Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) moha21 válasza sniper elite (#300) üzenetére


moha21
addikt

Sajnálom, de nem veszek észre semmit. És nem azért, mert nem akarok.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#302) Lauda válasza danih (#279) üzenetére


Lauda
félisten

LÁTTAM hogy késelés történt (csak Kingát szúrták hasba,

Akkor ezek szerint latnia kellett keselot is. Erdekes modon megsem tudunk egyetlen keselorol sem, se gyanusitott se semmi.

[ Szerkesztve ]

(#303) dabadab válasza sniper elite (#300) üzenetére


dabadab
titán

A kepen valoszinuleg veralafutas van.
A harom hozzaszolasodat meg azert toroltuk, mert netto ciganyozas volt, de ezt nyilvan te is tudod, mivel te irtad.
(Az meg mondjuk extra vicces, hogy a "hivatalos maszlag" ellenpontjakent egy partujsagot linkelsz.)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#304) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Szombat délelőtt elmegyek a nyugatihoz, csinálok pár képet. Berakjam majd?
#303: Egy ilyen képből nem állapítható meg, hogy mi van a képen.

[ Szerkesztve ]

(#305) mephi666 válasza sniper elite (#300) üzenetére


mephi666
nagyúr

felteszek egy "költői" kérdést: tegyük fel, hogy szúrt sebről van szó (ami belső vérzéssel is együtt jár általában), akkor a mentősök miért ott a helyszínen próbálnak segíteni, ahol teljesen esélytelen az egész? miért nem indultak az első sürgősségire azonnal? és miért próbálkoztak helyszíni újraélesztéssel? (amit mondjuk fulladás esetén megtehetnének)

most akkor mindenki hazudik/eltussol? a mentősöknek is megmondták, hogy most akkor álcázzák a késelést fulladásnak? a vért is felmosták azonnal, ami valószínűsíthető mély vágott/szúrt sebnél? az emberek meg ebből semmit nem láttak, vagy kimosták az agyukat? :U

#306: nem akarom elviccelni a dolgot, de a mib agymosó készüléket kölcsönzött a művelethez? :U ennyi hülyeséget szerintem ne hordjunk már össze, mert nagyon összeesküvés-elmélet szagú már most az egész... (és alapja szvsz. nem sok van)

+1: ha teszem azt, kemény drogos lennék és ilyen ára lenne annak, hogy kiderüljön az igazság, én vállalnám... :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#307) Lauda válasza sniper elite (#306) üzenetére


Lauda
félisten

Megis mivel lehet befenyiteni? Vervizsgalat? Mire mennek vele? :F

(#309) gamek!ller válasza sniper elite (#306) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ha drogos lennék és engem megfenyegetnének azzal, hogy vérvizsgálat lesz ha elmondom az igazat, ugyanúgy mondanám tovább mi történt.. Lesz@rnám, hogy elvonóra kellene járnom meg ilyenek.. Még ülnék is azért, hogy kiderüljön az igazság.

Lauda: Rájuk húznának valami drogfogyasztós vádat meg amit csak tudnának, simán megoldják. Mindenki fél az ilyentől.: És akkor mi van? Szerinted ez érdekelne bárkit is? Nagyon nagyon nagy csírának kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen fenyegetéstől befogja valaki a száját aki mindent látott.

[ Szerkesztve ]

(#310) dabadab válasza sniper elite (#308) üzenetére


dabadab
titán

A moderacioval kapcsolatos reklamacioknak sajat topikja van, ha gondolod, menj oda, de szerintem talalj ki valami jobbat annal, mint hogy adod az ertetlent.

DRM is theft

(#312) gamek!ller válasza dabadab (#310) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De ezt ugyan úgy leírhattad volna privátban te is. Ez nem az a topik ahol erről vitázni lehet.

És ha tényleg "azok" voltak? És nem csak "baleset" volt?: Remélem tesz valamit a kormány.

