Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Tessék. Így kell ezt.

iPhone 13p

(#2) adidas4death


adidas4death
aktív tag

Hirtelen elkapott a "Must have" érzés. Lehet hogy akkor mégiscsak várok a telefonvásárlással? ;]
szegény HD2-m már kiszolgált rendesen és ez a teló méltó utódja lenne szvsz. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#3) vicze


vicze
félisten

Ugye nem a névadásra gondolsz? :D

Amúgy vicces, hogy a kicsi IPS a nagy meg "mezei" LCD. :D Így kell ezt csinálni. :P

(#4) adamssss


adamssss
veterán

IP 57 vagy 58?

Amúgy ez az álom teló. Sajnálom, hogy létezik iPhone. Ha nem laktam volna be annyira a rendszert akkor 100, hogy váltanék. Így csak 50%.

Grat Sony, az első teló ahol nem sok mindenbe lehet belekötni. Kellett rá várni vagy 4-5 évet de itt van, és februártól megvehető. Minden elismerésem. 10/9.9

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) papi77 válasza spawn21 (#1) üzenetére


papi77
addikt

Így van!
Arról nem is beszélve,hogy végre nem "mini".
Remélem a Sony levédeti "Compact" nevet,mert ha nem,akkor hamarosan mindenki használni fogja...

Az első: NOKIA 1611

(#6) adidas4death válasza adamssss (#4) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Már februártól? hopp-hopp, akkor 100% hogy megvárom a telót.. :K Reméljük kikerül a szolgáltatók polcaira is minél hamarabb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#7) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

El kell ismerni ez remek készüléknek tűnik, a 720p és a snapdragon 800 igazi játékos kombináció :) már ha van egyáltalán ilyen telefon kategória. Egy biztos ezen nem fog szaggatni egyetlen egy játék sem egy jó ideig :)

Ahogy már sokan mondták, így kell ezt csinálni! :R

(#8) spawn21 válasza adamssss (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor majd barátkozni fog a One-ommal :D

Mert ez megveszem

iPhone 13p

(#9) ClioRS


ClioRS
őstag

Na, végre egy értelmes teló, értelmes méretben. Eddig a kijelző miatt ódzkodtam a Sonytól, most viszont..... :K

(#10) vicze válasza adamssss (#4) üzenetére


vicze
félisten

Ugyanaz kéne legyen mint a nagytestvér "IP" szempontjából.
Azonkívül valóban, az egyik legjobb választás a nem lapátot akaróknak. Nekem sajnos az üveg miatt vannak fenntartásaim, de majd ha lesz itthon megfogdosom azért. :)

(#11) youngboy


youngboy
senior tag

Én is váram majd a tesztet nagyon. Kompakt, IP védettség, és elég erős is.
Bár megelégedtem volna néhány gyengébb paraméterrel is. Ez kedvezően hatott volna az árra is.
Ha Google féle androidot kapna, az meg már maga lenne a ...
álom és az is marad sajnos.
:)

(#12) adamssss válasza vicze (#10) üzenetére


adamssss
veterán

Én használtam Z-t. Ha jól tudom ezen is fenn lesz az a fólia ami véd a karcoktól, és a törések kockázatát is csökkenti. Azt nem tudom, hogy itt is meghagyták-e a dragontrail-t, de mondom nekem a Z-vel sem volt semmi bajom. Az volt az első okos telefonom, amit tok nélkül hordtam, ráadásul a z1 sokkal masszívabb, így ez is a az lesz. Ez lenne a második. :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13) spawn21 válasza youngboy (#11) üzenetére


spawn21
veterán

De ha gyengébb volna, akkor ennek ellenkezőjét írnád :P

iPhone 13p

(#14) vicze válasza adamssss (#12) üzenetére


vicze
félisten

Nem a karcolásokkal van bajom, mert arra vigyázok, de esélytelen, hogy ne ejteném le sajna, és mivel nem használok tokot, azellen meg nem véd. :)

(#15) Arween


Arween
senior tag

na végre :) Nagyon tetszik elsőre, a tesztet várom,mert így lehet várok a telefon vásárlással. Végre elhagyták a fakó kijelzőt(ami miatt nálam eddig kiesett a Sony) és ugye hogy nem kell butának lennie a kistesónak??Ha árban elfogadható lesz ,akkor nálam mindenképp nyerő,persze kérdés mikor és mennyiért lesz elérhető?

(#16) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na ebbe a telefonba tényleg nehéz belekötni, aki kisebb telót akar és van rá 100K+ forintja, az biztos nem talál jobbat.

Szép volt Sony.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) w333


w333
félisten

Jó lesz ez már csak az ára vagyok kíváncsi szerintem kb. 150k + :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18) Probber


Probber
őstag

Egyik mini sem sikerült úgy ahogy annak kellett volna, ez most a Sony-nak Compact néven összejött!

