Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tixem válasza halkow (#199) üzenetére


tixem
addikt

mother of smiley ...

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#203) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

A WP-ket összehasonlítva kb hasonló (kicsit jobb) akkuidőre lehet számítani mint az XSP-nél, a stnby idők (UMTS-LTE) kisebbek, viszont a zenehallgatás és a video lejátszás lényegesen jobb, utóbbi a kisebb és vélhetően kevesebbet fogyasztó kijelző miatt.

SP:
Talk time (GSM) Up to 10 hours and 25 Mins***
Standby time (GSM) Up to 635 hours***
Talk time (UMTS) Up to 18 hours and 53 Mins***
Standby time (UMTS) Up to 734 hours***
Standby time (LTE) Up to 709 hours***
Music listening time Up to 39 hours***
Video playback time Up to 7 hours and 36 Mins***

Z1C:
Talk time (GSM) Up to 10 hours**
Standby time (GSM) Up to 670 hours**
Talk time (UMTS) Up to 18 hours**
Standby time (UMTS) Up to 600 hours**
Standby time (LTE) Up to 550 hours**
Music listening time Up to 94 hours**
Video playback time Up to 12 hours**

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#204) Hanon


Hanon
tag

Tökéletes. Én vagyok az a réteg aki kijelzőben downgradelni akar a mostani készülékéről.
Alig várom hogy végre megint fél kézzel tudjam használni a telefont. :D

a lime meg a pink biztos sokkal meggyőzőbb és keresettebb színek mint a kék

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#205) kovadika válasza kovadika (#198) üzenetére


kovadika
őstag

Szerk.: "Én nem mondanám valami jó kezdőárnak"

[ Szerkesztve ]

(#206) w333 válasza HuaweiU8500 (#203) üzenetére


w333
félisten

Hagyjuk már ezeket a gsmarena akku teszteket ... én speciel nem hiszek bennük :N pl. azonos hardver és akkumulátor van mindkét telefonban és az egyikre azt írják hogy Video playback 7:15 míg a másikra pedig 4:55 perc ... kíváncsi vagyok hogy jött ez ki nekik :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#207) szoporiz


szoporiz
tag

Tetszik:)
Végre ips kijelző egy sony-ban!!!!:R
A 4.3" méret meg tökéletes.
Az ára itt Magyarországon meg 180k körül fog nyitni tuti kf. (Nem Zuggsm)
120k körül viszont bestbuy lenne:)
Nem baj kivárom!

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#208) Jassz


Jassz
tag

A telefon nagyon jó, a kijelző nagyon jó, az a csöpp kis 2*2 centis kerete nagyon... :W

(#209) HuaweiU8500 válasza w333 (#206) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ez a Sony hivatalos white paper-jéből származó információ, ha másra nem, összehasonlításra használható sztem. Legalábbis ez a tapasztalat. A "GSM Association Battery Life Measurement Technique" részletesen leírja a tesztelési utasítást.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#210) Enci1983


Enci1983
senior tag

Nézzünk néhány összehasonlítást. Hogy képben legyünk akksi és egyéb paraméterekben. Xperia Z1 Compact 127x64,9x9,5 mm 137 gr. 2300mAh. Xperia S 128x64x10,6 144 gr. 1750 mAh. Samsung Galaxy S4 Mini 124,6x61,3x8,9 107 gr. 1900 mAh. HTC One Mini 132x63,2x9,3 122 gr. 1800 mAh. A készülékek mindegyike 4,3 hüvelykes HD kijelzővel rendelkezik, amit említenem sem kell szerintem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#211) taxy88 válasza Enci1983 (#210) üzenetére


taxy88
aktív tag

a s4 miniben qHD(960*540) van

[ Szerkesztve ]

(#212) tipuka válasza Cyberpunk (#181) üzenetére


tipuka
addikt

Ha nem lesz pinkben itthon, szívesen adok kölcsön egy kis pink csillámos körömlakkot, hogy egyedivé varázsolhasd a telefonod. Magamnak lilára tervezem. ;]

