Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Ali G. válasza |AP| (#350) üzenetére


Ali G.
senior tag

nah megegyeztünk :D neked hogy tetszik a Z1 Compact? Milyen telód van jelenleg? :)

(#352) |AP| válasza Ali G. (#351) üzenetére


|AP|
veterán

Ascend P6-om van, nagy betekintési szögekkel :)

Előtte Defy volt, úgyhogy a strapabíróság nagyon bejön, nekem csak a nagy keretekkel van bajom (oldalt-alul-felül). Lehetett volna kicsit még kompaktabb ez a compact, de egyébként bejövős és jó irány.

[ Szerkesztve ]

(#353) Ali G. válasza |AP| (#352) üzenetére


Ali G.
senior tag

Ascend P6 számomra is bejön, ott a dizájn, minőségi anyaghasználat és hárdver is megvan, azt választottam volna én is de hiányolom belőle az új snapdragon 800-at és a vízállóságot, de azt olvastam kiadják snapi 800-al :D

(#354) pit stop válasza Ali G. (#353) üzenetére


pit stop
addikt

Hol olvastad és mikor jön? Jó az is, csak valami értelmes proci kéne bele - és nem túl nagy árnövekedés mellé.

Compactot Sony már itthon is hirdeti, de árat nem közöltek persze...

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#355) kk831228 válasza pepe091 (#346) üzenetére


kk831228
addikt

Most nyomkodtam lgl7-et azt hiszem ips és egy rakàs sz.. a p-hez képest!! :U. ips- ből is van trágya és nem fogjàk a legolcsóbb telefonba rakni a normális panelt... Viszont hozzáteszem az SP kijelzője is sokkal gyengébb a P - nél!! Egy fakó valami!! :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#356) Jimmy66 válasza -domesz- (#252) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Lehet, hogy meghallgatják az óhajodat...

Sony WP

(#357) Damage401 válasza Jimmy66 (#356) üzenetére


Damage401
senior tag

Jól rászerkesztették a compatra a WP képet

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#358) bajaki


bajaki
őstag

Végre IPS :C

(#359) taxy88 válasza kk831228 (#355) üzenetére


taxy88
aktív tag

Én is azt gondolom, hogy a p kijelzője máig a legjobb az Xperiak közül. Nem is értem miért nem vitték tovább a white magic-t?

(#360) Ali G. válasza pit stop (#354) üzenetére


Ali G.
senior tag

rosszul emlékeztem szerintem mert visszakerestem itt a cikket de nem snapi hanem ez [link]

taxy88 szerintem a white magic technológia nem vált be mert akkor nem álltak volna el mellőle :D

[ Szerkesztve ]

(#361) zenefan


zenefan
aktív tag

Aki netán februárban megy Svájcba vagy jön onnan ismerőse, piszok jó áron (a N5 áránál kb. 10 000 Ft-tal többért) kb. 118 000 Ft-ért beszerezheti a Compactot... ha ügyes.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#362) zenefan


zenefan
aktív tag

Hoztam pár képet... innen (full mérethez katt a képre):

További érdekességek itt:

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#363) No.01


No.01
őstag

En eldontottem: amint megjelenik cserelem az N5-t... Legujabb android ide vagy oda. Ez a meret kell nekem + a kamera is jonak tunik es meg nincs gondja a vizzel es a porral. Tokeletes! Csak az akksi legyen kicsit jobb az Nexusenal.

(#364) jaszy91 válasza zenefan (#362) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Nekem ezek a képek bőven kielégítőek. Ez egy telefon nem egy Nikon D5100 :) Szerintem teljesen rendben vannak. Bár a HDR ON-os kép kicsit világosabb a kelleténél, vagy nem?

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#365) Lmh


Lmh
őstag

Anno a Z és utódai nagyon tetszettek. 1 óriási bajom volt: Miiiééééért nincs ebből kisebb????!?!
Hát most van. :) Ha a mostani telefonom tönkremegy vagy elhagyom és ez a Compact beesik 100ezer alá, akkor mindenképp számításba fogom venni ezt a telefont :)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#366) Ali G.


Ali G.
senior tag

nincs más olyan teló ami jelenleg kellene nekem, kivéve a Z1 Compact :D

(#367) jaszy91 válasza Ali G. (#366) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Ez simán lehetne valami reklám szöveg is :DDD

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#368) Ali G. válasza jaszy91 (#367) üzenetére


Ali G.
senior tag

ezt a készüléket szívesen reklámoznám is persze nem ingyen, minden egyes követelménynek megfelel ami számomra fontos sőt még azon is túltesz :D

(#369) Lmh válasza Ali G. (#368) üzenetére


Lmh
őstag

Csak jönne már az a fránya teszt. Bár ha tényleg kb semmitől nem különbözik a nagytestvértől akkor majdnem mind1 :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#370) jokeman válasza Lmh (#369) üzenetére


jokeman
aktív tag

Juuuj de várom már hogy megjelenjen :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#371) Lmh


Lmh
őstag

Végre lehetne nyugodtan a kádban vizes kézzel, atom párában prohardvert olvasgatni xD
Azért van valaki, aki nem kapni mégis szívrohamot ha véletlenül csobbanna a kádban a telefon?

