Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) westcoastog válasza rocket (#449) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát igen, az utólagos találgatások, esetleges eredmények már nem hozzák vissza őket..

(#452) bullseye válasza gamek!ller (#432) üzenetére


bullseye
addikt

ahova én járok ott sincs veszély, eddig sem fenyegetett.
de itt egy félillegális bulin attól még meghaltak. És ha még kevesebb szórakozóhely lehet legálisan, akkor a maradék vagy alkalmi féltitkos pincebulin még többen zsúfolódnak majd össze... na vajon annak mi lesz a vége?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#453) Rive válasza rocket (#449) üzenetére


Rive
veterán

Az tenne jot a tortenetnek ha a szulok (vagy aki a csaladbol azonositotta a holttesteket) ki allnanak a kozvelemeny ele, es megmondanak ok mit lattak.
Persze mar elore sejtheto, ha ok is azt mondjak majd nem tortent keseles, akkor is folytatodik a sztori, hogy biztosan lefizettek oket, es ezert hazudniuk kell.

Sejtelmem szerint az érintett családok legtöbb tagjának a tragédia körüli kurucos műhiszti inkább fáj, minthogy még az összeesküvéselméletesdi eloszlatásának hiábavaló feladatát is magukra vállalják.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#454) gamek!ller válasza bullseye (#452) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezeket a tragédiákat kéne megelőzni azzal, hogy a rendőrség nagyobb erőket fektet a szórakozóhelyek ellenőrzésébe.

(#455) mg105 válasza gamek!ller (#454) üzenetére


mg105
senior tag

jah, aztán az összes szórakozóhelyet bezárnák, mert egyik sem tökéletes a sok előírás szempontjából. az emberek meg kint innának az utcán, vagy a kevés megmaradt szórakozóhelyen lennének 100-szor többen...

(#456) Dany007 válasza mg105 (#455) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem nem olyan k***va fontos dolog minden 7végén lerészegedni egy ilyen discoban. Főleg ha már életre veszélyes helyekről van szó. Nyugodtan zárják csak be őket...

(#457) moha21 válasza Dany007 (#456) üzenetére


moha21
addikt

Persze zárjunk be mindent és tiltsuk be az alkoholt is már akkor.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#458) bullseye válasza moha21 (#457) üzenetére


bullseye
addikt

meg a zenét! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#459) mg105 válasza Dany007 (#456) üzenetére


mg105
senior tag

attól még, hogy Neked nincs erre igényed, rengeteg embernek van.
közúti balesetekben nagyságrendekkel több ember hal meg, mint bulikban. akkor tiltsuk be az autókat? :F :W

(#460) dabadab válasza mg105 (#455) üzenetére


dabadab
titán

"jah, aztán az összes szórakozóhelyet bezárnák, mert egyik sem tökéletes a sok előírás szempontjából"

Erre a rosszindulatú pletykák kedvelői azt mondanák, hogy csak azokat, amiknek nem haver a tulajdonosa vagy nem tejel eleget.

DRM is theft

(#461) Dany007 válasza mg105 (#459) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, képzeld aki úgy vezet és úgy okoz közúti balesetet annak bevonják a jogosítványát elveszik a forgalmi engedélyét stb ha nem felel meg az előírásoknak! :) És igen, amelyik autó nem felel meg a műszaki követelményeknek azt hivatalosan kivonják a forgalomból. Nem véletlenül.
Ugyan így ha a szórakozóhelyek nem felelnek meg az aktuális életvédelmi előírásoknak akkor azt is be kell záratni. Ennyi.

Btw nem azt mondtam, hogy tiltsák be mindet, meg, hogy tiltsák be az alkoholt, de nehogymár a szórakozás előrébb való legyen, mint a biztonság, az élet védelme! Azért ez enyhén túlzás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#462) Rive válasza Dany007 (#461) üzenetére


Rive
veterán

Azért ez enyhén túlzás lenne.
A másik véglet is az.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#463) gamek!ller válasza mg105 (#455) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Csak azokat a szórakozóhelyeket kell bezáratni, amelyek nem felelnek meg az erre vonatkozó előírásoknak. A studio, dokk, coronita, sláger palota, bed beach tuti maradna, mert igényes helyek.. Lehet ott is van hiányosság, de ott bepótolnák mert nagyon nagy látogatottságnak örvendenek. Megemelnék a belépő árát a sok balhézni vágyó belekötne a villanyoszlopba inkább és mindenki nyugodtan tudna partyzni. A WB nevéhez hű, képek alapján egyáltalán nem gyere be, balkán. Meg lehet nézni a honlapját mondjuk egy Bed Beach-hez képest.

