Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

tudom, durva, de a rasszista kommenteket inkább ordítsuk otthon, ne írjátok le.

thx.

aki esetleg ott volt, írhatna.

én személy szerint a partiszervezők felelősségét tartom a legnagyobbnak. a youtubeos videó szerint is iszonyat tömeget hagytak kint is felgyülemleni, komoly rendfenntartó/biztonsági felügyelet nélkül. na meg miért kell a befogadóképesség sokszorosának megfelelő tömeget beengedni?

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#2) keIdor


keIdor
titán

Nagyon durva. De inkább csak ennyit írok, a többit megtartom magamnak... :W

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) dnelb


dnelb
veterán

Hohó, ez még csak a kezdet. Mi lesz itt 10-15 év múlva :DD

(#4) caizzz válasza dnelb (#3) üzenetére


caizzz
aktív tag

kurvavicces szerintem is.

marakujás kőbányai

(#5) dnelb válasza caizzz (#4) üzenetére


dnelb
veterán

Kínomba nevetek :)

(#6) myteve


myteve
csendes tag

Megyek haza, holnap megirom mi volt. Tiszta loveparade feeling volt itt, szerencs hogy a 192centimmel eszrevesznek. Otthonrol megirom.

(#7) Magnum_


Magnum_
nagyúr

uhh bazedmeg. csajom pont ma ment el egy barátnőjével.... az idő tájt a Menzában voltak...mármint nem oda mentek. nem is fog.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#8) Magnum_


Magnum_
nagyúr

:(((

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Uhh, ez nagyon nagyon durva... Késelés, tömeghisztéria. Remélem, hogy komolyan elkezdenek majd az eset után ráébredni arra, hogy sokkal komolyabban kell foglalkozni egy rendezvény normális szervezésével és biztosításával.
Nézzétek az élő kamerás felvételeket!

Nyugodjanak békében az áldozatok!

Szintén Nyugati téri, régebbi eset. Nem hiába kerülöm el nagy ívben azt a helyet este 9 után.

[ Szerkesztve ]

(#10) share


share
tag

nagyon durva, több ismerősöm is volt, reggel nekiállok körbetelefonálni. nyáron mentem volna, de inkább így kihagyom. :(

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#11) proci985


proci985
MODERÁTOR

eventet máris leszedték facebookon.

hát... most mondhatnám, hogy ez várható volt. rendszeresen voltak ilyen szinten túlterhelt bulik (pl 2003mas dj rushos botrányra a szigeten még emlékeztek? vagy pl a pendulum 2005ben a pachában? vagy bármelyik bulira, ahol csöpögött az izzadtság a falakról? szerintem nem csak nekem vannak ilyen emlékeim), és valahogy általában a következő bulira sem történt változás. tisztelet a kivételnek, pl szigeten 2004re lett torlódásvezérlés sátraknál és vannak olyan rendezők, akik kirakják a megteltet.

a pánik meg olyan, hogy megindulnak az emberek, ld love parade idén. és ha a hely túl van tömítve (ld loveparade, ld orosz tűzeset, ld még minimum 10 példa utóbbi években), akkor ott emberek fognak meghalni.

eszemmegáll.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) ^Clown válasza proci985 (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, csak itt még meg van fejelve a dolog néhány késsel bulizó eszkimóval is.

(#13) Ijk


Ijk
nagyúr

Ez borzasztó:(
Remélem reggelre több infó lesz. Egyszerűen hihetetlen számomra hogy fiatal lányokat késeljenek meg egy szórakozóhelyen, még a legdurvább állatok sem csinálnak ilyet, egyszerűen rettenetes.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#14) kingabo


kingabo
őstag

:Y :W
Szóhoz sem jutok, erre nem lehet mit írni. :(((

(#15) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

800 ft-os belepo egy ilyen bulira? az egesz nyugati ter nem lett volna eleg arra tomegre...a keselesrol meg a velemeny...tudjatok. mondjuk az szanalom, hogy az indeksz az elkovetok szarmasat kivette a twites idezetbol...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) myteve


myteve
csendes tag

Meg valami: a noise-t nem veletlen raktak ki a durerkertbol es az almassyhallbol. Tobb nem lesz, asszem.

(#17) share


share
tag

azt hiszem ma nem alszok..

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#18) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Annyi szomorú eset történt már eddig is, ami intő jelként állhatna az emberek előtt, hogy NE zsúfolódjunk össze kis helyen, mert veszélyes. Az ember is csak egy állat, ha baj van, azonnal mintakövetővé válik, és ez vezet el a katasztrófákhoz. Amikor egyszerre több száz ember próbál elmozdulni egy irányba szűk helyen, ott sokan meghalnak. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) tildy válasza ^Clown (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Noezek után nem fogok csodálkozni, ha egy hazai buliban is megfogdosnak a bejáratnál, mint ahogyan itt teszik a biztonságiak.

