresettebb lehet a piacon egy telefon.....

Azt tudja valaki, hogy a sima Z1 ilyenkor mikor beharangozták az európai megjelenést, meg körülbelüli árakat, akkor ahhoz képest mikorra jelent meg itthon szolgáltatóknál, és mik voltak az első független árak a más országokéhoz képest?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#334) Tom1939


Tom1939
őstag

Hát ez nekem is megtetszett. Kellene egy aránylag normális kamerával szerelt strapát bíró telefon. Mivel butában nincs ezért lesz lehet okosban. Ez.
Kár hogy nincs benne IR távírányitó progikhoz (ha jól látom).

(#335) kk831228 válasza horn3t (#333) üzenetére


kk831228
addikt

Jó pár évig nem lesz gondja?? :B Ugye nem gondoltad ezt komolyan max 2 év és a legújabb szoftver frissitésnél már akadozni fog minden... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#336) zenefan válasza horn3t (#333) üzenetére


zenefan
aktív tag

Ha 120 ezreset nem is, de a 130 körülit már esetleg. Emlékezzünk vissza, hogy az összel itthon is megjelent G2 (140-es lista)árát novemberben 2 hétig 108 ezerre akciózták le 2 év hűséggel (és aki szemfüles volt, az a nov. 8-i kuponnal még ebből is faraghatott 10 ezer ft-ot), csak a korábbi csomagmegtartással (tehát nem kellett valami veszett 20 ezer forintos havidíjat választani).
Na most a Z1 listaára T-nél 187 000 Ft. Nem tartom reálisnak, hogy ehhez képest a Compaktot pl. 180-ról indítsák. Ráadásúl színte egész Európát szétakciózza a Sony úgy hogy 162 000 Ft-ért nem egy cuki hűtőmágnest csap a cuclimuclihoz, hanem biza komoly (kb. 15 000 ft-os) pénzvisszatérítést, fülest vagy okosórát.
Ebből -lehet naivan- kiindulva egy 165 ezres induló listaárat simán el tudok képzelni, amit ha 2 hétre leakcióznak kb. 20%-al, akkor máris 132 körül járunk.

De ez majd febr. közepe után kiderül! ;)

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#337) zenefan


zenefan
aktív tag

Februárban kerül piacra a Z1 Compact mágneses dokkolója is (kb 9000 Ft-ért):

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#338) Lmh


Lmh
őstag

Ezt a betekintése szöget sosem értem. Én kb annak örülnék, ha minél kisebb lenne. Én 99.9%-ban szemből nézem a telefont, viszont a nem illetékesek 99.9%-ban nem szemből nézik xD

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#339) XtremLor válasza zenefan (#336) üzenetére


XtremLor
őstag

Magyarorszagon szeretik ezeket az akciokat valahogyan elfelejteni :DDD
A 449 GBP-s ara amit linkeltel a Smart watch 2-vel pedig piszok jol indul Angliaban! :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#340) Ali G. válasza Lmh (#338) üzenetére


Ali G.
senior tag

úgy látszik sokan kancsik és minde t oldalról néznek csak :DDD

(#341) pepe091 válasza Lmh (#338) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egyébként tök egyszerű magyarázata van. Az egyik, ha mutatsz bárkinek bármit a telefonon, akkor ne torzulva lássa a képet, a másik, ha simán az asztalon van mellettem a telefon, akkor ne kelljen felvenni az asztalról, csak feloldom, és megnézem ,az épp kapott értesítést, vagy bármit. :)

(#342) |AP| válasza pepe091 (#341) üzenetére


|AP|
veterán

egy másik magyarázat pedig az, hogy egyszerűen sokkal-sokkal jobb ránézni egy nagy betekintési szögű kijelzőre, mint egy olyanra, ami különböző irányokba fordítva invertálódik, fakul össze-vissza :)
Nekem ez a legfontosabb. Egy jó kijelző után, ha a kezembe veszek egy gyenge betekintési szöggel bíró telefont, akkor az egyszerűen nem tűnik elég minőséginek, legyen maga a telefon bármennyire jól összerakott is.

