Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tidzsimon válasza cairojack (#234) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Abból a 4.3 colból mókolás nélkül, 4 használható ( kivéve azokat az appokat, amiknél eltűnik a navbar) . Alap lehetne androidnál a változtatható méretű navbár.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#252) -domesz-


-domesz-
csendes tag

A Sony megint megcsinálta. Gratula!
Számomra a tökéletes telefon........ lenne WP8-al. :B De ilyen hardver alatt a zöld robottal is szívesen megbarátkozok.

Alcatel OT-995

(#253) gergo5991


gergo5991
őstag

bocsánat az offért, valahogy lehetséges megtekinteni az én összes hozzászólásaimat, mindenféle topikokban? valahol régebben linkeltem valamit, és előszertném keresni, előre is köszönöm a segítséget

(#254) BenHans


BenHans
addikt

Ejjha :Y Sony, le a kalappal :R Lehet az alma bukott egy vásárlót, ha ezt a páromnak megmutatom. Csak azért szeretett volna iPhone-t mert a One X nagy neki és az alma még pont használható méret lenne és mégis prémium anyaghasználat+hw, ami eddig a kisebb droidos készülékeknél cseppet sem volt így.

Alig várom a veletech-et, remélem idén is mindenki képviseltetni fogja magát. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#255) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

jól néz ki, és jó a mérete is, de engem kiráz a hideg a sony vézna betűs erőtlen és sótlan kezelőfelületétől

(#256) DoxaM válasza Jassz (#208) üzenetére


DoxaM
aktív tag

:DDD

Igen..a káva az odaba*z..szerintem a szabvány miatt lett ez ilyen "masszív".Nagy xperia z fan vagyok (az összes teló forma közül ez tetszik legjobban), de htc-m van :D csak is azért, mert nem vagyok hajlandó idióta 5 collos tepsit venni, használhatatlan számomra, ott van a 8as tabom, azzal 1000x kényelmesebb bármi más, ami nem mobil vonatkozású...így hát a 4.3-as htcmmel elvagyok :) De titkon reménykedem, hogy lesz egy vékonykávás erős sony is 4.3 vagy 4.5 collban (nekem 4.5coll a maxmax határ, amit még 1 kézzel el tudok kezelni, de nem probléma, h ha 4.3).Nagyon jó lett ez a teló amúgy, tényleg grat a sony-nak :R A kezelőfelületen is változtathatna kicsit, az alsó sáv keskenyebb (kb 15%ot elfoglal a hasznos területből?) és lejjebb kerüljön....itt van az én verzióm, amire várok :D hátha egyszer ilyen/ilyesmi lesz :
:B

[ Szerkesztve ]

(#257) sidland


sidland
csendes tag

Remélem lassan mindegyik gyártó rááll erre az úgymond "mini" méret, mégis fullos hardware dologra.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#258) RaveForce


RaveForce
veterán

kár, hogy miniségben nem tudták elérni az s4 mini kijelző/káva arányát.... remélem megtartják az IPS-t mostmár minden telójukban az eddigi förmedvények helyett, és nem csak egy kirándulás, min az ultránál. 4.4-gyel jöhetett volna

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#260) Weeman1


Weeman1
veterán

Végre nem tft. :)
De ennyi pénzt nem ér. :N

Xiaomi 11T Pro

(#262) nemlehet


nemlehet
őstag

Komolyan itt olyan kukacos emberek vannak.... Nem hiszem el, hogy egyeseknek semmi sem jó. Ha jó méret és csúcs hardver akkor miért nem két kártyás. Vagy miért nem fém. Miért nem iPhone. Miért nem fHD. Miért jelenlegi csúcshardver, miért nem az ami csak 3-4 hónap múlva jön. Miért a legfrissebb rendszer. Ha meg esetleg minden klappol akkor miért drága, miért nem egy alsó-közép kategóriás teló árában jön.... Nem szoktam ideg lenni még ha flamelnek akkor sem, de ezen a topicon kezdem felhúzni magam.

