Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) Motion_Blur válasza gamek!ller (#198) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem ők megtudják a színtiszta igazat. Nekik a legfontosabb tudni.

Hogy minket mivel etetnek az már másodlagos.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#203) gamek!ller válasza tiv83us (#200) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ugyan, semmi baj. Bárcsak ne kelljen azt mondanod, hogy tévedtél. Mindenkinek meg lehet a véleménye az esetről.

(#202) : :R :K

[ Szerkesztve ]

(#204) Ijk válasza tiv83us (#200) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha késelés történt volna, ráadásul 3 lányt, akkor a közelben lévő 150 ember véres lett volna, akkor tényleg kitörik a pánik, és akkor sokkal többen meghaltak volna a tömegben. Szerintem ezen kár is vitatkozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#205) Varoz válasza tiv83us (#200) üzenetére


Varoz
őstag

Én is afelé hajlok amiben több rációt látok. De egyelőre nem veszem kész ténynek. Remélem előbb vagy utóbb tisztázódik minden.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#206) tiv83us válasza tildy (#197) üzenetére


tiv83us
veterán

Nezd, a Time Square-en, ahova igen szep szamu ember fer be, meg az aknakat is lehegesztettek, hogy nehogy egy emberrel tobb legyen benn, mint ami biztonsagos lenne, EGYESEVEL, engedtek be az embereket, gondolom Londonban sem ket jaror vigyazott a rendre. Egy nagyobb focimeccsre is 60-80 ezer embert zsufolnak be egy mekkora helyre?
Itt a kontroll a lenyeg, a felugyelet. 2800 tinit beengedni egy akkora helyre, ahol mar 1000 sem lenne biztonsagos, csak tanc az ordoggel, barmikor megtortenhet a tragedia es most meg is tortent. Eleg egy kisebb dulakodas, egy lanya a foldon, a kovetkezo ketto mar raesik es ennyi volt, kitort a panik. Voltam en mar Egerben a MAS klubban egy pinceben pogozni tizenevesen, es voltam a foldon, ahol csak 20 ember ugralt korulottem, nem kicsit lett tele a gatyam. El tudom kepzelni, hogy ott mi volt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#207) danih válasza tiv83us (#200) üzenetére


danih
addikt

Én is ezeket fogom várni az elkövetkező napokban. Biztos, hogy készültek felvételek.
Ám azért naivak se legyünk.
Kiindulva a jelenlegi szituációból azt kell hogy mondjam, hogy teljes lesz a hírzárlat, és mi vajmi keveset fogunk látni a dologból - bármi történt is.

Egyébként 100%-ig biztos vagyok benne hogy amikor meghallotta valaki a hírt, cigány elkövetőkre asszociált.
Hát, ha nem is asszociált, de tuti végigfutott az agyán. Az enyémen is. Hogy miért? Mert szinte mindenhol azt olvasom késeléses gyilkosságnál, hogy roma az elkövető. Ha lőttek volna, akkor nem romára asszociáltam volna, például. Ha egy pszichopata megöli a családját, majd magát is, akkor sem romákra asszociálok.

[ Szerkesztve ]

(#208) Lauda válasza tiv83us (#200) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, ez is egy jo megkozelites. Azert a kozma ugyet is pofozzak rendesen, de ott tulajdonkeppen egytol egyig meglettek az elkovetok. Vannak szemtanuk, felvetelek stb. Itt meg egyelore egy nagy semmi. Az meg teljesen mindegy, hogy hany ezren voltak ott, a keseles kozvetlen kornyezetenek latnia kellett a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#209) Motion_Blur válasza Ijk (#204) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Senki nem beszélt arról hogy 3 lányt késetek meg. Valószínű egy lányt késeltek meg (volt szúrt sem a hasán, és onnan indul az egész hogy ezt tagadják), azt meg lehet szinte észrevétlenül is egy hatalmas tömegben. Akár véletlenül is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#210) gamek!ller válasza Motion_Blur (#209) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Éppen ezt akartam mondani.. Simán meg lehet szúrni valaki, hogy abból a környezet semmit ne vegyen észre, főleg ekkora nagy tömegben.