Amúgy végre IPS kijelzős, remélem az idei csúcsuk is IPS-es lesz és végre lenne indok váltani, mert ennyi hónap után se vagyok kibékülve a samu-val. :D

(#213) WinPho


WinPho
senior tag

Ezigen! IPS powa! :D Végre, Sony! :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#214) Cyberpunk válasza tipuka (#212) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja azt megköszönném. :K :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#215) taxy88 válasza kovadika (#198) üzenetére


taxy88
aktív tag

Közben kicsit utánanéztem, és kiderült(legalább is számomra), hogy a z1s és z1 compact kettő különböző telefon.
[link]

(#216) Enci1983 válasza taxy88 (#211) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ott a pont, de most kom pont ezt tudtad leszűrni a paraméterekből? :D nekem nem ez volt a célom, oké az S4 mini qHD, viszont egyiknek sincs a Z1 Compact-on kívűl IP minősítése és még az S4 minire is ráver 400 mAh-t. Amúgy a Z1s ugyanaz mint a Z1 annyi a difi hogy alapból 32gb a belső memória valamint fölül középre került a jack kimenet.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#217) kovadika válasza taxy88 (#215) üzenetére


kovadika
őstag

Igazad van. Akkor az USA kezdőár egyelőre ismeretlen.

(#218) gyerecske


gyerecske
senior tag

Ez az IPS kijelző milyen amúgy mondjuk egy OLED-hez viszonyítva?

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#219) feco99


feco99
csendes tag

Jó kis telefon,elfogadnék egyet :)) Grat a Sonynak :C

(#220) Quqesz válasza gyerecske (#218) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Max az amoledhez viszonyítva...jobb.Az amoled feketéje jobb,de "hideg"fehérje van(kékes).Van aki szerint kontrasztosabb,sztem nem és a samuknál a színeknek nem sok köze van a valósághoz (túlszaturáltak).IPS természetesebb színekkel rendelkezik,jobb láthatósága van napon(pl s3 vs 4x),jó az élessége...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#221) gergo5991


gergo5991
őstag

MWC-en szerintetek elő fog rukkolni valamivel a sony? mert ez, hogy hurrá z1, csak kicsiben? no comment.

(#222) dr.zsírvágó


dr.zsírvágó
csendes tag

Azt írjátok, hogy IPS, a Sony meg azt írja Triluminos. Akkor most melyik?

Egykezű rolleresnek ne integess!!

(#223) dkface


dkface
aktív tag

Valószínűleg Triluminos. Ezt használták az Ultrában is és igen jól sikerült.

(#224) adamssss válasza gyerecske (#218) üzenetére


adamssss
veterán

Fényévekkel rosszabb

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#225) Jimmy66 válasza gergo5991 (#221) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Például ezzel... Sony Sirius

[ Nincs Szerkesztve ]

(#226) petymeg


petymeg
addikt

Na ez lesz a köv. telefonom?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#227) skul0 válasza gergo5991 (#221) üzenetére


skul0
aktív tag

Reméljük, mindig szokott, bár most nem emlékszem túl sok pletykára a közelgő csúcskészülékükkel kapcsolatban.

Szerk.: Jimmy66
Erről még nem is olvastam, majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#228) RangerFox


RangerFox
veterán

Az Xperia Minimnek méltó utódja lesz februártól. :)

(#229) gergo5991 válasza Jimmy66 (#225) üzenetére


gergo5991
őstag

"Other specs get thrown around too – the 20.7MP Sony G Lens camera from the Z1 pair"
ahjaj, már kezdtem remélni, hogy 2014 ben picit közelebb fognak kerülni a lumia 1020 fényképezőjéhez, vagy esetleg egy új innovációval rukkolnának elő, ami minőségibb, egy high-end telefonnál.