Amúgy a telefon nagyon jó :) A kijelző mérete nem mindegy inkább az számít mekkora a ház. Ebből a szempontból nem áll olyan jól, de cserébe IP58. Szerintem megéri. 500 euró meg tök reális érte függetlenül mivel ez igazából egy csúcskészülék.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#263) nemlehet válasza gergo5991 (#246) üzenetére


nemlehet
őstag

Te látom erősen elvagy tévedve. Ez mitől érne csak 300-at? Ez nem egy kiherélt változat mint az S4 mini... Simán megéri az árát (már amennyiben bármelyik csúcskészülék megéri az árát). Az hogy kisebb a mérete semmit sem von le az értékéből, sőt....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#264) pit stop válasza nemlehet (#263) üzenetére


pit stop
addikt

Nézd meg hsz-eit, troll, ne etesd... :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#266) #13110016 válasza Weeman1 (#260) üzenetére


#13110016
törölt tag

Ér ez ennyit, és a Z1f-et (ami ugyan ez) japánba baromi jól szerepel. Sikeres telefon lesz.
Ja, azért is, hisz a mai legjobb hw van benne...

(#267) kakuk100


kakuk100
őstag

Nekem is nagyon bejön a telefon, csak a kamerától félek mert a Normál Z1-et elégé lehúzták a tesztekben, hogy nem csinál jó képeket. Vajon a kistestvérnél is probléma lesz ez mivel ugyan azt a kamerát kapta? :((

(#268) oliverhr


oliverhr
csendes tag

ez nagyo jó cucc

(#269) blagolf


blagolf
senior tag

Ez igen, szép munka!!! A sok amoled kedvelő most kössön bele ebbe a telefonba. Most már nem fakul el a kijelző ha 160 fokos szögből nézed. Minta bárki is úgy nézné a telefonját. Én max akkor látom élesebb szögből a Z-met ha otthon figyel a dockolóban és a szoba másik felén vagyok. Ez az oldalra fordítva elfakul a kijelző duma ez egy nagy marhaság. Én mindig szemből nézem a telefont, mikor használom, érdekes.
Nem mintha olyan zavaróan fakulna eldöntve. 1 szó mint száz, ez a kis Sony nagyon nagy siker lesz.
Én tuti egyből veszek egyet, ha megjelenik a T-nél, és az ára közelebb lesz a 150-hez mint a 200-hoz. Pláne ha 150 alatt lesz.
SONY :C :R :C

Üdv, Zoli

(#270) #13110016 válasza blagolf (#269) üzenetére


#13110016
törölt tag

Most abba kötnek bele, hogy nagy a káva alul és felül. De ez rendbe is van, sose lesz olyan telefon, ami mindenkinek jó.

(#271) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szép munka. Szívesen cserélném az Xperia L-t, de gyanítom ,ezt sosem használnám ki.

(#272) Weeman1 válasza #13110016 (#266) üzenetére


Weeman1
veterán

Inkább megvárom míg a felére lemegy az ára. :D

Xiaomi 11T Pro

(#273) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Ezt eddig is tudtuk.
MicroSD és belső memória mérete valami az akku cserélhetősége lenne új információ...
ezekről vmi?

X.Y.

(#274) Damage401 válasza IkszIpszilon (#273) üzenetére


Damage401
senior tag

Szervusz,

Videók alapján, van benne MicroSD kártya bővíthetőség, sőt a honlapjukon is írja erre tessék

Szerk.: Illetve 16 GB belső

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#275) Jimmy66 válasza IkszIpszilon (#273) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Memory
Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 16 GB, 2 GB RAM

Battery
Non-removable Li-Ion 2300 mAh battery

[ Nincs Szerkesztve ]

(#276) Radeon_5


Radeon_5
aktív tag

Vegre egy ertelmes huzas egy cegtol, nem csak a csorda utan mennek. Ritka eset.

Son of a Bit

(#277) Ali G. válasza cairojack (#242) üzenetére


Ali G.
senior tag

te álomvilágban élsz? 4 colnál vagy az alatt hol tesznek neked 12-16 mp kamerát? :D ez még a felsőkategóriásokban sincs meg mindig, s600 meg szintén nem szóval akkor mit akarsz? ferrarikategóriás trabantot? :D:D jah de elfelejtettem hogy ott a nokia 808 az neked való, miért nem veszel ? 4 col alatt van és 41 mp halott rendszerrel és s600 nélkül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#278) Neck válasza Ali G. (#277) üzenetére


Neck
veterán

Xiaomi Mi2S 32GB - 13MP, 4.3 col, S600 :B :K
Nekem is kis kezem van, azért vettem Mi2S-t. Még ezt sem bírom átfogni néha.

