Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Szerintem IPS lehet benne, mivel Én végignéztem a Sony sajtókonferenciát. Mikor bemutatta és különböző szögekben, akkor nem torzultak a színek, mint a TFTnél szokás. Amúgy meg shut up, take my money :D (nálam)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#102) w333 válasza Auratech (#99) üzenetére


w333
félisten

Viszont azt ne feled hogy a Defy az ip67 volt ... nekem is volt és imádtam :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#103) jaszy91 válasza Damage401 (#101) üzenetére


jaszy91
aktív tag

+1

:))

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#104) Peterson_


Peterson_
addikt

Végrehogy...bravó Sony:R

w333:
-Én meg a munkahelyemen minden nap azt használok és utálom, pedig több, mint 100 megfordult a kezemben...:B
Mondjuk az is közrejátszhat, hogy kókány emberek felelnek a szoftverinfrastruktúráért....

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#105) No.01 válasza Cruzolka (#92) üzenetére


No.01
őstag

Sajna felig igazat kell, h adjak... a design nem az igazi, de meg boven vallalhato... Foleg annak tukreben, h a a Samsung milyen sokaig tartotta porondon a szappan format a Galaxy verzional... Igaz a szines valtozatok szerintem nagyon jopofak es jokat javitanak a kinezeten.
A kerdes csak az, h valoban IPS lesz e az a kijelzo ill, h meddig birja majd szuflaval az akksi ezt a top hardware-t.

Megvarom a tesztet... :K

[ Szerkesztve ]

(#106) jaszy91 válasza No.01 (#105) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Nem is a hardver ami sokat fogyaszt hanem a kijelző. Gondolom azért került bele csak 2300-as, mert 4,3-as HD kijelző lett "csak" benne.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#107) Dominó85


Dominó85
veterán

Itt a majdnem tökéletes telefon... majdnem mert lefogadom hogy csak egy rohadt SIM megy bele... Becsülendő a pozitív változás a Sony házánál, de az 1 SIM biza sok embernek fájó pont. Hja és mire ideér meglesz vagy 120k az ára. Annyiért meg kösz de nem kell telefon...

jaszy91
És mennyivel is eszik többet egy ips a tn vagy akár amoled paneleknél? Főleg 4,3" és HD felbontáson? Jó lenne elolvasni pár külföldi cikket is mennyi "számít" vagy "zabál" mobileszközökben egy ips. Elárulom a 24" Dell 2412M monitorom 24W fogyasztással rendelkezik, míg a Fujitsu Siemensem 23" mellett 38w-ot... hogy is van ez? Hja hogy az ips is fejlődik nem csak a tn? (-.-)"

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#108) w333 válasza Peterson_ (#104) üzenetére


w333
félisten

De a Defy kb. 2 évvel ezelőtt volt jó még a 2.2.2 -vel, azóta már sokat fejlődött a mobilpiac így a Defy már harmatgyenge kb. mindenhez, de nincs mit ezen csodálkozni 2 év múlva ez a Sony is már gyenge lesz az akkori rendszerhez és szoftverekhez ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#109) Sundesz


Sundesz
őstag

Végre valaki felérte ésszel, hogy normál méretű, ámde csúcskategóriás készülékekre is van igény. Eddig csak az S4 mini volt értelmes ebben a kategóriában, de ez mérföldekkel jobb annál.

A másik üdvözlendő tény, hogy végre IPS-t raktak a telefonba, kb. a TFT-vel cseszte el eddig az összes telefonját a Sony nálam.

Hörcsög Powa'

(#110) papi77 válasza tjb007 (#98) üzenetére


papi77
addikt

Akkor helytálló volt az 500 eurós árról a hír...

Az első: NOKIA 1611

(#111) youngboy válasza Dominó85 (#107) üzenetére


youngboy
senior tag

Lesz az 150-160 is.