Love paraden ott volt unokatesóm , ráadásul ő orvos is-> egyértelműen rossz volt a szervezés, hogy egy olyan aluljárón terelték át a népeket.

Itt Londonban szilveszterkor láttam erre kulturált és jó megoldást. A rendőrök terelték az embereket, volt egy utca, ahonnét jöttem , arra visszafele már nem mehettem, stb. Durva volt, de az biztos , hogy van előnye.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) share válasza tildy (#19) üzenetére


share
tag

nem ártana, nagyon nem, lassan félek elmenni bulizni..

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#22) myteve válasza tildy (#19) üzenetére


myteve
csendes tag

Jobb helyeken itt is teszik. Studioban zsebeket kellett uritenem. A szervezok direkt nem szurtek annyit, tulterheltek a helyet, profitehes banda. :(((

(#23) caizzz


caizzz
aktív tag

na mar megy a kodosites/eltussolas hogy keseles se volt (a szemtanuk meg le vannak szarva gondolom). elmennek a jo edes pi...ba. na inkabb lefekszem.

bar lehet, hogy a rendorseg taktikazik, hogy az incidens kivaltoi ne menekuljenek, de ezt ketlem.

na sziasztok, mara off

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#24) hNp88


hNp88
aktív tag

:( :(((
nem tudok mást hozzáfűzni..

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#25) Nyugdíjas válasza caizzz (#23) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

És szerinted mi okuk van ezt eltitkolni? Ugyanmár....
Miért? Te láttad?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#26) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Érdekes, hogy a körülmények tisztázatlanok, de biztos nem késelés történt. :W

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#27) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

és ezt most gyorsan be kelllett logoutozni is?...
istenem

(#28) caizzz válasza Tibiajax (#27) üzenetére


caizzz
aktív tag

irj a modkerbe, banoltass ki baz.meg. elegge sokkolt a hir, ahogy jottek az infok, hirtelen mindenki errol irt a kozossegi oldalakon. ugyis lett volna topikja, ha nem en, mas kipostolja. ezzel mia a gond? hogy nem egy frissen felpasztazott 200 ezres cpurol irtam? hat bocs.

meg egyszer leirom, ha volt/ha nem volt keseles, a rendezvenyszervezoket tartom felelosnek, ilyen beleptetest, meg kapzsisagbol 6x annyi majmot beengedo bagazst remelem eltiltjak orokre az ilyen tevekenysegtol..

halistennek ha mentem volna ma valahova, ugyis funtcasere vagy sporra mentem volna, ruhellem egyre jobban az ilyen gigatomegeket megmozgato dolgokat. meg zeneileg se az en vilagom ez par kivetellel.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#29) tildy válasza caizzz (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Hvg-n volt egy hozzászólás, miszerint ha nem volt késelés, akkor mi okozta a pánikot? A pánik csak úgy nem terem a fán, annak van kiváltó oka , ami lehet komoly, vagy kevésbé komoly.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) mrgg


mrgg
tag

Ha most én őszintén leírnám a véleményem, olyan banánt kapnék, hogy az a nyelőcsövemig minimum elérne... Mindenesetre a jó öreg idézet még mindig igaz, egy kis változtatással.
Hány ilyen esetnek kell még megtörténnie? Komolyan mondom, már várom hogy elterjedjen a hír a világsajtóban, legalább megtudja a népség milyen egy g-cisz-r ország ez... Jobb helyeken ilyen sz-rságoknak nem kellene megtörténnie szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#31) caizzz válasza mrgg (#30) üzenetére


caizzz
aktív tag

ilyenkor egy picit orulok, hogy elhuzok innen a francba. elkovetok / balhe / tomeghiszeria ide vagy oda.

na most mar tenyleg huzok a fenebe.

tildy: pontosan. ha nem is volt szurkalas, a sima varakozo tomeg (meg ha becuccozott, reszeg fiatalokbol all is), nem general egy tomeghiszteriat.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#32) tildy válasza caizzz (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Most látom Goás részleg is volt. :(
Rip szegény lányoknak. Nem lehet mit mondani rá.

mrgg: nehogy azt hidd, hogy külföldön nincs tömeg. Bár az biztos, hogy általában azért szervezettek a bulik, de voltunk már itt olyan helyen - Fridge a neve, vicces- ahol a plafonról csöpögött ránk az izzadság akkora tömeg volt . A plafon festve volt , az izzadság kioldotta a festékanyagokat . Először megijedtünk mikor vérfoltot fedeztünk fel a fehér pulcsin , aztán láttuk mi a helyzet, hogy a plafonról csöpög ránk a trutyi .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) ferensz


ferensz
senior tag

Cenzored verzió helyett itt is szállingóznak kósza infók, a megbízhatóságukról nem tudok nyilatkozni, több, mint a censored:

Nemcenzorozott verzió

szerk: most látom, megelőztél.