(#230) kovadika válasza gergo5991 (#229) üzenetére


kovadika
őstag

Miért raktak volna bele jobb kamerát, mint a Z1-be? Ez a csúcs készülék (Z1) mini (kompakt) változata, nem a 2014-es zászlóshajójuk. Inkább örülni kéne, hogy megkapta ugyanazt a kamerát és azon a fronton sem volt butítás.

(#231) zenefan


zenefan
aktív tag

Itt az egyik első (hands on) beszámoló a Compactról:

"On top of that the same Bravia and TriLuminos technology has been wedged into the screen, which has been upgraded to include the same in plane switching (IPS) LCD technology as seen on the Sony Xperia Z Ultra." Részletekért katt a képre:

Itt meg az áll:

"The only thing that has changes it the screen. The Xperia Z1 Compact comes with a smaller 4.3 inch Triluminos IPS LCD display with a resolution of 1280 x 720 pixels and a pixel density of 341 PPI."

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#232) pit stop válasza Cyberpunk (#214) üzenetére


pit stop
addikt

Ha ezen múlik hogy vegyél ilyen droidot egy üveg lakk árába én is beszállok! ;]

(#231) zenefan: Nagyon baba :)

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#233) zenefan válasza pit stop (#232) üzenetére


zenefan
aktív tag

Főleg hogy a memória is bővíthető és szerintem ha jó lesz a kamerája, akkor beelőzheti az N5-t de akár a G2-t is!

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#234) cairojack


cairojack
aktív tag

Most fogtok elküldeni a fenébe, de ez nekem még mindig nagy. Nagyobb mint az iPhone 5, ami meg nagyobb mint a 4 volt, ami az utolsó valamelyest értelmezhető méretű telefon volt szerintem.
4 colba viszont király lett volna.

Nem mintha így nem lenne unikum és bravúros. Tényleg nagy nagy grat és köszönet a Sonynak, hogy megalkotta ezt a telót. Most már csak az kell, hogy sikeres is legyen, aztán talán ráébrednek a gyártók, hogy kellenek kicsi, de minőségi telók is.

Ha ebből kidobnának egy 4 colos, vagy 3,5-es verziót, akár S600 proicval is (de a kamerához ne nyúljanak), akkor arra vevő leszek.
A vízállóságért külön nagy dicséret. Awesome.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#235) zenefan


zenefan
aktív tag

CNet rövid "hands on" (Youtubeos) bemutatója:

Lehetőleg 720ra állítva nézzétek!

Szerintem nagyon szépek a színei és jók az éppen látható videó jelenetek is.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#236) petymeg válasza cairojack (#234) üzenetére


petymeg
addikt

4 coll lenne nekem is ideális -mostani akkora, mindenre elég, navi email stb.- de volt már 4,3 Xperia S, még az is tolerálható részemrõl, de az a teteje.

Led-es értesítõje van e néki?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#237) Ali G. válasza cairojack (#234) üzenetére


Ali G.
senior tag

ez az év telója, ezt fogom megvenni, szerintem ilyen teló nem lesz még egy ami erős hardverrel, kompakt mérettel,vízállósággal stb jön :D

(#238) cairojack válasza petymeg (#236) üzenetére


cairojack
aktív tag

Nekem meg a 3.7 az igazi, ki van ez már tesztelve. Nekem a 4 col az ultima maximum, ami elfér, amit még be mernék vállalni, de csak akkor, ha valamit nagyon tud. Mert amúgy a 4 col is kívül van már a komfortzónámon. Na most ez a teló brutálisan tud, csak nagy. Úgyhogy ez még nem az én verzióm.

És még valami. A Sony végre kezdi nagyon komolyan megtalálni magát dizájn fronton, és ez jó. A világító csíkos szarokkal ellentétben ez gyönyörű.

Szerk: úgy is mondhatnám, hogy az iPhone 4 óta a legszebb okosteló (iPhone 5/5S-t agyon veri). Évek óta nem láttam ilyen szépet. Persze ez szubjektív, tudom.