(#211) Motion_Blur válasza Lauda (#208) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Cozma gyilkosság óta 2 év telt el és annyi történt hogy a kedves elkövetők vigyorogva(!!) mennek be a tárgyalásokra belehazudni a bíró(nő) arcába.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#212) tiv83us válasza gamek!ller (#210) üzenetére


tiv83us
veterán

Az elobb meg azt irtatok, hogy onnan indult a panik :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#213) Varoz válasza gamek!ller (#210) üzenetére


Varoz
őstag

Pláne nagy zenében, hangzavarban, meg ha azt is veszem sokszor milyen arcokat vágnak az emberek fel se tűnne ha valaki fájdalmában teszi ezt.

Motion_Blur
Arra célzott ő is, hogy ott egytől egyig meg lettek az elkövetők, még se lett semmi se belőle illetve kevés haladás.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#214) Lauda válasza Motion_Blur (#211) üzenetére


Lauda
félisten

Most ezt miert irtad nekem? :) Pontosan tudom mi a helyzet es ezt is irtam le.

(#215) CséZé


CséZé
őstag

(#216) DrGonzo22 válasza gamek!ller (#163) üzenetére


DrGonzo22
őstag

"Amúgy a késelést épp azért hiszem el, mert mindenhonnan törölve lettek az erre utaló kommentek és írások."

Mivel ezek 95%-a cigányok megölésére szólított fel - legalábbis azok, amiket én láttam - ez nem is olyan nagyon meglepő :U Hozzátenném, hogy ezeket a hozzászólásokat folyamatosan moderálták, nem reggelre tűntek el, 10-15 percenként törölték őket, bőven bármiféle sajtótájékoztató, stb. előtt. Aztán jó háromnegyed-egy órával az eset után olyan mennyiségben árasztották el az adott hírek komment részét a hozzászólások, hogy technikailag vált lehetetlenné a moderálás (a hozzászólások döntő többsége továbbra is habzó szájú uszítás maradt, legtöbbjük már nem is az esetről szólt). Amúgy elég szomorú jelenség, hogy az átlag magyarnak ennyi jött le, ez a fontos neki ebből az esetből.

Ha késelés történt volna, akkor patakokban ömlött volna a vér, és ezt több száz szemtanú egyöntetűen alátámasztaná, nem pedig az ismerősök ismerőseire hivatkoznának, akik hullazsákok alatt láttak ezt, meg azt. 2005-ben volt szerencsém testközelből látni egy halálos balesetet - egy 20-as évei elején járó görög lány ütközött egy autóval. Ő "csak" felrepült a levegőbe a motorbiciklijéről és fejre esett bukósisak nélkül, maximum 3-4 méteres magasságból, és betört a koponyája. Eleinte ott sem volt sok vér, de pár perc alatt jó 2-3 négyzetméteres vértócsa képződött a holttest körül. (A halál ténye azonban rögtön egyértelművé vált az ellapuló koponya, a kiforduló szemek miatt, így senki nem próbálkozott segítségnyújtással - képzetlen ember nem is tudott volna, sajnos később kiderült, hogy képzett sem.) Kizárt, hogy egy szúrt seb esetében olyan mértékben maradjon el a vérzés, hogy a holttesteket kézről-kézre adva, a tömegen átcipelve senkinek ne tűnjön fel, csak egy-két "ismerősnek".

Amúgy egy dolgot én sem értek. Volt egy felülnézetből készült fotó, amin egyértelműen látszódik, hogy mentősök foglalkoznak az egyik áldozattal. Ehhez képest megjelentek olyan sajtóhírek is, hogy a kiérkező mentők már csak a halál beálltát állapították meg, máshol azt írták, hogy újjáélesztéssel nem próbálkoztak már. Az első megállapítás nyilván hamis (a fotó világosan cáfolja), a második bizonyára igaz, mert az áldozat újjáélesztésére tett kísérlet, illetve ellátása, állapotának felmérése, stb. nem egy és ugyanaz a dolog. Sajnos ez nagyon sok hírben keveredik, és tovább növeli az összeesküvés elméleteket.