(#464) Dany007 válasza Rive (#462) üzenetére


Dany007
veterán

Nem értem mért lenne túlzás.
Eddig is így volt, minden más épületnél is így van. Ha a funkcióját tekintve nem biztonságos (nem felel meg az előírásoknak) akkor bezárják.
Mért lenne túlzás betartani és betartatni az tűzbiztonsági, (akár érintésvédelmi) és egyéb biztonsági előírásokat? :F
Én sem azt mondtam, hogy mindet. Le is írtam. Csak azokat, amik nem felelnek meg ezeknek a követelményeknek.

[ Szerkesztve ]

(#465) mg105 válasza Dany007 (#461) üzenetére


mg105
senior tag

a "biztonságos" elég szubjektív fogalom. akinek van elég vezetési tapasztalata, egy rosszabb műszaki állapotban lévő autót is biztonságosabban vezet, mint a fiatalok, akik az aputól kapott zsír új verdával olyan hajmeresztő mutatványokra képesek, hogy megáll bennem az ütő.
a szórakozóhelyek biztonságáról meg annyit, hogy ha valaki bele akar kötni, akkor soha nem lesz elég jó ahhoz, hogy megnyissák. aki viszont ismer egy-két embert itt-ott, és van elég pénze, nyugodtan üzemeltethet akár egy trágya helyet is patyolat tiszta papírokkal... és ez soha nem fog változni. most egy pár hónapig szigorúbban ellenőrzik a helyeket, aztán minden visszatér a régi kerékvágásba a következő tragédiáig.

(#466) stevve


stevve
nagyúr

Ez a csetes, ismeretlen kiscsajt kérdezgetős (egyáltalán lány?), állítólagos ismerős szemtanús történet a késelésről jó szórakozás, de alapot ne adjunk már alá/neki... :U

Egyetlen ember tegye fel a kezét, aki nem csak hiszi/hallotta, esetleg haver/barátnő/"megbízható" forrás mondta/írta ezt a késelős dolgot, hanem tudja és ezt a rendőrségen vallomásba is mondta... addig mindez csak elmélet.

Amúgy a facebook és társai nagyon megbízható források... azonnal tömegek szerveződnek minden baromságra, csak hogy legyen min csámcsogni, mocskolódni, meg végre elérje valami az unalomtól eltolt ingerküszöbüket. Aztán hetekig lógnak valamin, ami szerintük érdekes és elhal az egész érdeklődés hiányában. Hányinger.

elnézést a kirohanásért, kikívánkozott. :B

[ Szerkesztve ]

(#467) gamek!ller válasza mg105 (#465) üzenetére


gamek!ller
senior tag

És rátapintottál minden baj forrására. Magyarországon vagyunk.

(#468) moha21 válasza Dany007 (#461) üzenetére


moha21
addikt

Semmi köze a jogosítványnak a balesetekhez. Akinek van az is tud balfaszul vezetni.
A műszakit is meg lehet úszni...
A szórakozás meg mindenkinek más, de nekem nem feltétlen a biztonságról szól.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#469) Dany007 válasza mg105 (#465) üzenetére


Dany007
veterán

"a "biztonságos" elég szubjektív fogalom"

Neked meg nekem lehet, hogy szubjektív. De a hatóságoknak erre konkrét előírásai vannak. Nem ízlés alapján döntenek. Elméletben. A gyakorlat más kérdés, nem az a téma.

"aki viszont ismer egy-két embert itt-ott, és van elég pénze, nyugodtan üzemeltethet akár egy trágya helyet is"

Akkor meg nemtökmind1? :) Aki nem ismer 1-2 embert és nem tartja be a szabályokat azokat bezárják. A többi meg marad. Ennyi.

Egyenlőre elég nyilvánvaló, hogy a fenti tragédiát is a nem megfelelő üzemeltetés, nem az előírásoknak megfelelő üzemeltetés okozta. Mert ha ott tényleg csak 300-an lettek volna és este 10-ig akkor nem történik tragédia.
Ettől kezdve tényleg nem értem, hogy mért pártolod az ilyen helyeket továbbra is. Lehet ha a te gyereked / testvéred halt volna meg a szabályok nem betartása és nem betartatása miatt másképp gondolkodnál.