(#343) No.01


No.01
őstag

Hollandia: 499EUR-ert elorendelheto Feb 4.-ei kiszallitasi datummal

(#344) Ali G. válasza pepe091 (#341) üzenetére


Ali G.
senior tag

az mind hülyeség :D ha melletted van a telefon nem oldalról fogod nézni az értesítést, mert betűket nem fogod látni, de ha oldalról is nézed akkor is túl messzire nem lehet telód és azon a távolságon és szögön belül nem fakul annyira hogy ne tudd elolvasni. Amikor meg mutatsz bárkinek valamit akkor sem fakul annyira hogy ne lássa,ha meg túl messze áll úgyis közelebb hajol hogy jobban lássa :D

pollai: bezzeg a régebbi nokiás időkben te sem a betekintési szög miatt panaszkodtál szerintem, amikor még mindnek rossz volt betekintési szöge. Ez csak ilyen telógyártók által csinált kamuigény amivel bolondítsák az ember agyát:D

[ Szerkesztve ]

(#345) |AP| válasza Ali G. (#344) üzenetére


|AP|
veterán

persze, ez így van... de ha követném a gondolatmeneted akkor még mindig Nokia 3310-et használnék, mert telefonálni lehet vele, sőt még sms-t is írni.

Ha valami jó, és az ember elkezdi használni, akkor nem szívesen lép vissza...

(#346) pepe091 válasza Ali G. (#344) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Volt Xperia Z-m, most pedig az egyik legszebb IPS kijelzős Nexusom van, hidd el nem hülyeség. A Z-t nem láttam oldalról, mert fakult, a N4 kijelzője pedig ugyanolyan oldalról is mint szemből...
"Kamuigény"... :U Miért lenne az, ha az ember elvárja a telefonjától a 100%-os minőséget? Már lassan a legolcsóbb kínai telefonokban is IPS panel van, épp itt volt az ideje, hogy a Sony is váltson.

(#347) Ali G. válasza |AP| (#345) üzenetére


Ali G.
senior tag

ebben egyetértek, nem jó a visszalépés de azért ha fakul is az xperia z kijelzője attól még túlélhető és nem dől össze világ, megszokható szerintem, engem jobban zavar a samsung papírvékony burkolatai és az unalmas szappantartó dizájna :D

pepe091: én meg pont nexus 5-öt nem vennék mert számomra az anyaghasználata és a kinézete olyan olcsó kategóriásként fest,a nexus 4 szerintem sokkal minőségibb anyaghasználattal jött ki, de maga a tiszta androidod én is kedvelem, viszont nagyon húzok a vízállóság felé+prémium anyaghasználat,tepsi se legyen, ezért csakis z1 compact jöhet szóba,kivéve ha addig talán nem dob ki valami gyártó valami ütőset ami übereli:D

[ Szerkesztve ]

(#348) |AP| válasza Ali G. (#347) üzenetére


|AP|
veterán

egy 140k-s telefonnál nem akarok megszokni semmit :) Alapból legyen minden a legjobb... biztos nagyon válogatós vagyok :)

(#349) Ali G. válasza |AP| (#348) üzenetére


Ali G.
senior tag

ebbe ne mélyedjünk bele,lehet másnál sokkal jobb a kijelző de ott meg spórolnak a minőségi anyaghasználattal,meg mindennel spórolnak úgyis :D Számomra sokat számít a dizájn is :)

[ Szerkesztve ]

(#350) |AP| válasza Ali G. (#349) üzenetére


|AP|
veterán

ok, szerintem is felesleges. Kitárgyaltunk mindent és ugye ez a topik a Z1 compactról szól, aminek már a kijelzője is rendben van. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.