Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) gamek!ller válasza westcoastog (#399) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Uhh tényleg, nem is gondoltam arra, hogy esetleg elindítsam a videót..
Nem tudok videót nézni.

Lauda: Értem. A nagy része sodródott a tömeggel és tulajdonképpen nem is tudta, hogy mit csinál?

[ Szerkesztve ]

(#402) westcoastog válasza gamek!ller (#401) üzenetére


westcoastog
veterán

Azt nem tudtam hogy nem tudsz videót nézni, biztos átsiklottam felette. :U :K

[ Szerkesztve ]

(#403) gamek!ller válasza westcoastog (#402) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Még nagyon a topik elején írtam, szal semmi gáz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#404) Gergő_ válasza bLaCkDoGoNe (#377) üzenetére


Gergő_
őstag

Igen még itt, de bevallom nem járok 'partizni' így nem lehet objektív. Valamiben tévedtem?

[ Szerkesztve ]

(#405) proof88


proof88
addikt

Mondjuk már a legelső infók között az volt hogy 5 halott van, 3 fiatal csaj, 1 nő, 1 férfi.
Van akinek a következő link sokkoló lehet ... az ne nézze meg! Mondjuk ez tényleg inkább férfi kéznek látszik, mintha egy lányé lenne. Nem tudom, valójában ott és akkor készült-e a kép.

(#406) westcoastog


westcoastog
veterán

(#407) Ijk válasza proof88 (#405) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az gondolom nem tűnt fel, hogy ez egy közúti balesetben elhunyt férfi.
:W
Azért elég szánalmasak az emberek, hogy így próbálnak feltűnést kelteni, hogy történeteket és bizonyítékokat gyártanak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#408) gamek!ller válasza proof88 (#405) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az úton látszódnak roncsdarabok, talán valami karambolból származhatnak. Kinagyítottam a képet, viszont azt vettem észre, hogy a hulla kezén ugyan olyan színű karszalag(?) van mint azokon az embereken akinek látszik a keze a party képeken. Érdekes.

#406.. : Mindjárt rákeresek.

Amit roncsdarabnak néztem az valójában talán egy ruhadarab. A háttérben pedig áll sok ember.

[ Szerkesztve ]

(#409) westcoastog válasza gamek!ller (#408) üzenetére


westcoastog
veterán

és az a sok vérfolt ott a földön? vagy csak én nézem annak?
(#411) gamek!ller
nevéből is látszik, de nem ez számít, hanem hogy az ilyen trógerek ezzel poénkodnak, érted.

[ Szerkesztve ]

(#410) Csemike válasza gamek!ller (#408) üzenetére


Csemike
csendes tag

Most nem azért, de vizslatva a környezetet, egyátalán nem úgy néz ki a hely, mint a Nyugati környéke. Sok embert se látok, csak fákat.

(#411) gamek!ller válasza westcoastog (#406) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ránéztem Face-n erre a gyökérre és a "párjára" is. Tuti kamu.
409: Nem, az tényleg vér nálam is, viszont ahogy Csemike is írja a hely nem hasonlít (már amennyit látni) a nyugati környékére sem.

[ Szerkesztve ]

(#412) danih


danih
addikt

Na most jöttem haza. Meg fogom nézni, mi történt azóta.
Nem tudom volt-e már, ha igen, elnézést, de elvileg itt látható a szúrt seb (a lány bal oldala, a medence felett - a látható ruhadarab a melltartója).
Van köztünk mentős? Mentős berkekben tuti hogy beszélnek a dologról.

(#413) kételkedem válasza proof88 (#405) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez a kép bárhol és bármiről készülhetett, ilyet mindannyian tudunk linkelni.

Szerintem tényleg le kellene állni az összeesküvés elméletekkel :U

A hivatalos szervek részéről egyszerűen senkinek semmilyen érdeke sem fűződik ahhoz, hogy ne a valóságot mondja.

3 fiatal lányt a lépcsőházban agyon nyomott a tömeg. A késeléses sztorit semmi sem támasztja alá. Az internet pedig tele lett mindenféle emberrel, többek között olyanokkal is, mint amit westcoastog linkelt.

Szomorú ez az egész! A lányok hozzátartozóinak és ismerőseinek részvétem!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#414) Ijk


Ijk
nagyúr

Ha így haladunk holnap már az lesz a híradóban hogy a PH! fórum egyik topikjában sikerült felgöngyölíteni az ügyet:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#415) Szten Márs válasza gamek!ller (#411) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem az a lényeg, hogy kamu. Persze, hogy az. Az a lényege, hogy jó poénnak tartja ilyeneket brahiból beírogatni. És ez undorító.