@moha:
"A műszakit is meg lehet úszni..."

Igen, mindent meg lehet úszni. De ilyen alapon teljesen fölösleges bármiféle törvényt, vagy szabályt kitalálni és egyáltalán alkalmazni is fölösleges, mert mindent egy lehet úszni...

[ Szerkesztve ]

(#470) moha21 válasza Dany007 (#469) üzenetére


moha21
addikt

"A gyakorlat más kérdés, nem az a téma."

Wtf, jóhogy gyakorlatról beszélünk és nem elméletről. Az elméletek szépek és jók, de lássuk be nem sok közünk van hozzájuk.

Amúgy ennél sokkal durvább helyek működnek.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#471) ferensz válasza stevve (#466) üzenetére


ferensz
senior tag

Az egyik legjobb barátom az ismeretlen kiscsaj, és ha nem lenne igaz, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy nem hinne abban, amit mondd, akkor nem vállalta volna, hogy az itt feltett kérdésekre válaszol. Amint korábban említettem már, van olyan barátja, aki rendesen a rendőrségen volt vallomást tenni, megpróbálok kérni valami elérhetőséget, egy tényleges RL szemtanúról, aki tud konkrétat mondani.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#472) Dany007 válasza moha21 (#470) üzenetére


Dany007
veterán

"Az elméletek szépek és jók, de lássuk be nem sok közünk van hozzájuk."

Pontosan ezzel van baj, tudod! Mert ha jelen esetben betartják azt a bizonyos elméletet, akkor most nem haltak volna meg hárman is! Ezért kell(ene) betartatni az elméletet.
Ez a lényeg!
Ezeket a szabályokat okkal találják ki! Nem azért, hogy a jónépet szopassák vele!
Vagy akkor ha netán a jövőben építesz magadnak egy házat akkor leszarod majd a statikust is? Mit számít mit mondanak az előírások? Nem érdekes ha nincs meg mondjuk az előírt teherbírás? Mert voltaképp pontosan erre célzol.

[ Szerkesztve ]

(#473) stevve válasza ferensz (#471) üzenetére


stevve
nagyúr

Hinni egy ilyen sokk után sok dologban lehet... mindegy, nem a szavahihetőségedben kételkedek, de ebben a képletben egyre több az ismeretlen/bizonytalan.

Ilyenkor a tudat simán hozzátesz olyan dolgokat, amiket mondanak és talán igaz is lehetne ahhoz, ami valójában történt. Nem is érdekel a dolog, de a népharagot kerüljük, amíg nincs konkrétum.

(#474) Rive válasza Dany007 (#464) üzenetére


Rive
veterán

Mármint, hogy a biztonság a szórakozás előtt végletekig menve miért lenne túlzás? Ne idegesits már.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#475) ferensz válasza stevve (#473) üzenetére


ferensz
senior tag

Ezért is írtam, hogy megpróbálom elérni a tényleges szemtanút, nem csak azt, aki mesélte, hogy ott volt az ismerőse. Egyébként én is a hivatalos álláspont felé hajlom, nem pedig a népharagos, biztos az eszkimók voltak verzió felé.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#476) moha21 válasza Dany007 (#472) üzenetére


moha21
addikt

Nem én nem szarom le, hogy mit mond a statikus, mivel mérnöki pályán mozgolódom.
Azért a KRESZ-t keverni egy lakás építéssel nem túl "sportszerű".
Azt ugye tudod, hogyha mindenki pontosan betartaná a KRESZ-t mennyivel több baleset lenne?
És azért az építőiparban is vannak furcsa dolgok hidd el. Kivitelezők sokszor kurvára leszarják a statikust.:>
Bocsi, ha össze-vissza fogalmazok megy a piálás, levizsgáztam mindenből!:>

Ja és elég csak szétnézni az elektronikában, ahol mérnökök tervezgetnek olyan berendezéseket amik simán tűz/baleset/életveszélyesek és ezeket árulják világszerte.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#477) stevve válasza ferensz (#475) üzenetére


stevve
nagyúr

Az a gáz, hogy minden újság is mást ír, szóval fogalmuk sincs, de kreálni kell valamit, mert most ez a fő hír. Aki meg kamu vagy nem kamu infót ad el, megszedi magát. Valahol már valami csepeli diákról írnak, akit megszúrtak, nyugodtan hazament aludni, hétvégén semmi nyom, semmi rosszullét, hétfőn suli... aha.