#313: Ja, így már értem. Azt hittem elírtad.

[ Szerkesztve ]

(#313) Dany007 válasza proci985 (#295) üzenetére


Dany007
veterán

Azért volt 300-ra engedélyük, mert hivatalosan sem volt még meg az engedélyük. Addig hivatalból 300 a maximum, nem a hely befogadóképessége miatt.
Ettől függetlenül nyilván nem ok nélkül nem kapták meg a rendes működési engedélyt.

És igen, kis helyen 300 ember is lehet tömeg. Pont erre gondoltam én is. Nem kell 2-3000 ember a tömeghez ha kicsi a hely. Ezért is mondtam, hogy igen gyakori a hasonló tömeg (ami nem feltétlenül jelent hasonló létszámot).

@gamek!ller:

igen, a klub nyitása után 3-4 héttel annyira felkapott lett a hely, hogy jóformán be se lehetett férni.

@mephi666:

igen, így már emlékszem én is.

(#314) dabadab válasza gamek!ller (#312) üzenetére


dabadab
titán

Igen, valoban megtehettem volna, hogy sniper elite reklamalos hsz-et is torlom, de ez igy egyszerubbnek tunt. A tovabbiakban viszont a moderacioval kapcsolatos offokat nem szeretnek a topikban latni, mondtam, sajat topik van ra.
A topikba pedig tovabbra sem hianyzik a ciganyozas.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#315) Lauda válasza sniper elite (#308) üzenetére


Lauda
félisten

Honnan veszed, hogy egyaltalan drogozott a szemtanu? Kicsit elenk a fantaziad nem gondolod? :DDD Tehat latta, de be volt drogozva+meg is fenyegettek a rendorok ezert nem beszel. Ez eleg komolytalanul hangzik szerintem. De ha igy is lenne, a kutya sem foglalkozik a drogfogyasztokkal, szoval ezzel a rendorok se mennek semmire. ;)

(#316) Brutális eb válasza sniper elite (#306) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mikor uralkodott el rajtad a bigbro szindróma?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#317) proci985 válasza dabadab (#303) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

annál is inkább, mert ha szúrt seb lenne, akkor talán nekiálltak volna ellátni... legalább két mozdulattal, hogy addig se ömöljön belőle a vér. ha meg nem látták el, akkor meg nem lenne tiszta a környéke.

Dany007: ok, elbeszéltünk egymás mellett. lényeg, hogy hasonló tömeg gyakori.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#318) CséZé


CséZé
őstag

azért engem az is meglep, hogy pl 2 durva elszólás is van az ügyben:

a helyszínen a rendőrnő azt mondta, hogy : "Kizárható, hogy késelés nem történt.”
a másik pedig Pintér droggal kapcsolatos mondata: "...kábítószert kellett kimutatni..."

(#319) gamek!ller válasza dabadab (#314) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mármint milyen cigányozásra gondolsz? Mióta a topik létezik figyelemmel kísérem és cigányozás itt ugyan nem volt. Volt szó cigányokról, de nem cigányozott senki.

(#318) CséZé: Már azt sem tudják mit mondjanak.. :) Marhára kíváncsi leszek ennek a végére.

(#320) : Éljen, jó neked. Lehet lemaradtam róla. Akkor megkérdezném: Mitől számít cigányozásnak? Csak a miheztartás végett.

[ Szerkesztve ]

(#320) dabadab válasza gamek!ller (#319) üzenetére


dabadab
titán

En latom a torolt hozzaszolasokat is.

