Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) pepe091 válasza pit stop (#495) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így igaz. Mindig megéri áldozni a rendes gyártói garira. :K

No offense,de: szerviz, nem pedig szervíz. :)

(#502) panpeter92 válasza pepe091 (#501) üzenetére


panpeter92
tag

Nem mindig, csak akkor ha garanciaidőn belül elromlik a készülék, ellenkező esetben csak kidobott a pénz az akár plusz 50-70 ezer forint. Kár, hogy ezt előre nem lehet látni. De továbbmegyek, ebből a pénzből már szinte bármilyen javítás kijön szakszervizben is.

(#503) Dimitry06


Dimitry06
csendes tag

2 hónapon belül kb mennyit esik az ára? Hallottam hogy szokott ien 2 hetes akció lenni az igaz?

(#504) pit stop válasza panpeter92 (#502) üzenetére


pit stop
addikt

Az az 50-70-es különbség inkább 30-50 és az is csúcskategóriában. Ha pedig azt nézzük, hogy egy Z-nek a kijelzőcsere 60-70-től kezdődik, akkor nem hiszem hogy ne érné meg :U

pepe091 : Bocs :R

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#505) panpeter92 válasza pit stop (#504) üzenetére


panpeter92
tag

Ismerosom G2-enek kijelzojet 35 ezerert csereltek markaszervizben(kijelzovel egyutt). Igaz nem Sony.

(#506) joey04


joey04
titán

szerdán ez a cucc lesz matv-ben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#507) edemke007 válasza joey04 (#506) üzenetére


edemke007
tag

Teszt mikor várható?:D

(#508) joey04 válasza edemke007 (#507) üzenetére


joey04
titán

azt gondolom szerdán megmondják mikor megy ki. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#509) edemke007


edemke007
tag

MA kezem közé fogtam a Compactot. Sokkal barátibb, mint a Z1. :D
Olyan pontosan érkeztem, hogy csak a menüt tudta magyarra állítani a boltos, meg hideg volt még a készülék. :DD NAgyon tetszik! :D szép, elfér pont a kezemben! :D

(#510) taxy88 válasza edemke007 (#509) üzenetére


taxy88
aktív tag

Kölcsey utcán , Szegeden? Szerintem én meglátogatom akkor a héten :)

(#511) Leskin


Leskin
tag

169-ert most vettem at sony boltban árkádban. :)

Samu S5

(#512) #09908736 válasza Leskin (#511) üzenetére


#09908736
törölt tag

Zürichi mediamarkt-ban 479 frank. kb 120ezer HUF. Azért jó nagy különbség van az árakkal.

Update: basszus, most megint megnéztem, 589 CHFre emelték. 1 nap alatt. Wow

[ Szerkesztve ]

(#513) apuc válasza #09908736 (#512) üzenetére


apuc
őstag

Ez tipikus, sajnos.

(#514) edemke007 válasza taxy88 (#510) üzenetére


edemke007
tag

Igen. :D Nagyon kézséges bent az eladó. Azóta voltam újra, mert nem bírtam ki. Hát beleszeretteM! :D

(#515) Tom1939 válasza Leskin (#511) üzenetére


Tom1939
őstag

Nu akkor én is meglesem ha arra járok. Milyen színű van kiállítva nem emlékszel?

(#516) mpierre válasza edemke007 (#514) üzenetére


mpierre
veterán

Troll on: És jól néz ki?... ;] Troll off.

Ezért talán nem megyek le Szegedre, de érdekelne fizikailag a teló is. Így fotókon, stb egész pofás darab.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#517) edemke007 válasza mpierre (#516) üzenetére


edemke007
tag

Nagyon szép darab, könnyű is. A z1-hez képest sokkal sokkal kisebb. Barátságos, tetszik a középsű alumínium rész körben. Feketében láttam, de sztem a fehér sem lehet piskóta. Plussz pont a Sonynak, ugyanis a dobozban itt Szegeden volt az usb-n és a füles-töltő hármason kívül usb otg kábel is! :D

(#518) #09908736 válasza apuc (#513) üzenetére


#09908736
törölt tag

Úgyhogy most a legolcsóbb 500 frank.