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#239) zenefan


zenefan
aktív tag

PocketNow tipi-tapizása a CES-en:

Android 4.3 van a készüléken, ha jól hallottam (1:53-nál mondja a srác) :

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#240) Ali G. válasza cairojack (#238) üzenetére


Ali G.
senior tag

de most komolyan te törpe vagy apró kezekkel ? :D igazán nem lesz 4 colon full hárdver úgyhogy te csak alsó kategóriában fogsz utazni :D

(#241) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na csak kapjam vissza az SL-t, hajítom is a kukába. Nagyon eltalálták ezt a kisebb változatot, csak sajnos még várhatok, míg lejjebb megy az ára kicsit.

Nyugodj békében Integra!

(#242) cairojack válasza Ali G. (#240) üzenetére


cairojack
aktív tag

Hát, kicsi a kezem, az tény. Nem lenne belőlem zongorista. És nem is kell abszolút csúcs hardver. Mondtam már, hogy beérem egy s600-al, sőt, nagy duzzogva még egy 12 -16 megapixeles kamerával is. Csak az a másik véglet, mikor kiszúrják az ember szemét egy 5 megapixeles fossal, valami kínai procival, "nesze paraszt tessék" alapon, amikor a 4 éves 6700-ámban is az van...

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#243) zenefan


zenefan
aktív tag

Pár HandsOn videó:

Sony Xperia Z1 Compact hands on (3:00)
Sony Z1 Compact hands-on (1:44)
Sony Xperia Z1 Compact Hands-On - Phones 4u (1:46) itt látható pár vele készült fotó is (felemás érzésekkel)

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#244) gergo5991 válasza kovadika (#230) üzenetére


gergo5991
őstag

nézd meg a linket, arra válaszoltam.

(#245) zenefan


zenefan
aktív tag

Sony Xperia Z1 Compact Priced

Már lehet előrendelni kártyafüggetlenül az UK-ban, 430 Fontért helyi adóval együtt (ami kb. 155 000 Ft-ot jelent, plussz kb. 5000 ft-ért lehet elpostáztatni magyarba, így megér ennyit ez a készülék?).

"Available in Black or White colour variants, the SIM Free version of the Z1 compact"

Előrendelhető még itt:
http://www.carphonewarehouse.com/news/coming-soon/sony-xperia-z1-compact
http://www.phones4u.co.uk/sony/xperia-z1/compact/
http://www.unlocked-mobiles.com/sim-free-mobile-phones/sony-xperia-z1-compact-sim-free-p-84656.html (itt 440 Fontért hírdetik)
http://www.amazon.de/gp/product/B00HQDV8EG/ (499 Euro = kb. 150 000 Ft tehát itt picit olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#246) gergo5991 válasza zenefan (#245) üzenetére


gergo5991
őstag

460-480 körül van a sima z1 mediamarkt.de oldalon, (pár napja ennyiért volt, ma már 520) akkor szerinted ez ér ennyit? szerintem nem, 400 ért már veszek kéztöl tiszta uj z1-et, szóval ezért a z1 "mini"ért max 300at adnék bár ezt félve jelentem ki

[ Szerkesztve ]

(#247) Arween válasza zenefan (#245) üzenetére


Arween
senior tag

Végre szép kijelző!! :C Tetszik bár a kamera nem győzött meg és sajnos az árazásával is vannak bajaim...ha kint ennyibe kerül mennyi lesz ez itthon :F Így mindenképp várnom kell míg esik az ára..

(#248) zenefan válasza Arween (#247) üzenetére


zenefan
aktív tag

Én is óvatosságra intenék mindenkit, főleg hogy itt MA-n is végigkísértem a Nexus5-ös küzdelmeket az árral szemben.

Várjuk meg a többi hands on bemutatót és XDA-as igehírdetéseket.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#249) jagelo


jagelo
aktív tag

Na ez nagyon kemény telefon lett:) :)

(#250) bok92 válasza gergo5991 (#246) üzenetére


bok92
addikt

Annyiért max jövőre kapsz... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.