DRM is theft

(#322) Ijk válasza sniper elite (#300) üzenetére


Ijk
nagyúr

És szerinted hogy nem derült ki hogy megkéselték? Pintér belügyminiszter úr személyesen fenyegette meg az összes mentőst, ápolót, igazságügyi orvosszakértőt, korboncnokot, szülőket, nehogy el merjék mondani az igazat?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#323) mephi666 válasza sniper elite (#321) üzenetére


mephi666
nagyúr

és honnan veszed, hogy a (szerintem) általad látogatott portál összes híre igaz és most mindenki más hazudik? meg sem fordul a fejedben a másik lehetőség? :U mik azok a konkrét tények, amik neked adnak igazat? egyszerűbb lenne az a lehetőség, hogy mindenki hazudik/eltussol és ez lenne az igazság? :U

ui: nem akarok politizálásba menni, mert szvsz. így is gyomlálva lesznek még a kommentek, de ha az általad megnevezett párt lenne a trónon, az sem hozna megváltást ;) ...és a télapó sem létezik... (csak itt a fórumon, de most épp "helyettesítik")

#326: nem akarok vitatkozni, de zavar, hogy egyoldalúan állít valamit, mintha az szent és igaz lenne... (csak azért, mert valahol mindenféle konkrétum nélkül állítják)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#324) Dany007 válasza gamek!ller (#319) üzenetére


Dany007
veterán

A moderacio megtargyalasank nem ez a helye - dabadab

Hogy mi lesz a vége? V.színűleg az az 5 ember közül kiválasztják azokat, akik döntést hozhattak a létszámot illetve a beengedést illetően. Amelyik erről döntött vagy pont nem döntött az lesz a hunyó és megy a börtönbe.
Aztán ha szerencsénk van akkor ténylegesen is hoznak pár olyan törvénymódosítást, rendeletet, esetleg szigorúbb ellenőrzést aminek segítségével talán a jövőben megelőzhetőek lesznek a hasonló esetek.

@sniper elite:

"hogy 3 ember meghalt de mások meg se sérültek kicsit sem. "

Ez nekem is furcsa volt az elején... de ...
Ahogy utólag és a tévés interjúkból is kiderült többen is megsérültek. Többeket is elláttak a mentők, csak valamiért ezt az első híradásokban nem írták.

"elég sokszor mosdatja a sajtó"

Ebben egyetértek. A többiben már nembiztos.

[ Módosította: dabadab ]

(#325) Wictor válasza proci985 (#317) üzenetére


Wictor
senior tag

Erről a képről ki tudja venni valaki, hogy mit csinálnak éppen a mentősök? Mert láthatóan kapkod az egyik (mozdulatból ítélve). És kicsit olyan, mintha a lány jobb keze csurom vér lenne, bár rossz a monitorom... Bár az meg lehet taposástól is.

Remélem ezt még nem tilos linkelni... :U

[ Szerkesztve ]

(#326) gamek!ller válasza mephi666 (#323) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Konkrét tények nincsenek, sőt egy darabig nem is lesznek. Szerintem Sniper sem úgy mondja ezeket, hogy tutira ez történt. Viszont meglehet a véleménye mindenkinek. Vannak homályos pontok és épp ezért senki nem tudhat biztosra semmit. Felesleges vitatkozni.

Én is úgy hiszem, hogy valaminek történnie kellett és nincs minden elénk rakva.

Wictor: A jobb oldali (az elmosódotthoz képest) szerintem szívmasszázst csinál. Az elmosódott meg simán csak átlép felette, vagy nem tudom.

Valami pirosas nálam is látszik, de nem hiszem, hogy vér lenne.. Inkább az árnyék mosódott el.

Szerk: Nem lehet árnyékelmosódás, hisz a lábánál másfelé vetül.

[ Szerkesztve ]

(#327) Pörp válasza Dany007 (#324) üzenetére


Pörp
senior tag

A rendelet most is megvolt a konkrét helyet illetően. 300 ember , és 22:00-ig, meg még ki tudja mik voltak megszabva, mégse tartották be.