(#416) westcoastog válasza gamek!ller (#411) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem ott készült a kép biztosan, csak ugye megint az említett trógerek, fel akarják magukra hívni a figyelmet, azért is volt furcsa a vér, mert "nem történt semmi".

[ Szerkesztve ]

(#417) danih válasza kételkedem (#413) üzenetére


danih
addikt

A hivatalos szervek részéről egyszerűen senkinek semmilyen érdeke sem fűződik ahhoz, hogy ne a valóságot mondja.
Szerintem ez nagyfokú naivitást feltételez.
Szerintem arról van szó, hogy most, hogy EU elnökök volnánk, már eleve rajtunk Európa szeme a Médiatörvény miatt. Ha most kipattan egy újabb Cozma-ügy, ami szerintem hihetetlen mértékű társadalmi haragot gerjesztene, az a hatalomnak nem fog jól jönni.
Szerintem erről van szó. Még mindig keveset tudunk.
Remélem meg leszek cáfolva.

(#418) gamek!ller válasza kételkedem (#413) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Azért szerintem ez nem teljesen így van, egyetértek danih-val a #417-ben.

[ Szerkesztve ]

(#419) proof88


proof88
addikt

Direkt írtam, hogy nem tudom, valójában ott és akkor készült-e a kép. :N Nem kell nekem ugrani egyből.

(#420) gamek!ller válasza proof88 (#419) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem ugrott neked senki..

[ Szerkesztve ]

(#421) Lauda válasza danih (#417) üzenetére


Lauda
félisten

Megis mit vartok? Kinek hisztek/hinnetek akkor? Kitol varjatok az igazsagot?

A hivatalos allaspontot tudjuk, a szemtanuk meg ossze-vissza beszelnek mindent.

Nos? :)

(#422) gamek!ller válasza Lauda (#421) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A kérdés jó.

(#423) CséZé


CséZé
őstag

wááá, de zavaros ez a történet.
most mondták a tévében, hogy a barátnők egy budai középiskolába jártak. viszont volt egy 3. halott, aki 25 éves.
de, zH. korábban linkelt egy miskolci fiatal csajt is.

na most akkor mivan?

(#424) westcoastog válasza CséZé (#423) üzenetére


westcoastog
veterán

(#425) danih válasza Lauda (#421) üzenetére


danih
addikt

Szerintem még korai ezen gondolkodni. A hatalomtól, ismerve a jelenlegi puskaporos bel- és külpolitikai helyzetet, igazságot nem várok, csak saját érdekei védelmét. Esetleg a független média utánajár. Biztos lesznek olyanok, akik erre vállalkoznak, hiszen nem kis sztori.

(#426) Ijk válasza danih (#417) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jajj gyerekek, nagyon komolyak vagytok:D
Lehetőségek:
1. Cigányok, akiket senki nem látott ( a fészbúkos szemtanúkon kívül), megkéseltek egy 16 éves tini lányt, amit senki nem látott, majd kiteleportáltak a helyszínről. Majd a holtestet sikerült vérnyomok nélkül kicsempészni. A mentősöket, a rendőröket, a korboncnokot, a szülőket és mindenkit aki látta a holttestet azt megfenyegette a titkosszolgálat, továbbá a lehetséges 100-as létszámú szemtanúk nagy részét eltüntették, akinek sikerült megszökni az már csak fészbúkon mer írni.
2. A többszörösére zsúfolt tömeg néhány részeg kamuzására elkezdett kitódulni az utcára, miközben, a tömegben agyonnyomtak/megfulladt három lány. Majd a drogosok és részegek közt pletykák kezdtek terjengeni késelésről, ablakon kilökésről, tömegmészárlásról, hétfejű sárkányról, valamint a közösségi oldalakon néhány unatkozó fontoskodó elkezdett sztorikat gyártani.

Nyilvánvalóan az első számú eshetőség reálisabb.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#427) Lauda válasza danih (#425) üzenetére


Lauda
félisten

Mit ertesz fuggetlen media alatt? Letezik ilyen ebben az orszagban? :)

Ijk Inkabb a masodik.

[ Szerkesztve ]

(#428) westcoastog válasza Lauda (#427) üzenetére


westcoastog
veterán

Biztos nem, nincs olyan média ami ne tartozna valahova. :)

(#429) gamek!ller válasza Ijk (#426) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem a 3. Ja azt nem írtad le? Na majd én.

3.: Nem tudja biztosra senki.

(#430) westcoastog válasza gamek!ller (#429) üzenetére


westcoastog
veterán

Tartani fog még az ügy egy darabig, valami információ biztosan lesz még.

(#431) kételkedem válasza danih (#417) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerinted az naivitás, hogy A hivatalos szervek részéről egyszerűen senkinek semmilyen érdeke sem fűződik ahhoz, hogy ne a valóságot mondja.