(#519) Leskin válasza Tom1939 (#515) üzenetére


Leskin
tag

Kiállítva nem tudom, nem néztem, felkaptam a dobozt és mentem tovább :)
Adtak valami bonus headsetet is...
Én feketét rendeltem elő, azt is hoztam el, nem kérdeztem van e másik színben.
Amúgy bejön a teló, csa szokni kell, s4-ről váltottam (ugye pl back gomb pont átellenessen van), gyk veszettül smooth működés, csak az alsó és felső káva a kijelző körül zavar, jó lett volna azt lespórolni és másfél centit a vertikális méretből csökkenteni. Mondjuk oldalt is lehetne kisebb. De méretben ez már közelítit a SZÁMOMRA ideálist. Fogásra sokkal jobb. 2db s4 es fényképező feature fog hiányozni (a radír meg az egy képen a több fázisa a mozgásnak - ezekre majd kell valami appot keresnem), de kárpótol a fényképek jobb minősége és a vízállóság. Egy órát nyomkodtam 94% ra csökkent az aksi wifivel, el se hiszem, ha ez ilyen fogyasztású lesz.

Samu S5

(#520) edemke007 válasza ricsike81 (#399) üzenetére


edemke007
tag

Már kapható a Sonycenter.hu-n.

(#521) pit stop válasza mpierre (#516) üzenetére


pit stop
addikt

Központi Sony centerben is van már Sony hírlevél alapján.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#522) Tom1939 válasza Leskin (#519) üzenetére


Tom1939
őstag

Én is feketét veszem majd azt hiszem. S4-nél azért gondolom érezhetően kisebb. Az akku biztató.

(#523) alex devil


alex devil
senior tag

Én ma megtapogattam egyet az Örsön az Árkádban :U a Sony centerben.

[ Szerkesztve ]

S23

(#524) kakuk100


kakuk100
őstag

Akinek már megvan a telefonja írhatna egy pár mondatot rola miután teszt még nincs.
Előre is köszi.

(#525) zitback


zitback
csendes tag

Az elörendelt készüléket ma átvehettem a Sonycenterben. :-) Nagyon tetszik a mérete és a kijelzö is...a szoftveres nyomkodás csak töltés után következik. Az ajándék SBH50 headset pedig külön öröm.

(#526) Leskin válasza kakuk100 (#524) üzenetére


Leskin
tag

Nagyon nincs mit írni róla. Z1 ultra tesztet elovasod - ugyanaz kisebb meretben.Rohadt gyors, benchmarkban antutu 34814-et hozott (note3 felett) de fullra tele volt raadasul pakolva mindennel ami futott rajta a hatterben. Nem soníhoz vagyok szokva meg lakom be, de kb ugyanaz mint a z1 ultra csak meg gyorsabb. A kávák nagyok ennyi ami nem tecc, minden másban ott van szeren. kijelző az amoled utan ugye kevésbé ütős, de nagy a betekintési szög, tiszt,a fényes. Kamcsinak sok fény kell, de ha van akkor brutal jo képeket lehet vele csinálni. Kevés fényben elvérzik. Megkínoztam, nem vagyott. A szokásos live wallpaperem crashelt, aztán beállításokkal orvosoltam, elso chrome indításon is crashelt egyet. azóta jó. De csak az app, nem a telo. Nova launcher hiba nélkül fut rajta. Nem 100 de amire én használom arra elég. 4.3 android fut rajta. Nekem ez megmarad amig samnuék rá nem szánják magukat a kis méretben csúcshardware kombóra :)

[ Szerkesztve ]

Samu S5

(#527) pepe091 válasza Leskin (#526) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Z1 ultra nem létezik. Z1 és Z Ultra van. A Z1 compact pedig a Z1 "kistestvére". :)

(#528) Tom1939


Tom1939
őstag

És itt a Gsmarena teszt is.

(#529) zenefan


zenefan
aktív tag

Akinek van 170ezre "fölösbe" és nem tud várni vegye (emlékszem amikor még hasonló áron futottak a fórumosok a G2-t megvenni, rá kb. 2 hónapra -kuponnal- el lehetett csípni 98ezerért, utána meg decemberben 95-ért). :U
Ha rámhallgattok, akkor egy kicsit kivártok!

A N5-nél is voltak váratlan akciók és meglepetések, itt is várható! Főleg, hogy ennek a készüléknek sokkal nagyobb az esélye, hogy nyárig bekerül a szolgáltatókhoz is (akár egy 2 hetes akcióval megspékelve).