(#328) moha21 válasza gamek!ller (#326) üzenetére


moha21
addikt

Csak elég gáz véleményt alkotni úgy, hogy kb. semmi kézzelfogható dolog nincs.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#329) mephi666 válasza Wictor (#325) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem semmi konkrétum nem kivehető a képből... én csak annyit látok, hogy, ha vágott/szúrt sebe lenne, akkor a környéken is kivehetők lennének a vérnyomok... (gondolom látott már más is vágott/szúrt sebet... az általában komoly vérveszteséggel járhat együtt, ha halálhoz vezet) a kevés fény és a hosszú exponálás miatt az alakok nem kivehetőek, de a földön ezeknek a (vér)nyomoknak látszódnia kellene :K (de nem látszódnak, mert nincsenek) felületi horzsolások akár lehetnek is a testen, de ez sem kivehető

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#330) Wictor válasza gamek!ller (#326) üzenetére


Wictor
senior tag

Közben megnéztem nagyítva, 3 ujja be van hajlítva, azért olyan a keze.

(#331) CséZé


CséZé
őstag

3-an haltak megy ugye?
eddig 1 lányról tudták megállapítani, hogy megfulladt?

(#332) gamek!ller válasza moha21 (#328) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Miért lenne gáz, ha megvan az embernek a véleménye? Furi, de szerintem meg éppen ellenkezőleg. Az a gáz, ha egy embernek nincs véleménye.

Wictor: Megnéztem a képet PS-el, de nem látok rajta semmit.. Olyan, mintha egy kicsit a keze fel lenne emelkedve vagy be lenne hajlítva és ezért látszik úgy.

#331 : Origo cikk

[ Szerkesztve ]

(#333) moha21 válasza gamek!ller (#332) üzenetére


moha21
addikt

Részben igazad van. Engem elég sok roma attrocitás ért mégsem szeretném hirtelen levonni a konklúziót.

Helyesbítek: Lehet véleménye mindenkinek csak szerintem az ne menjen át támadásba.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#334) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Blikk.hu cikk. " Az osztálytársak elmondásából úgy tudom, hogy épp hazafele indultak " - Ha. Haha. Hahaha.. Fél 12kor? Ezt az oszt. társak honnan tudják?

moha21: Engem is és a családomat is elég sok roma atrocitás ért (az első óta tartunk itthon pisztoly-t.) és éppen ezért na meg a tapasztalataim miatt van meg egy bizonyos irányú véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#335) Dany007 válasza Pörp (#327) üzenetére


Dany007
veterán

Én úgy hallottam, hogy a konkrét engedélye nem volt meg, mivel vizsgálat alatt volt sokadjára a hely. Ezért maximum 300 fő és az is csak este 10-ig lehetett volna.
Tehát amíg nincs meg a végleges engedélye addig ez a maximum. Ezt kellett volna betartani.

[ Szerkesztve ]

(#336) gamek!ller válasza Dany007 (#335) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez így van.

(#337) moha21 válasza gamek!ller (#334) üzenetére


moha21
addikt

Blikk is egy nagyon hiteles forrás. :>

Mod: mindekinek: Inkább valamivel búcsúztatni kellene őket. :(

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#338) gamek!ller válasza moha21 (#337) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Épp azért írtam mert nevetséges.
Szombat délelőtt kijön valaki velem a WB elé gyertyát gyújtani?

(#339) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#332) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a kezét keresztbetették a mellkasán, mert akkor már halott volt.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#340) moha21 válasza gamek!ller (#338) üzenetére


moha21
addikt

Csütörtökön hazautazom. :( De örülök, hogy ti is gondoltatok erre.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#341) mephi666 válasza moha21 (#337) üzenetére


mephi666
nagyúr

írni akartam már korábban is, de most megteszem: (és bízok benne, hogy normális vizekre terelődik a topik témája)