Ez az XPeria Z1 Compact nagyon bejön. Ha valamire lecserélem a kölesem, akkor az ez lesz.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#279) Dominó85 válasza Neck (#278) üzenetére


Dominó85
veterán

Majd házzám vághatod a Xiaomi Mi2S-t. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#280) Neck válasza Dominó85 (#279) üzenetére


Neck
veterán

Max ha a Sony jó áron lesz, de akkor megegyezünk :)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#281) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Must have érzés a javából :)) Régen tette ilyen magasra a lécet a Sony! Xperia S-em eddig nem szándékoztam cserélni, most mégis lett mire ;)

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#282) Ali G. válasza Neck (#278) üzenetére


Ali G.
senior tag

igen de 4 colról volt szó illetve ez alatti készülékekről, tehát ez számára életbevágóan fontos hogy egérmozi legyen :D Mellesleg kizárólag a Z1 Compact fog kelleni nekem is, az év telója szerintem és imádom a sony dizájnt és vízállóságot :D

(#283) Neck válasza Ali G. (#282) üzenetére


Neck
veterán

A legkisebbet linkeltem, ami ebből a hardverből van.
Az übermaximum 4 col, amit írt, az butaság szerintem, azon a 0.3 colon már kár lovagolnia :)

Nekem is kegyetlenül bejön, méretben is, hardverben is, vízállóságban is, meg hozza a 90-es évek óta jól bevált Sony design egyszerűségét :)

Imádom :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#284) VMatteo


VMatteo
őstag

Itt a Defy-m utódja! nyár végére szerintetek mennyire fog tmobilnál lemenni az ára?:D mennyit kell érte szopnom nyáron?:DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#285) tixem válasza RaveForce (#258) üzenetére


tixem
addikt

inkább egy betonstabil 4.3 mint egy laggoló bughalmaz 4.4 ... ennyire nem kell verziófetisisztának lenni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#286) zenefan válasza VMatteo (#284) üzenetére


zenefan
aktív tag

Ha a T eljátsza ugyanazt mint a G2 kezdeti akciójával, akkor 120-130 körül lesz.
Karácsonyra biztos 100 alatt lesz! :DDD

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#288) gyerecske


gyerecske
senior tag

Erre még talán én is lecserélném a jó öreg kis Xperia Active-ot. :-)

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#290) pit stop válasza zenefan (#286) üzenetére


pit stop
addikt

Max. egy nagyobb előfizuval - egyébként bilibe lóg a kéz effektus. :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#291) joshua7


joshua7
veterán

Nagyon tetszetős. Az Xperia SP-vel szemeztem idáig, mint az N95-öm utódja, de még ha 2x annyiba is lesz, akkor is inkább ezt venném. Biztosan elmenne az is 5-6 évet aztán.

Semper Fi

(#293) apuc válasza joshua7 (#291) üzenetére


apuc
őstag

5-6 évet?Nem hinném, ezeket a tervezett avulás miatt jó, ha 3 évig lehet használni..

(#289) spawn21 : ez egy szerencsétlen szállóige, nem akarom védeni az olvtársunkat, nem hinném hogy bántólag akarta volna ezt írni..

[ Szerkesztve ]

(#294) joshua7 válasza apuc (#293) üzenetére


joshua7
veterán

Hmm.. Valahogy azt gondoltam, hogy egy N95 szintje alap manapság. Bár lehet, hogy pont az ellenkezője van, valóban..

Semper Fi

(#295) h3lios


h3lios
addikt

Függetlenül 200k- ért lehet Z1-et venni a MediaMarkt-nál. Remélem, hogy ezt olyan 160 körül meg lehet majd kapni, mert alapvetően a nagy kijelzővel nem lenne bajom, viszont ha már van 1 kompakt teló 1 jó kijelzővel és jobb üzemidővel, akkor miért ne venném azt. Viszont, ha csak 20k-val lesz olcsóbb akkor nem megérős a buli.

B-tag: H3lios#2825

(#296) apuc válasza joshua7 (#294) üzenetére


apuc
őstag

Ha olyan sokáig működne, nem vennének annyi újat...ez van, sajnos..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.