(#112) Damage401 válasza Dominó85 (#107) üzenetére


Damage401
senior tag

Örülnék ha annyival nyitna. :D :D
De mivel Sony és legújabb cumó van benne, így lesz ez még 160k is

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#113) XtremLor válasza PearCyp (#91) üzenetére


XtremLor
őstag

Igy vagyok vele en is! Nagyon jol sikerult, varom mar az elso teszteket hogyan is muzsikal, de csalodni nem hiszem hogy fogunk! :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#114) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Jó kis gép lett. Ha lenne belőle GPE, lehet ezt vennék N5 helyett.

(#115) w333 válasza pepe091 (#114) üzenetére


w333
félisten

Én még várok a Snapdragon 805 és Adreno 420 -ra ;]
Mondjuk egy GPE tényleg jó lenne belőle ... bár nem hinném hogy lesz :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#116) Peterson_ válasza w333 (#108) üzenetére


Peterson_
addikt

Azért lenne még abban potenciál, ha normális kezekben lenne:K
Az mondjuk biztos, hogy iszonyat masszív.
Na de OFF vége:B

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#117) prolad


prolad
őstag

Itt volt az ideje,végre egy kompakt csúcsmodell.

(#118) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Lassan visszatérnek, majd a 4" FHD, és csúcs hardverhez.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#119) vicze válasza Dominó85 (#107) üzenetére


vicze
félisten

Igen rengeteg embernek kell 2 SIM legalább a userek kevesebb mint 1%-ának, nagyon fontos célcsoport egy csúcskészüléknél. Ennyi erővel sírj az Apple-nek hogy nincs dual SIM-es most komolyan, ez már a csomókeresés kategória.

(#120) w333 válasza jaszy91 (#118) üzenetére


w333
félisten

Mikor volt 4" FHD és csúcs hardver ? vagy valamiről lemaradtam ... :U

És mi értelme van egy 4" kijelzőnek a FHD felbontás :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#121) pit stop


pit stop
addikt

Tényleg nagyon jó lett sajnos - és meg is kérik árát, joggal. De lélektani határomon az már felül lesz.

LG G2 minit inkább be se jelentette, vagy csak én nem találom sehol? ;]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#122) joey04


joey04
titán

HA tényleg IPS akkor az pozitívum, csak sikerült valami értelmes kijelzőt összehozni 2014-re... Bár élőben lesz majd érdekes, mert a Triluminos is sztárolva volt, aztán nem sok előrelépést hozott...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#123) B1T3


B1T3
addikt

Ez már valami. :)

(#124) dkface


dkface
aktív tag

Na jó ez annyira király , hogy nem hiszem el nem érdekel az ára tökéletes TELEFON. Egyébként teljesen biztos hogy méreg drága lesz , egy jó 180 ezres kezdőárat itthon megjósolok neki bőven.

(#125) MeGabee


MeGabee
senior tag

Megy a gratuláció a Sony-nak a telefonért! ;)

Nálam az árazáson fog megbukni az egész,eddig se adtam sok pénzt egy telefonért,ezután sem fogok.Majd ha egy hasonló képességű vasat fog kiadni valaki 60-70k körül,akkor oké,de addig.....
Jó,tudom,csúcs-HW+compact méret=kiskezű gazdag user telefonja :U

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#126) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Ideje volt. Így kell ezt csinálni. :C

Iphone 7

(#127) w333 válasza pit stop (#121) üzenetére


w333
félisten

Majd valamikor jönnek ők is lehet hogy már a Snapi 800 -al, igaz 4.7 kijelzővel de az LG -t és a vékony kávát ismerve tőlük, fizikailag nem hinném hogy nagyobb lesz mint ez a Sony 4.3 -al ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#128) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Nem lennék meglepve, ha népszerűbb lenne mint a nagytestvér. Jó teszt lehetőség, hogy valójában kisebb vagy nagyobb kijelzőt akarna a nép, ha azonos a vas.

valami

(#129) youngboy válasza w333 (#127) üzenetére


youngboy
senior tag

Pl. a Moto G 1mm-vel szélesebb 4,5-s kijelzővel.
Pedig ott sem a karcsúsítás volt a szempont.
Ennyit jelentene az IP védelem? Nem vagyok benne biztos.