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#372) bajaki válasza Lmh (#371) üzenetére


bajaki
őstag

Kivéve ha meghülyül a kijelző a víztől. :D Azért nem arra tervezték ezeket.

(#373) zenefan válasza Lmh (#369) üzenetére


zenefan
aktív tag

Külföldi tesztből már van pár, ha jól láttam. Persze kell az angol is hozzá.

Minden nap vadászom az árait és frissítem e táblázatban. Úgy sejtem, hogy a bevezetés időszakában el lehet majd csípni pár akciót. Ha valaki ezen felül megtud valami hasznosat, írjon rám privátban. ;)

Aki esetleg még nem látta:

1. Sony Xperia Z1 Compact hands-on (Phone Arena)

2. Összehasonlítás a z1 nagytesóval:
Xperia Z1 Compact Hands On Sony's New Power Midget Review #2014

3. Egy remek összehasonlítás más készülékek méreteivel, betekintési szögekkel. Mutatja a fotó üzemmódot és sok más beállítást is! Szerintem profi a lány! ;)
CES 2014: Sony Z1 Compact (Small but Mighty!)

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#374) bajaki válasza zenefan (#373) üzenetére


bajaki
őstag

Bírom a csajt. :) Jó videókat csinál.

(#375) Neck válasza zenefan (#373) üzenetére


Neck
veterán

Ami azt illeti, a svájci boltban a fekete olcsóbb, mint a többi :)

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#376) zenefan válasza Neck (#375) üzenetére


zenefan
aktív tag

Bizony, remek észrevétel, javítottam így már 115ezer körül járunk!

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#377) Arween


Arween
senior tag

Na ez már elég jó ár :R Kerítenem kellene egy Svájci ismerőst aki hozna nekem vámmentesen :P

(#378) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Irány Svájc!

Telefon-turizmus... ;)

(#379) kk831228 válasza Arween (#377) üzenetére


kk831228
addikt

Nem a vám a sok... Az csak pár % minimális, hanem az áfa ami. 27 %!!! :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#380) joshua7 válasza kk831228 (#379) üzenetére


joshua7
veterán

Az előnye el is veszik ezzel. 27% áfával ez is 146 lenne, mint akármelyik másik helyről.

Semper Fi

(#381) pit stop válasza joshua7 (#380) üzenetére


pit stop
addikt

De ott sem 0 % az áfa, ne azzal számolj :U

Egyébként aki megy Svájcba, szóljon!!! :D

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#382) taxy88 válasza joshua7 (#380) üzenetére


taxy88
aktív tag

Viszont ha szervizelésből jön, akkor nincs áfa sem vám. Valóban így van?

[ Szerkesztve ]

(#383) #09908736 válasza zenefan (#376) üzenetére


#09908736
törölt tag

Most gondolkozom, hogy várjam-e meg a szolgáltatónál, vagy legyen microspot.ch.
Bár ahogy néztem, szolgáltatónál 250 körüli árakat írnak, és azért az mégiscsak 200 frankkal kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#384) Ali G. válasza Lmh (#369) üzenetére


Ali G.
senior tag

az a fránya teszt szerintem még odébb lesz ha jól olvastam majd következő hónapban érkezik, de én is nagyon várom, főleg a kijelzőre vagyok kíváncsi :D

(#385) pikszel


pikszel
őstag

Megvan a gt540 utódja. :R

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#386) bluemirage válasza pikszel (#385) üzenetére


bluemirage
őstag

Egy sokkal kisebb, már akkor is viszonylag olcsó müa. telefonnal akarod összehasonlítani? :N Nem a jelenlegidet minősítem, ne értsd félre, de ez azért drágaszág' lesz... meg egy zászlóshajó kisebb kiadása, ami csak 2014-ben számít mininek... Szóval nagy váltás lesz... :)
Nálam majd az Xperia P-t váltja le... én is alig várom, hogy megjelenjen... pedig a jelenlegi fém Sony-t is szeretem. Most meg jön egy hasonló méretű másik fém' Sony...