Gondolom úgyis valamit maszatolnak majd hivatalosan az üggyel és vége lesz hamarosan úgyis.

(#478) moha21 válasza stevve (#477) üzenetére


moha21
addikt

Hát kb. igazad van. Agyfaszt lehet kapni a médiától, alulmúlták önmagukat is ismét.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#479) Dany007 válasza Rive (#474) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, csupán az, hogy a biztonsági előírások betartása és betartatása a szórakozás előtt.

@Moha:

Nem arról beszéltem, hogy mi megy a valóságban illetve a gyakorlatban. Szégyenletes, hogy ennyien és ennyi területen leszarják az előírásokat. De attól még azok a szabályok, a nem betartása pedig büntetést von(hat) maga után.
Arról beszéltem, hogyha pl. a jelen esetben betartották volna az előírást, akkor senki nem hal meg!
Azokat az előírásokat azért találták ki, hogy ilyen ne történhessen meg.
Ergo ha valaki ezeket nem tartja be, akkor erősen kockáztatja az ilyesfajta balesetek bekövetkezését.

[ Szerkesztve ]

(#480) gamek!ller válasza moha21 (#476) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Grat! :K

(#481) Szten Márs válasza moha21 (#476) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Azt ugye tudod, hogyha mindenki pontosan betartaná a KRESZ-t mennyivel több baleset lenne?"

Oszt' ugyan má' mé'? :F :U

(#482) gamek!ller válasza Szten Márs (#481) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Gondolom azért mert sok baleset csak úgy kerülhető el, ha megszegjük a szabályokat..

"Nem razziákra van szükség."

[ Szerkesztve ]

(#483) moha21 válasza Szten Márs (#481) üzenetére


moha21
addikt

Elég ha csak az infrastruktúrát nézzük. Amúgy nem tudom szoktál- e vezetni, ha igen csodálom még nem szegtél meg semmi szabályt.

(#480) gamek!ller: Köszi! :>

(#479) Dany007: Na így már egyetértek!

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#484) Ijk válasza moha21 (#476) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Azt ugye tudod, hogyha mindenki pontosan betartaná a KRESZ-t mennyivel több baleset lenne?"
Azt hiszem ez egy a napi hülyeség díjat érdemel;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#485) gamek!ller válasza Ijk (#484) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem értem miért.. Szoktál vezetni?

(#486) moha21 válasza Ijk (#484) üzenetére


moha21
addikt

Végül is igaz eléd ugrik egy szarvas...ne kelljen ragoznom.

Ja és általában ezzel a szöveggel kezdik az oktatók is a KRESZ oktatását.

Kb a te állításod érdemel citromdíjat.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#487) Lauda válasza moha21 (#486) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyet epeszu kreszoktato nem mond. Ha mindenki betartana a kreszt, akkor igazibol nem tortenhetne baleset, maximum rosszullet, termeszeti katasztrofa stb. eseten. ;)

(#488) moha21 válasza Lauda (#487) üzenetére


moha21
addikt

Miért, ha eléd esik valami akadály az úton és mondjuk záróvonal van akkor te inkább nekimész? Ja vagy értem megálltok és megvárjátok amíg eltávolítják a szóban forgó akadályt.

Meg menj 50-el, de imádom. Csak éppen egyik kocsi sem akar 50-el menni, valahogy nem szereti egyik sebességfokozat sem azt a fordulatszámot.

Elméleti síkon jó a KRESZ a gyakorlatban nem mindig.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#489) Ijk válasza moha21 (#486) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hallottál már a kreszben a menekülési útvonalról?:U
A példádat tekintve pedig inkább elütöm a bambit, minthogy frontálisan ütközzek egy esetlegesen szembe haladóval, vagy fejre álljak mert 100-nál elrántom a kormányt...
De egyébként nem tudom ugrott-e már eléd szarvas, mert kvázi olyan gyorsan történik hogy tehetetlen vagy. Hacsak nem az úton legelészik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#490) Rive válasza Dany007 (#479) üzenetére