sajnálom őket és bízok benne, hogy valamilyen szinten értelmet fog nyerni az áldozatok egyelőre értelmetlennek tűnő halála :( fura ezt így leírni, (és remélem mindenki úgy értelmezi, ahogy gondolom) de nagyon elszomorító és értelmetlennek tűnő ez az eset... KELL, hogy történjen valami: a bűnösök (akárkiről is legyen szó) remélem megkapják a méltó büntetéseket és VÁLTOZÁSOK fognak történni, hogy TÖBBET ILYEN NE TÖRTÉNHESSEN!!! pár év és szerintem velem/többünkkel adódik olyan helyzet, hogy a leendő gyerekeinket szórakozni engedjük... nem akarom majd úgy elengedni őket, hogy bizonytalan a hazaérkezésük... valaminek történnie kell, hogy adott legyen a lehetőség kulturált/BIZTONSÁGOS szórakozásra... :K nagyon sajnálom az áldozatokat/hozzátartozóikat :( ezeket az eseményeket már sajnos nem lehet visszafordítani, viszont lehet/KELL tenni, hogy ne történhessen hasonló

#342: az a baj, hogy mi (egyszerű hétköznapi emberek) konkrétan semmi érdemit nem tudunk tenni, viszont felső szinteken tehetnének... és remélem, hogy tenni is fognak :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#342) gamek!ller válasza Mr.Csizmás (#339) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A képen még nincs keresztbe téve a keze. Tisztán látszik a jobb.
mephi666: :R

[ Szerkesztve ]

(#343) gamek!ller válasza mephi666 (#341) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Viszont lázadhatunk (és remélem fogunk is) ha nem történik semmi.

Más.: Klemens és Mr. Csizmás ott lesz velem szombaton este 7-8 óra körül gyertyát gyújtani. Csatlakozzatok..

[ Szerkesztve ]

(#344) Mr.Csizmás válasza gamek!ller (#342) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

egyik képen se látni vérfoltokat, pedig van amelyik profi géppel, vakuval készült.

a fekvős képre meg egybevág az, hogy a lépcső korlátja mellett szedték össze (fel) az egyik áldozatot, és a tömeg odaprésel(het)te a korláthoz, a zúzódás/véraláfutásnak stimmel a helye, kb. egy korlát magasságában.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#345) mephi666 válasza gamek!ller (#343) üzenetére


mephi666
nagyúr

szomorú, hogy ilyen és ehhez hasonló esetek kellenek ahhoz, hogy rávilágítsanak a "rendszer" hibáira... :( ...épp ezért nem lehet felső szinteken sem szó nélkül elmenni mellette... itt nálunk a cégnél csak 7-en vagyunk az irodában, de van kiürítési terv/gyakorlat, mert elő van írva... akkor most ilyet hogy nem tudnak megoldani egy hatalmas szórakozóhelynél? mármint nem konkrétan a gyakorlatot, hanem azt a képzett személyzetet, akik az adott körülmények között rendet tudnak teremteni és meg tudják oldani annyi ember gyors/biztonságos kijuttatását, amennyien maximum beférhetnek a szórakozóhelyre? :U durva példa, de ha mondjuk tűz ütött volna ki, akkor mi történt volna? Rive írta, hogy sokkal durvábban is alakulhatott volna az egész

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#346) caizzz


caizzz
aktív tag

[ 6159 megjelenés ].

uhh.

marakujás kőbányai

(#347) Lauda válasza mephi666 (#345) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet akarmilyen kepzett szemelyzet meg tervek, ha mondjuk tuz eseten vagy barmi masert megindul tobb ezer ember, azok agyon fogjak nyomni ami csak az utjukba kerul.

(#348) gamek!ller válasza mephi666 (#345) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az biztos, hogy nem volt minden rendben aminek rendben kellett volna lennie. Ha tűz lett volna, nem állt volna meg az áldozatok száma két számjegynél.. :(

(#349) plömplöm válasza [HUN]Zolee (#281) üzenetére


plömplöm
őstag

"és egy fiú is meghalt"

pont ennyire hitelt érdemlő.

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#350) Воланд válasza plömplöm (#349) üzenetére


Воланд
titán

Olvasd el a "szemtanú" hozzászólását a bejegyzés alján, lesz még jobb is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.