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#387) pikszel válasza bluemirage (#386) üzenetére


pikszel
őstag

Hmmm? Mit hasonlítottam össze mivel?A gt540-et itt nyertem anno (tehát nem az én választásom volt), akkor egy SE P1i-ről váltva. Azóta is részben elégedetten használom, de már eljárt felette az idő. Ez a telefon minden tekintetben megfelelő lenne számomra és örülök, hogy nem fém...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#388) Dimitry06


Dimitry06
csendes tag

Sziasztok.
Ha most úgy vesszük az Xperia Z-nek is van mini változata. Ez alatt értem az Xperia ZR-t, ugyan az a proci, de ez is csak képernyő felbontásba különbözik jó a Z1 c akkumlátorba is. Tehát a Sony-nak nem ez az első ien mini változat 'de a proci olyan mint a nagyé' készítés.

[ Szerkesztve ]

(#389) bluemirage válasza pikszel (#387) üzenetére


bluemirage
őstag

"Ez a telefon minden tekintetben megfelelő lenne számomra és örülök, hogy nem fém..."
Úgy tudom, hogy fém...

Meliora sunt bono inimica

(#390) pit stop válasza bluemirage (#389) üzenetére


pit stop
addikt

A keret fém a merevség miatt.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#391) taxy88 válasza bluemirage (#386) üzenetére


taxy88
aktív tag

Én is egy p-t akarok majd a compactra váltani.
Egyedül a kijelzőtől félek.Remélem a p-hez képest nem lesz visszalépés.
Nagyon várom már, hogy élőben is láthassam.

(#392) Neck válasza bluemirage (#386) üzenetére


Neck
veterán

Én a Xiaomi Mi2S 32GB lecserélésén gondolkodtam el erőteljesen :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#393) zenefan


zenefan
aktív tag

A svácji bót kicsit emelte a tétet... Lényegi változások szerintem hó végén lesznek.

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#394) No.01 válasza Neck (#392) üzenetére


No.01
őstag

??? Ok, h az nem rendelkezik olyan fizikai vedelemmel, de azert az meg mindig korunk egyik legjobb gepe... es nem utolso sorban az ara is barati. baratom most rendelt egyet 84-re jott ki a vegosszeg azert ez a Sony majdnem a duplaja lesz.

(#395) pit stop válasza zenefan (#393) üzenetére


pit stop
addikt

A vámköteles áron kívül nagyobb gond, ha pl. van ismerős, hogy itthon nem gariztatják le ha bármi gond van - ezt azért érdemes megjegyezni! Svájc nem EU tag, de EU tag országból valót se egyszerű intézni...
Sajnos biztos, mert már utánaérdeklődtem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#396) bluemirage válasza pit stop (#390) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem azt mondták, hogy a hátlap is... és arra került egy üvegszerű borítás :F
De ha müa, akkor nem kell ennyi pénzért müa. telefon... sőt semennyiért sem.

Szoktam mondani, hogy a telefon többet van a kezünkben, mint a f*arkunk és talán elvárható, hogy normális anyagból készüljön és ne azon vitatkozzanak a tesztelők, egy teszt "külső" fejezetében, hogy az egyes műanyagoknak éppen milyen a tapintása. Nekem ez már szánalmas és parodisztikus... így 2014-ben és főleg ilyen árkategóriában.
Még akkor is, ha a vásárlók többségének mindegy, hogy a telefonja a szappantartók mely családjába tartozik.
De amíg a Samu S akármennyi tulajok is büszkén hordozzák műanyag szappantartóikat, addig a volumen győz az igényesség felett. :)

Meliora sunt bono inimica

(#397) Neck válasza No.01 (#394) üzenetére


Neck
veterán

Teljesen igazad van, szeretem is nagyon, és nekem is kb annyiba volt, de még augusztusban. De a Sony külseje nagyon megfogott, a belbecs meg a vízállóság már csak hab a tortán. Ráadásul egyelőre nem bírtam rávenni a Xiaomit, hogy működjön a kocsi fejegységével, pedig az támogatja az MTP - t, míg egy Ace 3 LTE - vel simán megy. Gondolom a Sonyt is simán felismerné...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#398) #09908736 válasza pit stop (#395) üzenetére


#09908736
törölt tag

Olyan ismerős kell, aki kinn él Svájcban és gyakran jön-megy, akkor könnyebb gariztatni. Bár ugye úgy álljunk neki, hogy nem kell gariztatni. :)
Vámkötelesség meg kb. olyan, hogy egy-egy darabot be a bőröndbe, eddig a kutya sem állított meg a reptéren, hogy mi van nálam.
Amúgy én is Xperia P-t fogok lecserélni erre, amint megjelenik a szolgáltatónál a meglévő előfizetéseseknek is, nem csak új előfizuhoz.

[ Szerkesztve ]

(#399) ricsike81


ricsike81
aktív tag

Mikor várható a megjelenése nálunk a telónak ?

(#400) Bambi80


Bambi80
tag

Naiv kérdés: van esély arra, hogy a szolgáltatóknál 100 alatt lesz az ára?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.