A felelősök felkutatása, valamilyen primitív ösztöntől vezérelve, ilyenkor a többségnek mindig fontosabb, mint a tanulságok levonása, vagy bármi egyéb. Most is biztosan találnak majd egy bűnbakot - hozzáteszem közel alaptalanul kiválasztva - mert ez a legegyszerűbb módja annak, hogy az átlagember "túltegye" magát a történteken. Plusz az a gondolat is felettébb kellemetlen lehet azoknak, akik részt vettek ebben az egészben, hogy végső soron ők a gyilkosok. Ők mentek be egy túlzsúfolt helyre, veszítették el a fejüket, fizikailag is ők okozták a sérüléseket, stb. Ezt is a legkönnyebb egy külső bűnbak segítségével elhárítani. Ez a bűnbak feltehetően a szervező, tulajdonos lesz, de ugyanilyen alapon lehetnének a biztonsági emberek is, akik betuszkolták azt a rengeteg embert, a (könnyen lehet, hogy csak poénból) sikítozó pánikkeltő, azok, akik tudják magukról, hogy tömegben könnyen bepánikolnak, ám mégis bementek, a városvezetés, akik szinte gyermeki bájjal képesek a híradóban eljátszani, hogy nekik csak most nyílt fel a szemük, nem is tudtak arról, hogy a szórakozóhelyek nem tartják be a törvényeket, előírásokat. Szóval nem kell sokat eszelni azon, hogy bűnbakokat találjon az ember, ízlés kérdése kinek melyik tetszik. Szerintem az egész eléggé egy pótcselekvés, amivel gyorsan el lehet felejteni a történteket, és így biztosítani azt, hogy változás ne történjen, mert az átlagembernek bőven elég, megvan a gonosz "tettes", akit jól megbüntetnek, helyrekerül a világ kereke, így a továbbiakban ezzel az esettel már nem is kell foglalkozni... Két hónap múlva pedig ugyanúgy megszegi mindenki a törvényeket, a törvényalkotók új kiskapukat találnak ki, stb.

(#217) Ijk válasza Motion_Blur (#209) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Senki nem beszélt arról hogy 3 lányt késetek meg."
Nem, mindenki beszélt mindenről.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#218) danih válasza tiv83us (#212) üzenetére


danih
addikt

A leszúrás ténye nagyon könnyen észrevétlen maradhat - azért gondolom nem egy filmben láttál már olyan jelenetet, ahol nagy tömegben megölnek valakit.
Viszont a megölt ember felsikolthat, vérezhet, összeeshet.
Innen indult a pánik.

(#219) gamek!ller válasza tiv83us (#212) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Fent is tartom amit mondtam. Miután leszúrtak valakit kell 2-3mp tuti, hogy összeessen és a többiek felfigyeljenek erre. Ennyi idő alatt simán ellép onnan a támadó és senki se tudja ki volt és mégis mi történt.

CséZé: Ez tényleg elég komoly.

[ Szerkesztve ]

(#220) Ijk válasza danih (#218) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, ez egyébként jellemző a cigányokra, hogy részegen mindenféle balhé nélkül észrevétlenül tini lányokat késelnek a ruhatárnál.
Azért maradjunk a realitások talaján. Egyelőre nincs semmi bizonyíték a szokásos népmese jellegű információkon kívül.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#221) Varoz válasza DrGonzo22 (#216) üzenetére


Varoz
őstag

Ha késelés történt volna, akkor patakokban ömlött volna a vér,
Nem biztos és az sem, hogy abba halt bele, de ha már történt késelés bármilyen módon az elég ok a pánikra.

tiv83us
Arra gondol szerintem, hogy a halála előtt, csak kicsit rosszul fogalmazta meg.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#222) tiv83us válasza danih (#218) üzenetére


tiv83us
veterán

A megolt ember felsikolhat? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#223) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Nem hiszem,hogy késelés történt ugyanis ha valóban az lett volna valamelyik szülő csak tett volna nyilattkozatot tojva bármi rendőrségi kérésre.
Meg amúgy is lehet,hogy a poitika befolyása alatt van a média(Egy része mindig az alatt lesz bárki van kormányon)azért ez még nem kína és a kerekedelmi médiának kell a szenzáció akármilyen brutális is.(Sőt)
Szomorú az eset de bármikór megtörténhet.
Mivel nem ismertem egyik áldozatot sem hazug képmutatás lenne részemről részvétet érezni.
Minden esetre mindenki vigyázzon magára és társaságára tömegrendvezményeken.
A cigóvérre szomjazok meg menjenek ki a teraszukra és szívjanak el egy cigit/kakas nyalókát ne gyűljenek a vérszagra.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#224) danih válasza tiv83us (#222) üzenetére


danih
addikt

Hoppá, rosszul fogalmaztam, elnézést. Azért átjött a dolog, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#225) gamek!ller válasza tiv83us (#222) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A még meg nem halt, de megszúrt ember igenis felsikolthat. Sőt, utána 10-20mp-ig amíg a szívleállás meg nem történik höröghet, stb..

danih: Nem kellett volna kiszedni, az is igaz volt.