Ezzel szemben felállítasz egy teóriát az EU elnök országról, ahol el kellene sumákolni egy második Cozma ügyet, mert ez hihetetlen mértékű társadalmi haragot gerjesztene?

(#426) Ijk nagyjából leírta a lényeget, ezt nem ismételném.

Tény, hogy Még mindig keveset tudunk. És én is remélem, hogy meg leszel cáfolva! ;)

A hatalomtól, ismerve a jelenlegi puskaporos bel- és külpolitikai helyzetet, igazságot nem várok, csak saját érdekei védelmét. Esetleg a független média utánajár. Biztos lesznek olyanok, akik erre vállalkoznak, hiszen nem kis sztori.

A hatalomtól én sem várok az ég világon semmit! Független média pedig egyszerűen nincs. A sztori a héten elsüllyed, a bulvárlapok lehoznak majd még néhány riportot a megtört családdal, hozzátartozóval, illetve előveszik még párszor ezt a késes sztorit, hátha sikerül teljesíteni a heti lapeladási tervet.

Ennek az egésznek egy következménye lesz: a rendezvényekkel és szórakozóhelyek üzemeltetésével kapcsolatban olyan rendeleteket fognak hozni, hogy szinte lehetetlen lesz majd egy bulit megszervezni. Kell majd a tűzoltóság, az ANTSZ, a rendőrség, a katasztrófa védelem, a jegyző, az építési szakhatóság és még ki tudja kinek az engedélye.

Illetve pár év pereskedés után a szervezők, és az üzemeltetők közül valaki megüti a bokáját.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#432) gamek!ller válasza westcoastog (#430) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én is ezt mondom.

#431 : Nem is baj, csináljanak csak rendet a clubok háza táján. Nyugodt szívvel mondhatom, hisz ahova én járok ott nem fenyeget az a veszély, hogy bezárják mert nincs meg valami engedélye.. Legalábbis nem tudom elképzelni.. Személy szerint csak örülök neki mert akkor legalább ezek a helyi 0 pince clubok megszűnnek \ megcsinálják a kötelező munkálatokat = emelkedik a színvonal. Voltam én már olyan helyen (amikor még kispályás voltam), hogy komolyan ha így utólag belegondolva ott bármi baj lett volna nem tudom mi történt volna.

[ Szerkesztve ]

(#434) Motion_Blur válasza gamek!ller (#433) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem nem vonható párhuzam.
Különben is precedenst kell teremteni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#435) gamek!ller válasza Motion_Blur (#434) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Párhuzam nem vonható ez tény, én csak a végét mondom, hogy szerintem ugyan az lesz.

(#436) ferensz


ferensz
senior tag

           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*de a két lány a barátnőm volt
           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*én is ott voltam
   ferenc.     üzenete:
*tudni lehet, hogy tömegnyomorlesz
           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*nem amiatt haltak meg
*....-.-
   ferenc.     üzenete:
*igentudom, meg valaki leesett az ötödikről, meg 12halottvan
           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*na hát az már nem igaz
*vagy legalábbis én erről a helyszínen nem hallottam nem ézleltem
*de az biztos h késelés volt..sajnos

...

           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*remek de engem ez k**vára nem érdekel...csak az h 2 barátnőm ok nélkül meghalt...és azokat a ********* ******* akik tették ezt nem is vonják felelőségre
*no meg említés sem esik arról h késelés vlt...
*csak mert roma származásuak istenem

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#437) Lauda válasza ferensz (#436) üzenetére


Lauda
félisten

Na mar megint keseles. :D Az viszont felettebb erdekes, hogy keselok nincsenek sehol sem, azokat senki sem lattak.

(#438) Szten Márs válasza ferensz (#436) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ha ő is ott volt, és látta a dolgot, akkor tett vallomást? :U

(#439) ferensz


ferensz
senior tag

Kérésetek parancs, gyorsan kifaggatom, ezekről, ha van kérdésetek tegyétek fel, azt azokat is felteszem neki.

           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*késelés volt az biztos
*én nem voltam bent de egy számomra elég megbízható embertől tudom aki bnőimmel volt h az történt h a ruhatárnál 6 cigány előrébb akart jutni és ezért szúrták meg a lányt...
*meg aztán volt előtte vmi höbörgés a romk meg a magyarok között
*ezután tört ki a páik és az emberek szó szerint áttpostak egymáson
*én már csak azt láttam amikor a barátnőimet próbálják újraéleszteni
*de akkor még nemtudtam h ők azok
*: (
*szörnyű volt ez az egész...
   ferenc.     üzenete:
*és aki látta az tett vallomást?
           mocskos     kis     emily.mazochista hamupipőke : ) üzenete:
*igen
*de úgyis eltusolják ezt az egészet
*már most is ez megy

Ha van kérdésetek, akkor írjátok meg, holnap felteszem neki őket.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#440) Szten Márs válasza ferensz (#439) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Részemről csak erre voltam kíváncsi, köszi.