egyébként pont az ilyen dolgok miatt kerülöm az ilyen helyeket.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#34) moha21


moha21
addikt

Most jött ismerősöm onnan, mondták kizavarták őket, cuccaikat is ott kellett hagyni. Durva. :U

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#35) ferensz válasza moha21 (#34) üzenetére


ferensz
senior tag

Elméletileg holnap délután vehetik át a cuccokat a kerületi rendőrkapitányságon, ha igazak az értesülések.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#36) caizzz válasza ferensz (#35) üzenetére


caizzz
aktív tag

mar at lehet venni, par oraja veget ert a helyszineles

marakujás kőbányai

(#37) #51736960


#51736960
törölt tag

itt az egyik résztvevő kommentje, egy bizonyos szót csillaggal helyettesítek, elkerülendő a bant:

,Amennyire én tudom, úgy volt, hogy ugye bejött hat ******. Őket én is láttam. Kötekedtek már a lépcsőnél is. Lökdöstek mindenkit. Aztán elvileg a ruhatárnál megkéseltek valakit. [Erre] bepánikolt a tömeg. Elindult mindenki lefelé, összetapostak 1-2 embert. Meg közben késeltek még a ******ok."

[ Módosította: #65675776 ]

(#38) blazsey2


blazsey2
senior tag

Hihetetlen hogy ilyen megtörténhet nálunk.
Egyszerűen felfoghatatlan :(

PSN ID:blazseydr

(#39) kételkedem válasza #51736960 (#37) üzenetére


kételkedem
addikt

Sajnos továbbra is csak annyi biztos, hogy három lány meghalt. A facebookos beszámolók is úgy kezdődnek, hogy egy ismerősömtől hallottam, aki ott volt!

Óriási felelősség egy rendezvényre több száz vagy ezer embert beengedni! A befogadóképességnél többet beengedni, pedig egyszerűen őrültség!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#41) Dany007


Dany007
veterán

Most azt mondták a HírTv-n, hogy a rendőrség és a mentősök is cáfolták a késelést.
Viszont érdekes, hogy a mentősöknek fogalmuk sincs mitől haltak meg. Gondolom majd boncolás után lesz erről info.
Szintén érdekes, hogy nem tudni mitől tört ki pánik... Amihez azért valami indok kell. Ha olyan egyszerűen pánik törhetne ki, akkor az elmúlt hetekben is kitört volna.

(#42) gamek!ller válasza tildy (#19) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hát nem véletlenül mondom mindig, hogy Hajógyári sziget. Meg lehet nézni, el lehet menni. Én 10-15* jártam már ott szórakozni kizárólag Studio - Dokk. Az első mielőtt bemész a helyre, hogy motoznak, fémkereső kapu, kérdések.

Nagyon durva dolog ez, de hát ezért nem kell ilyen nulla helyekre járni. Inkább fizetek 3.000ft-al többet a belépőért, de legalább tudom, hogy biztonságban vagyok.

[ Módosította: #65675776 ]

(#44) kételkedem válasza Dany007 (#40) üzenetére


kételkedem
addikt

Index fórumról:
pontosan az alábbiak történtek: sajnos én is láttam az egyik áldozatot, vékony piros karcolas volt az oldalan, a tomegben vki szurt sebnek nezte, es felkialtott, hogy megszurtak vkit. a tömeg panikba esett es menekulni a kezdett.

Ez számomra hihetően hangzik.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45) Dany007 válasza kételkedem (#44) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, lehetséges na. Ilyen korán ilyen kevés információnál még nem lehet egyértelműen kijelenteni semmit.
Engem most leginkább az érdekelne, hogy mi váltotta ki a pánikot?
Amúgy az is furcsa, hogy másnak mégcsak könnyebb sérülése se lett. Legalábbis az elmondások alapján mást nem láttak el a mentősök...
Mert képzeld csak el, kitör a pánik, mindenki menekül, az irdaltan tömegben halálra taposnak 3 lányt, mindenki más meg megússza karcolásokkal...
Azért én "elvártam volna még" 1-2 törött lábat, kezet, zúzódást stb... amit a mentősök közvetlenül az eset után ellátnak.

(#47) vans?


vans?
őstag

Kivancsi vagyok az igazsagra.

hábm bábm

(#48) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha csak úgy elterjed a tömegben a késelés híre, de senki nem lát semmit, aligha kezd el rohanni kifelé a tömeg. Szerintem. Valami indokot azért csak elő kellene szedni!

(#49) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk ez tényleg hihetetlen, hogy egy ekkora pánikban 3-an meghalnak, de rajtuk kívül nincs egyetlen sérült sem. Főleg úgy, hogy folyamatosan pakolták be a sérülteket a mentőkbe. Nagyon megy a maszatolás az ügyben.

(#50) Воланд válasza potyautas (#48) üzenetére


Воланд
titán

Miért, ha neked azt mondják, hogy tűz van, de te nem látod, akkor te nem a kijárat felé mész?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.