[ Szerkesztve ]

(#226) tiv83us válasza gamek!ller (#225) üzenetére


tiv83us
veterán

Tenyleg nem akarok trollkodni, de es ha sziven szurtak? Es ha terden? Lattal mar eloben hogy szurnak le egy ember? Akkor honnan tudod, mi tortentik?
Annyira felesleges spekulalni es rogton a ciganyokat elovenni, kezzel foghato bizonyitekok nelkul.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#227) tildy válasza DrGonzo22 (#216) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát kérdés egy ilyen szituban mit vesznek késelésnek. Nem akarok jobban belemenni, szerintem sejted mire gondolok.

Elképzelhetőnek tartom, hogy akár a késsel megkarcolás is már úgy terjed el a tömegben, hogy megkéseltek valakit. És úgy hogy ennek az illetőnek köze nincs ahhoz, aki végül meghal....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#228) gamek!ller válasza tiv83us (#226) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én nem kezeltem tényként semmit, nyugodtan olvass vissza. Nem tudom mi történt, de meg akarom tudni és ezt le is írtam. Felesleges találgatni. Addig oké, hogy elmondja a véleményét az ember. Úgyis / vagy nem / ki fog derülni az igazság. Remélem, hogy igazad van. Késelést még nem láttam és nem is akarok látni soha.

[ Szerkesztve ]

(#229) Ijk


Ijk
nagyúr

Egyébként van ami furcsa számomra. Hogy lehet hogy egy ilyen tülekedésnek van három halálos áldozata, és egyetlen! sérültje sincsen, mert ha jól tudom egyetlen részeg tinit láttak el a mentősök egyébként.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#230) gamek!ller válasza Ijk (#229) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Írd fel a rejtélyek listájára.

(#231) danih válasza tiv83us (#226) üzenetére


danih
addikt

A spekulációt nem mi indítottuk el, hanem maguk a feltételezett szemtanúk.
Ha az történt volna, hogy mindenki azt állítja, hogy valakik késeltek, majd mi rögtön nekiállunk cigányozni - az bizony spekuláció.
De kérem - a kiinduló nyilatkozatok szóltak 6 fős roma társaságról. Hol spekulálunk mi?
Másik - a bizonyíték. Ahogy már leírtam - attól tartok hülyén fogunk meghalni.
Nézzétek a Kozma-ügyet, ami elvileg ugye védhetetlen volna. Nevesítve volt a roma tettes, még a tv-ben is elővették, mutogatták. Na most ha ahhoz az ügyhöz ekkora mosdatást kerítettek, akkor el tudom képzelni, hogy annak az ügynek a médiában való kezelésével szerzett tapasztalatok alapján a jelen ügyet már csírájában próbálják elfojtani.
Ismétlem: el tudom képzelni.

Tenyleg nem akarok trollkodni, de es ha sziven szurtak? Es ha terden?
Feltételezett szemtanúk szerint (direkt így írom) oldalán/hasán szúrták.

Lattal mar eloben hogy szurnak le egy ember?
Én igen, egyszer. Szakközépben, egy osztálytársamat. Ja, képzeld: romák voltak (mily fura). A srác bűne az volt, hogy védelmére kelt egy pincérnőnek, mert egy roma molesztálta. A roma elfutott, majd negyed óra múlva visszatért ötödmagával.
Gyomron szúrták, egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#232) Lauda válasza danih (#231) üzenetére


