Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [caizzz:] miert?

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Mi az a dnf?
Mondjuk én nem is tudtam, hogy nincs mobil PH!. Ez tényleg fail.

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én se tudtam, hogy nincs mobil PH!, valószínű azért mert észre se vettem! :D
Naponta párszor felszoktam menni telefonnal - opera mini - a logoutra és semmi gondot nem okoz.
Pont úgy néz ki, mint PC-n, rendes browserrel. Nekem nincs vele semmi bajom, sőt!

Az Indexnek például alapból a mobilos verziója jön be és mocskosul zavaró. Sokkal kevesebb infot látok a kijelzőn, mint rendes változatban és egyenlőre nem jöttem rá, hogy tudnám megoldani, hogy ne azt a szar lebutított mobilos verziót hozza be elsőnek.
De több oldalnál is észrevettem már, hogy default mobilos verziót tölti be, ami számomra nem jó, csúnya, nem ad annyi infot, mint a rendes változat.
A mobilos verziót ha jól sejtem azért találták ki, hogy gyorsabban le lehessen érni az oldalt és (talán) kevesebb letöltést igényeljen. + amit egy mobil nem tudott megjeleníteni...
De könyörgöm, 2011 van ahogy írtad :) ma már egy egyszerű középkategóriás telefonban is van 3G szélessávú elérés, Wifi, és teljes értékű browser, mint mondjuk az O mini. Egyedül flash nincs. Az egyik legkisebb előfizetéshez is jár 500MB net.
Szal ezek után nem vágom minek mobil verzió az adott oldalból. Nekem eddig csak negatív tapasztalatom van az ilyen oldalakkal.

@danih:

Duke Nukem Forever :D

[ Szerkesztve ]

(#3) danih válasza Dany007 (#2) üzenetére


danih
addikt

Én is O Minin néztem, de engem kimondottan idegesített a PH!, pedig nem 320x240-en toltam, hidd el :)
Legalább egy szerencsétlen CSS-t írjatok már ha a tartalmat külön nem akarjátok "kusztomizálni" :DDD
Én nagyon örülnék egy könnyen átlátható fórumnak (akár sidebar-ok nélkül) ahol nem kell balra-jobbra navigálni folyamatosan...

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gyertek-gyertek, lehet engem ütni, hátha így még nyár előtt megcsinálom.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) ferensz


ferensz
senior tag

Valamilyen átalakított Tapatalk-szerű megoldásnak nagyon tudnék örülni, majdnem csak szívesebben állok neki xda fórumot olvasgatni telefonon, mint gépen. A tényleges natív verziók tényleg valamelyest butábbak, mint a forrásoldal, viszont pl vonatozás közben könnyebben elnavigálok az m.-os oldalakon.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#6) danih válasza ferensz (#5) üzenetére


danih
addikt

Egy tapatalk-kompatibilis PH!-ért lepippantok egy állatkertnyi aprómajmot a Kossuth téren vasárnap délben.

(#7) Mr.Csizmás válasza danih (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ott most nem lehet tüntetni :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) ferensz


ferensz
senior tag

[link] :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#9) Mr.Csizmás válasza ferensz (#8) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:D :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Inkább ne legyen mobilos változat, ha olyan lesz mint az iwiw... Teljesen korrekt ez az oldal 800*480-as felbontáson, zoom van, ennyi. De 320*240-en is olvastam E51-en. Aki akarja elolvassa:)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#11) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Engem csak az zavar (opera minivel) hogyha rábökök a gyorskeresésre, végzek, telón nyomok egy pipát, egy öregasszonyt meghazudtuló sebességgel elkezd tölteni, majd amikor végzett, vagy benne van a szövegdobozba a szöveg, vagy nem.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12) <NewL>


<NewL>
addikt

az meg mégnagyobb fail, hogy a mobilarénának sincs!

There's an app for that

(#13) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát hogy őszinte legyek, nekem nem is hiányzik.

az egyetlen oldal, amit "mobilkompatibilis" modban használok az a facebook ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

A bladdel jó így is, a sharkkal egy katasztrófa volt.

Egyébként én is kerestem a mobilarenat mobilos verzióért, de nem leltem.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#15) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy valami érdemit is hozzászóljak:

Elvileg nyáron meg lesz csinálva a mobil verzió. Lehet akár még tapatalk is lesz, ha nem 3 évbe telik integrálni. Én nem ismerem ezt az API-t, de ahogy látom lenne rá igény, nem csak ebben a topikban hallottam róla.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16) Lenry válasza lezso6 (#15) üzenetére


Lenry
félisten

öröm olvasni. :R
tényleg kicsit nehézkes telefonon olvasni a lapcsaládot, sokszor mellé nyomok a linkeknek, ha sok a hsz, azt lassabban olvassa be és görgeti a telefon...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) zoo8800 válasza ferensz (#8) üzenetére


zoo8800
veterán

:K :D

rip and tear, until it is done

(#18) danih válasza lezso6 (#15) üzenetére


danih
addikt

Elvileg pont az a poén a tapitalk-ban, hogy van egy pluginje, ami minimális változtatással beépül a már meglévő fórumba -> és kész is :)

(#19) lezso6 válasza danih (#18) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Másik poén meg hogy a RIOS-hoz valamiért elfelejtettek ilyen plugint írni. ;)

Szóval nekem kell megírnom. Első gondolatom amúgy az volt, hogy egyszerűen csinálni kell egy nagyon jó mobilverziót, kell a francnak ilyen 3rd party cucc. De ha viszonylag egyszerű megírni az API-t rá, tud is valamivel többet, elegen igénylenék és használnák, tehát lenne értelme ennek a mobilverzió mellett, akkor ez esetben meggondolandó. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) danih válasza lezso6 (#19) üzenetére


danih
addikt

Na igen, ez már kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.
Ha már "ground-up", akkor inkább persze sajátot. De azért érdemes lehet ebbe is belekukkantani. Aztán meg úgyis a könnyebbik utat választod ;)

(#21) Yeffy válasza lezso6 (#4) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
Na, öröm olvasni, hogy készül m-es verzió, bár én úgy vagyok ezzel, mini Dany007, hogy kevés az információ ezekben a butább oldalakban, és zavar.

Mindenesetre sok sikert hozzá! :)

Hülye kérdés: mi az a tapatalk? :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23) cozmo válasza lezso6 (#15) üzenetére


cozmo
őstag

Zsír, nagyon várom.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#24) busman válasza danih (#6) üzenetére


busman
addikt

Még mindig semmi? Egy majmot esteleg bevàllalok én is..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#25) oszy


oszy
veterán

nekem amúgy sem tetszik már ez a PH! annyira felhígult a felhaszbálói közösség, h... nagyon. :( ha eladni akarsz valamit, az természetesen ingyen kell a vevőnek, hibátlan karcmentes állapotban!

EGY ÜZENET A BUDAPESTI LAKOSOKANK! A BUDAPEST TÁBLA UTÁN IS VAN ÉLET!!!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [caizzz:] miert?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.