Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) stevve válasza ^Clown (#500) üzenetére


stevve
nagyúr

A rendőrség nagyon lapít, az tény, de reméljük azért, mert gőzerővel dolgoznak az ügyön. :)

(#502) moha21 válasza Ijk (#497) üzenetére


moha21
addikt

Az, hogy tartsuk be a sebességkorlátot ok. Én betartom. Ittasan sem ülök kocsiba. Ez is ok.

A szarvas csak 1 példa a sok lehetőség közül. Tartsd be a KRESZ-t mindig és mindenhol ezzel a jókívánsággal búcsúzom tőled!
[link]

[link]

Ja látom mekkora hülyeségeket beszélek, google barátod van pár találati szám.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#503) Воланд válasza moha21 (#502) üzenetére


Воланд
titán

Te azt a videót tényleg komolyan veszed? :Y

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#504) moha21 válasza Воланд (#503) üzenetére


moha21
addikt

Nem, de aki nem fogja fel miről is beszélek az tényleg csak nem akarja.
Amúgy érzem itt még senki nem szegte meg a KRESZ-t. Senki nem használ tengelykapcsolót vagy automata van neki stb...

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#505) Воланд válasza moha21 (#504) üzenetére


Воланд
titán

Nézd én asszem értem, hogy miről beszélsz, vannak egyes elemek a kreszben amit bizonyos körülmények között lehet rugalmasabban kezelni (saját példa: előttem ment egy munkagép, szembe nem jött semmi, mellettünk záróvonal volt, meg forgalom elöl elzárt terület, mégis megelőztem), de akkor érvelésként ne egy olyan videót linkelj, ahol az autós nem áll meg a stop táblánál, hanem átvág a biciklisek között, mert egy kicsit érdekesen jön le a dolog, szerintem.

Amúgy meg renault thalia 1.5-ös dízel, vígan megy negyedikben 50-el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#506) moha21 válasza Воланд (#505) üzenetére


moha21
addikt

Igen erre gondoltam többek közt.

1.3 suzuki wagonR+ negyedikben sok az 50, ötödikben kevés.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#507) caizzz


caizzz
aktív tag

gyerekek ez a krva szarvas meg a rohadt kresz hogy jon ide?

marakujás kőbányai

(#508) gamek!ller válasza caizzz (#507) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sehogyan, de nem akarják befejezni.

(#509) moha21 válasza caizzz (#507) üzenetére


moha21
addikt

Elmélet és gyakorlat kérdés.

(#508) gamek!ller: Be van fejezve, de engedjem már meg magamnak, ha én valamit másként látok akkor azért ki is állhassak.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#510) gamek!ller válasza moha21 (#509) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát engedd, azt csinálsz amit akarsz ha belefér az alapelvekbe. De legyen már annyi emberség benned, hogy nem ebben a topikban teszed.

(#511) moha21 válasza gamek!ller (#510) üzenetére


moha21
addikt

Miért milyen embertelen dolgot követtem el? Vagy az mivel emberségesebb, hogy vitatható információkról csámcsognak az emberek?

És ha nem is szorosan, de köze van a témához. Vissza kell olvasni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#512) gamek!ller válasza moha21 (#511) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hagyjuk.

(#513) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Csak egy kis érdekesség, kíváncsi vagyok rájöttök e mi változott. Azon gondolkozom, hogy összefügg e az eseményekkel.

Tegnap reggeli plakát - Ma délutáni plakát.

(#514) caizzz válasza gamek!ller (#513) üzenetére


caizzz
aktív tag

az hogy nem engednek be korlatlanul es ingyen csajokat, valoszinuleg osszefugg a hetvegi esemennyel. legyen csak nyugi picit..

no meg ahogy latom az elo kozvetites is elmarad.

marakujás kőbányai

(#515) moha21


moha21
addikt

Egy csomó party videó is eltűnt hirtelen ami ilyen Official volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#516) gamek!ller válasza caizzz (#514) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem engedik ingyen a csajokat és férfiaknak egész éjszaka 2.000 forint. Én is úgy gondolom, hogy összefügg a hétvégével. Rádióközvetítés lesz, felhívtam free-t. Lehet csak lemaradt róla.

(#517) tiv83us


tiv83us
veterán

Mivel osszeeskuvesen at a KRESZ-ig volt mar itt minden, szerintem a temat kiffulasztottuk, konkretumokat majd megtudunk a mediabol, arra pedig, hogy talalgassunk, nincs szukseg egy "emlek" topikra. Tema lezarva.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.