Z1 Compact ártáblázat frissítve.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#530) kakuk100 válasza Leskin (#526) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Nekem elég is amit írtál. Még nem volt eddig Sony telom. Lehet, hogy most lesz. :K

(#531) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Én is ilyen telót akarok veni de szerintem várok még vele mert az ára szerintem magas. 2 hónap és esik az ára véleményem szerint és majd akkor veszek.

(#532) gyerecske válasza zenefan (#529) üzenetére


gyerecske
senior tag

170-et akkor sem adnék egy telefonért ha lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#533) Tom1939


Tom1939
őstag

A sonynál ahogy nézzem az a szerencse és a pech is hogy majd félévente jön az új csúcs mobil. Szerintem sanpdragon 800-al még "elavultan2 is hasítani fog. Remélhetőleg május környékén már 120 környékén lesz gyári garival.

Egyébként azokat is meg tudom érteni akik újonnan veszik. Ugye aki mindig új telefont akar annak jobban megéri így venni (azaz az "új" felára a teljes mondjuk X időre amíg nincs újabb 50 ezer az jobb mint X per 10-re a 30 ezer).

És mielőtt leszóljuk az ilyeneket, ők hajtják a gazdaságot (munkahely, forgalom, etc.). Szóval ne bántsuk őket, ők ezt a luxust engedik meg maguknak. Ez tulajdonképpen mindenkinek jó ha nekik nem fáj.

(#534) apuc válasza Tom1939 (#533) üzenetére


apuc
őstag

Van, akinek a +50 ezer annyit számít, mint nekünk 1-2 ezer, erre senki sem gondol?
Ez az a réteg, akik az I-Phone-okat veszik..

(#535) pit stop válasza Tom1939 (#533) üzenetére


pit stop
addikt

Azzal a 120-al bilibe lóg a kezed ha független árat írtál szvsz.
Nagyságrendileg Z kezdett ezen az áron, és nézd meg 1 év után hol tart függetlenül gyári garival - ez sem valószínű hogy máshogy alakul; így karácsonyra lehet reálisan esélyes.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#536) Tom1939 válasza apuc (#534) üzenetére


Tom1939
őstag

Szerintem androidosok között is van ilyen :) Aki legálisan keresi én attól nem sajnálom. Költsön és adózzon jó sokat, az mindenkinek jó.

Egy telefon az aprópénz egy jó új autó értékvesztéséhez képest. Aztán mi lenne ha senki se venne újat. Hát nem lenne autó.

Szóval mobilnál is nagyon fontos a gyorsan újat vásároló vevőkör.

(#537) Tom1939 válasza pit stop (#535) üzenetére


Tom1939
őstag

Ebben igazad lehet. Nem nagyon vettem még sonyt (vagy 5 éve volt az utolsó). De ha nem nagyon megy le az ára akkor is ez tetszik. Legfeljebb GSM boltos lesz, olyan amit ismerek. Ettől még rizikós, de meglátjuk mennyi lesz a különbség (legalább 40 ezer különbség kell 100 ezer feletti tartományban hogy meggondoljam).

Ha meg nem lesz sokkal olcsóbb, akkor ennyi, ennyiért veszem :) De egy-két hónapot várok még tapasztalatokra és esetleges áresésre. Azért egy megveszem és másnap -30 ezer rosszul esne (Note 3-nál volt valami hasonló áresés).

(#538) pit stop válasza Tom1939 (#537) üzenetére


pit stop
addikt

Szolgáltatónál még lehet szerencséd :K

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#539) Tom1939 válasza pit stop (#538) üzenetére


Tom1939
őstag

Céges csomagra biztos nem adnak további kedvezményt. Meg aztán a szolgáltató hűséggel is gondjaim vannak. Mindhárom nagy elég érdekes néha... Vonultam én már át minden családi előfizetéssel másik szolgáltatóhoz. Lassan körbeérek rajtuk :)

(#540) Leskin válasza pepe091 (#527) üzenetére


Leskin
tag

Igaz sony-ban nagyon nem vagyok otthon. :)
Két dolog zavar , de az nagyon.
A kávái rohadt nagyok, gyk a nagy kávák miatt elveszti a méretelőnyt, alig kisebb mint az s4em - a kijelző pedig sokkal kisebb - nagyon kicsi a méretelőny a kijelző megfogyatkozásához képest + ugye itt a home meg back gomb a kijelző alsó részét el is foglalja... Kicsit csalódás, kissebbet vártam, sajnos rohadtul nem csak a kijelző méret számít, hanem az effektív fizikai paraméter is, hogy az a kijelző mekkora házban van.
Valamint a kameraszoftver szerintem valami kezdeti alfa stáduimú, sokkal jobb képeket csinál egy sima z1, pedig a hardware elvileg ugyanaz ha jol tudom... Iszonyat zajos a kép. Vagy csak a 20 mpixelt már nem lehet teletömni rendessen fénnyel ebben a méretben, ami egy ilyen mobil vastagsága.