(#4) adamssss
Ez a februárban már polcon borítékolható infó?

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) adamssss válasza vicze (#14) üzenetére


adamssss
veterán

Én ejtettem le a Z-t asztalról kőlapra, és pár karcon kívül nem lett baja. Itt ugye kisebb a súly, ergo kisebb energiák hatnak. Jobb az üveg rajta, ergo strapabíróbb. harmadszor kisebb tehát az ütődéskor kevésbé rezonál be, ami szintén jótékony hatással bír a törésállóságra. Szerintem nem lesz ez rossz. Ráadásul mivel igen széles a káva, és fém veszi körül, ez igen megnyugtató. :K

Probber: ha jól emlékszem, (de ma már kb 100 hírt olvastam) az engadget írta, hogy február közepétől lesz a start. Szóval nem tartom elképzelhetetlennek, hogy mo-ra is megérkeznek az első fecskék február végére. Márciusban talán már a szolgáltatóknál is elérhető lesz. De majd tjb007 megmondja a tutit.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#20) #13110016 válasza Probber (#18) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem azért az S4 mini jól összerakott gép volt, kicsit magas árral. De jó cucc.

(#21) youngboy válasza spawn21 (#13) üzenetére


youngboy
senior tag

Nem, ha a pénztárcámat nézem.
:)

(#18) Probber
Nekem az S4 Mini méretre, vasra jó lenne, de nem tudok megbarátkozni a Samsunggal.
:((

[ Szerkesztve ]

(#22) papi77 válasza w333 (#17) üzenetére


papi77
addikt

Állítólag 500 euró lesz.

Az első: NOKIA 1611

(#23) w333 válasza #13110016 (#20) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nagyon nem ... mert pl. hardverben az S4 -hez képest az S4 Mini harmat gyenge, és végre a Sony majd felnyissa a gyártók szemét és ugyan azzal a hardverrel remélhetőleg lesz Mini változat is :C

(#22) papi77

Brutálisan drága lesz ... kb. karácsony környékére már emberi áron lesz :K
Még megvárom a köv. Nexust ... és ha nem lesz jó akkor jöhet a Z1 kompakt ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24) culas25


culas25
tag

Valóban ez az első igazi olyan mini, ami csak kisebb, de nem gyengébb a zászlóshajónál. Én most is 4,3" -os telefont használok, és most hogy megérkezett a Z1C, eszem ágában sem lesz más méretre váltani. Nem beszélve arról, egy ilyen nagy akksi, egy ekkora telefonban több mint elég. Ja meg hát ha ilyen hardver és kijelző mellett nem fog legalább olyan simán menni, mint egy iOS, akkor feltehetőleg részegek voltak a japánok a gyártósoron. Sajnos nem állok úgy anyagilag, hogy februárban rohanjak érte a boltba, meg amúgy is most vettem új telefont, de a következő karácsonyi leárazások idején 100% hogy megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#25) Crafter32


Crafter32
őstag

Androidon belül csak a Sony vagy HTC -nek van egyénisége. Soha nem értettem a lapátoknak mi az értelme, mert a pozitív használhatóság biztos nem. A 4,3 as kijelző -t nagynak tartom még. Szerintem a 4 coll lenne az ideális, de nyilván ez függ a tenyér méretétől is. Az már azért egy jó pont, hogy egy csúcs modellhez (ami talán nem akad az android) nem kell hólapátot bevállalni. Úgy látom mások is úgy látják, hogy jelenleg nem igen van párja ennek a telefonnak. GRT Sony!

[ Szerkesztve ]

(#26) FragMaster


FragMaster
addikt

IPS kijelző? Végre. Köszönöm. Enyhe must have van.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

IPS? Nocsak, ez meglepett. Pozitív változás. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#28) Probber válasza #13110016 (#20) üzenetére


Probber
őstag

Nekem az S4 mini egyáltalán nem volt alternatíva, tulajdonképpen semmit nem hozott magával a nagy testvértől a külső hasonlóságokon kívül.

(#23) w333
Így-így! :K

(#19) adamssss
Hát ennek őszintén tudnék örülni.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) skul0


skul0
aktív tag

Kisebb fogyasztású hardver és kisebb kijelző mint a Z-ben, ám az akksi ugyan az. Csak én gondolom úgy, hogy ez vígan el fog duruzsolni 5-6 órát kijelzővel? Szép munka, kívánom nekik, hogy sikeres legyen!