Lauda
félisten

Az mondjuk valoban fura, hogy azt a bizonyos tarsasagot emlegeti mindenki, de kicsit belegondolva amit irt tiv83us, hol vannak a tanuk, a felvetelek, kepek, akarmi,? sehol. A kozma ugynel egy pillanat alatt tele volt a net/fb az elkovetokkel, itt meg egy nap elteltevel sincs semmi, nem hogy mind a hatrol, hanem egyikukrol sem. Szereny velemenyem az, hogy ez nem lehet veletlen. A neten nevtelenul is lehet irogatni, szoval az sem lehet, hogy felnek az emberek. Inkabb az lehet, hogy nincs is 6 fos tarsasag? Ha megis vannak, akkor kik es hol, lathatatlanok? :F ;)

[ Szerkesztve ]

(#233) danih válasza Lauda (#232) üzenetére


danih
addikt

Erről már írtam. A hivatalos vélemény megvan - innentől sajnos teljesen mindegy, vannak-e felvételek, és hogy azokon mi van. Mindenesetre meglátjuk. Itt még bárkinek lehet igaza.

(#234) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ahh 3ora mulva kelek es meg mindig ezen agyalok..

(#235) Lauda válasza danih (#233) üzenetére


Lauda
félisten

A hivatalos velemeny egy dolog, a szemtanuk latasa es emlekezete attol meg megmarad es megsincs egyetlen ember sem a 6 fobol, akirol tudnank, hogy kicsoda. :)

(#236) bullseye


bullseye
addikt

öröm látni mennyi naiv, életigenlő ember jár erre.

A kormány hazudik, mert nem akar balhét. a zsaruk is, a halottkém is, mindenki hivatalos ember is, mert felülről nyomás alatt van. Tuti ez történt, mert ezek mocskok.

De a Jobbik, ami imádna egy kis progromot az utóbbi idők parlamentáris töketlenkedése után, és főleg a neten tett szert nagy népszerűségre, biztos nem tud megkérni 1-2000 virtuál-gárdistát, hogy nyomassa a nekik megfelelő progpagandát. Hogy miért nem? Mert ők rendes emberek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#237) DrGonzo22 válasza tildy (#227) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Sőt már az is elég, ha egy ember azt hallucinálja, hogy elővettek egy kést, már ettől is kitörhet a pánik, és gondolom voltak páran, akik fogyasztottak tudatmódosító szereket. Akinek bármi köze is volt drogokhoz tudja, hogy semmiből nem áll egy ilyen jelenséget produkálni ilyen nyomasztó körülmények alatt. Elég egy kis egyéb tudatmódosítókkal feljavított fű, és teljesen nyugodt, békés körülmények között is hónak véli az ember a sárga faleveleket, stb. kell pár perc, mire felfogja, hogy nem hógolyózik, hanem sárgolyókat dobál. Szinte biztos vagyok benne, hogy több száz olyan ember volt ott, aki bármit odaképzelhetett. Sőt szerintem egy szimpla részegség is az ilyesmihez, ha ilyen sok az ittas ember.

Egyébként pedig semmi nem kizárt, támadtak már meg fényes nappal, késsel fenyegetve, hogy adjak nekik kokaint... Mindezt azért, mert egy szintén általuk "inzultált", dealernek vélt fiatal kínjában nem tudott mást kitalálni, minthogy rám mutatva átirányította a bőrdzsekis-fukszos-fehér zoknis emberkéket. Szerencsémre nem vagyok egy pánikolós alkat, ezért megmaradt a lélekjelenlétem, és az egyik értelmesebbnek tűnőnek elmagyaráztam, hogy nincs olyan idióta, aki miután beterelték egy forgalmatlan utcába, hárman körbezárták, és szemmel láthatólag sem kenőkéssel fenyegetik nem adná oda nekik azt a pár gramm akármit, amit kérnek, de nyugodtan motozzanak meg, ha akarnak, nem fognak semmit találni. Ugyanakkor végig próbáltam egyenrangúnak maradni, mind hangszínben, mind testtartásban, nem akartam, hogy áldozatnak lássanak, határozott, de nagyon tisztelettudó próbáltam lenni. Szerencsére jó kedvük is volt, a hátra nyalt hajúnak nagyon bejött a kenőkéses poén, így nyugtázták, hogy "jó srác" vagyok, még a végén elnézést is kértek, és kisétáltunk a Körútra, ahol végre elváltak útjaink - legnehezebb egyébként a barátkozós részt volt végigcsinálni... Nem tudom megmondani mennyi ideig tartott, de végig ráláttam a 4/6-os villamosra a szemem sarkából, elképesztő mennyiségű ember ment el úgy a Körúton, biztosra vettem, hogy valaki észrevesz, de semmi. Szóval azt nem vonom kétségbe, hogy nem vették észre a késelőt, csak az eredményét, azt viszont igen, hogy végighordják a szerencsétlen lányt a tömegen, és nem tömegeknek tűnik fel, hogy vérzik, vagy, hogy nem hagy értékelhető vérnyomokat a helyszínelőknek. Ezeket teljesen kizártnak tartom.