(#441) Lauda válasza ferensz (#439) üzenetére


Lauda
félisten

Ez megint masik verzio, szinten nem szemtanutol, csak halotta meg meseltek. Lesz meg vagy 20 fele biztos. Koszi, hogy megkerdezted. :R

[ Szerkesztve ]

(#442) ferensz


ferensz
senior tag

Láttam, hogy kint van neki a két kiscsaj neve, és gondoltam betámadom, hogy oké, hogy meghaltak hárman, de miért csak kettő van kint, meg egyébként is, másfelé is meghalnak naponta sokan, kicsit offenzíven akartam kérdezősködni, és akkor írta, hogy elég jó barátnői voltak az áldozatok.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#443) gamek!ller válasza Lauda (#441) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én már lassan azt észlelem, hogy körbeértünk nem? Most már ugyan azok a kérdések hangzanak el mindig..

(#444) westcoastog válasza gamek!ller (#443) üzenetére


westcoastog
veterán

Ebben a topikban az összes lehetőség, felvetés, mindenféle variáció ki lett tárgyalva, nem tudunk újat kérdezni :)
Innentől már csak a hírek figyelgetése marad, aztán ha valami "újat" megtudunk, még beszélhetünk róla..

[ Szerkesztve ]

(#445) ferensz válasza westcoastog (#444) üzenetére


ferensz
senior tag

Értem, ha ezek után sem érkezik semmi megtudakolni való, akkor abbahagyom a kiscsaj faggatását :)

@next:

A beszélgetésből már ninsc meg az a rész, de amint nekiállt a tömeg zúdulni, mikor megtörtént az eset, ezek elfutottak. Természetesen az egész feltételezés, én sem igazán hiszek benne.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#446) Lauda válasza gamek!ller (#443) üzenetére


Lauda
félisten

Szamomra az nagyon furcsa, hogy beszelnek keselesrol, de a keseloket nem latta senki? Egyikrol sincs a legaprobb info sem? A veszpremi esetnel pillanatok alatt fent voltak a neten a nevek stb, itt meg semmi? Pedig tobben is irtak, hogy lattak oket. ;)

(#447) danih válasza westcoastog (#444) üzenetére


danih
addikt

Na igen.
Most jöttem vissza, gondoltam válaszolok a posztjaimra adott reakciókra.
Aztán rádöbbentem: nincs mit már leírni. Ismételni magamat nem szeretem, és már minden oldalról megrágtuk a történetet...

(#445) fec555: Megkérhetlek valamire? Kérdezd meg a kishölgyet kérlek, volna-e kedve újságíróval beszélgetni! Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#448) gamek!ller válasza westcoastog (#444) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De épp ez a durva, hogy még mindig él.. :D Nincs is ezzel semmi baj mondjuk.. :)
#447: Épp ezt mondom.. Ugyan azt ismételgeti már mindenki..
#446: Furcsa itt már minden Lauda.. Kell ennek az egésznek még 1-2 hét mire minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#449) rocket


rocket
nagyúr

Hihetetlen, hogy meg mindig elojon a kesesleses sztori, akarmelyik allitolagos szemtanu irt, vert egyik se emlitett.

Nagyon szomoru ami kialakult 3 fiatal lany halala kapcsan, es megy a mocskolodas mindenfele. (meg a reszvetnyilvanitasra letre hozott weboldalakon is.)
Az tenne jot a tortenetnek ha a szulok (vagy aki a csaladbol azonositotta a holttesteket) ki allnanak a kozvelemeny ele, es megmondanak ok mit lattak.
Persze mar elore sejtheto, ha ok is azt mondjak majd nem tortent keseles, akkor is folytatodik a sztori, hogy biztosan lefizettek oket, es ezert hazudniuk kell.

Ez egy veget nem ero tortenet, 2-3 het mulva 90%-a az embereknek elfelejti, valamelyik kis halat "elkszaljak majd" a tortentekert, megvaltoztatnak par rendeletet, szuletik meg tobb 10000 gyulolkodo, vagy osszeeskuves elmeleteket gyarto hozzaszolas, de sajnos a lenyegen nem valtoztat semmit, hogy a 3 fiatal lany meghalt, R.I.P.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#450) ferensz válasza danih (#447) üzenetére


ferensz
senior tag

Holnap megkérdezem majd tőle, mert most lelépett valamerre. Viszont szerintem benne lesz a dologban.

Most jutott eszembe, azt is megkérdezem majd tőle, hogy az az állítólagos ténylegesen szemtanú srác nem szeretne-e beszélni vele. Ha mást nem, szerzek valami elérhetőséget.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.