Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nagyon szep es aranyos kutyus. Kicsit félek, mert Columbo is idős már, bár ennek jele nincs.

Részvétem! :R

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Nagyon sajnalom! Sok erot kivanok a kovetkezo napokhoz, hetekhez!

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Részvétem.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) cappa72


cappa72
nagyúr

Köszönöm srácok.

Furcsa érzés volt elhantolni; ő volt az első kutyám.
Szerencsére már elalvása előtt befogadtunk egy menhelyes másik ebet, megmentve így az elaltatástól.

Dia, a vizsla-pointer keverék. Már két hónapja nálunk van.

Az élet megy tovább, nyakunkba vettünk újra 10+ évre egy vadászkutyát. De Boni már felkészített minket arra, hogy lesz néhány mélyebb ásatás a kertben (volt, hogy csak a farka lógott ki az általa ásott gödörből... :DDD ), lesznek megfogott vakondokok, békák, madarak...

@(#1) alkatraz3000
Columbo mennyi idős, milyen fajta?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5) Lauda válasza cappa72 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Mi volt a betegsege Boninak? Nekem egy Nemet Juhasz kutyusom van es meszesednek a csigojai, nem lehet vele mit csinalni. Szedi a gyogyszeret es neha kap injekciot. Huzza sokszor a valagat es van mikor kakalas kozben hatradol. Igy van mar kb 3 eve, szerencsere lathatoan nem romlik az allapota.

Nagyon cuki az "uj" kutyusotok! :C

(#6) cappa72 válasza Lauda (#5) üzenetére


cappa72
nagyúr

Alapbetően hasonló, mint a tiédnek, csak egy éve már volt egy "lazább" agyvérzése, akkor csak infúzióval lehetett belé életet lehelni.
Az utóbbi két hónapban pedig már a szteroidos kezelés közben is romlott az állapota. De hát 15 éves kint tartott kutyánál már bármi előfordulhat.
Már csak vonszolta maga után a hátsó részét, evéshez is be kellett állítani, hogy ne dőjön fel.
Néha úgy nézett rénk, mint aki közli, hogy "nekem már lejárt a szolgálati időm", és így is viselkedett.
De mindvégig, ha hozzá szóltunk, próbálta a farkát csóválni, több-kevesebb sikerrel.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#7) ldave


ldave
félisten

Részvétem. Mi is a héten veszítettük el a kutyánkat :(

A Slime draws near! Command?

(#8) cappa72 válasza ldave (#7) üzenetére


cappa72
nagyúr

Viszont részvétem.
Milyen eb volt?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9) ldave válasza cappa72 (#8) üzenetére


ldave
félisten

Német juhász. Most nyáron lett volna 13 éves.

A Slime draws near! Command?

(#10) alkatraz3000 válasza cappa72 (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Columbo 12 éves, és a fajtájának kitalálását rádbízom ;) a neve támpontot ad.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) Lauda válasza cappa72 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinu akkor az agyverzes tett be neki jobban. Szerencsere nalunk nem ilyen sulyos a helyzet. Mikor lathatoan kevesebbet vagy meg nehezebben mozog, akkor megduplazom a gyogyszeret es helyrejon, persze akkor sem az igazi. A setakoroket is lecsokkentettem olyan hosszusagura, amit meg orommel vegigcsinal. Mikor jott ez a betegsege, szemmel lathatoan a setakbol hazafele mar csak vonszolta magat a gazdaja utan, ha nem lettem volna ott es megyek elore biztosan lefekudt volna. Most akkora koroket megyunk, hogy ki tudja magat szaglaszni es jelolgetni, viszont nem okoz neki problemat. Neha megallunk azert pihenni igy is. A mesulid 100mg nevu human gyogyszert kapja, napi 1 szemet, illetve neha duplan, az allatorvos javaslata alapjan. Remelem meg sokaig huzza, ha ugy alakul es mar mozogni is alig tudna, akkor el fogom altattatni, hogy ne szenvedjen.

[ Szerkesztve ]

(#12) aytukabozs


aytukabozs
addikt

az SP Flashtoolsos írásodat kerestem, és ezt találtam helyette, bár már régen volt, és Yodának is igaza van, de
résztvétem

Mivel magam is vizslás vagyok épp (2,5 éve, de amúgy is kutyás), ez most megérintett...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#13) cappa72 válasza aytukabozs (#12) üzenetére


cappa72
nagyúr

SP Flashtoolsos írásodat kerestem, és ezt találtam helyette
Hát bizony néha az ember nem azt találja, amit vár vagy keres, de akár további értékekre is lelhet.

Neked is köszönöm a részvétnyilvánítást. :K

Mivel magam is vizslás vagyok épp
:C
Ehhez csak gratulálni tudok! Biza'!

Imádom őket. Jelenleg "fekete vizslánk van" mondhatni, mert teljesen úgy viselkedik. Csak épp fekete. :D
Nagy becsben van a kisasszonyka. Azóta sem unták meg a gyerekek, sőt. Nagyon ragaszkodnak hozzá.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14) aytukabozs válasza cappa72 (#13) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát a vizslás természet az ebből az 1db képből is lejön... :)
sok boldogságot egymáshoz :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15) vipviform


vipviform
senior tag

Sajnos nekem már sok kutyámtól kellett elbúcsúznom. Nagyon megértem, hogy ez mit jelent. Nekem a kutyám mindig a társam a barátom volt. Ő sosem hazudott, mindenben velem volt nem úgy mint a kétlábúak. Önzetlen hűséggel volt velem. Mindegyik elvesztése nagyon megviselt. Keress magadnak egy menhelyes kutyust, én is ezt tettem, és nagyon fogjátok szeretni egymást.

MIUI Fan; REDMI NOTE WCDMA; REDMI 3S PRIME; REDMI NOTE 4X SNAPDRAGON; Samsung Galaxy S7 Edge, Galaxy A70, Galaxy A52s 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.