(#30) w333 válasza skul0 (#29) üzenetére


w333
félisten

Nexus 4 a 2100 aksival simán elmegy 5-6 órát ... szerintem ez is :K

Sőt a köv. Nexus széria lehetne ez a telefon ekkora méretben jó lenne :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31) adamssss válasza skul0 (#29) üzenetére


adamssss
veterán

A HW ugyanaz. Csak a kijelző lett kisebb, meg az aksi. Szerintem max egy órával fogja tovább húzni mint a Z1, de majd meglátjuk. Meg ki tudja, hogy mennyit tudnak optimalizálni a rendszeren, mert az is sokat tud számítani.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32) eldiablo


eldiablo
addikt

Köszönöm, kérem!

(#33) Joeman


Joeman
csendes tag

(#34) Arween válasza papi77 (#22) üzenetére


Arween
senior tag

500€ :Y Az nem kicsit drága,bár tudom jó a teló de akkor várnom kell míg olcsóbb nem lesz :(

(#35) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Ne már, most már tényleg nem tudom melyiket vegyem Z1, N5, Z1C-t. :D
Amúgy grat a Sony-nak, szerintem ebből igen jó eladási mutatók lesznek :P

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a szoftvert mennyire optimalizálták.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // Samsung A54 5G

(#36) |AP|


|AP|
veterán

Ha mindenáron kötekednem kéne, akkor azt mondanám, hogy túl széles a keret alul és oldalt is. Ez lehet, hogy az IP58 miatt van, de még nagyobbat ütne, ha 4,3"-os képernyővel tudott volna még kisebb lenni.
Egyébként remélhetőleg elindul ezzel most valami és nem csak a tepsik fognak fejlődni.

(#37) skul0 válasza adamssss (#31) üzenetére


skul0
aktív tag

Én a Z-hez képest írtam, annak van ugyanekkora akksija.

(#38) w333 válasza |AP| (#36) üzenetére


w333
félisten

+1 remélem más gyártók is fognak gyártani csúcs hardveres Mini telefont :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39) razorka777


razorka777
veterán

Alapból 4.4-gyel kellene jönnie, ja igéret van rá. :)
De jó kis teló, meg kell hagyni.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#40) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azért egy 4,3as teló minden, csak nem apró... Max egy 5-6 colloshoz képest kisebb.
Egyébként minden renben van vele. Még a mérete is ideális.

(#41) roli543


roli543
őstag

Citromsárga :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#42) adamssss


adamssss
veterán

A hivatalos adat szerint 1.5 méterig vízálló, legalább 30 percig. Kéretik a cikket kiegészíteni! :)

Más:
Battery
Talk time: Up to 18 hours**
Standby time: Up to 670 hours**
Music listening time: Up to 94 hours**
Video playback time: Up to 12 hours**
Battery: 2300 mAh minimum

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#43) adidas4death válasza razorka777 (#39) üzenetére


adidas4death
aktív tag

azt úgy "birom"... kijön egy új teló de nem ám a legfrisebb szoftverrel.. ááá minek :F
Miért jó ez nekik vajon?

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#44) papi77 válasza Joeman (#33) üzenetére


papi77
addikt

Érdekes,mert a hivatalos oldalon a specifikációkban triluminous kijelzőt írnak!

Az első: NOKIA 1611

(#45) w333 válasza adidas4death (#43) üzenetére


w333
félisten

Azért mert mikor még a telefont legyártották még nem létezett a 4.4 vagyis csak November 1 -én jelent meg ... vagy mit gondoltál hogy 1 hónap alatt legyártják hozzá a szoftvert ? :U

(#46) adidas4death

Nem hinném hogy a Sony korábban megkapta volna mint Nov. 1 :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46) adidas4death válasza w333 (#45) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Hát ha már kiadnak egy új telót akkor már (szerintem) illene az új szoftot rátenni. Attól, hogy a 4.4 hogy most jelent meg, azt se most kezdték el fejleszteni... :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#47) #13110016 válasza Arween (#34) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mennyi legyen az ára? Mai piac legjobb hw-ja van benne... ekkora méretbe meg világelső...

Engem az érdekelne, hogy a köv. modellek is IPS kijelzősek lesznek?

(#48) spawn21 válasza adidas4death (#46) üzenetére


spawn21
veterán

Vagy csak tudj mibe belekötni? Hány telefonon van 4.4? :F

iPhone 13p

(#49) w333 válasza spawn21 (#48) üzenetére


w333
félisten

Csak a Nexus és a Play Edition telefonokon :P

(#50) tixem

Biztos vagyok benne hogy lesz ettől még jobb telefon is ekkora méretben jóval olcsóbban :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50) tixem


tixem
addikt

Kész, ennyi itt a tökéletes telefon :R Tudtam, hogy a Sony előbb utóbb megcsinálja. Egy jó árazással asszem tarolni fognak, egyet muszáj lesz nekem is beújítanom. Istentelenül jó lett. IPS-ért pedig külön pirospötty.

Remélem az üzemideje lesz olyan jó mint az F6-nak. A nyers spec-ből látok rá esélyt, a gyakorlatban is így legyen :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.