Rive
veterán

Nem, csupán az, hogy a biztonsági előírások betartása és betartatása a szórakozás előtt.
Na, ez az a rész, amit nem igazán sikerült kidomboritani abban a hozzászólásban, amire válaszoltam.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#492) moha21 válasza Ijk (#489) üzenetére


moha21
addikt

Igen ugrott már elém szarvas. És ki lehet kerülni. Ki beszélt szembehaladóról?
Akkor is megszeged a KRESZ-t, ha nincs ott senki.. ezt már csak az nem érti aki nem akarja...
Persze mindenütt van menekülési útvonal..főleg békés megyében. Ahaha megyek mondjuk Sarkad- Gyula közt egy kurva ut van mellette kétoldalt árok. Hova meneküljek?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#493) Ijk válasza moha21 (#492) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztán szerinted meg van írva a kreszben hogy az úton lévő akadályt nem kerülheted ki semmilyen esetben sem. Hagyjuk már ezeket a hülyeségeket. Meg hogy az autó nem tud 50-el menni. LOL

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#494) moha21 válasza Ijk (#493) üzenetére


moha21
addikt

Szándékosan sarkítasz? Vagy troll mode on?
Nem mondtam nem tud 50-el menni, de egyik fokozaton már sok a fordulatszám a motornak a másikon meg alacsony.
Záróvonalon átmehetsz? nem. Akkor hogyan kerülöd meg?
Kinn felejtett táblák? Ja menj 30-al, mert fél éve újították fel az utat és ottmaradt a sebességkorlátozó tábla. Agyfasz.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#495) stevve válasza ^Clown (#491) üzenetére


stevve
nagyúr

Jó ez a bombahír... vajon hogy sikerült a szerzőnek összehozni, hogy már a rendőrséget hibáztatja, mert volt a környéken rendőr és nem előzte meg az esetet. Komolyan mondom, vicc, amit a sajtó művel :O

(#496) EmberXY válasza ^Clown (#491) üzenetére


EmberXY
addikt

"A rajongók szerint a konkurencia régóta tervezi, hogy balhét robbant ki egy ilyen rendezvényen abban a reményben, hogy a közönség visszapártol hozzá."

Ha ehhez egy-két ember is elég, akkor a "konkurencia" belegondolhatna abba is, hogy akár az ő buliján is meg lehetne ugyanezt játszani, így végső soron értelmetlen a dolog, a bosszú csak bosszút szül, és hogy ezért ártatlanok halnak meg, az a felháborító...

Egyébként ezt a híroldalt még eddig nem ismertem, de ahogy látom, ez is a copy-paste újságírást képviseli, megtűzdelve jópár helyesírási hibával cikkenként...

Up the Irons!

(#497) Ijk válasza moha21 (#494) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én sarkítok? Miközben jössz a szarvassal meg a záróvonallal?:DDD
Az hogy itthon hol nem képesek felújítani az utakat és hol "felejtik" kint a 30-as táblát nem tudom mi köze a kresz szabályzathoz.
Maradjunk annyiban hogy ha betartanák a sebességkorlátot, nem vágnának hajmeresztő előzésekbe, nem ittasan ülnének a kocsiba akkor sokkal kevesebb baleset lenne.
És ezzel be is fejeztem a vitát, mert nyilvánvalóan hülyeségeket beszélsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#498) gamek!ller válasza Ijk (#497) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem szeretnétek abbahagyni? :U

(#499) stevve válasza Ijk (#497) üzenetére


stevve
nagyúr

bőven elég volna csak pár rendelkezést betartani - többek között azokat, amiket írtál. Viszont ehhez kellene méni kultúra (intelligencia, ha tetszik). Mégpedig annak belátása, hogy az autón kívüliek nem ellenségek; máris javulna minden statisztika.

(#500) ^Clown válasza stevve (#495) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az mondjuk tényleg szánalom. Mindenesetre a konkurenciaharc is bekerült a kalapba, nem tartom elképzelhetetlennek.

Lényeg a lényeg, olvassunk a sorok között: nem véletlenül vetnek be ilyen eszközöket is, tudják a nyomozók, hogy nem kerek a történet, valaminek - valakinek ki kellett robbantania a pánikot. Lehet, hogy néhány részeg seggfej kezdte el üvöltözni, hogy késelés, lehet, hogy valakik tényleg elővették a bökőt, ki tudja. Remélem kiderül az igazság.