(#130) Cece04


Cece04
tag

Na ez már igen, nekem ez tökéletes is lenne következő telefonnak.
Ha lemegy az ára az év vége felé 100k alá, akkor cserélem is az Iont! :)

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#131) dkface válasza Cece04 (#130) üzenetére


dkface
aktív tag

azt felejtsd el szerintem

(#132) Dog25


Dog25
újonc

Remélem nem csodálkoznak majd rajta ők sem, hogy a prémium kategóriában ebből egyedül többet adnak majd el, mint a többiből együttvéve. Nagyon sok embert visszatartott a nagy tepsi méret, de még többet a kijelző.

A csúcs hardvernek is örülök, viszont abban is biztos vagyok, hogy a hozzászólók 90%-a nem tudná kihasználni a telefon képességeit. Persze, ha nem kézi játékkonzolként gondolunk egy telefonra. Windows Phonet használok és ettől függetlenül nem szoktam lehúzni az androidot, de már kezdem azt hinni azért kell ez a bika hardver és a 2-3 GB RAM a prémium kategóriában, mert akkor lesz sima futása a droidnak.
Jó telefon, szép is, okos is, már a kijelzője is okés, de szerintem nem éri meg ennyit kiadni egy telefonra.

(#133) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

amely apró, de erős

Na, eljutottunk odáig, hogy 4,3" lett az apró... :U

Holnap majd jól beletépünk...

(#134) tixem válasza Dog25 (#132) üzenetére


tixem
addikt

lumia 1520? Oda is minek a snapi 800? Megsúgom semminek, úgy ahogy itt se kell. Jó példa az LG F6 arra, hogy fele ilyen hardveren is tökéletesen megy a droid, csak jól kell ráeszkábálni a rendszert.

e-penis 90%-ban azoknak akik a számok alapján vesznek telefont. Menj be egy Media Marktba és láthatod az átlagburzsuj magyar hogy vesz telefont. A maradék 10% aki ért is hozzá azoknak is csak a fele használja ki, a maradék meg fejleszt, mókol, bechmarkol.

(#135) Dog25 u dont say sherlock. Ezt írtam le :U

(#136) w333 nyilván, de ezt a hv egyelőre sok. Kell a fejlődés igen. De az összes high end telefon erőfitogtatás a gyártótól. Egy szóval sem mondtam olyat, hogy rekedjen meg minden 2 magnál meg egy giga ram-nál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#135) Dog25 válasza tixem (#134) üzenetére


Dog25
újonc

Ha így szeretsz sugdolózni, akkor utánaolvashatsz, hogy a Nokia bevallottan a trendek miatt tett bele snapi 800-at, mert ahogy írod az átlag vásárló ezek után vesz telefont?

LG F6 még nem volt a kezemben, de a nem csúcshardveres droidok közül mindnél láttam laggolást és fagyást... Az én kis szar.s 30k-s lumia 520-am meg éli világát és köszöni jól van, teszi a dolgát, nem fagy, kapcsol ki vagy indul újra.

W333: Mit csinált egy felhasználó a telefonjával? Mit lehet ezek közül droiddal, de nem lehet WP-al?

[ Szerkesztve ]

(#136) w333 válasza Dog25 (#132) üzenetére


w333
félisten

Viccelsz ... :F majd ha a WP is lesz olyan okos mint egy Android akkor majd oda is kell az ilyen erős hardver :K

(#134) tixem

Ez hülyeség ... a szoftverek fejlődnek így kell nekik az erősebb hardver, nehogy azt mond hogy te pl. 1 magos cpu és beépített gpu -val Batlefield 4 -el játszol ? :U

(#135) Dog25

Trend ? :U akkor most ezzel meggyőztél nem is vegyen senki i7 -es procit mert tényleg felesleges, és elég az i3 is :(