(#238) Varoz


Varoz
őstag

Érdemes megnézni ami találtam.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#239) Lauda válasza Varoz (#238) üzenetére


Lauda
félisten

Hat ezen nem latni semmit. :(

(#240) tiv83us válasza Varoz (#238) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne haragudj, de ez egy elmosodott paca, nem bizonyitek.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#241) Varoz válasza Lauda (#239) üzenetére


Varoz
őstag

Nézd meg a videót is, pont eleget látni.
Jó azért ez se bizonyíték, csak gyanú. Mert valóban elég gyengén látszik csak.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#242) DrGonzo22 válasza Varoz (#238) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ez a felvétel csak megerősít abban, hogy nem volt késelés. Egy friss véraláfutásos nyom látszik az ép bőrfelületen, amit feltehetően egy korlátnak való nekinyomódás okozott. A bőr láthatóan sértetlen, nem látszik sárgás zsírszövet, a test nem maszatos a vértől, stb. Ez egy véraláfutás.

(#243) hNp88 válasza bullseye (#236) üzenetére


hNp88
aktív tag

progromot? :D pogrom az, nem?
mellesleg nem úgy volt hogy tilos aktuálpolitizálni a fórumon?

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#244) Lauda válasza Varoz (#241) üzenetére


Lauda
félisten

Azt mar lattam delutan, nincsen rajta semmi lenyeges szerintem. :)

(#245) bullseye válasza hNp88 (#243) üzenetére


bullseye
addikt

kiszaladt belőlem a freudi számítástechnikus, na...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#246) samfishR válasza DrGonzo22 (#242) üzenetére


samfishR
senior tag

jó szemed van, annyi biztos.

(#247) bullseye válasza samfishR (#246) üzenetére


bullseye
addikt

kezdek irigykedni, hogy egyeseknek ilyen CSI/24/Las Vegas cucca van, ami a fotót kinagyítja, kitölti, színképelemzi, meg hasonlók.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#248) danih válasza Varoz (#238) üzenetére


danih
addikt

Hát ebből sajna semmi érdemlegeset nem lehet leszűrni...
Nekem sincs ilyen pixelekből éles képet generáló progim :)

[ Szerkesztve ]

(#249) Varoz válasza danih (#248) üzenetére


Varoz
őstag

Azért ha teljes képernyőre teszed a videót, egy szabályos seb látszik.
Mondjuk nehezen kivehető és lehet akár egy véraláfutás is ahogy a kolléga is írta. De lehet akár késnyom is.
Bár szerintem korlátnak elég vékony.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#250) DrGonzo22 válasza samfishR (#246) üzenetére


DrGonzo22
őstag

A piros csík közel ujjnyi vastagságú, és homogén színű. Ha felvágsz egy leborotvált egeret, patkányt, akkor a vágás vékony, a piros nem annyira dominál, inkább a sárga zsírréteg látszik. A vágott seb mindenképpen nyílik, már egy két-három centis vágás is ovális alakot vesz fel, a zsírtól sárgás, a vértől pirosas a színe. Ha a vágott seb két oldala összeér, akkor alig lehet észrevenni, ha nem ér össze, akkor az egyik fele lejjebb van, vagy az egész ovális alakot vesz fel. Ha a vágás lehatol az izomig, akkor pedig bőr-sárgás zsír-pirosas/barnás izom-sárgás zsír-bőr sorrendben jönnek a rétegek, és már nagyon erősen ovális az alakja. Ez egy hatalmas csík a testen, öltések nélkül nagyon kinyílna, ez pedig annyira hosszú, hogy még öltésekkel is több kisebb oválisnak látszódna, a képen pedig egy nyílegyenes vonal van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.