[ Szerkesztve ]

(#501) stevve válasza ^Clown (#500) üzenetére


stevve
nagyúr

A rendőrség nagyon lapít, az tény, de reméljük azért, mert gőzerővel dolgoznak az ügyön. :)

(#502) moha21 válasza Ijk (#497) üzenetére


moha21
addikt

Az, hogy tartsuk be a sebességkorlátot ok. Én betartom. Ittasan sem ülök kocsiba. Ez is ok.

A szarvas csak 1 példa a sok lehetőség közül. Tartsd be a KRESZ-t mindig és mindenhol ezzel a jókívánsággal búcsúzom tőled!
[link]

[link]

Ja látom mekkora hülyeségeket beszélek, google barátod van pár találati szám.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#503) Воланд válasza moha21 (#502) üzenetére


Воланд
titán

Te azt a videót tényleg komolyan veszed? :Y

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#504) moha21 válasza Воланд (#503) üzenetére


moha21
addikt

Nem, de aki nem fogja fel miről is beszélek az tényleg csak nem akarja.
Amúgy érzem itt még senki nem szegte meg a KRESZ-t. Senki nem használ tengelykapcsolót vagy automata van neki stb...

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#505) Воланд válasza moha21 (#504) üzenetére


Воланд
titán

Nézd én asszem értem, hogy miről beszélsz, vannak egyes elemek a kreszben amit bizonyos körülmények között lehet rugalmasabban kezelni (saját példa: előttem ment egy munkagép, szembe nem jött semmi, mellettünk záróvonal volt, meg forgalom elöl elzárt terület, mégis megelőztem), de akkor érvelésként ne egy olyan videót linkelj, ahol az autós nem áll meg a stop táblánál, hanem átvág a biciklisek között, mert egy kicsit érdekesen jön le a dolog, szerintem.

Amúgy meg renault thalia 1.5-ös dízel, vígan megy negyedikben 50-el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#506) moha21 válasza Воланд (#505) üzenetére


moha21
addikt

Igen erre gondoltam többek közt.

1.3 suzuki wagonR+ negyedikben sok az 50, ötödikben kevés.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#507) caizzz


caizzz
aktív tag

gyerekek ez a krva szarvas meg a rohadt kresz hogy jon ide?

marakujás kőbányai

(#508) gamek!ller válasza caizzz (#507) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sehogyan, de nem akarják befejezni.

(#509) moha21 válasza caizzz (#507) üzenetére


moha21
addikt

Elmélet és gyakorlat kérdés.

(#508) gamek!ller: Be van fejezve, de engedjem már meg magamnak, ha én valamit másként látok akkor azért ki is állhassak.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#510) gamek!ller válasza moha21 (#509) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát engedd, azt csinálsz amit akarsz ha belefér az alapelvekbe. De legyen már annyi emberség benned, hogy nem ebben a topikban teszed.

(#511) moha21 válasza gamek!ller (#510) üzenetére


moha21
addikt

Miért milyen embertelen dolgot követtem el? Vagy az mivel emberségesebb, hogy vitatható információkról csámcsognak az emberek?

És ha nem is szorosan, de köze van a témához. Vissza kell olvasni.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#512) gamek!ller válasza moha21 (#511) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hagyjuk.

(#513) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Csak egy kis érdekesség, kíváncsi vagyok rájöttök e mi változott. Azon gondolkozom, hogy összefügg e az eseményekkel.

Tegnap reggeli plakát - Ma délutáni plakát.

(#514) caizzz válasza gamek!ller (#513) üzenetére


caizzz
aktív tag

az hogy nem engednek be korlatlanul es ingyen csajokat, valoszinuleg osszefugg a hetvegi esemennyel. legyen csak nyugi picit..

no meg ahogy latom az elo kozvetites is elmarad.

marakujás kőbányai

(#515) moha21


moha21
addikt

Egy csomó party videó is eltűnt hirtelen ami ilyen Official volt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#516) gamek!ller válasza caizzz (#514) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem engedik ingyen a csajokat és férfiaknak egész éjszaka 2.000 forint. Én is úgy gondolom, hogy összefügg a hétvégével. Rádióközvetítés lesz, felhívtam free-t. Lehet csak lemaradt róla.

(#517) tiv83us


tiv83us
veterán

Mivel osszeeskuvesen at a KRESZ-ig volt mar itt minden, szerintem a temat kiffulasztottuk, konkretumokat majd megtudunk a mediabol, arra pedig, hogy talalgassunk, nincs szukseg egy "emlek" topikra. Tema lezarva.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.