Pl. szeretné látni ha az egyik Facebook ismerősétől üzenetet vagy értesítést kap, ezt az alap dolgot sem tudja a WP :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#137) gerii válasza Dog25 (#132) üzenetére


gerii
addikt

Remélem összefossák a kimonójukat amikor meglátják az eladási adatokat :DDD

(#138) Dog25 válasza w333 (#136) üzenetére


Dog25
újonc

Egy otthon csak facebookot használó és indexet olvasó embernek még az i3 is sok, igen. Tudod, akár elhiszed akár nem ez van, nem csak 200k-ból lehet otthoni szabadidőgépet csinálni. :)
Az én 520-am meg akkor valami csodawp lehet, mert minden értesítést megkapok... Sőt, mire ismerősöm egy samu s3-mal belép a fb-ra, addigra én két kisebb üzeneten túl vagyok. Bizony mennyit tesz a hardver, ha az optimalizálásra kaksiznak...

[ Szerkesztve ]

(#139) XtremLor válasza Quasi_modo (#128) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem vagy vele egyedul, en az elobbire szavaznek, ahogy a forumozok tobbsege is a kommentek alapjan, de a teljes vasarlo kozonseg csekely szazalekat alkotjuk :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#140) zomatt


zomatt
csendes tag

Ha még Google Play Editon is készülne belőle, az lenne mindennek a netovábbja. :)

Zombori

(#141) jaszy91 válasza w333 (#120) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Bocsi rosszul fogalmaztam.

Visszatérnek majd a 4"-os méretre, és azokba fognak csúcs HW-t beépíteni.

Így hangzik helyesen :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#142) w333 válasza Dog25 (#138) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas a piac és nem azt mondom hogy mindig a legerősebbet kell megvenni, de bizony van rá igény és egyáltalán nem felesleges ... ismerek olyan embert akinek egy bicikli is elég de ismerek olyat is akinek már a Ferrari 458 italia sem :U

WP -re visszatérve valószínű hogy már kapott valami frissítést amivel már működik, semmi bajom a rendszerrel csak azokat a borzalmas csempéket utálom :P

(#141) jaszy91

Igy már értem :R
A 4" / 4.3" / 4.7" még az a méret ami kényelmes, ettől nagyobb már nem :N

(#143) tha_answer

És a 4K videó felvételt minek is ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#143) tha_answer


tha_answer
őstag

4k kamera kimaradt...
hamar be lesz daralva, ev elejen kijonni tavalyi hardverrel

[ Szerkesztve ]

(#145) Dog25 válasza w333 (#142) üzenetére


Dog25
újonc

Nekem sem a kedvenceim a csempék, de úgy gondoltam a kompromisszumot kötök. Elviselem a csempéket, cserébe harmad, negyed annyiért kapok egy normális telefont, mint droid oldalon.

(#146) jaszy91 válasza neorow1 (#144) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Ez gyors volt, lassan a Battery Test is meglesz :D

Ez bizony IPS panel. Tökéletes telefon. Nem lehet mibe belekötni, de úgyis lesz egy két ************* aki leszólja, mert "csak HD kijelző", túl nehéz, túl sok a színválaszték stb.... :)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#147) tixem válasza tha_answer (#143) üzenetére


tixem
addikt

4k kamera? wat? Mondj már egy gyártót aki a közeljövőben kijön ilyen szenzorral szerelt telefonnal, vagy akár 4k kijelzőssel?

hardver mire nem elég? Egyél egy snickers-t, mert kivagy ha éhes vagy ;)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#148) neorow1 válasza jaszy91 (#146) üzenetére


neorow1
senior tag

Ez még bejelentés előtti cikk, még a nevét se tudták, hogy mi lesz :)

Nekem ez lesz a P utódja, úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#149) kovadika válasza Dog25 (#145) üzenetére


kovadika
őstag

Dicséretes, ugyanakkor szégyen, hogy így le lehet pipálni az aktuális zászlóshajót.

(#147) tixem

A Note 3 tud 4K-ban felvenni. Valóban égető szükség van rá! Mindenkinél halomban állnak már a 4K tévék, amin mobilos felvételeket akarnak nézni.

[ Szerkesztve ]

(#150) w333 válasza kovadika (#149) üzenetére


w333
félisten

A Note 3 tud 4K-ban felvenni. Valóban égető szükség van rá!

"Mint egy falat kenyér ..." :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.