[ Szerkesztve ]

Samu S5

(#541) bluemirage válasza Leskin (#540) üzenetére


bluemirage
őstag

Én nem is az oldalsó, hanem a felső és alsó éleknél látok különbséget. De ugyanilyen a HTC One mini is, ami még magasabb a 4,3-as mérete ellenére. Ugyanis cigóhifit csináltak belőle a tizenéveseknek. Alsó és felső hangszórókkal..., hogy az utcákon és a járműveken szokol minőségben osszák meg a fiatalok a maguk - egyébként igényes- zenei ízlésüket.
A motorola razr i anno magasra tette a mércét a befoglaló méretben, de kihalt mint a dinoszauruszok. A maga idejében az egy magos ATOM erős volt, takarékos. A káva tervezése mérnöki csoda. A carbon borítás érdekes kuriozum, de a Samsung-os tepsi mániával nem vehette fel a versenyt. Samsung a mozik Cinemax-a. Mainstream-es tömegizlés, van akit nem zavar és vannak akik a különlegest keresik. Üveget, fémházat, carbon-t és nem fekete műanyag szappanokat. Na nem ők a mainstream.... és így egy-egy próbálkozás kihal, mint a dínók.
Én mégiscsak várom a Z1c-t, hogy leváltsa az Xperia P-met. ;)
Még, ha ugyanolyan ritka és szép lesz, mint a jelenlegi.

Meliora sunt bono inimica

(#542) zenefan válasza Leskin (#540) üzenetére


zenefan
aktív tag

Pont ezt mondom, picit várjon aki teheti. Pl. a G2 / N5-nél is szép fokozatosan jöttek elő a hibák és ezekre a megoldások, frissítések, romok/modok, stb. Lám a N5-nél új rev. verzió is kijött. Szeptemberben még mindenki óbégatott, hogy a G2-nek milyen szörnyűek a teszt fotói, aztán az is szépen megoldódott.

De hogy legyen egy kis jó hír mára:

Az osztrák Ditech és MM-nál (előrendelhető) is megjelent a készülék. Előbbinél ma reggel érkezett meg egy nagyobb szállítmány és az eddigi febr. 1-ig érvényes, 10%-os árengedményt kiterjesztették erre a készülékre is!
Kb. 139 000 Ft-ot azért már megér 2 év Sony garanciával, nem? (A 169 000 ft-os SC-es árhoz képest mindenképp jó vétel, 10000 Ft-ért már oda vissza meg lehet járni Bécset szerintem.)

Árak frissítve.

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#543) ricsike81


ricsike81
aktív tag

xperia z1 compact mikor lesz szolgáltatónál ?Talán két hét múlva?

[ Szerkesztve ]

(#544) zenefan válasza ricsike81 (#543) üzenetére


zenefan
aktív tag

Kevés az esély rá! FB oldalukon (T-mobile) se ígértek semmit februárra. Kint is több helyen febr. 4-től lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#545) kakuk100


kakuk100
őstag

Nem tudjátok, hogy honnan lehetne letölteni hozzá magyar nyelvű részletes leírást? :((

(#546) Joeman


Joeman
csendes tag

Felkerült az expansys.hu-ra 161 230 Ft-ért.
Febr. 17-ére várják.

(#547) Joeman válasza Joeman (#546) üzenetére


Joeman
csendes tag

Hupsz, már lejjebb is ment az ára 150 775 Ft-ra az expansys.hu-n.

(#548) #16514048 válasza Joeman (#547) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ennyiért simán megéri, ha gyártói garis. A leírás szerint headsetet is adnak hozzá.

(#549) VMatteo


VMatteo
őstag

lesz ez a telefon 60-70e Ft?

Tisztelet a Gépésznek!

(#550) gyerecske válasza VMatteo (#549) üzenetére


gyerecske
senior tag

lesz majd használtan

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.